کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مجله پرستو در دالاس
اگر شما هم مثل من می خواهید به دالاس سفر کنید خواندن این مجله را به شما پیشنهاد می کنم:
www.parastoo.us
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Ashkan78 ، usa.lover ، lexington ، shr.jafari ، sh-b ، rs232 ، saeed42 ، taherifar
محسن جان سایتی که آدرسشو دادی باز نشد. نمی دونم ایراد از کامپیوتر منه یا آدرس سایت رو اشتباه تایپ کردی یا....
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
برای من باز شد..............احتمالا ایراد از کامپیوتر شماست...
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، shr.jafari ، taherifar
برای من باز نمیشه اشکال از کامپیوتر لیلی خانمه Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، Monica ، taherifar
من با یه browser دیگه هم امتحان کردم اما باز هم باز نشد! بهتره از خود محسن بپرسم توش چی بوده Wink
پاسخ
علت این بوده که لیلی از اینترنت بدون محدودیت استفاده می کنه و ما....
شما خودتون بلدید چطور محدودیت ها رو بردارید دیگه... من دیگه توضیح نمی دم.... Wink
مجله جالبیه. با کامیونیتی ایرانی های دلاس آشنا می شید. کل مجله هم میشه آنلاین دید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Monica ، laili ، shr.jafari ، taherifar
دوستان ظاهرا باید از پ ر و ک س ی استفاده کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: j@vad ، taherifar
(2009-12-09 ساعت 22:44)hassan1358arab نوشته:  دوستان ظاهرا باید از پ ر و ک س ی استفاده کنید

سلام
دوستان هر کسی قصد دارد دالاس بیاید من هر خدمتی بتوانم برایتان انجام می دهم از راهنمایی برای اجاره اپارتمان، خریدن اتومبیل و راهنمایی برای درخواست کار و...
کافی است چند روز قبل از پرواز مرا با خبر کنید.
پاسخ
میتونم خواهش کنم خیلی مختصر در مورد شرایط آب و هوایی و در مورد شهر دالاس یه توضیح بدین؟ ممنون میشم
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
پاسخ
g8888888888888888
ورود به امریکا: اکتبر2014

پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان