کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تفریح در آمریکا!
(2009-11-28 ساعت 01:07)hvm نوشته:  
(2009-11-27 ساعت 23:25)lottary_gc نوشته:  
(2009-11-27 ساعت 23:18)hvm نوشته:  دهنمون حسابی آب افتادTongue
یادش به خیر
آخرین بار که به این رستورانها رفتم همین عید گذشته بود توی مکهBig Grin
از بس ذاهای هتل مزخرف بود رفتیم تو خیابونها گشتیم و با کمک چند تا از بچه های اصفهانی این رستورانها رو پیدا کردیم و حسابی باهاشون حال کردیم
چه بیگ مک هایی داشت مکدونالد
سیب زمینی هاش هم از مال ایران خوشمزه تر بود
از کنتاکی هم که اصلا نگوTongue
حالا ببین آمریکا چه خبره که میگن این رستورانها اونجا خیلی هم مهم نیستند
توی برگر که BurgerKing خوش مزه تره
این رستوران ها اصلشون از آمریکاست ...
KFC دستاتم باهاش میخوری !
آره میدونم عزیزم
اصل شرکتشون آمریکائیه
وقتی بچه بودم همه اینها توی ایران هم شعبه داشتند
خودم همیشه با پدرم میرفتیم تقاطع سید خندان(رسالت)و مرغ کنتاکی میخوردیم
توضیح:کنتاکی همون kfcهست
توی مکه چون غیر مسلمون راه نمیدن از پرسنل هندی مسلمون اما انگلیسی زبان استفاده میشه
ایول جناب !
پس شما لذتش رو توی تهران بردید ...
آره الان کردنش TFC آشغال می دن به خورد مردم ...
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، hvm ، usa.lover ، SH1A2R3
KFC همیشه منو یاد KCC میندازه . اولین بار زمانی که دوم دبیرستان بودم مدینه رفتم خوردم و دومین بار هم دوبی هر شب می خوردم . صبح ها که تو هتل صبحانه ی حسابی می خوردم می رفت تا 7-8 شب که برم KFC خیلی مشتی یه دو تیکش با سیب زمینی و نوشابه و سالاد کام سیرم می کرد (آخه من خیلی شیکمو هستم Big Grin )
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: hvm ، usa.lover ، SH1A2R3 ، Rock
خوب برای دوستانی که نخوردند دستور پختش رو مینویسم شاید بتونند خودشون درست کنند و نوش جان
نصف فنجان شیر و دو تا زرده تخم مرغ رومیزنید بعدش کمی زردچوبه و کمی زعفران و نمک وفلفل و آبلیمو بهش اضافه میکنید اونوقت تکه های مرغ یا ماهی رو میخوابونید توش و بعد از نیم ساعت همونطور که آغشته به مواد فوق هستند تکه های مرغ یا ماهی رو توی آرد سوخاری میغلتانید تا همه جای اونها به آرد آغشته بشند
بعد میگذارید توی فر و بعد از اینکه طلایی شدند دو دقیقه میگذارید توی مایکروفر حالا غذا حاضر هست
این دستور برای 2 نفر هست

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
have happy Thanksgiving
case:19###
Big Grin

پاسخ
تشکر کنندگان: hvm ، lexington ، SH1A2R3
اُه اُه !!! چه حرفه ای! بابا دستت درد نکنه! فردا ناهار دو تا برگرکینگ درجه یک واسه خودم درست میکنم!!!
ممنون.
پاسخ
تشکر کنندگان: hvm ، usa.lover ، SH1A2R3
عید قربان شما هم مبارک
هر چند اونجا بوغلمون و اینجا گوسفند قربونی میشه

دلم برای این قربانی ها خیلی میسوزهSad

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، fairwall ، SH1A2R3
من اوایل که آمده بودم امریکا هر سه این رستورانها زیاد میرفتم ولی بعد از یه مدت دیدم اگه بخوام به این کار ادامه بدم, تبدیل به بشکه میشم. برای همین دیگه رفتن به این رستورانها را به کل قطع کردم. KFC خیلی چربه و اصلا برای سلامتی خوب نیست. در ضمن مک دونالدهای اینجا هم بخوبی دبی نیست و زیاد چنگی به دل نمیزنه. اینجا رستوران خوب و ارزون خیلی زیاده طوری که بعد از یه مدت دیگه از جلوی فست فود هم رد نمیشید. پارسال یه تیشرت از برکلی خریدم که خیلی جالبه. عکس تکاملی داروین روشه که عکس آخری یه آدم خپل رو نشون میده که مک دانلد و کوکا دستشه!
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
من خودم روزهای اول برگر کینگ و مکدونالد و ک اف سی رو خوردم ملی نمی دونم چرا مزهاش اینقدر با دبی و ترکیه فرق داشت.ارش جان نمی دونم توی شهر شما این اند اوت هست یا نه من که به جای این فست فوود ها فقط می روم اونجا فوق العاده است و مهمترین نکته اون هم اینه که هیچ چیز فروزن نیست ومغازه دیگر هم سا ب ووی که من واقعا دوستش دارم البته هر دو اینها فست فوود هستند ولی از نوع هلتی
موفق و پیروز باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، laili ، usa.lover ، fairwall ، tehranipoor ، merdax ، SamiraN ، mary joon ، SH1A2R3 ، Alisalimi
دوستان این تاپیک آیا قسمت مخفی هم داره من نمیدونم ؟
برخی از بچه های سایت(خودشون میدونند ) همیشه میبینم توی این تاپیک یا دارن سیگار میکشند یا دارن ول میچرخند .
اینجا راه مخفی اش کجاست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، honareirani ، amiry ، SH1A2R3 ، Rock
از اون پشت باید بری... به کسی نگو
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، SH1A2R3 ، Rock
من الان دقیقا به آواتار پیام شبیه شدم .
اون پشت که راه نداره.
همش دود سیگار هم داره میاد برون از پشت بام .
الان زنگ میزنم 220
پاسخ
تشکر کنندگان: payam_prz ، honareirani ، SH1A2R3 ، Rock
نوید متن امضات منو یاد یه چیزی میندازه:
"نیش دوست از نیش عقرب بدتر است پس بزن عقرب که دردش کمتر است."

تهران، تقاطع دیباجی و اتوبان بابایی یا صدر یه ساختمان مشکو...ک وجود داره. (کسانی که در موردش سوال دارند با پیغام خصوصی بپرسند.)
روی دیوارش یک متنی با فونت بزرگ و شکیل نوشته بود که هر وقت از پهلوش رد میشدیم کلی میخندیدیم:
"و آنگاه که که شیپور جنگ نواخته می شود، مرد از نامرد شناخته می شود. پس ای شیپورچی بنواز!"
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، ChairMan ، سارا کوچولو ، SH1A2R3 ، Rock
خوب پس از امضای من هم میخندید نه؟
بهتر اون امضای خودت هست که پای گرین کارتت انداختی شبیه بادبادک هست که یه بند هم بهش آویزونهBig Grin
در ضمن اون جریان ساختمان رو هم برام پیام خصوصی کنید .
(یک نکته هم خدمت همه بچه های مهاجرسرا عرض کنم که کار خودم راحت تر بشه )
:اگر از این به بعد کسی متنی نوشت و در داخل آن نوشت اگر کسی اطلاعات بیشتر میخواهد یا نمیدانم فلان جوک اگر کسی نمیداند پیام خصوصی کند بدون اینکه من از او بخواهم خود فرد بداند که من بعد از خواندن متن برای او پیام خصوصی میزنم که برای من پیام خصوصی بزند . پس در نتیجه هر چیزی رو اینجا ننوشتید برام پیام خصوصی کنید .
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، mary joon ، SH1A2R3
(2009-11-26 ساعت 05:09)rs232 نوشته:  دیسکو بارها هم یکی دیگر از تفریحات امریکاییها است که تقریبا به آن معتاد هستند. بیشتر شبها و تا جایی که درآمدشان اجازه میدهد به این مراکز تفریحی میروند و مشروب میخورند. در ضمن دیسکو بارها یکی از مراکز مهم آشنا شدن دختر ها و پسرها با یکدیگر است و در آنجا با هم دیت میکنند.
(2010-01-10 ساعت 13:10)sadra_sepehr نوشته:  هی با خود فکر می کنم، چگونه است که ما، در این سر دنیا، عرق می ریزیم و وضع مان این است
و آنها، در آن سر دنیا، عرق می خورند و وضع شان آن است! ...
نمی دانم، مشکل در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن؟؟؟

من فكر كنم اشكال از ما باشه . . .
تجربه شکست خیلی بهتر از حسرت خوردن از دست دادن یه موقعیت هستش

نشویل - تنسی : جایی که من زندگی‌ می‌کنم ، شهری کوچک ، با هزینه‌های متوسط ، وضعیت کار بد نیست 
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3
(2010-01-10 ساعت 13:10)sadra_sepehr نوشته:  
(2009-11-26 ساعت 05:09)rs232 نوشته:  دیسکو بارها هم یکی دیگر از تفریحات امریکاییها است که تقریبا به آن معتاد هستند. بیشتر شبها و تا جایی که درآمدشان اجازه میدهد به این مراکز تفریحی میروند و مشروب میخورند. در ضمن دیسکو بارها یکی از مراکز مهم آشنا شدن دختر ها و پسرها با یکدیگر است و در آنجا با هم دیت میکنند.

هی با خود فکر می کنم، چگونه است که ما، در این سر دنیا، عرق می ریزیم و وضع مان این است
و آنها، در آن سر دنیا، عرق می خورند و وضع شان آن است! ...
نمی دانم، مشکل در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن؟؟؟

مشکل در اینجاست که ما عرق می ریزیم و آنها هم می خورند دیگه!
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، honareirani ، shahram1347 ، mavarfan ، SH1A2R3

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان