کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: به چه صورت در قرعه کشی گرین کارت 2011 شرکت نموده اید؟
به تنهایی
50.60%
127 50.60%
خانوادگی
28.29%
71 28.29%
هر دو
21.12%
53 21.12%
مجموع 251 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آمارگیری شرکت کنندگان قرعه کشی گرین کارت 2011
پی سی جان کجایی بابا؟
بچه های مهاجر سرا یه تاپیک درباره این مطلب نوشتند که اگر بخونیش هیپنوتیزم میشی!!!
در ضمن تا فردا هم باید وقت بگذاری تا بخونیش!
به نظر من باتوجه به اینکه چندین سال هست که تعداد قبولی های ایران داره بیشتر میشه و یکدفعه پارسال نسبت به پریسال حدود 800 نفر اضافه شدند، امسال پیش بینی میشه که تعداد بیشتر بشه!!! حدود 3000 نفر!
تشکر کنندگان: ChairMan
مي گم... يه موقع قانون 7 درصد يقه مون رو نگيره؟ نشيم عين اوكراين و بنگلادش و نيجريه؟

(2009-11-21 ساعت 14:26)usa.lover نوشته:  پی سی جان کجایی بابا؟
بچه های مهاجر سرا یه تاپیک درباره این مطلب نوشتند که اگر بخونیش هیپنوتیزم میشی!!!
در ضمن تا فردا هم باید وقت بگذاری تا بخونیش!
به نظر من باتوجه به اینکه چندین سال هست که تعداد قبولی های ایران داره بیشتر میشه و یکدفعه پارسال نسبت به پریسال حدود 800 نفر اضافه شدند، امسال پیش بینی میشه که تعداد بیشتر بشه!!! حدود 3000 نفر!
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: usa.lover
دوستان ثبت نام من بیشتر از 30 دقیقه طول کشید منم جرات نداشتم کنسل کنم
ولی به من شماره و داد و گفت موفقیت آمیز بود جریان چیه ؟
آیا حذف میشم؟
تشکر کنندگان:
به نظر من حذف نمیشه...چون در اون صورت میگفته که وقت تمام شده است.

اشکان جان نگران نباش. چون از اون کشورها مهاجرهای زیادی به آمریکا میروند و برایشان آسان است، آمریکا لاتاری را برای آنها حذف کرده.
تشکر کنندگان:
این نظر شماست ولی فکر کنم ثبت شده ولی بعدا حذف خواهد شد و این ارائه کد برای از سر باز کردن بوده است !
جالبه بدونیدسایت وزارت خارجه آمریکا 60 دقیقه اعلام کرده نه 30 دقیقه
تشکر کنندگان:
سلام متاسفانه هيچ كدومتون بلد نيستين !!!
من امروز شخصا امتحان كردم اگر وقت شما از حد مجاز بيشتر شود خيلي محترمانه پيغام ميده وقتت از حد مجاز گذشته و بايد از اول ثبت نام شروع كني !
ولي در مورد من نميدونم چرا اين اتفاق نيافتاد فقط اينو ميدونم كه ثبت نام بدرستي انجام شده و مسئله وقت خيلي راحت به كاربر اطلاع داده مي شود .
فقط تنها مسئله اي كه برام مونده عكسم هست كه دارم پيگيري ميكنم پيش دوستان !
تشکر کنندگان: usa.lover ، Monica
احتمال قبولی 9/0% است. بیخی باشین بابا ...
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
تشکر کنندگان:
سال سوم.
شانس کجایی
w
تشکر کنندگان:
ولی من از همتون فعالترم! میدونین چرا؟ چون ازدواج نکردم ولی با دوستم شرط گذاشتم که هر کی برنده شد مدیونه اون یکیه که اون یکی رو با خودش ببره! تقریبا دو ساله که با هم زندگی میکنیم! و شرط گذاشتیم که هر کی برنده شد و با اون یکی ازدواج کرد نباید نامردی کنه و اون طرف که رسید امریکا باید اون یکی رو طلاق بده! هه هه هه...
(2009-11-22 ساعت 17:35)beigebar نوشته:  احتمال قبولی 9/0% است. بیخی باشین بابا ...
ولی درصد قبول شدن من بالای 90 درصده
دلیلشو توی صفحه قبل نوشتم بگردی پیدا میکنی.
تازه یه دلیله دیگه هم دارم که انشااله بعد از برنده شدنم میگم.
به امید برنده شدن تمام بچه های مهاجرسراSmile
-->
-->
........................................................................................................................................................................................................
In the United States I will feel as if I were alive again

از عضويت در شرکتهاي هرمي جدا بپرهيزيد
تشکر کنندگان: beigebar ، usa.lover ، bobby
من 30 آبان ثبت نام کردم، پارسال هم خانوادگی ثبت نام کردیم امسال ولی تنهایی ثبت نام کردم چون بقیه موج منفی میدادن و انگیزه نداشتن ثبت نامشون نکردم ! Wink
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک..Cool
تشکر کنندگان:
جوزف ترکیدم از خنده برای عکس بوش!!! گیجه بد بخت!!!( برای شوخی، چون من دوستش دارم)
در ضمن عکس اولی هم که بکگراند موبایلم هست.
من یه سوال دارم: تعداد شرکت کننده های لاتاری ایرانی تا حالا تخمین زده نشده؟ میشه کمک کنید؟
تشکر کنندگان:
زیاد ثبت نام میکنن ممد جون!
تقریبا همه میدون که باید ثبت نام کنن!
من خیلی ها رو دیدم که ثبت نام کردن.
خیلی ار دوستام هم که من هیچی بهشون نگفته بودن بهم گفتن براشون ثبت نام کنم.
من تقریبا واسه 7-8 نفر ثبت نام کردم.
usa.lover عزیز معلومه آدم خوش خنده ای هستی چون توی تاپیک های مختلف خوندم که بارها ترکیدی از خنده...(شوخی)
درمورد آمار شرکت کنندگان ایرانی آمار دقیقی در جایی من ندیدم ولی یه بار خودم کنجکاو شدم که بدونم. پس رفتم توی سایت Alexa و از طریق درصد مراجعه کنندگان ایران به سایت رسمی اداره مهاجرت دولت آمریکا، که ایران یازدهمین کشور از نظر تعداد مراجعه کنندگان داخلی و نسبت به تعداد برندگان dv2010 که حدود 2700 نفر هستند، میشه فهمید که تعداد قابل توجهی از هم میهنانمان درخواست مهاجرت(فرار) میدهند.
با آرزوی موفقیت برای همه آنها.
http://www.alexa.com/siteinfo/state.gov
........................................................................................................................................................

از عضويت در شرکتهاي هرمي جدا بپرهيزيد
تشکر کنندگان:
آقا جوزف ایران یازدهم نیست بلکه با 7.8%، سومین کشوری است که مردمانش از سایت stat.gov دیدن می کنن. حالا خود بخوان حدیث مفصل را ...
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان