کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پول یا امریکا؟
با سلام خدمت همه دوستان من در شرف رفتن به امریکا هستم همان طور که می دانید در این چند روز اخیر کاری به من پیشنهاد شده که پول زیادی همراه داره من کمی دچار تردید شدم و احتیاج به هم فکری دارم لطفا" کمکم کنید تا با راهنمایی ها ی شما راهی پیدا کنم ممنونم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
جالبه وقتی دیگه قصد میکنی از همه چیز ببری و بری ، همش موقعیت هایی که یک عمر دنبالش بودی میان سراغت !
من نظرم اینه که نه این فرصت پول رو از دست بده و نه امریکا روBig Grin
فوقش یک ماه میری اونجا گرین کارت رو میگیری و بعد برمیگردی . هر ۶ ماه یکبار هم (طبق صحبت های دوستان در همین سایت )میری ساعت میزنی ! و بر میگردی.

خوبه دیگه هر چی در بیاری خرج رفت و برگشت میشه Tongue
شماره کیس:2010AS00007xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:یادم نیست!
کنسولگری:Abu Dhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE-12- 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: 2009 Sep
تاریخ مصاحبه: Feb 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:دو هفته بعداز مصاحبه
تاریخ دریافت کلیرنس: 23 Sep -بیش از ۷ ماه!
تاریخ دریافت ویزا : ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۰
پاسخ
تشکر کنندگان: sh-b ، nnazi_2005 ، honareirani ، mohammad.maleki ، hamedrouhi
تشکر می کنم ازتون ،خودم هم به همین فکر می کنم که چرا حالا که در حال رفتن به امریکا هستم باید یه همچین پیشنهادی بهم می شد .به قول پدرم هم که می گه همیشه آدم ها در چند چیز ضعف نشون میدن که یکیش همین پوله .اون هم در موقعیت اقتصادی روز دنیا .لطفا" هر فردی که می خونه نظرش رو هم بزاره نیاز به هم فکری دارم....با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki
تردید باعث منحرف کردنم شده ،و گرنه توو این مدت هیچ چیزی نتونسته مسیر من رو عوض کنه .درسته به نظر خودم هم هیچ چیز ارزش از دست دادن گرین کارت امریکا رو نداره.ولی به هم می گن تا زمانی که بخوای بری کارت رو انجام میدی و برو برگردد ادامه بده؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، mohammad.maleki
مهاجرت بزرگ تر از پیدا کردن یک کار جدید است. مهاجرت رفتن به دنیای جدید و شروع زندگی جدید است. اگر می خواهید مهاجرت کنید باید آمادگی هرگونه سختی را داشته باشید! به نظر من اگر تصمیم مهاجرت دارید باید با خودتون کنار بیایید که همه چیزتون رو در اینجا کنار بگزارید و برید
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، usa.lover ، laili ، honareirani ، nnazi_2005 ، Iman-gta ، zara man ، mohammad.maleki ، Lucky Luke ، salehpq
ببین عزیز من
حساب دو دوتا چهارتاست
گرین کارد حدود 1000000000تومن ارزش مالی داره یعنی حداقل باید این پول رو داشته باشی که بدون قرعه کشی بهت گرین کارد بدن
الان برات حساب میکنم
برای ویزای سرمایه گذاری باید 550000دلار بدی که حدود 5 سال راکد بمونه و اگر بهره اونو حساب کنی میشه تقریبا سالی 165000دلار و برای 5 سال میشه بیش از 1000000دلار (بهره اصل +بهره بر بهره آن)
بنابر این حتی اگه اصل پول رو بتونی صحیح و سالم بعد از 5 سال بگیری که خیلی بعید است باز هم بیش از 1000000دلار ضررت میشه (بهره هایی که نگرفته ای )
حالا اگه این کار میتونه بیش از این بهت بده پس توجیه اقتصادی داره که نری آمریکا در غیر اینصورت بهتره که قید کار رو بزنی و بری برای خودت در آمریکا زندگی بسازی
تازه از کجا معلوم که اونجا کار خوبی پیدا نکنی؟؟؟
بنابر این رفتن عاقلانه تر است.

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsen324 ، honareirani ، nnazi_2005 ، laili ، ShoMpeT ، farzad24 ، mohammad.maleki ، yazdan ، frozen mind ، mahdis ، Rainy ، frz61 ، saied-k ، aden ، Lucky Luke ، hassan8ir ، salehpq
ببين رفيق، اگه ميتوني بگو مبلغ چقدره، تا واست دقيق بگيم چه کني!Wink
اگه هم واقعاً اگه بري پول ميپره، کار رو به بقيه بچه‌هاي مهاجرسرا معرفي کن، خودمون انجام ميديم. خيالت تخت، آبروتو ميخريم. در مورد سهم خودتم بعد صحبت مي‌کنيم. خوبه؟Big Grin
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
تشکر کنندگان: hamed_gh ، honareirani ، nnazi_2005 ، laili ، kasra ، darya ، amiry ، Lucky Luke ، Danoosh
دوست عزیز خیلی نامفهوم نوشتی آخه ما راجع به کاری که نمی دونیم در چه زمینه ای هست؟ چه آینده ای داره؟ و چقدر درآمد داره؟ چطور می تونیم نظر بدیم؟ تازه حتی ننوشتی چه تخصصی داری؟ و با چه ویزایی قراره بری(نوشتی من در شرف رفتن به امریکا هستم)؟
اگه جواب همه این پرسشها رو در کنار هم بذاری اونوقت یه الگوریتم ساده در میاد که از روش خودت به راحتی می تونی جوابتو پیدا کنی که بری یا نری؟
پیروزباشی
IN GOD WE TRUST
شماره کیس: 2010AS118XX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 20/6/2009
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن: مارس
تاریخ دریافت نامه دوم: فوریه
تاریخ مصاحبه: 18/3/2010
تاریخ دریافت کلیرنس: 7/5/2010
تاریخ دریافت ویزا: 24/5/2010
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، nnazi_2005 ، darya ، barsa
hvm جان این دو دو تا میشه 7 تا و سه پنج تا 23 رو خوب اومدی!
من نظرم اینه که برو به یو اس آ.
چون به نظر من تجربه زندگی جدید در امریکا خیلی با ارزش تر از پوله.
تمام عمرت رو با ارامش زندگی خواهی کرد.
به عنوان یک برادر کوچک من میگم برو.
پاسخ
تشکر کنندگان: nnazi_2005 ، ShoMpeT ، mohammad.maleki ، aden ، we are one
(2009-11-08 ساعت 22:34)honareirani نوشته:  hvm جان این دو دو تا میشه 7 تا و سه پنج تا 23 رو خوب اومدی!
من نظرم اینه که برو به یو اس آ.
چون به نظر من تجربه زندگی جدید در امریکا خیلی با ارزش تر از پوله.
تمام عمرت رو با ارامش زندگی خواهی کرد.
به عنوان یک برادر کوچک من میگم برو.
آخه موضوع اینه که حتی با داشتن ارادت خدمت جناب پول باز هم رفتن به صرفه استBig Grin

(شکلک بالا به علامت طنز نبود بلکه میخواستم بگم دندون سالم در بدن سالم استBig Grin)
این یکی طنز بودWink

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: nnazi_2005 ، honareirani ، ShoMpeT ، mohammad.maleki ، amiry ، Danoosh
این پولی که میگیری دائمی نیست وموقت ولی گرین کارت کم کم میشه شهروندی -همه این فرصتو ندارن
case:19###
Big Grin

پاسخ
تشکر کنندگان: nnazi_2005
(2009-11-08 ساعت 01:34)nnazi_2005 نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان من در شرف رفتن به امریکا هستم همان طور که می دانید در این چند روز اخیر کاری به من پیشنهاد شده که پول زیادی همراه داره من کمی دچار تردید شدم و احتیاج به هم فکری دارم لطفا" کمکم کنید تا با راهنمایی ها ی شما راهی پیدا کنم ممنونم.

قبل از آمدن به اینجا همه پل های پشت سرتون را خراب کنید.
لاتاری 2008
شماره پرونده: ***14
مصاحبه: روزهای پایانی ماه آگوست
دریافت ویزا: 13 روز بعد از مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، honareirani ، seravin ، nnazi_2005 ، ShoMpeT ، mahdis ، mohammad.maleki ، saied-k
(2009-11-09 ساعت 09:07)pegah نوشته:  
(2009-11-08 ساعت 01:34)nnazi_2005 نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان من در شرف رفتن به امریکا هستم همان طور که می دانید در این چند روز اخیر کاری به من پیشنهاد شده که پول زیادی همراه داره من کمی دچار تردید شدم و احتیاج به هم فکری دارم لطفا" کمکم کنید تا با راهنمایی ها ی شما راهی پیدا کنم ممنونم.

قبل از آمدن به اینجا همه پل های پشت سرتون را خراب کنید.

پسر بدو اون کلنگ و وردار بيار ببينم!!!Smile
منظورتون خراب نکنيد بود ديگه!؟
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
تشکر کنندگان: nnazi_2005 ، meweadl ، kasra ، mohammad.maleki ، amiry
دقیقا درست بود. خراب کنید. این بهترین راهه
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، ChairMan ، honareirani ، seravin ، sh-b ، summery_armin ، laili ، nnazi_2005 ، meweadl ، ShoMpeT ، mahdis ، kianoush ، darya ، saied-k ، Danoosh
کاملا" موافقم.
همه رو خراب کنید تا خدای ناکرده یه وقت هوس نکنید برگردید!
پاسخ
تشکر کنندگان: nnazi_2005 ، ShoMpeT ، mahdis ، saied-k

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان