کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تقدیر از دوستان مهاجرسرا به خاطر انساندوستی
انسان وقتي اين سطور را ميخواند چه قدر شاد ميشود
من به نوبه خود از دوستان عزيزم صميمانه تشكر ميكنم و قول ميدهم كه اگر خدا خواست و به آمريكا آمدم خانه اي دو طبقه بخرم و يك طبقه اش را به محلي براي اسكان موقت دوستان مهاجرسرا اختصاص بدهم و امور حقوقي احتمالي دوستان را ساپورت كنم.
با توجه به اينكه براي كار نخواهم آمد توقع كمك زيادي هم از دوستان مقيم ندارم فقط دوست دارم براي رزرو جا كسي در حد مقدور راهنمايي ام كند و در قبال دريافت پول نقد از كرديد كارت ايشان استفاده كنم تا هر چه بيشتر تخفيف بگيرم .

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
چند وقت کوتاهی از عضویت من میگذره و من کلی با مهاجرسرا انس گرفتم و یه جورایی معتادش شدم .
آخه مطالبش خیلی به ما کمک و راهنمایی می کنه .
کسانی هم هستند که واسه این سایت زحمت می کشند ، که من و امثال من بیان به سایت و بتونند از اطلاعاتش استفاده کنند .
من به نوبه خود تشکر فراوان دارم از همه مدیران و دوستانی که واسه سایت زحمت می کشند .
امیدوارم روزی بتونم تا جایی که در توانم هست به سایت کمک کنم .
در هر حال پیروز و سربلند باشید ....
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
خیلی جالبه قبلا فکر می کردم هر کس کلیر بشه و بره اونور حضورش کمرنگ میشه ولی حالا فهمیدم که نه داداش :

"جملگی معتاد این سایت شدیم و بس . . . "

از تمام دوستان و مدیران زحمتکش سایت قدردانی می کنم..ShyShy
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
پاسخ
سلام به همه
من این تاپیک رو تازه کشفیدم تاپیکه جالبیه
یکی از دوستان گفته بود به امریکاییها این قضیه کمک کردن به همنوع خودمون رو میگین تحسین میکنن
این کاری که دوستان توی امریکا دارن انجام میدن حتی ایرانیهای قدیمیِ خودمون باور ندارن و نمیتونن بگنجونن توی مغزشون چه برسه امریکاییها که ماها میگیم احساس ندارن و ...
به هر حال به نظر بنده یکی از قشنگترین و با ارزش ترینِ کارهاست که داریم انجام میدیم و امیدوارم همه دوستان به اون هدفی که دارن برسن
همگی موفق ، جاوید و پیروز باشید
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
پاسخ
درود بر دوستان گل مهاجرسرا و مدیران گرامی ...
تشکر ویژه ای داشتم از مدیران و Seravin عزیز به خاطر راه اندازی انجمن گرین کارت 2013 و تاپیک های مربوطه ...
از دوستان گرامی خواهشمندم جهت تبادل اطلاعات مهاجرتی در انجمن گرین کارت 2013 تلاش کنند ...
با سپاس
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
تشکر کنندگان: seravin ، rs232 ، behzadb57 ، yek_mosafer ، maaref ، smith ، mrr777 ، 2014families lottery winners ، msar
منم مثل اکثر دوستان از طریق وبلاگ آرش عزیز با این سایت آشنا شدم

از همین جا از آرش عزیز که باعث آشنایی من با این سایت شده تشکر کنم و از admin عزیز و تمام مدیران عزیز (جدید و قدیم) تشکر کنم.
We Can Change Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: comrun ، rs232 ، yek_mosafer ، maaref ، smith ، 2014families lottery winners ، msar ، Pargosha
چقدر از وجود این تاپیک خوشحال شدم...
من هم می خواستم از دوستان خوبم، user, WIKIMAN,Nazem, rayan.s, مهرداد و ... تشکر و قدردانی کنم، امیدوارم لایق این باشم که این زنجیره ی کمک به یکدیگر رو با کمک به دیگران حفظ کنم.
باز هم ممنون.
پاسخ
من جزو با سابقه هاي سايت نيستم ! و در طول چند ماه گذشته فعاليتم تو سايت كمي بيشتر شده و از خواننده به كمي نويسنده تبديل شدم.

به هر حال اولين و مهمترين تشكر خودم رو از ADMIN عزيز و HOJAT عزيز دارم كه خالق و مجري فني مهاجر سرا هستند .

در مرحله بعد از همه مديران كه نظم و يكدستي رو به سايت هديه مي دهند .

در درجه بعدي از اعضا فعال خارج از ايران مثل آرش عزيز از سانفرانسيسكو ، رسا رسا بچه ناف لس آنجلس ، حميد خان از ميزوري ، سراوين عزيز از پلانو تگزاس ( بچه محل اينده خودم ) ، محسن از LA ، ليلي از Orange county ، اقاي سهيل بادامي و بقيه دوستان ؛ به خاطر پستهايي كه دادند و اطلاعاتي كه از امريكا در اختيار ما گذاشتند تشكر مي كنم.

از همه بچه هاي خوب مهاجر سرا تشكر مي كنم كه در يكي از بهترين فروم هاي ايراني عضويت و فعاليت مثبت دارند.
پاسخ
سلام،
منم قبل از اينكه عضو شم حدود ٧،٨ ماه داشتم مطالب مفيد رو ميخوندم تا ازشون استفاده كنم.بعدش گفتم زشته بذار منم تا اونجايي كه در حد توانم هست و مطالبي رو كه ميدونم با دوستام به اشتراك بذارم.البته خيلي هم زياد نبودنا،اما به هر حال.....
اين سايت خيلي كمك حالم بود و هميشه به كسايي كه ميشناسم و ميدونم مشكلاتي از لحاظ مهاجرتي دارن اين سايت رو پيشنهاد ميكنم.
واقعا يه سايت جامع و كامله.
منم همواره سعي ميكنم تا اونجايي كه در توانم هست به دوستام كمك كنم.به خصوص چند ماهه ديگه كه رفتم امريكا.
بابا من مديونم!
از ادمين به خاطره راه اندازي سايت و مديران به خاطره كمك هاي بي وقفشون و تمام كاربران عزيز كه اطلاعاتشون رو با بقيه به اشتراك ميذارن تشكر ميكنم...
تونل ها نشان می دهند در دل سنگ ها هم میتوان راه ساخت.....

"اینجآ بجز دوری تــو چیزی به مــن نزدیک نیست"
پاسخ
تشکر کنندگان: ابی22 ، smith ، rs232 ، mrr777 ، 2014families lottery winners ، nooshshahnar ، msar ، Pargosha
ااااااااااااااااااااااااااااا! پس smithچی‌؟ حالا که این طوریه منم از smithتشکر می‌کنم. مرسسسسسسسسی یه عالمه اسمیت خان از این همه حوصله و اطلاعات پر قیمتت.
Smile
2013، کنسولگری: مونترال، دریافت ویزا: یک ضرب Smile

پاسخ
تشکر کنندگان: smith ، sadeghi897 ، 2014families lottery winners ، sepideh IR ، msar
تشکر از شروع فکر مهاجرت تا گرفتن ویزا
1- دوست صمیمیم سعید که باعت شد من برم کلاس زبان و کلا دنیام عوض بشه از همون خیلی قدیم تصمیم گرفتم برم خارج سال 79
2- معلم های زبانم خاصه معلم اولم آقای میغانی و یکی دیگه اقای جلیلی که اولی باعث شد من تا اخر بخونم دومی باعث شد من اعتماد به نفس کامل برای اهداف بزرگ پیدا کنم
3- دوستم نیما (هم اطاقی و هم دانشگاهی) کارشناسی ارشد که بهم سایت خاص برای اپلای کردن رو معرفی کرد کلی چیز از اون سایت یاد گرفتم و کلی دوست پیدا کردم
4- یک دوست مجازی از همون سایت خاص برای اپلای کردن که به من لاتاری رو معرفی کردن ،خودشون از برنده های 2012 هستن، و اصرار کرد که من برای اولین بار پارسال ثبت نام کردم بعد از برنده شدن هم کلی راهنماییم کرد
5-بچه های تاپیک از هر دری سختی (غیر مهاجرتی) که مهربانانه عضو جدید رو می پذیرن و در طی این مدت کلی سئوالهای مهاجرتی پرسیدم
6- از بیات عزیز ، امیر مهاجر عزیز، افشین عزیز، مامان سایه و عمو سعید عزیز ، هستی بانو از بچه های پارسال و خیلی دیگه از بچه های فرم که جواب سئوالم دادن و روحیه می دادن و کنارم بودن یک دنیا سپاسگذارم باور کنید بخوام اسم ببرم خیلی زیاد هستن ، فایر دراگون ،روشا، ویکتور یوگو ، مهاجر 13 ، یو اس ای لاور ، عباس کاشان و این قسمت باید واقعا هر دفعه بیام اسم ها رو زیاد کنم ، مامان سپیده خودم ،محمد فضلی به خاطر اون فایل CSC....
همچنان نام ها می آیند، دکتر شیمای عزیز که صبورانه به سئوال های من پاسخ می دادند، اونقدر توی مهاجرسرا راحت بودم و هستم که با اینکه مادرم و خواهر پزشک هستن سئوال هام رو در تاپیک مرتبط با پزشک ها مطرح می کردم و یک دنیا خوشحال شدم وقتی خودشون و همسرشون ویزای یک ضرب گرفتن....
7-حجت عزیز به خاطری معرفی ازمون تخصصی رشته خودم در امریکا و در اختیار دادن منابع ازمون
8- پدرم و مادرم، که از نظر مادی و عاطفی کنارم بودن و هستن
9- روزبه عزیز و همسرشون که وقتی من اونجا بودم در مشکلاتم و در تفریح هام کلی کنارم بودن و باعث شدن اصلن احساس تنهایی نکنم، واسه کار من و بحث پایان خدمتم از تفریح خودشون زدن، واقعن هیچ جوری نمی شه تشکر واقعی کرد ، فوق العاده دوست داشتنی هستن و دلم واسشون تنگ شده
11- تمام بچه هایی که پیگیر خدمت من در فرم بودن خاصه سپید عزیز که دیدم در همه تاپیک ها قرمز گذاشته بود،یک دنیا از همه تون،ممنونم ، نمی دونید اون پست تنبیه و ...چقدر بهم روحیه می داد احساس می کردم تنها نیستم
11-خانواده شایان عزیز که یک دنیا لطف کردن و کارت پایان خدمت من رو آوردن در کمال امانت داری ، بسیار انسان دوست داشتنی ، خانواده دوست داشتنی و فرهیخته و متوازن ، هیچ وقت اون ساعتی که باهاشون در لابی هتل ددمان صحبت کردیم رو فراموش نمی کنم. من واقعا انسانیت آموختم .
12-یک عده ایرانی ها که اونجا بودن که انصافا کمک می کردن ،مخصوصن ایرانی هایی که در هتل روزبه بودن و هتل سیاو و ترکهای مهمان نواز ،امیدوارم روزی برسه که ادمها فقط به هم دیگه شادی هدیه کنن

قطعا جا افتاده داریم ، قطعا میام و اضافه می کنم اما بدون شک تنهایی امکان پذیر نبود با دیگران تبدیل شد به یک ویزای نیم ضرب

تو سرشار از احساساتی صادقی عزیز.
بعد از اینکه بیشتر شناختمت میخواستم تو یه فرصت اینو بگم. همینجا با اجازه‌ات مینویسم که جاودانه بشه:
تو یه آدم خاصی و نمونهٔ تو خیلی خیلی کمه. شاید هر کس تو طول زندگیش چند تا آدم خاص مثل تو بیشتر نبینه.
امیر مهاجر

13-14
دوستان عزیز می خواستم از یک کاربر گمنام و یک کاربر آشنا تشکر ویژه بکنم ،متخصص کشف کاربرای کم کار اما با معرفت شدم من ، دی
این دو تا کاربر لطف کردن هر کدوم رفتن سفر برای برادر من کتاب تهیه کردن، اول به ترتیبی که انجام شده می نویسم کاربر نااشنای ARSHIYA USA
لینک پروفایلش این هست ، خیلی بچه باحالی هست ایران بودم رفتم دیدمش کتاب هم گرفتم ، دمش گرم واقعا
http://mohajersara.com/user-39995.html
دوم هم USA lover معروف هستن که دستشون درد نکنه ، از طرف خودم و برادرم از هر دو کاربر تشکر ویژه می کنم امیدوارم منم بتونم مجازی و حقیقی به اشنا و غیر اشنا کمک کنم.
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
پاسخ
دوستان عزیزم
میخواستم در گام اول از بنیان گذاران این سایت تقدیر و قدردانی کنم که با ایجاد این سایت به رفع مشکلات خیلی از هموطنان پرداختند.
از مدیران محترم که با نهایت مشغله های روزمره که گریبان گیر همه هست،وقت میگذارن و سایت رو مدیریت میکنند سپاسگذارم.
تشکر ویژه دارم از کاربر گرامی آقای mahdi/sh که در حال حاضر شهروند امارات متحده است و انشاا.. به زودی شهروند ایالات متحده میشه!!Wink لطفی که این دوستم در حق من کردند، در یک تقدیر ساده نمیگنجد!!!
پس از کلیر شدن در سفارت ابوظبی باید یکشنبه یا سه شنبه برای تحویل دادن پاسها به سفارت مراجعه کنیم و بهتر است که دوستان عزیز برای یکشنبه برنامه ریزی کنند تا اگر بالفرض در آن روز موفق نشدندبه موقع برسند ، بتوانند سه شنبه اقدام کنند. از آنجا که من تجربه کافی نداشتم ، بلیطم رو برای صبح سه شنبه وبرگشت رو برای سه شنبه هفته بعدش گرفته بودم!
روز پرواز همش دعا میکردم پرواز تاخیر نداشته باشه دقایق و ثانیه ها مانند آخرین لحظات مسابقه برایم ارزشمند شده بود! روز آخر برای همسرم گواهینامه بین المللی گرفتم تا بتوانیم به محض رسیدن، ماشین کرایه کنیم، ولی در اون شرایط اگه یه مسیر رو اشتباه میرفتیم، به قیمت ازدست دادن اون روز بود و مجبور بودیم تا یکشنبه صبرکنیم و تازه اون موقع پاس ها رو تحویل بدیم! بعد بلیطهای چارترمون باطل می شد و مجبور بودیم چند روزی به اقامت مون اضافه کنیم!!Sad
دراین لحظات نفس گیر ، دوست عزیز مهاجرسرایی مون ، به موقع به کمک اومد و یک روزکامل برای ما وقت گذاشت و از فرودگاه تا سفارت ابوظبی ما رو با ماشین شخصی اش برد و حتی منتظر شدتا کارمون تموم بشه وبا هم به دبی برگشتیم!!!!
این لطف دوست عزیزم رو هرگز فراموش نمیکنم و ازش ممنونم!
جناب آقای mahdi/sh از شما بی نهایت سپاسگزارم و امیدوارم به زودی با ویزای یک ضربت خوشحالمون کنی!!Big GrinBig Grin
از دوست عزیزم sadeghi897 ممنونم که این تاپیک رو برای تشکر از مهدی بهم معرفی کرد،با اینکه الان نزدیک سفرش هست و در وضعیت آفلاین قرار داره!!Wink
از دوستان عزیزی که به خاطر پستهای من به mahdi/sh رتبه دادند، ممنونم!
از مدیر سیاه مهربون و با تواضع جناب امیر مهاجر عزیز بابت همه زحماتش سپاسگزارم!
ایام به کام!!!Wink
کیس نامبر: **48 ،4 نفر، مصاحبه: مارچ - ابوظبی،انتظار: 36 روز، دریافت ویزا: 2 می،ورود 17 سپتامبر 2013،ساکن GAITHERSBURG MD.
سفرنامه1
سفرنامه2
پرواز اعتماد را با یکدیگر تجربه کنیم...وگرنه میشکنیم بالهای دوستی مان را !
پاسخ
دوستان سلام :من عضو جدید هستم وهنوز درست ؛کار کردن با سایت را بلد نیستم.از طریق یکی از دوستان گلم با سایت آشنا شدم.امیدوارم که کارهای پسرم هم بخوبی پیش بره و بزودی بتونه بره آمریکا وبه آرزوهاش برسه ....مثل همه جونهای عزیز سرزمینم.
از اطلاعاتت جامع وکاملتون سپاسگزارم
/Case No.***2014AS00003/1 persone /Ankara/Interwe 6th Feb/Viza :13 Feb/
http://www.mohajersara.com/thread-6438.html?highlight
لاتاری از آغاز تا پایان
پاسخ
تشکر کنندگان: amir82 ، ikamaly ، MONA FB ، sadeghi897 ، 2014families lottery winners ، daad ، SHABAH51 ، ffrfar ، sepideh IR ، f_90 ، msar ، Pargosha
من هم از افراد زير تشكر ميكنم شديداً ويژه؛
١-عمو سعيد كه خودش ميدونه چقدر باحاله و براي چيBig Grin
٢-جناب افشين(afshin4749) اگر اشتباه نكنم كه خيلى كارشون درسته و واقعاً با دلسوزى جواب ميدن
٣-جناب آرش (rs232) كه معرف عام هستند لازم به توضيح نداره
٤-جناب سهيل بادامى بابت كمكهاشون در تمام بخشها
٥-تمامى مديران سايت به خصوص امير مهاجر و فروزن مايند(مدير سابق)
٦-خانم كمالى كه تو اين سايت هميشه ياد من ميكردند
٧-يوزر(User) بزرگوار كه يار و ياور همه هستند
٨-كل عزيزان در بخش از هر دري سخني... كه خيلى با محبت و با اخلاق هستند و امثالشون تو اين دنيا كمتر پيدا ميشه ميتونم تك تك نام ببرم ولي چون صفحه پر ميشه نام نميبرم همشون گل اند.
٩-مهتاب خانم بخش سياتل كه هيچ بشر رو از ياريشون بي بهره نميگذارند
١٠-بقيه كاربران كه همچين جمعى تشكيل دادند و در كنار هم هستند.
"درود بر شما"
پاسخ
يك تشكر ويژه ديگه هم از جناب admin بابت تأسيس سايت و يك تشكر هم از جناب Nazem بابت تمام زحماتى كه براى نگهداري سايت كشيدند.
"موفق و مؤيد باشيد"
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان