کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: به چه صورت در قرعه کشی گرین کارت 2011 شرکت نموده اید؟
به تنهایی
50.60%
127 50.60%
خانوادگی
28.29%
71 28.29%
هر دو
21.12%
53 21.12%
مجموع 251 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آمارگیری شرکت کنندگان قرعه کشی گرین کارت 2011
(2010-05-04 ساعت 11:19)loony نوشته:  [quote='ashool' pid='47179' dateline='1272913724']
loony به نشانه اینکه واقعا پشیمونی، این دوره نه برای کسی ثبت نام کن، نه خودت شرکت کن... این کاری که کردی واقعا زشته! Big Grin
من واسه مامان و بابام (با اینکه شانس خودم هم بیشتر میشد) و حتی خواهرم به علت ناز کردن در ارسال عکس ثبت نام نکردم!

ولی من که نمیدونستم دارم کار بدی میکنم . تازه فکر می کردم چه ادم خوش قلبی هستمTongue
تازه معلوم نیست که شما هم که برای مادر و پدرت و خواهرت ثبت نام نکردی از روی خوش جنسی ات بوده یا از روی بدجنسی!:Big Grin فقط خدا میدونه که کی توی دلش چی میگذره! من توی http://forums.immigration.com که میخونم دیدم که مخصوصا آفریقایی ها هر سال برای ۷۰ هشتاد نفر ثبت نام می کنند. حالا من که فقط برای ۳ نفر ثبت نام کردم. همین صدرا مدیر عزیز خودش در پستهای پارسال اشاره کرده بود برای ۷۰ نفر ثبت نام کردهBig Grin ولی امیدوارم که همه دیگه فقط برای خودشون ثبت نام کنند. چون فکرشو بکنین برای کسی که زبان انگلیسی در حد یک آدر س و اسم و فامیلی نوشتنم بلد نیست فردا بخواد بره آمریکا آیا واقعا می خواهد اونجا کارو زندگی کند یا اینکه همینطوری واسه اینکه این رو هم تجربه کنه و یا شاید اینکه شما بهش گفتین تیری در تاریکیه ثبت نام میکنه و خوب خوب نیست. من هم چون تازه بعد از خواندن خاطرات مبارک بعضی عزیزان که میگفتن اصلا تو فکر رفتن نبودن و یا حالا میشه بریم برگردیم و یا یک نفر میگفت الان ده ساله تفریحی میرن آمریکا و میان فکر کردم کار درستی نیست آدم برای کس دیگه ای ثبت نام بکنه. ولی بقیه اش دست من و شما نیست و هر کسی که بخت باهاش یار باشه اسمش در میاد.

سلام
منم اعتراف کنم ؟ من به جز خودم برای 10-12 تا دختر ثبت نام کردم، هر جور حساب کردم دیدم اگه اونا ببرن عین اینه که خودم بردم ! امور اولیه مخ زنی رو هم در صورت برد انجام دادم Big Grin حالا حکم شرعی من چیه ؟ چقدر گناه کارام ؟
حد به من جاری میشه ؟ Cool
keivan
عضو بی سابقه !
تشکر کنندگان: sh-b ، honareirani
اگه جای من بودید و دونفر از کسایی هم که تو سال های گذشته ثبت نام کرده بودید قبول شده بودند حتما اعدام داشت
تشکر کنندگان: honareirani
keivan
منم اعتراف کنم ؟ من به جز خودم برای 10-12 تا دختر ثبت نام کردم، هر جور حساب کردم دیدم اگه اونا ببرن عین اینه که خودم بردم ! امور اولیه مخ زنی رو هم در صورت برد انجام دادم Big Grin حالا حکم شرعی من چیه ؟ چقدر گناه کارام ؟
[/quote]

شما بی نهایت گناهکاریدTongue نه فقط بخاطر لاتاری بلکه به خاطر گول زدن دخترهای بدبختBig Grin حالا فکر کردید اگر بردید کدومشونو ببرید؟Rolleyes
(2010-05-08 ساعت 22:27)atm849 نوشته:  اگه جای من بودید و دونفر از کسایی هم که تو سال های گذشته ثبت نام کرده بودید قبول شده بودند حتما اعدام داشت

امیدوارم اونایی که بردن واقعا قصد رفتن هم داشته بوده باشند( عجب فعلی!) و گرنه ته جهنمیدBig Grin خدا وکیلی بد نیست قاضی بشم ها!
برای رسیدن به مقصد به وسیله نیاندیش به مقصد فکر کن. آنوقت خواهی دید که چه آسان وسیله پیش پایت خواهد ایستاد و تو را به مقصد خواهد رساند.
(2010-05-08 ساعت 22:36)loony نوشته:  keivan

شما بی نهایت گناهکاریدTongue نه فقط بخاطر لاتاری بلکه به خاطر گول زدن دخترهای بدبختBig Grin حالا فکر کردید اگر بردید کدومشونو ببرید؟Rolleyes

[/quote]

گول نزدم ، از این 12 تا فوقش 2 تاشون حاضر بشن مجانی منو ببرن. 10 تاشون حتما کلی خواسته از پول گرفته تا چیزای دیگه دارند. (که البته حقشونه منم حاضرم چون می ارزه ) اگه خودم برنده بشم هیچ کدوم چون از اون 2 تا که معرفت این کارو دارن هیچ کدوم نمیخوان برن آمریکا پس شانسو میزارم واسه کسی که خیلی هوای رفتن داره !
keivan
عضو بی سابقه !
تشکر کنندگان: honareirani ، loony
اخه چرا خیانت می کنید
هر کسی راجع به ثبت نام لاتاری حرف میزد ، من میزدمش ، اون وقت میرن برای بقیه ثبت نام میکنند
1 نفر هم 1 نفره
ان شاا... همگی قبول بشید ، برید برای من کیس خوب پیدا کنید واسه ازدواج

چون پاکت نامه لاتاری از در صندوقمون رد نمیشه
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
تشکر کنندگان: nochen ، loony ، Xman
(2010-05-08 ساعت 23:41)idn نوشته:  اخه چرا خیانت می کنید
هر کسی راجع به ثبت نام لاتاری حرف میزد ، من میزدمش ، اون وقت میرن برای بقیه ثبت نام میکنند
1 نفر هم 1 نفره

این در صندوق شما هم مسئله ای شده که غرب و شرق از حلش عاجز هستن. ولی به حول و قوه الهی و توانمندی متخصصین داخلی حلش می کنیم.
(2010-05-08 ساعت 23:41)idn نوشته:  اخه چرا خیانت می کنید
1 نفر هم 1 نفره

دقیقا یک نفر هم یک نفره ! پس من با 12 تا دختر و خودم 13 تا شانس برنده شدن دارم !
بازم فرقی نداره به جای 12 تا 120 تا هم بود هیچ کدوم برنده نمیشدن ! اگه هر کدوم بردن شما بیا منو هم بزن Big Grin
keivan
عضو بی سابقه !
خوب بچه ها انگار خبر آسیای ها و ایرانی ها داره زیاد میرسه البته همشون توی آمریکا هستند. من که میگم توی ایران خیلی ها که کیس پایین داشتند نامه رو گرفتند شایدم اصلا نفهمیدن چیه انداخته باشند دور! خلاصه اینکه یک روز که دارید از بیرون برمیگردید یک پاکت میبنید که از در خانه آویزان شده یا اینکه در رو که باز می کنید میافته جلوی پایتان ولی شما که زیاد منتظر نامه نیستید(!) نامه را یک نگاه می کنید و می گید فردا بازش می کنم(!) اما وقتی چند پله بالا میرید با خودتون فکر میکنید که بهتره ببینم از کجا پست شده ! اونوقته که آدرس kcc را می بینید بعد توی دلتون فکر میکنید اگر کیس نامبر بدی باشه چی؟! خوب دودل میشید ولی بالاخره نامه رو باز میکنید . سعی میکنید فریاد نزنید. وقتی وارد خانه میشید زیاد به روی خودتان نمی آورید که چه اتفاقی افتاده ولی در یک اقدام جیمز باندی همه را در حد سکه هیجان زده کرده و بقیه ماجرا ها.... اما سال دیگه شما توی آمریکا نشسته اید و یک کار خوب هم پیدا کردید بعد یک دفعه یادتون به مهاجرسرا می افته و کنجکاو میشین که بیاین ببینین چه خبره! دوباره خیلی ها منتظرند و شما هم میشید سنگ صبور و هی به این و اون دلداری می دید که نامه تون میاد نگران نباشید. بعد هم میروید توی لینکهای خاطرات سفر خاطره مینویسید. پایان
برای رسیدن به مقصد به وسیله نیاندیش به مقصد فکر کن. آنوقت خواهی دید که چه آسان وسیله پیش پایت خواهد ایستاد و تو را به مقصد خواهد رساند.
تشکر کنندگان: mercedeh ، sh-b ، honareirani ، behy_b ، Xman ، jayjay
این تاپیک هم بدلیل انحراف از بحث اصلی موقتا قفل شد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان