کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: چه قدر احتمال می دهید برنده لاتاری 2011 باشید؟
کم
17.93%
26 17.93%
متوسط
19.31%
28 19.31%
زیاد
16.55%
24 16.55%
بسیار زیاد
46.21%
67 46.21%
مجموع 145 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چند درصد احتمال می دهید برنده لاتاری 2011 باشید؟
(2009-11-18 ساعت 18:07)usa.lover نوشته:  لاتاری جان، اگه ایران را از صمیم قلب دوست داشته باشند، میتوانند دوام بیاورند.
چون اگه کسی، چیزی یا جایی را دوست داشته باشد، سعی میکند که تمام بدیهایش را یا تحمل کند یا فراموش کند.
والا به نظر من که یکی از اونا ، دو روز بیاد تهران مرکز شهر ، انقلاب و ولیعصر ، بر میگرده اروپا دیگه پشتشم نگاه نمیکنه
نمونش رو دیدم ، به نظر من ایران تنها کشوریه که وقتی داری ازش خارج میشی خوشحالی ، وقتی هم داری بر میگردی بهش خوشحالی ! Big Grin
تشکر کنندگان: paolo
(2009-11-18 ساعت 21:04)pooyan نوشته:  محمد خیلی داری شلوغش میکنی ها . راستی تو عکاس و فتوشاپ کار حرفه ای هستی این چه عکسی از خودت گذاشتی تو سایت؟
سریع عوضش کن Smile

چرا؟
تشکر کنندگان:
خوب دوستان گرامی میخوام براتون درصد احتمال برنده شدن را حساب کنم و کمی برای خودم لعن و نفرین بخرم.

بازیگر اصلی: آقای معلم: حمید از ایالت میزوری

آقا شما بیا پای تخته....

شما نه... USA-Lover شما هم نه... پیام جان شما پرونده تون سیاهه برو گوشه کلاس وایسا حرف هم نزن.... آها ...

ali-j : اجازه آقا ... من بیام؟
- نه عزیز من، شما تازه برگشتی تو کلاس، اونوقت من از شما حساب بپرسم؟ صدرا جون لطف کن بیا پای تخته با هم مساله حل کنیم.

خوب حالا گچ را بردار و بنویس: سهمیه آسیا برابر است با.... راستی کسی میدونه سهمیه آسیا چیه بچه ها؟

آرش: آقا ما بگیم؟

- بگو جان دلم

آرش: آقا اجازه... سهمیه یعنی سهم هر کس یا چیزی از کلیت یک چیز. آسیا هم بزرگترین قاره دنیاست و در آن فلات تبت قرار دارد. این قاره..........

- آرش جان دلبندم من منظورم درصد تخصیص کیس به مناطق شش گانه جهانیه.

پوریا: آقا اجازه، طبق قانون جذب 24435345235563454566423% هست.

نوید: پوریا چی میگی همینطوری یه چیزی میپرونی، درصد که از 100 بالاتر نمیشه... 100% باید بگی

آرش: آقا اجازه... فکر کنم حدود 30% باشه

- آفرین... به آقای آرش گل که جواب خوبی داد. ولی جواب دقیق حدود 26% هست. البته این مال 2009 ها است. پیام پاتو بگیر بالا.... خوب حالا همه تو دفتراتون بنویسین: تعداد برنده ها برابر است با 100000 ضربدر 26% که میشه....

شهرام: میشه 62000 تا آقا ... چون کوروش کبیر خیلی کبیر بود.

- نه عزیزم میشه 26000 تا. حالا بچه های عزیز این عدد را باید تقسیم بر چی کنند؟

Admin: تقسیم کنید بین من و پیام لطفا. دو تا مال من یکی مال پیام

- نه... نه... ادمین فردا با ولی میای مدرسه

الهام: اجازه، فردا آقا ولی قراره بیاد خونه ما. لطفا بگین پس فردا بیاد یا اگر نه بگین قلی بیاد.

- بچه های عزیز 26000 تا را باید تقسیم بر تعداد شرکت کننده های آسیا کنید.... کسی میدونید شرکت کننده های آسیا چند نفرن؟

شهرام: اجازه آقا، هفتاد میلیون. چون داریوش کبیر در ایران که هفتاد میلیون جمعیت داره زندگی میکرد.

- نه جواب اشتباهه کس دیگه میدونه؟

سورنا: آقا به نظر من وضعیت اقتصادی خرابه برای همین شرکتها ورشکست میشن و نتیجه میگیریم شرکت کننده ها هم زیاد هستند.

- سورنا جان گرچه منطقت اشتباه بود ولی نتیجه گیریت درست بود... برای 2009 ها حدود نه میلیون نفر در آسیا شرکت کردند. پیام دو تا دستاتم بگیر بالا... خوب با تفاصیل نباید انتظار داشته باشیم امسال کمتر از ده میلیون شرکت کرده باشند. حالا 26000 را تقسیم بر ده میلیون کنید.

پوریا: طبق قانون اول و دوم جذب میشه 467562342355467% مرگ بر انیشتین جاسوس

نوید: آقا اجازه من از همه باهوشترم و سوالات هوش هم طرح می کنم میشه من جواب بدم؟

- بگو پسرم

نوید: اگر پارامتر جذب را در اون ضرب کنیم میشه 100%

- آفرین به نوید زرنگ خودمون. میدونیم که منظورش 0.26 % بود.....اما یه مشکل کوچولو سر راه هست و اون مشکلات پستی و اختمال اشتباه در فرم ثبت نام و نداشتن اسپانسر و هزار تا بدبختی دیگه هست..... مثلا آقا شما...

نا شناس: من آقا

- بله شما... شما فرمتو چطوری پر کردی؟

ناشناس: آقا من دیدم اسمم یه کم ضایع هست عوضش کردم تو فرم نوشتم جرج کلونی البته عکس هم چون از عکس رئ..س جمهورمون خوشم میومد اونو گذاشتم.... تاریخ تولدم هم اشتباه نوشتم ولی همه میگن مساله ای نیست... فقط مشکل من اینه که هنوز سربازی نرفتم....

- اونم لابد با پاس زیارتی حل میشه دیگه

ناشناس: بله آقا مهم نیست چون من 13 سال بیشتر سن ندارم و نیاز به سربازی ندارم....

زیییییینگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ

-زنگ خورد بچه ها.... برین زیاد با هم دعوا و کل کل نکنین.... آرش ولی یادت نره...
الهام : قلی آقا... گفتم که ولی فردا باید بیاد کار داره...

چاگرین به پیام: بیا سر کوچه کارت دارم... میخوام خلعت کنم......
تشکر کنندگان: usa.lover ، rs232 ، ChairMan ، Ali Sepehr ، lexington
زنگ بعدی!!!

معلم: صدرا سپهر

صدرا: این شیلنگ من کجاست؟

پیام: واااااااااااااااااااااای... من پروندم سیاهه، حتما برای من میخواهد.

صدرا:هی پیام، من شنیدم چی گفتی ها!!! من گوشام آنتین ماهواره هست. نه برای تو نمیخواهم.

محمد: نوید، به کسی نگو، شیلنگ آقا معلم زیر نیمکت منه!

نوید: واااااااااااااااااااای، برو بهش بده، بده ها!

محمد: نه بابا این قشر و طایفه سهپر ،همشون شیلنگ به دستند!!!

سروش: من هم از این طایفه دل پری دارم ولی این stereotype هست. جرمش اعدام هست. مواضب باش کسی نفهمه و حرفت را همین الان پس بگیر...

صدرا: یکی شیلنگ منو قایم کرده، الان میام زیر نیمکتهایتون رو میگردم.................محمد باشه برات دارم! آقای مدیر، آقای مدییییییییییییییییییر.

آقای مدیر: جانم؟

صدرا: این محمد را از مدرسه اخراج کنید. چون هم به طایفه ما توهین میکنه( ها چیه؟ من شنیدم عزیزم) و هم شیلنگ منو قایم کرد.

نوید: آقای معلم تو را خدا به خاطر من اخراجش نکنید!!! قانون جاذبه میگه: اگه کسی را اخراج کنی، اخراج میشی!

آرش: حرفهای شما هیچ سندیت علمی نداره و خرافاته!!!

حمید: نه آقا خرافات چیه؟ برای مثال: شما در پناه حق میتوانید برید برزیل و سوزن بزنید به یکی و در...

لیلی: نه حمید جان اینها همش الکی هست. شما بایستی تلاش کنید تا به جایگاه و منزلت خویش برسی! نا برده رنج گنج میسر نمیشود.

محمد: No gains without pains

سعید: No Cross , No crown

پیام: لیلی کاملا درست میگه! اینها همش دست ساخت بشر هست.

شهرام: نه پیام جان، در زمان کورش کبیر هم انرژی مثبت بود. مثلا آن زمان انرژی مثبت برای لشکرکشی به بابل داشت و دیدید که هیچ کس را نکشت و یدفعه انرژی منفی گرفت و به رسم خودشان، بهشان احترام گذاشت.

صدرا: حرف نا مربوط نباشه!!!

آقای مدیر: من چه کار کنم حالا؟برم؟

صدرا: نه وایسا کارت دارم.

ساسان: آقا اجازه؟

صدرا: نه!

ساسان: آقا من میخواهم برم سفارت، چه کنم؟

نا شناس: واااااااااای، خوش به حالش، فکر کنم گرین کارت برنده شده، چه با کلاسه!!!

صدرا: بسه دیگه! من چون طرفتار آزادی هستم، کاری به محمد ندارم و فقط باید هر دانش آموز، دوتا پسگردنی بزنش!

آرش: ما تو آمریکا از این چیزها نداریم! جدیدا هم در ایران قانون اومده که معلم ها حق کتک زدن دانش آموزها را ندارند.

صدرا: آرش جان، طی صحبتهایی که با هم داشتیم، باید عرض کنم که من میزنم، خوبش هم میزنم.....تق، تووووووق، آخخخخخخخخخخ، اووووووووووووووخ

همه دانش آموزها: آقای معلم بسه دیگه! تو راخدا!

الهام: اصلا همه با هم: حسین حسین میر حسین!!!

صدرا: آها این شد!!!! خب درس را شروع میکنم!

آقای مدیر: من چه کار کنم؟ برم؟

صدرا: نه عزیزم بهت گفتم بمون کارت دارم!!!

صدرا: خب درس امروز درباره دلیل حذف هندوستان در قرعه کشی لاتاری هست.

زییییییییییییییییییییییییییییییییییییییینگ
صدرا: خب بچه ها درس بمونه برای یه روز دیگه.
محمد: هله، جونم!!! بیا، آها، جونمی جون زنگ تفریح!!!
حجت: آقای مدیر، این زنگ خراب شده! من میرم تعمیرش کنم.

سعید: بچه ها بیرون نرید تا چند تا اصطلاح انگلیسی یادتون بدم!

اکثر دانش آموزان: برو بابا، ما اصطلاح فارسی هم بلد نیستیم.

محمد: سعید جان ولشون کن، برای من بگو میخواهم یادداشت کنم.

هنر ایرانی: سعید جان بگو تا من با خط نسطعلیق بنویسم!

زیییییییییییییییییییییییییییییینگ

آقای ناظم: بچه ها بفرمایید سر کلاس...
تشکر کنندگان: payam_prz ، rs232 ، ChairMan ، Ali Sepehr
شما دو تا باید نمایشنامه نویس میشدید!!!! میدونم حتما کنکور قبول نشدید ولی ایراد نداره. استعدادتون بالاست!
مرسی payam_prz و usa.lover جان ها.
خیلی باحال بود. کلی خنددم.....
اجرتون با مجسمه آزادی.
تشکر کنندگان: payam_prz ، usa.lover ، rs232 ، ChairMan ، shahram1347 ، Ali Sepehr
چشمم روشن. حالا دیگه مدرسه مختلط راه می اندازید؟
باید مثلا بگید لیلا از اون طرف پرده گفت... و یا الهام پرده رو کنار زد و گفت....!
ولی خیلی جالب بود.
تشکر کنندگان: usa.lover ، ChairMan ، shahram1347 ، Ali Sepehr ، mohammadm64
محمد جان خیلی باحال بود..................مرسی.....کلی خندیدم :Sad((((

پیام کجائی که رو دستت بلند شدند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: usa.lover ، ChairMan
کلا" استعداد بچه های سایت زیاده!
شما با این همه استعدادی که تو ماها برو بچ مهاجرسرا هست توقع دارید خارج نریم!؟!!!؟!؟؟!؟!؟!!؟!!!؟!!!؟!!!!!!؟!!؟!!!
اِ !!! راستی این صدمین ارسال من بود!!!
به افتخار خودم هووووررررراااااااااااااااااا !!!!!!!!!
تشکر کنندگان: payam_prz ، ChairMan ، shahram1347
اینجا کلی همه از هم تشکر کرده بودن و همدیگه رو تشویق کرده بودند......پس تشکر ها کجان؟چرا من نمیتونم ببینمشون........؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: hvm ، ChairMan
راستش من اومدم یه کم انگولک کردم که این قسمت تئاتر را به یک تاپیک جدید منتقل کنم، جونم در اومد و کامپیوتر ترکید ولی نشد که نشد. حجت جان دمت گرم سایتو ضد ضربه کردی.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr
به نظرم بحث رو از جاده خاکی بکشید بیرون بهتر باشه.
من طبق قانون احتمال97% قبول میشم اما نمی گم حقم هست ولی نیازمندش هستم .
USA.Loer هم حرفاش منطقی هست به غیر از اون کلمه حق
اگه خدا بخواد همه با هم بریم .
در ضمن این جمله رو همیشه مادرم میگه(من خودم قبول ندارم) باعث افتخار هست که تو یک کشور شیعه زندگی می کنیم.
تشکر کنندگان: shahram1347 ، Behinaz
پی سی جان صحبت ها مالِ چند ماه پیش بود.
بگذریم...
تشکر کنندگان:
همه جنگها و مشکلات بشر بخاطر همین تفاوتها و تبعیضهائی ست که خودمون قائل شدیم.جهان بدون مرز حهان زیباتری خواهد بود.اگرچه تنوع فرهنگی و زبانی بسیار دلنشینه و ضروری بنظر میرسه اما نمیدونم چرا من گاهی آرزو میکنم که ای کاش همه دنیا به یک زبان واحد صحبت میکردن!اختلاف فرهنگی و م ذ ه ب ی وجود نداشت و کسی بخاطر این مسایل نمی جنگید.

این یه آرزوی زودگذر و محاله همونجور که حدس زن درصد شانس(برای لاتاری امسال)محاله.فقط باید منتظر نتیجه بودSmile
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Ali Sepehr ، honareirani
من دقيقا وقتي برنده شدم كه كاملا نا اميد بودم. سالي هم كه خيلي فكرمي كردم برنده مي شم، سال 2009، هرچي صبر كردم نامه برام نومد!!!
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، WIKIMAN ، یه مهاجر ، honareirani ، bobby
(2010-01-14 ساعت 00:15)Ashkan78 نوشته:  من دقيقا وقتي برنده شدم كه كاملا نا اميد بودم. سالي هم كه خيلي فكرمي كردم برنده مي شم، سال 2009، هرچي صبر كردم نامه برام نومد!!!

همیشه اتفاق ها موقعی میفته که اصلا انتظارشو نداریم
تشکر کنندگان: honareirani

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان