کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
عکسهای کاربران از سفر آنکارا و ابوظبی
این تاپیک به درخواست merdax عزیز برای به اشتراک گذاشتن عکسهای شما از سفر به آنکارا، ابوظبی و سایر کشورها برای دریافت ویزا ایجاد شده است.
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
پس چرا كسي هيچ عكسي نمي گذاره؟ D:
شماره کیس:2010AS000165xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:-2009-4-Aug
کنسولگری:Ankara
تاریخ کارنت شدن :may
تاریخ مصاحبه: 17 june
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه

تشکر کنندگان: sh-b ، fairwall ، Ashkan78
میدان آتاتورک یک مقدار پایین تر از سفارت تو همون بلوار آتاتورک

[عکس: 324f2cdf35.jpg]
گنچلیک پارک
دیدن این پارک رو در شب بهتون پبشنهاد میکنم

[عکس: 4794c034c9.jpg]

[عکس: a59ebcc4da.jpg]

[عکس: 0329798649.jpg]
2010AS3xxx
بابا من کلی عکس آوردم اما نمیشه آپلودش کرد

تشکر کنندگان: Monica
(2009-11-25 ساعت 10:11)ALIREZA205 نوشته:  بابا من کلی عکس آوردم اما نمیشه آپلودش کرد
منم همین مشکلو دارم
کیس نامبر: 2010AS00002xxx
دریافت ویزا: روز مصاحبه (17 نوامبر)
تشکر کنندگان:
براي گذاشتن عكس:
1- در پايين بخش ارسال مطلب بر روي دكمه "پيش نمايش موضوع" كليك كنيد
2- در صفحه جديدي كه باز مي شود در قسمت ضمائم، فايلهاي موردنظرتون رو تك به تك انتخاب و ارسال (افزودن ضميمه) كنيد.
3- لينك "نمايش ضميمه هاي من" را open in new window كنيد.
4- روي هر يك از ضمائم كليك راست كنيد و قسمت آدرس آن را كپي كنيد.
5- به قسمت ارسال متن برويد و روي آيكن "افزودن تصوير" كليك كنيد.
6- آدرس ضميمه را در باكس مربوط به آدرس وارد نمائيد.
7- متن خود را ارسال نمائيد.
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان: shabnam286 ، sh-b ، usa.lover ، babakped
چقدر ترکیه عوش شده! من حدود سی سال پیش رفتم آنکارا و یادمه میدان آتاتورک فقط یک مجسمه آتاتورک بود که سوار اسب شده. اتفاقا گم هم شده بودیم و میخواستیم بریم میدان آتاتورک و عموی من به هر کی میرسید با پانتومیم ازشون آدرس میپرسید و به فارسی میگفت میخوایم بریم میدان آتاتورک ایشک سوار!
با آرزوی موفقیت برای شما
تشکر کنندگان: Monica ، usa.lover ، سارا کوچولو ، honareirani ، shr.jafari ، OverLord ، kianoush ، kasra
خواهر مونیکا نمیشه..... یه راه حل بده...کلی اکس از منقل کباب و دکتر اورانگوتان به عشق مهاجرسرا گرفتم . اما الان نمیشه آپلودش کرد Sad

تشکر کنندگان: shabnam286 ، honareirani
(2009-11-25 ساعت 11:53)ALIREZA205 نوشته:  خواهر مونیکا نمیشه..... یه راه حل بده...کلی اکس از منقل کباب و دکتر اورانگوتان به عشق مهاجرسرا گرفتم . اما الان نمیشه آپلودش کرد Sad

برادر شما سايز عكسها رو يكم بيار پايين كه سرعت آپلودش بره بالا، ميشه!Wink
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان: shabnam286 ، ALIREZA205
من خودم اول عکس ها رو اینجا آپلود میکنم بعد لینک میدم تو پستم.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: shabnam286 ، usa.lover ، Monica ، MajidShirzadeh ، ChairMan ، Laya2010 ، f.o ، OverLord
دستتون درد نکنه!
ما عکس و گردش رو گذاشته بودیم روز آخر که اون قضیه پاکت زرد حالمونو گرفت. واسه همین زیاد عکس نداشتیمSad. حالا می تونم از عکسای شما استفاده کنم.
تشکر کنندگان:
دوستانی که می خوان حجم عکس هی رو کم کنند می تونند از Microsoft Office Picture Manager که توی آفیس هست استفاده کنند .
Stars > All Programs > Microsoft Offic > Microsoft Offic Tools > Microsoft Office Picture Manager برید و عکس هاتون رو توی برنامه add کنید .
بعد عکسهایی که می خواید کوچیک کنید رو انتخاب کنید و از ستون سمت راست Edit pictures رو بزنید ، بعد در قسمت Change Picture Size روی Resize کلیک کنید و در قسمت percentage of orginal width X height مثلا 50 درصد بزنید و بعد از قسمت File > Svae as ... رو بزنید . با این کار عکس کوچیک تر میشه ، option های دیگه ای هم داره اگر مشکلی داشتید ،سوال کنید جواب بدم .

با برنامه های دیگه هم میشه این کار رو کرد ولی این برنامه رو همه روی office دارند دیگه ، پس عمومی تره Smile

* توجه کنید که save as رو بزنید ، نه save خالی چون دومی ، رو عکس قبلی save می کنه و عکس اصلیتون کلا کوچیک می شه ....
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: MajidShirzadeh ، ChairMan ، OverLord
به نظر من هم بد نيست براي اينكه قيافه تاپيك ضايع نشه، عكسهايي كه مي خواين بذارين رو يكم كوچيكتر كنين! Big Grin
(رزولوشن بالاشون رو هم مي تونيم لينك بديم كه ملت اگه دوست داشتن بهره برداري كنن!)
.
.
تشکر کنندگان: ShoMpeT ، honareirani
خوب منم تا این مودمم دوباره اتصالی نداده عکسامو بزارم،ببینین:
برای دیدن عکس اصلی،روی این عکس پایینی کلیک کنین:
اولی: یادم نیس این دقیقا اسمش چی بود ولی سر خیابونی بود(سمت چپ) که سمت راستش سفارت آمریکا بود،
[عکس: thumb_20091026093501_borj.jpg]
بقیه عکسا روهم توی فوتوبلاگم میتونین ببینین:
http://www.mehrdadnami.com/phb
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

تشکر کنندگان: sh-b ، ALIREZA205 ، WIKIMAN ، usa.lover ، Borqa3 ، shahin82 ، mary joon ، ChairMan ، Laya2010 ، f.o ، nochen ، OverLord
merdax جان. عکسهای بلاگت فوق العاده بودن. تبریک. ولی خوب چقدر حیف که به موضوع ربطی نداشتن. البته 20-30تاشونو دیدم فقط!
[font=Courier]Don't dream your life, Live your dream[/font]
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان