کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالاتی در مورد رفتن به آمریکا برای تحصیل!
(2015-10-21 ساعت 20:29)monasln نوشته:  سلام دوستان
من برای ترم بهار پذیرش دارم
میدونید لاتاری در گرفتن ویزای دانشجویی تاثیر داره یا نداره؟ هر کی یه چیزی میگه. به نظرتون امسال لاتاری
ثبت نام کنم یا نه؟

سلام
من حدود ۵ سال لاتاری ثبت نام می کردم ولی امسال که قصدم بود ویزای تحصیلی بگیرم دیگه ثبت نام نکردم و ده روز پیش هم ویزام و گرفتم ظاهرا تاثیری نداره در روندشون ولی پیشنهاد می کنم ثبت نام نکن ویزات و بگیر بعد برو اونجا دوباره ثبت نام کن
پاسخ
تشکر کنندگان: محبوبه. 68
سلام یه سوال داشتم من در رشته طراحی لباس تحصیل میکنم برای گرفتن ویزا برای بعد از دیپلم چه مراحلی رو باید انجام بدم و اگر میشه چندتا دانشگاه تو این زمینه در لس انجلس رو بهم بگید ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
از خانوم هایی که ويزاي F1 گرفتن و اونجا هستند یا دارن میرن، کسی هست که با بچه بره؟ اصلاً میشه با بچه رفت؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-13 ساعت 19:13)viva_2015 نوشته:  
(2015-07-08 ساعت 00:06)jahanshahloo نوشته:  شانس گرفتن پذیرش برای مقطع فوق لیسانس درحال حاضر چقدر هست؟؟دوستان جدیدا اقدام کردند؟؟

گرفتن پذیرش تقریبا 99.99% امکان پذیر هست
اما مهم گرفتن ویزای دانشجویی است. مشاور فارسی زبان یکی از دانشگاه ها به من کمک بسیاری کردندو میتوانید با اسکایپ با ایشون تماس بگیرید و سوال هاتون بپرسید
skype name:  bristoluniversity.usa

سلام.. ببخشید شما فاند گرفتید یا بدون فاند؟ چون خیلیا میخوان با فاند یا حتی فول فاند برن... از طریق موسسه اقدام کردید یا خودتون؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
من حدود 6 ماه پیش برای مصاحبه F1 رفتم سفارت آمریکا توی مسکو. تا الان که خبری نیست از هیچ گونه جوابی. بارها ایمیل و تلفن هم زدم اما دریغ از یک جواب درست. به نظر میاد دستم به هیچ جا بند نیست و چند روز دیگه هم مهلت ام تموم میشه. کسی تجربه ای یا احیاناً پیشنهادی داره؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من جایی برای مطرح کردن سوالم پیدا نکردم .
من ریزنمرات پیش دانشگاهیم رو در اختیار ندارم . رفتم مدرسه قدیمیم ولی منحل شده بود ( بخش دخترونه مدرسه ) از کارنامه ای که در دست داشتن یه کپی گرفتن و روش مهر جدید مدرسه رو زدن .
الان کارنامه ای که من دارم مهر سابق مدرسه رو به صورت کپی داره و مهر جدید رو به صورت زنده !
این مشکلی ایجاد نمیکنه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام

هرکسی که تو منطقه Valley میخواد Pierce College ثبت نام کنه یا ثبت نام کرده میتونه از خدمات رایگان College transition استفاده کنه. این یکی از چیز هایی که کمک میکنه زود تر تو کالج راه بیوفتید و خوشبختانه فارسی زبان هم داریم که یکی ش منم.
اگر خواستید بیاد Pierce College طبقه زیر کتابخونه توی ASO office یا Associate Student Organization درباره Peer to Peer Mentor program بپرسید و اگر کمک لازم داشتید اسم من بر بپرسید تا بتونم کمک تون کنم.
میبخشید اگر off topic وارد شدم چون دقیقا نمیدونم کجا باید این مطالب رو میذاشتم
هر کجا هستم باشم
                       آسمان مال من است
پنجره فکر  هوا عشق
                       زمین  مال  من   است

===================

CoolCool

پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan
سلام دوستان عزیز

من پذیرش تحصیلی گرفتم از آمریکا. می خوام برای گرفتن ویزا برم سفارت آمریکا توی کانادا. سوالم اینه که مدارکی که برای سفارت می برم مثل گواهی اشتغال به کار، فیش حقوقی و ... نیازی به مهر تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه داره یا نه؟ واقعا ممنون میشم اگر کسی که جدیدا مراجعه کرده به سفارت آمریکا راهنمایی کنه. حرف های ضد و نقیضی در این مورد هست.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من میخواسم در زمینه بازرگانی بین المللی در امریکا تحصیل کنم
برای چ دانشگاه هایی میتونم اقدام کنم در مقطع فوق لیسانس؟
دو تا زبان انگلیسی و اسپانیایی بلدم و مدارک FCA و DELE B1 رو هم دارم
۳ سال سابقه ی کار توی ی شرکت حمل و نقل بین المللی دارم و مدارک لازم و بین المللی این کار رو هم دارم
رشته ی تحصیلیم توی دانشگاه هم مدیریت گمرک بوده.
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan
(2018-04-15 ساعت 16:36)نگین.نصر نوشته:  سلام
من میخواسم در زمینه بازرگانی بین المللی در آمریکا تحصیل کنم
برای چ دانشگاه هایی میتونم اقدام کنم در مقطع فوق لیسانس؟
دو تا زبان انگلیسی و اسپانیایی بلدم و مدارک FCA و DELE B1 رو هم دارم
۳ سال سابقه ی کار توی ی شرکت حمل و نقل بین المللی دارم و مدارک لازم و بین المللی این کار رو هم دارم
رشته ی تحصیلیم توی دانشگاه هم مدیریت گمرک بوده.
سلام. تعداد زیادی از دانشگاهها وجود دارند و نمیشه دانشگاه خاصی رو نام برد. مهم اینه که بتونید استادی رو پیدا کنید که سوپروایزرتون بشه. ضمنا برای امریکا باید حتما تافل معمولا بالای 96 و GRE رو داشته باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm
سلام با مدرک تصحیلی میشه اقدام کرد
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

نامزد من قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا در آمریکا رو داره و کیس خود من هم برای مهاجرت به آمریکا در پروسه ap در وضعیت refused هستش.( قبل از فرمان ترامپ در وضعیت ready بود و نوع ویزا هم F4 بود که از طریق اقدام عموم برای پدرم بود)
با توجه با شرایط موجود در صورت ازدواج من و نامزدم چقدر شانس دریافت ویزا از طریق دانشجویی (F1) و همسر دانشجو (F2) هستش؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان عزیز ، 
من در کشور آلمان زندگی می کنم و پذیرش یکی از دانشگاه های آمریکا را اخذ نمودم.
به نظر شما جهت مصاحبه اخذ ویزا در سفارت آمریکا ، از کدام کشور و کدام شهر وقت سفارت بگیرم تا راحت تر به من ویزای تحصیلی بدهند؟
به طور مثال: کشور آلمان شهر فرانکفورت یا کشور قبرس یا کشور پاکستان شهر اسلام آباد و یا سایر کشور ها و شهرها
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من برای ترم اسپرینگ از یکی از دانشگاه های امریکا پذیرش گرفتم ولی نمیتونم وقت سفارت پیدا کنم . بهترین راه حل چیه ؟ پذیرش رو از دست میدم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان