کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دانشگاه معتبر برای رشته های علوم تجربی و پزشکی در مالزی
دانشگاه علوم و مديريت، MSU

این دانشگاه با ارایه دوره پزشکی هفت ساله مشترک با هند و دوره های لیسانس در رشته های داروسازی، بیوانفورماتیک، علوم تغذیه به همراه مزیت برنامه انتقال دانشجو بین المللی و مدرک مشترک با بیش از 40 دانشگاه معتبر در سراسر دنیا با هزینه های مناسب مالزی بهترین انتخاب برای رشته های علوم تجربی و پزشکی می باشد. برای کسب اطلاعات جامع تر به این وب سایت مراجعه کنید.

http://raha-edu.yolasite.com/
پاسخ
تشکر کنندگان: morteza_2010 ، hamedrouhi ، msar
از دوستانی که اطلاعات کافی درباره دانشگاه های معتبر پزشکی در مالزی دارن خواهش میکنم این دانشگاه ها رو معرفی کنن.همین طور هزینه تقریبی تحصیل در این دانشگاه ها به اضافه هزینه زندگی دانشجوئی چقدره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، morteza_2010 ، msar
واسه کسائی که بعد از گرفتن مدرکشون نمی خوان بیان ایران خوبه چون وزارت علوم مدرک دانشگاههای پزشکیشو قبول نداره
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
در مورد رشته های وابسته به پزشکی چی ؟
کسی می دونه ؟
مثلن اپتومتریست ؟
پاسخ
با سلام به همه ی دوستان عزیز

می خواستم در مورد تحصیل در مقطع پزشکی عمومی بدونم ؟؟؟؟؟

شهریه $$$$$$$$ ؟؟

اسامی دانشگاه ها ؟؟

یکسره از پیش دانشگاهی بریم می شه ؟؟

چند ساله ؟؟

با تشکر پیشاپیش
We Can Change Cool
پاسخ
کسانی که می خوان در رشته های پزشکی داروسازی و دندان پزشکی تحصیل کنند پیشنهاد می کنم اکیدا مالزی را از انتخاب های خود خارج کنند.مالزی پایین ترین کیفیت آموزشی در این رشته هارا داراست.
[عکس: http://www.tvworthwatching.com/werts/dex...20baby.jpg]
There comes a time when the diseased and the weak must be sacrificed in order to save the herd
پاسخ
(2010-09-25 ساعت 09:55)sohreyezard نوشته:  کسانی که می خوان در رشته های پزشکی داروسازی و دندان پزشکی تحصیل کنند پیشنهاد می کنم اکیدا مالزی را از انتخاب های خود خارج کنند.مالزی پایین ترین کیفیت آموزشی در این رشته هارا داراست.

سلام.من میخوام بعد پیش دانشگاهی برم و پزشکی بخونم ،یعنی خوب نیست؟؟؟؟؟؟!!
پاسخ
(2010-08-31 ساعت 15:49)shaghayegh_ir نوشته:  در مورد رشته های وابسته به پزشکی چی ؟
کسی می دونه ؟
مثلن اپتومتریست ؟

in soal manam hast, mamnun misham kasi javab bede
پاسخ
(2011-11-21 ساعت 16:16)hesamstar نوشته:  
(2010-09-25 ساعت 09:55)sohreyezard نوشته:  کسانی که می خوان در رشته های پزشکی داروسازی و دندان پزشکی تحصیل کنند پیشنهاد می کنم اکیدا مالزی را از انتخاب های خود خارج کنند.مالزی پایین ترین کیفیت آموزشی در این رشته هارا داراست.

سلام.من میخوام بعد پیش دانشگاهی برم و پزشکی بخونم ،یعنی خوب نیست؟؟؟؟؟؟!!

شما کجا رو پیشنهاد میکنید؟
در رابطه با هزینه ی دانشگاهم بگید لطفا؟
ورود به دانشگاه ازت امتحان سطح زبان میگیرن؟
پاسخ
منظور چیه که مالزی برای پزشکی بده ؟ شهریه چقدره ؟
پاسخ

سلام دوست عزیز. شما مطمئنید که مالزی کیفیتی نداره؟ پس دانشگاه علوم و مدیریت.Msu که تعریفشو میکنن چیه؟
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان