کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گواهی عدم سوء پیشینه
دوستان سلام
سوالی دارم از دوستانی که در حال انجام پروسه دریفت گرین کارت هستند و سوالم اینه که آیا برای ایرانی ها هم باید Police Certificate یا همون گواهی عدم سوء پیشینه ارائه بشه یا نه. ممنون میشم اگر کسی که اطلاعاتی داره جواب منو بده.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سو پیشینه ایران رو نمی خوان
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: hanim ، lexington ، hvm ، shahyad ، msar
(2009-11-08 ساعت 15:56)sadra_sepehr نوشته:  سو پیشینه ایران رو نمی خوان

ولی من فرستادم.
آب در کوزه و ما تشنه لبان میگردیم
یار در خانه و ما گرد جهان میگردیم
پاسخ
(2010-03-09 ساعت 17:46)pashaneco نوشته:  
(2009-11-08 ساعت 15:56)sadra_sepehr نوشته:  سو پیشینه ایران رو نمی خوان

ولی من فرستادم.

از ایران گواهی عدم سو پیشینه نمیخوان ولی اگر بیشتر از یک سال در کشور دیگری زندگی کرده باشید باید از اون کشور گواهی عدم سو پیشینه بگیرید
پاسخ
تشکر کنندگان: hvm ، shahyad ، msar
1- گواهي پليس از ايران لازم نيست
2- گواهي پليس از كشوري كه متقاضي حداقل يك سال در آن كشور بوده است لازم است.
3- گواهي پليس براي كسي كه بدون توجه به مدت اقامت در كشوري كه پليس او را بازداشت كرده است از آن كشور لازم است.
4- گواهي پليس در صورت بند 2 و 3 نيز باز از ايران لازم نيست. بلكه بايد از كشور مربوطه گرفته شود.
5- گواهي عدم سوء پيشينه يا گواهي سوء پيشينه هم از ايران لازم نيست.
پاسخ
تشکر کنندگان: sh-b ، nnazi_2005 ، shahyad ، msar ، Audiophile
من یک سال در استرایا هستم ولی پروندم در آنکارا هست. از من پلیس چک استرالیا رو خواستن. منم انجام دادم . پلیس میگه به سفارت تو سیدنی فرستاده. و من نمیدونم چه جوری پیگیری کنم که به nvc برسه. کسی تجربه مشابه داشته؟
پاسخ
(2011-03-19 ساعت 06:29)am_mohammad نوشته:  من یک سال در استرایا هستم ولی پروندم در آنکارا هست. از من پلیس چک استرالیا رو خواستن. منم انجام دادم . پلیس میگه به سفارت تو سیدنی فرستاده. و من نمیدونم چه جوری پیگیری کنم که به nvc برسه. کسی تجربه مشابه داشته؟

خب، شما از سفارت امريكا در سيدني پرسيدين كه رسيده يا نه؟ قاعدتا بايد از اونجا پيگيري كنين.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
(2009-11-08 ساعت 15:56)Nazem نوشته:  سو پیشینه ایران رو نمی خوان

در واقع گواهی ایران را قبول ندارند Wink

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، Kaveh90 ، msar
برای لاتاری چی ؟ایا نیاز به گواهی سوء پیشینه ایران هست؟؟؟
پاسخ
(2011-03-20 ساعت 16:55)MITA نوشته:  برای لاتاری چی ؟ایا نیاز به گواهی سوء پیشینه ایران هست؟؟؟

خیر. در کل چون گواهی سوء پیشینه ایران رو قبول ندارند ، بنابراین برای هیچ موردی لازم نیست

پاسخ
تشکر کنندگان: hvm ، امیر مهاجر ، msar
Wink 
من هم ۳ سال ساکن مالزی هستم، گواهی از Police Immigration department گرفتم (یکی دو ماهی طول کشید )) + مدارک واسه آنکارا فرستادیم که همه چیز OK بود
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh90 ، msar
(2011-03-21 ساعت 20:44)behnia نوشته:  من هم ۳ سال ساکن مالزی هستم، گواهی از Police Immigration department گرفتم (یکی دو ماهی طول کشید )) + مدارک واسه آنکارا فرستادیم که همه چیز OK بود
یعنی شما خودتون گواهی رو گرفتید و پست کردید؟ فکر کنم من یک اشتباه کردم, گفتم خودشون بفرستن و الن نمیدونم از کجای سفارت سیدنی بررسی کنم که اون تازه برای nvc بفرستنش! در ضمن اینجا با سفارت میخوای صحبت کنی دقیقه ای 2 دلار چارژت میکنن! حالا ببیم با ایمیل به کجا میرسم.

اینم جواب میلی که به سفارت امریکا در سیدنی زدم :
Due to the extremely high volume of emails we receive, we
are unable to respond to inquiries where the information requested is
already clearly provided on our website. Please refer to the website
links below for more information.
خیلی مسغره هست.جواب میل نمیدن . حالا باید زنگ بزنم کلی هم پول بدم.
پاسخ
با سلام ، وقتی من برای گرفتن گواهی درخواست دادم، انجا میشود انتخاب کنی که چطوری نامه دریافت بشه، منم گفتم خودم میام میگیرم که به جایی نفرستن.
(2011-03-22 ساعت 05:37)am_mohammad نوشته:  
(2011-03-21 ساعت 20:44)behnia نوشته:  من هم ۳ سال ساکن مالزی هستم، گواهی از Police Immigration department گرفتم (یکی دو ماهی طول کشید )) + مدارک واسه آنکارا فرستادیم که همه چیز OK بود
یعنی شما خودتون گواهی رو گرفتید و پست کردید؟ فکر کنم من یک اشتباه کردم, گفتم خودشون بفرستن و الن نمیدونم از کجای سفارت سیدنی بررسی کنم که اون تازه برای nvc بفرستنش! در ضمن اینجا با سفارت میخوای صحبت کنی دقیقه ای 2 دلار چارژت میکنن! حالا ببیم با ایمیل به کجا میرسم.

اینم جواب میلی که به سفارت امریکا در سیدنی زدم :
Due to the extremely high volume of emails we receive, we
are unable to respond to inquiries where the information requested is
already clearly provided on our website. Please refer to the website
links below for more information.
خیلی مسغره هست.جواب میل نمیدن . حالا باید زنگ بزنم کلی هم پول بدم.

پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، am_mohammad ، msar
من که بابت این مورد شش ماهی از دست دادم. بعد هم عقب گرد بولتن و غیره ... بالاخره از کشوری که ساکن بودم توسط یکی از دوستانم به صورت حضوری گواهی رو گرفتم و بعد با دی اچ ال اصل مدرک رو دریافت کردم.
Priority Date Oct ,2004
Interview date Sep.,2010
clearance Apr. 2012
Arrive to
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، msar
دوستان کسی میدونه آدم سوء پیشینه ( من ایران نیستم ) برای چه ارگان یا جائی درخواست بشه ! ( یعنی اونجائی که مینویسه برای کی میخاید این درخواست را ! ) من زدم NVC !
سفارت کشوری که هستیم باید باشه ، NVC ، اداره مهاجرت ، نمیدونم !
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان