کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تملق در امریکا
محمد این صدرا را خیلی باحال اومدی دمت گرم .
حالا دیگه ما شدیم فقط موج مثبت؟ من سیمم هم بلدم جمع کنم.
یه کار دیگه هم بلدم .......
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، honareirani ، amirbakhshi ، fairwall ، taherifar
فقط من ميدانم rs232 از ديدن نظرات دوستان چقدر لذت مي برد !
ولي خودمانيم بيشتر كاربران اين سايت آدماي بي ستاره هستن و در جستجوي ستاره اون ور آب به حرفهاي آبكي دوستمان rs232 گوش ميدهند .
بيشتر پست هاي ايشان رو خوندم به نظر ميرسه بعضي قسمت ها غير واقعي نگاشته شده است.
البته در مورد اين تملق در ايران و آمريكا موافقم و بحث شيرينيست . ولي پست هاي قبلي ايشان زياد با واقعيات منطبق نيست.
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، taherifar
زانیار این نهایت کم لطفی در حق دوست عزیزمون آرش هست .
واقعا متاسفم که طرز فکرت اینه؟ این همه اطلاعات مفید و بعد شما میگی حرفهای آبکی؟
اگر این حرفها آبکی هستند شما چند تا حرف سفت بزن ببینیم چجوریه؟
من شما را درک میکنم . روحیات مختلفی در دنیا وجود داره که متاسفانه شما جزو افراد منفی نگر و بد اندیش هستید .
سعی در اصلاح خود کنید .
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، usa.lover ، WIKIMAN ، honareirani ، sh-b ، amirbakhshi ، lexington ، rs232 ، hvm ، fairwall ، leili ، taherifar
نميخواستم ناراحتتون كنم نظر شخصي بود !:d
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، سارا کوچولو ، taherifar
من نظر خودم را جدی گفتم!
اگر دوست دارید، یه تاپیک در این مورد راه میاندازیم و این کاره هاش بیایند!
حمید جان شما که جای خود دارید!

اصلا دروغ محض،زانیار جان ما دوست داریم، شما هم اگر دوست ندارید، خب نخونید!
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، laili ، Ali Sepehr ، rs232 ، hvm ، taherifar
من گمان مي كنم اين زانيار اومده توي مهاجرسرا يه جو نا اميدي راه بندازه و بره .
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، ChairMan ، honareirani ، sh-b ، hvm ، taherifar
(2009-11-29 ساعت 13:59)zaniar نوشته:  فقط من ميدانم rs232 از ديدن نظرات دوستان چقدر لذت مي برد !
ولي خودمانيم بيشتر كاربران اين سايت آدماي بي ستاره هستن و در جستجوي ستاره اون ور آب به حرفهاي آبكي دوستمان rs232 گوش ميدهند .
بيشتر پست هاي ايشان رو خوندم به نظر ميرسه بعضي قسمت ها غير واقعي نگاشته شده است.
البته در مورد اين تملق در ايران و آمريكا موافقم و بحث شيرينيست . ولي پست هاي قبلي ايشان زياد با واقعيات منطبق نيست.

زانيار عزيز،
ممنون که نظر شخصي خودتونو بدون هيچ منطقي گفتين. فقط خيلي خوشحال ميشيم که شما هم کمي از آن واقعياتي که تجربه کردين برامون بگين.
ضمناً در مورد جمله‌ي "ولي خودمانيم بيشتر كاربران اين سايت آدماي بي ستاره هستن و در جستجوي ستاره اون ور آب به حرفهاي آبكي دوستمان rs232 گوش ميدهند" مي‌خواستم بگم که شما درست ميگين، اما من متحيرم که شما که کلي ستاره داري چرا اين همه وقت ميذاري و مطالب آبکي مي‌خوني. نکنه اينم از عوارض بيکاريه!!!؟

راستي، ميشه الان بگين از ديدن نظرات دوستان چقدر لذت مي بريد!!!؟ چون اينم در نوع خودش يه نوع جلب توجه ديگه.
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، usa.lover ، ChairMan ، WIKIMAN ، honareirani ، amirbakhshi ، lexington ، rs232 ، hvm ، mehspeed ، laili ، leili ، parmida.722 ، majid53105 ، taherifar
به نظر من بس کنیم، ولش کنید به حال خودش! آدمهای اینطوری هر چه کمتر تحویلشان بگیرند، بیشتر اذیت میشوند.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، ChairMan ، WIKIMAN ، honareirani ، amirbakhshi ، hvm ، taherifar
بی خیال بچه ها! همه میدونیم قضیه ی این زانیار خان!!! چیه.
حمید میزوری جان والا من خودمم هنوز نفهمیدم داستان خودم چیه! هنوز اینکه هنر که نداریم رو داشتیم یا میخوایم داشته باشیم یا اینکه باید داشته باشیم و . . . ! و داستان این که ایرانی ام یا نه و ایرانیه منه و از این چیزا و . . . !!! قضیه پیچ در پیچه ! حالا اگه خواستی بعدا میگم قضیه ام چه جوری میشه!
پاسخ
تشکر کنندگان: amirbakhshi ، lexington ، usa.lover ، ChairMan ، hvm ، taherifar
من هر چه ميگم بجاي جواب منطقي توهين ميكنيد .
البته اين بحث بيشتر حرف كساني كه قبلا ايران بودند و به غرب رفتند نيست . در چند سال اخير عده زيادي به اين مسئله در داخل ايران اعتراض كردند كه نمونه هاي بارز اون رو ميتونيد در فيلمهايي كه از تلويزيون ملي ايران (صدا و سيما) پخش مي شود ديد . براي مثال سريالي به نام برره به كارگرداني مهران مديري شخصيتي تملق گو و چاپلوس داشت كه مورد تمسخر مردم بود . اين شخصيت درآمدش هم دقيقا از همين راه بود .
يا نمونه بارز تر و جديد تر آن سريال مسافران كه در واقع اثر نويسنده اي نابغه به نام قاسم خاني است اين روزها پخش مي شود كه به عيب هاي زشت ايرانيان (و شايد مردم جهان ) مي پردازد .
البته براي اينكه به كسي بر نخورد كساني كه عيب ميگيريند از فضا آمده اند !
اينارو نوشتم كه بحث تملق رو ادامه بديم
بهتره !:d
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، rs232 ، ChairMan ، taherifar
زانیار خان باز درصد پاچه خواری تو برره خیلی کم بود. دُز بالای پاچه خواری رو در پاورچین و نقطه چین باید یاده همه باشه!
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، usa.lover ، taherifar
سلام به همه
ما مخلص همه ایم (Tongue) آقا بخدا جدی میگم تملق نیست آخه من از روزی که با این انجمن آشنا شدم خیلی به اطلاعاتم اضافه شد ، اگه آرش جان به جا بدونن برای تشکر بود نه تملق Big Grin

شرمنده من چند روزی نبودم (مأموریت بودم و دسترسی به کامپیوتر و بخصوص اینترنت نداشتم)

نظر اکثر دوستان بخصوص آقا آرش گل درسته (آقا بخدا دوستت داریم که میگیم تملق نیست) میبینید نمی تونیم تعارف نکنیم ! اینجا تو ایران محیط جوریه که هر کار کنی حتی اگه نخوای تملق کنی مجبوری یکم تعارف چاشنی صحبتات کنی که بقول آرش (دیدی یاد گرفتم تملق نکنم) یجورایی احترام گذاشتن و با فرهنگ این کشور ادغام شده .

من خودم به شخصه وقتی یک نفر بیش از حد تعارف میکنه احساس خفگی می کنم و هی خودمو به درو دیوار میزنم یجوری از دستش در برم . من از اونجایی که با دوستان و فامیل در اون ور آب ارتباط دارم تقریباً با این روحیه اون وریا آشنایی دارم و با این توضیحات آرش دیگه مطمئن شدم و باید بگم عاشق این روحیه بی غل و غششون هستم و خیلی خوشم میاد که اگه قسمت شد و رفتم سرزمین موعود از شر این همه تعارف های دست و پا گیر خلاص بشم .

باز هم از همه ممنون و به امید دیدار همه
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، usa.lover ، ChairMan ، hvm ، honareirani ، fairwall ، Ali Sepehr ، taherifar
امیر جان جدا به فکرت بودم گفتم کجا رفت این بنده خدا؟
خوب شد اومدی.
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، amirbakhshi ، taherifar
چه راست و چه دروغ
چه واقعی و چه خیالی
نمیتوان منکر نثر زیبا و بی تکلف آرش عزیز شد
من که بالشخصه بیشتر برای خوندن مطالب آرش به سایت سر میزنم
حالا اگه بی ستاره ام خیالی نیست
نقدا که به همین تک ستاره دلخوشم
دوستمان هم هر چه میخواهد دل تنگش بگوید
او را هم گرامی میداریم و نظرش را محترم

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، ChairMan ، usa.lover ، honareirani ، leili ، Ali Sepehr ، homeless ، taherifar
زنیار جان,
بستگی داره که تعریفمون از واقعیت چی باشه. راستش من سعی میکنم پیازداغ لحظه های شیرین و خوب زندگیم را زیاد کنم و در مورد لحظه های تلخ و یا دلتنگیها چیزی ننویسم. اگر اینکه فکر میکنید تمام زندگی من مثل نوشته های من جذاب و پر از لحظه های جالب نیست, حق با شما است.
ولی اطلاعاتی که در کنار خاطرات سعی میکنم منتقل کنم منصفانه است. یا لااقل چیزهایی هستند که من میدانم یا برایم پیش آمده است.
در مجموع با آبکی بودن نوشته هایم موافقم چون من بارها گفته ام که فقط آن چیزی را که به ذهنم میاید تایپ میکنم. نه دانشمندم, نه فرهیخته , نه فیلسوف , نه نویسنده و نه فرد با سواد. چونکه حتی مدرک لیسانس خودم را هم از دانشگاه آزاد نتوانستم بگیرم.
بنابراین نوشته های من هیچ مرجع علمی و یا اجتماعی و یا مهاجرتی نیست و فقط یک سری افکار و یا خاطرات شخصی است که میتواند آبکی هم باشد.

(2009-11-29 ساعت 13:59)zaniar نوشته:  فقط من ميدانم rs232 از ديدن نظرات دوستان چقدر لذت مي برد !
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان