کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالاتی در مورد رفتن به آمریکا برای تحصیل!
من اطلاعات اضافه دادم .لطفا راهنمایی کنین
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان لطفا اگه اطلاع دارید منو راهنمایی کنید
دوست من فوق لیسانس هستن و میخان برای کسری خدمت پروژه انجام بدن توی سپاه اسمشون قرار نیست جایی رد بشه میخام ببینم به نظرتون برای رفتن مشکلی پیش میاد براشون اگه آفیسر بفهمه؟
ممنون
شماره کیس : **201600000AS3
تاریخ رویت قبولی : 9 may
تعداد افراد : 1
کنسولگری : آنکارا
تاریخ ارسال فرم :11 may
کارنت شدن کیس : 12 Aug
تاریخ دریافت نامه دوم : 27 Aug
تاریخ مصاحبه : 1 oct
نتیجه : یکضرب
مقصد: کالیفرنیا
تاریخ اولین ورود :18 feb
تاریخ دریافت سوشال سکیوریتی :
تاریخ دریافت گرین کارت : 4 jun بعد از 4ماه انتظار
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-17 ساعت 20:50)م.صاد نوشته:  سلام دوستان لطفا اگه اطلاع دارید منو راهنمایی کنید
دوست من فوق لیسانس هستن و میخان برای کسری خدمت پروژه انجام بدن توی سپاه اسمشون قرار نیست جایی رد بشه میخام ببینم به نظرتون برای رفتن مشکلی پیش میاد براشون اگه آفیسر بفهمه؟
ممنون

بله حتما متوجه ميشن، سربازي تو س پ ا ه خودش كليرنس طولاني داره، انجام پرو‍‍‍ژه واسه س پ ا ه گاهي به ريجكت منتهي ميشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من برای ترم بهار پذیرش دارم
میدونید لاتاری در گرفتن ویزای دانشجویی تاثیر داره یا نداره؟ هر کی یه چیزی میگه. به نظرتون امسال لاتاری
ثبت نام کنم یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-21 ساعت 20:29)monasln نوشته:  سلام دوستان
من برای ترم بهار پذیرش دارم
میدونید لاتاری در گرفتن ویزای دانشجویی تاثیر داره یا نداره؟ هر کی یه چیزی میگه. به نظرتون امسال لاتاری
ثبت نام کنم یا نه؟

تاثيري نداره ولي توصيه ميشه صداشو در نياري كه ثبت نام كردي چون اگه براي آفيسر محرز بشه كه شما قصد موندن داريد ممكنه ويزاتون رد بشه
می گذرد ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من دارم برای گرفتن پذیرش در مقطع لیسانس اقدام میکنم.
برای تهیه bank statement برای دانشگاه و سفارت آیا نیاز هست مبلغی که توی حساب بانکی میگذارم مدتی توی حساب بمونه؟چون این مبلغ حدود 130 میلیون میشه و نگه داشتنش برای من برای مدت طولانی سخته.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من هم مثل خیلی از شماها در فکر محاجرت به کشورهای پیشرفته هستم اما در این بین سوالایی دارم .
سوال من رو که کمی جنبه عمومی تر داره اینجا میپرسم پس از این جهت پوزش
اگر ابهامات من رو تو این زمینه رفع کنید خیلی خیلی ممنون میشم
خلاصه ای از وضعیت من : من 25 سالمه و مجرد. معافیت سربازی دایم دارم . دارای یه مدرک فوق دیپلم دانشگاه دولتی در رشته الکترونیک هستم و الان در حال تحصیل تو مقطع کارشناسی ( یعنی 4 ساله که سال سومم تقریبا ) در رشته طراحی صنعتی از دانشگاه دولتی یکی از شهرستان ها هستم .
عرضم به حضورتون چون محل زندگیم تهران هست تونستم 4 ترم رو به عنوان مهمان در دانشگاه تهران تحصیل کنم اما از اون جهت که ترم های اخر رو باید برگردم شهرستان مدرکم رو از اونجا میگیرم .. البته یه کور سوهای امیدی (خیلی کم ) دارم که بتونم انتقالی بگیرم و مدرک دانشگاه تهران رو داشته باشم
ینی وقتی درسم تموم بشه من یه فوق دیپلم دارم یه لیسانس 4 ساله
..
حالا اولویت اول من برای محاجرت تحصیل در کارشناسی ارشد و اولویت دومم کار هست
ولی سوالام :
1 ) به نظرتون من با این وضعیت به فکر روش های ویزای تحصیلی یا کار باشم یا از طریق پ ن ا ه ن د گ ی هم میتونم امید داشته باشم که بتونم بعد از مدتی به تحصیل و کار ادامه بدم ؟ ( مثلا برای انگلیس )

2 ) بین دو تا دانشگاه دولتی که یکیش رنکینگ خیلی پایینی داره حدود 2000 و دانشگاه تهران که حدود 500 هست تفاوتی توی پذیرش دانشگاه ها تفاوتی ایجاد میشه ؟

3) برای محاجرت کدوم مدرک زبان مناسب تره ؟ آیلتس ؟ تافل ؟ ... ؟ ( اولویت اول من امریکا بعد انگلستان بعد کاناداس ) البته زبانم نسبتا خوبه اما برای مدرک اقدام نکردم

یه نکته ای هم که باید بگم اینه که تخصص های مختلفی رو با توجه به رشتم بلدم که خیلی کاربردیه ( یکیش نرم افزار های 3D دیزاین )

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان ممنون میشم منو راهنمایی کنید برای ارسال درخواست پذیرش به دانشگاه و یا کالج های آمریکا
اول از همه گفته شده که متنی برای درخواست ارسال بشه به صورت کاملا کوتاه و در حد درخواست بدون رزومه
میشه منو راهنمایی کنید در نوشتن این درخواست
باتشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-11 ساعت 05:39)HadiMSC نوشته:  دوستان ممنون میشم منو راهنمایی کنید برای ارسال درخواست پذیرش به دانشگاه و یا کالج های آمریکا
اول از همه گفته شده که متنی برای درخواست ارسال بشه به صورت کاملا کوتاه و در حد درخواست بدون رزومه
میشه منو راهنمایی کنید در نوشتن این درخواست
باتشکر

يكي به اين تاپيك و پست ما جواب ميده لطفا
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
همسرم متقاضی ویزای دانشجویی هست، و من خودم گرین کارت آمریکا دارم؟ آیا با این شرایط مشکلی برای گرفتن ویزای دانشجویی اش پیش میاد؟ البته من هنوز برای گرین کارتش اپلای نکردم تا این ابهام برطرف بشه.
ممنون
F2A همسر
PD: Oct-2016
Approve: Jan-2018
Case No and InvoiceID: May-2018 ABD2018
Case Completed: Sep-2018
Interview: Feb-2019
Interview result: Waiver request & AP
OR: 28-Nov-2019
2nd Interview email: 26-Dec-2019
2nd Interview Date: 3-Feb-2020
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من برنده لاتاری 2017 هستم و میخواستم بدونم شرایط ورود به دانشگاه ها برای رشته های پزشکی چجوریه؟ و اینکه هزینه ها چقدره ؟ کدوم ایالت شرایط بهتری واسه تحصیل و کار داره؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام..
اگه کسی سفر به پوکت تایلند داشته باشه برای گرفتن ویزای امریکا مخصوصا تحصیلی مشکلی براش پیش میاد؟؟
چونمن از چند نفر شنیدم که اگه کسی رفته باشه تایلند سفارت بهش گیر میده و ردش میکنه
شماره کیس : **201600000AS3
تاریخ رویت قبولی : 9 may
تعداد افراد : 1
کنسولگری : آنکارا
تاریخ ارسال فرم :11 may
کارنت شدن کیس : 12 Aug
تاریخ دریافت نامه دوم : 27 Aug
تاریخ مصاحبه : 1 oct
نتیجه : یکضرب
مقصد: کالیفرنیا
تاریخ اولین ورود :18 feb
تاریخ دریافت سوشال سکیوریتی :
تاریخ دریافت گرین کارت : 4 jun بعد از 4ماه انتظار
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-13 ساعت 22:36)م.صاد نوشته:  دوستان سلام..
اگه کسی سفر به پوکت تایلند داشته باشه برای گرفتن ویزای آمریکا مخصوصا تحصیلی مشکلی براش پیش میاد؟؟
چونمن از چند نفر شنیدم که اگه کسی رفته باشه تایلند سفارت بهش گیر میده و ردش میکنه

درخواست پاس جديد كن?
 Case ‎Number‎  :   ٤٥٠٠
? تعداد افراد منظور در کیس  :   1 نفر ( خودم )

? مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

?تاریخ ارسال فرم  :   5th ‎Of May‎

?سفارت   :  آنکارا تغییر به ابوظبي

?تاریخ نامه دعوت به مصاحبه : ان شاء الله به زودی ‎?
پاسخ
تشکر کنندگان: م.صاد
بچه ها کسی در مورد بورسیه گرفتن برا دکترا در رشته مهندسی بیومدیکال از امریکا اطلاع داره ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من نوزده سالمه.رشتم تجربيه.معدلمم خيلي خوبه.تيزهوشان ميرفتم.زبانمم خوبه.اگه بخوام پذيرش بگيرم براي پزشكي يا دندون در امريكا بايد چيكار كنم؟از كجا شروع كنم؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان