کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حیوانات خانگی در آمریکا
(2009-11-30 ساعت 22:56)sadra_sepehr نوشته:  من نمیگم دوستشون ندارم اما با نگهداریشون خیلی موافق نیستم

حالا توي خونه ما تقريبا هميشه يه پت بوده.الان هم گربه دارم.Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، usa.lover ، ChairMan ، سارا کوچولو ، hasti_banoo ، taherifar
من که خفن ترین حیوون خونگیم ، ازین جوجه رنگی ها بود که تو آفتاب موند مرد Sad البته من اون موقع 6-7 سال بیشتر نداشتم !
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: hvm ، rs232 ، honareirani ، Ali Sepehr ، laili ، ChairMan ، indmehdi ، سارا کوچولو ، taherifar
(2009-12-01 ساعت 02:19)Ali-J نوشته:  من که خفن ترین حیوون خونگیم ، ازین جوجه رنگی ها بود که تو آفتاب موند مرد Sad البته من اون موقع 6-7 سال بیشتر نداشتم !
یادش به خیر
منم موقعی که اولین جوجه ام مرد خیلی گریه کردم
6 سالم بود Sad
فکر میکنم همه این خاطره رو داشته باشند

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، honareirani ، Ali Sepehr ، ChairMan ، یه مهاجر ، taherifar
من سه چهار سالم که بود، یک کتری آب جوش میریزم روی یک جوجه و به قتل میرسونمش! :d
الان پلیس اینترپُل دنبالمه!!!
بابام هم یه جوجه رو با پشتی له میکنه! بابام نفهمیده و وقتی پشتی را میزنه کنار یه عالمه خون با جوجه ای له شده که چشماش از حدقه در اومده و خون زیادی روی دیوار بوده کشف میکنه!
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، hvm ، honareirani ، سارا کوچولو ، ADONIS ، taherifar
من زياد حيوون نداشتم. بهتره بگم اصلاً نداشتم. به جاش تا دلت بخواد داداشم داشتن انواع و اقسام حيوانات رو تجربه کرده. از پرنده و چرنده و درنده و ... الانم يه شاهين داره و فکر کنم يکي دوتا سگ. قبلاً هم بزغاله و کبوتر و قناري و ...
همينطوري پيش بره چند وقته ديگه گرگ و يوزپلنگ هم مياره خونه Big Grin. فکر کنم گاهي توي ناخوداگاه ذهنش ميگه کاش به جاي حوض، يه درياچه داشتيم که توش نهنگ پرورش بدم!!! Smile آخه جديداً خيلي مستند نهنگ نگاه ميکنه. دارم کم کم نگرانش ميشم!Sad
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
من هم هوس کردم یه همستر بخرم. به نظر شما چه رنگ و مدلی بگیرم بهتره؟
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: Monica ، سارا کوچولو ، taherifar
لینک خرید همستر
لینکی دیگر
اینو هم ببینید
همستر
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، rs232 ، honareirani ، kavoshgarnet ، Monica ، WIKIMAN ، taherifar
نیازی نیست از ایران واسه اون غذایی بفرستی که زیاد رشد کنه
آخه میگن تو آمریکا اونقدر هورمون تو مواد غذایی میزنند که حسابش با کرام الکاتبینه
همه چیز هورمونی
واسه همین ورزشکارهاش مثل غول هستندBig Grin

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، ChairMan ، honareirani ، usa.lover ، taherifar
در ضمن توی اون وبلاگ همستر کوچولو بخش نظراتش و پیوندهایی که مال خودشون هست رو بخونید .
بچه ها خدا چه کارتون نکنه که 70 -80 تومن بردینم تو خرج میخواهم یه همستر بگیرم.
آرش حتما این سایت همستر کوچولو رو بخون کلی اطلاعات داره .
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، rs232 ، usa.lover ، Monica ، سارا کوچولو ، taherifar
اي بابا اين بنده خدا يه سوال كرد درباره خريد همستر همه جور جوابي گرفت غير از اون كه انتظارشو داشت! برين پت شاپ ببينين از هر كدوم بيشتر خوشتون اومد.چون سليقه ها مختلفه.اما همسترهاي سوري خيلي ارومترن.همسترهاي روبوروفسكي قشنگترن اما تهاجمي تر!!! فرت و گينه پيگ هم بامزه ان.البته فكر كنم نگهداري فرت تو بعضي از ايالتهاي امريكا ممنوع باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، Monica ، Ali Sepehr ، laili ، rs232 ، سارا کوچولو ، taherifar
من شنیدم که همستر اگر عصبانی بشه گاز میگیره! این خبر درسته؟
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، taherifar
آرش جان اگر اون لینکی که من دادم رو میخوندی همه چی میومد دستت .
اگر از خواب بلندش کنی گاز میگیره .
اگر عصبی بشه گاز میگیره .
اگر بگه ببرم پارک نبری گاز میگیره.
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، taherifar
آخه این هم شد حیوان؟ یعنی چه که گاز میگیره؟ اگر منو گاز بگیره من هم همچین دمبش رو گاز میگیرم که تا آخر عمرش فراموش نشه!
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، honareirani ، taherifar
چه حیوون لوسیه....اگه نبریش پارک گاز میگیره......من بچه ام رو هم در مجموع سه بار بیشتر پارک نبردمSmile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، ChairMan ، ADONIS ، taherifar
بابای اون بچه را باید دار زد لیلی جان
پاسخ
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، ChairMan ، laili ، seravin ، Ali Sepehr ، honareirani ، hasti_banoo ، ADONIS ، taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان