کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: به چه صورت در قرعه کشی گرین کارت 2011 شرکت نموده اید؟
به تنهایی
50.60%
127 50.60%
خانوادگی
28.29%
71 28.29%
هر دو
21.12%
53 21.12%
مجموع 251 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آمارگیری شرکت کنندگان قرعه کشی گرین کارت 2011
فقط همین جا اگه تا این دو ماه 100 نفررو ثبت نام کنه ...
می بینم که فاتحمون خونده شد رفت پی کارش!
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
تشکر کنندگان:
beigbar اگر قرار باشه برنده بشی ، حتی اگه 4 میلیارد نفر هم ثبت نام کنن ، باز هم حتما برنده میشی!
تشکر کنندگان: beigebar
جالب اینجاست که خیلی از کسانی که ثبت نام میکنند اصلا واجد شرایط نیستند. مثلا یکی دیپلم نداره، یکی سربازه، یکی زیر سن قانونیه، اون یکی اصلا میترسه مهاجرت کنه کس دیگه پولشو نداره، مامان طرف میگه عاقت میکنم بری، باباش میگه بری از ارث محرومی و ...
تشکر کنندگان: beigebar ، sh-b ، honareirani ، Parslottery ، parmida.722 ، usa.lover ، maryam5 ، soltan ، amir_ebrahimi99 ، kianoush
سلام پيام جان ! خوبي !
وضعيت تو چي شد راستي ؟؟ مگه قبول نشده بودي ؟؟ اسمتو ديدم ياد مطالب خنده دار و با مزت افتادم پارسالو كه يادته؟ Smile
تشکر کنندگان: payam_prz
منم به همراه همسرم با دو شانس شرکت کردیم.این چهارمین بار بود.مطمئنم بالاخره برنده میشیم.پدرم از برندگان 2010 در سومین بار برنده شد
تشکر کنندگان: m.memari ، amir_ebrahimi99
سلام دوباره
من دیروز ثبت نام کردم و خیلی هم امیدوارم چون به نشانه ها اعتقاد دارم
خیلی سریع انجام شد اصلا طول نکشید
I feel my luck could change
You may say I'm a dreamer
But I'm not the only one
تشکر کنندگان:
منم ثبت نام میخوام کنم فردا
تکی هم می خوام ثبت نام کنم
تشکر کنندگان:
مرسی دوست خوبم ما مثل کنه چسبیدیم به این سایت ولش نمیکنیم از پارسال که شما رفتی تا حالا اینجا ما برنامه ها داشتیم... برنامه کودک، برنامه خبری، کلاس درس، کتک کاری، قهر و منت کشی های مختلف... جات خالی بود.

(2009-11-15 ساعت 14:25)mahh نوشته:  سلام پيام جان ! خوبي !
وضعيت تو چي شد راستي ؟؟ مگه قبول نشده بودي ؟؟ اسمتو ديدم ياد مطالب خنده دار و با مزت افتادم پارسالو كه يادته؟ Smile
تشکر کنندگان:
(2009-11-12 ساعت 18:46)maryam5 نوشته:  
(2009-11-12 ساعت 18:39)beigebar نوشته:  من تنهایی شرکت کردم، البته تابلو که عمرا برنده نمیشم ...

خدارو چه دیدی یوقت هم دیدی برنده شدی منم پارسال عین جمله تو رو گفتم ولی امسال برنده شدمWink
جالب میدونی کجاست، اینجاست که من امسال برای اولین بار شرکت میکنم و یه چیزی هی بهم میگه تو برنده ای -تو برنده ای -تو برنده ای.
و مطمئنم که برنده میشم.
دوست عزیز امید داشته باش ، ایمان قوی و دعا همه چیزو درست میکنه. باور کن که همینه. کافیه باور کنی و بخوای که برنده شی ،حتما برنده میشی.Smile
به امید برنده شدن.
In the United States I will feel as if I were alive again

از عضويت در شرکتهاي هرمي جدا بپرهيزيد
In the United States I will feel as if I were alive again
تشکر کنندگان:
(2009-11-19 ساعت 19:52)joseph نوشته:  
(2009-11-12 ساعت 18:46)maryam5 نوشته:  
(2009-11-12 ساعت 18:39)beigebar نوشته:  من تنهایی شرکت کردم، البته تابلو که عمرا برنده نمیشم ...

خدارو چه دیدی یوقت هم دیدی برنده شدی منم پارسال عین جمله تو رو گفتم ولی امسال برنده شدمWink
جالب میدونی کجاست، اینجاست که من امسال برای اولین بار شرکت میکنم و یه چیزی هی بهم میگه تو برنده ای -تو برنده ای -تو برنده ای.
و مطمئنم که برنده میشم.
دوست عزیز امید داشته باش ، ایمان قوی و دعا همه چیزو درست میکنه. باور کن که همینه. کافیه باور کنی و بخوای که برنده شی ،حتما برنده میشی.Smile
به امید برنده شدن.
In the United State I will feel as if I were alive again

خیلی مثبت نگاه میکنی ها آقا جوزف!
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
تشکر کنندگان:
مثبت باش و همه چیز را مثبت بنگر !!!
از فرمایشات حضرت هنر ایرانی!
تشکر کنندگان: sh-b ، usa.lover ، ChairMan
صلواااااااااااااااااااااااااات!!!

انا لله و انا الیه راجعون

بازگشت همه به سوی اوست.

بچه ها گریه ام داره در میاد!!!
امروز از باشگاه که اومدم خونه،یه لیوان شیر برای خودم ریختم و آوردمش تو اتاقم. مادرم هم یه باقلوا برام خریده بود، منم مثل الاغی که کلوچه بدن دستش، حال کرده بودم.
من همیشه عادت دارم که نوشیدنی هایم را روی لپ تاپم میگذارم و با کامپیوتر کار کنم. چون لپ تاپم یه مساحت زیادی رویش داشت ، من فکر میکردم برای قرار دادن نوشیدنی هست! یه دفعه دستم خورد به لیوان شیر و همش ریخت روی کیبورد لپ تاپم و لپ تاپم سوخت!!!
برام دعا کنید که هاردم نسوخته باشه، آخه 200 گیگابایت اطلاعات مهم و قدیمی روش داشتم و بک آپ هم هی امروز فردا میکردم.
میخواستم بگم که من اشتباه کردم که فکر میکردم اون حیاط خلوت لپ تاپ برای نوشیدنی هست. تازه یک وچهارصد پولش رو داده بودم! الان باید به جای زیر پایی ازش استفاده کنم. Big Grin
البته کلاس هم داره، چون هر کی ببینه میگه نگاه کن، لپ تاپ یک و چهارصدی میگذاره زیر پاش!!! Big Grin
عکس لاتاری ام هم رو لپ تاپ بود که بدون خدا حافظی رفت!
دوباره با یه دنگ و فنگی باید از خودم عسک Big Grin بندازم.
تشکر کنندگان: ChairMan ، honareirani
(2009-11-20 ساعت 01:27)usa.lover نوشته:  صلواااااااااااااااااااااااااات!!!

انا لله و انا الیه راجعون

بازگشت همه به سوی اوست.

بچه ها گریه ام داره در میاد!!!
امروز از باشگاه که اومدم خونه،یه لیوان شیر برای خودم ریختم و آوردمش تو اتاقم. مادرم هم یه باقلوا برام خریده بود، منم مثل الاغی که کلوچه بدن دستش، حال کرده بودم.
من همیشه عادت دارم که نوشیدنی هایم را روی لپ تاپم میگذارم و با کامپیوتر کار کنم. چون لپ تاپم یه مساحت زیادی رویش داشت ، من فکر میکردم برای قرار دادن نوشیدنی هست! یه دفعه دستم خورد به لیوان شیر و همش ریخت روی کیبورد لپ تاپم و لپ تاپم سوخت!!!
برام دعا کنید که هاردم نسوخته باشه، آخه 200 گیگابایت اطلاعات مهم و قدیمی روش داشتم و بک آپ هم هی امروز فردا میکردم.
میخواستم بگم که من اشتباه کردم که فکر میکردم اون حیاط خلوت لپ تاپ برای نوشیدنی هست. تازه یک وچهارصد پولش رو داده بودم! الان باید به جای زیر پایی ازش استفاده کنم. Big Grin
البته کلاس هم داره، چون هر کی ببینه میگه نگاه کن، لپ تاپ یک و چهاصدی میگذاره زیر پاش!!! Big Grin
عکس لاتاری ام هم رو لپ تاپ بود که بدون خدا حافظی رفت!
دوباره با یه دنگ و فنگی باید از خودم عسک Big Grin بندازم.

دوستم دلم خيلي برات سوخت ولي ببخشيد وقتي داشتم مطلبت رو مي خوندم مرده بودم از خندهSmileBig Grin
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: usa.lover ، ChairMan ، honareirani ، jayjay
چه بد شانسی فجیعی
من چند بار این اتفاق برایم افتاده اما لپ تاپم چیزیش نشده
تازه بجای شیر چای داغ بوده Big Grin

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
تشکر کنندگان: usa.lover
منم ثبت نام کردم
به امید خدا نه فقط من بلکه همه بچه های فروم برنده میشن
من برم دیگه تو کار پاسپورت(این قدر امید دارم)
بچه ها یه قانون هست که به چیزی اعتقاد داشته باشی حتما بهش می رسی
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان