کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
من اکتبر مصاحبه داشتم .بهم گفت که 1 ماه دیگه سایت رو چک کن .یک ماه و 3 روز طول کشید تا شمارم اومد تو سایت .البته خودم ازش پرسیدم که چقدر طول می کشه
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، msar
(2009-12-04 ساعت 02:26)sara77 نوشته:  من اکتبر مصاحبه داشتم .بهم گفت که 1 ماه دیگه سایت رو چک کن .یک ماه و 3 روز طول کشید تا شمارم اومد تو سایت .البته خودم ازش پرسیدم که چقدر طول می کشه
سارا جان
خیلی تبریک میگم بهت . خداروشکر انگار همه چیز روبه راه شده و ویزاتو گرفتی برای ما هم دعا کن .
Wink
(2009-12-03 ساعت 18:11)amrnsb نوشته:  [/size]
من 2 دسامبر مصاحبه داشتم افسر مصاحبه کننده به من گفت کلیرنس شما بطور متوسط 1 ماه طول می کشه.می خوام ببینم کس دیگه ای تو این فاروم هست که بهش مدت تقریبی کلیرنسش رو گفته باشند یا من اشتباه شنیدم.

سلام
ببخشید من میخواستم بدونم که شما برای ویزای نامزدی اقدام کردید ؟
چه مدت زمانی طول کشید که به شما تاریخ مصاحبه رو بدن
چه سوالاتی اونجا ازتون کردند.
و چه مدارکی رو به همراه خودتون برده بودید . ؟
خیلی ممنون میشم که تجربیاتتون رو در اختیار ما هم قرار بدید .
Tanx a lot
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2009-12-04 ساعت 02:26)sara77 نوشته:  من اکتبر مصاحبه داشتم .بهم گفت که 1 ماه دیگه سایت رو چک کن .یک ماه و 3 روز طول کشید تا شمارم اومد تو سایت .البته خودم ازش پرسیدم که چقدر طول می کشه

ممنون از پاسختون,امیدوارم clearance منم زود انجامشه.
تاریخ مصاحبه: 2 دسامبر 2009
--------------------------------
تاریخ کلیرنس: 13 ژانویه 2010
-------------------------------
ورود به آمریکا 14 فوریه 2010

پاسخ
(2009-12-03 ساعت 18:11)amrnsb نوشته:  [/size]
من 2 دسامبر مصاحبه داشتم افسر مصاحبه کننده به من گفت کلیرنس شما بطور متوسط 1 ماه طول می کشه.می خوام ببینم کس دیگه ای تو این فاروم هست که بهش مدت تقریبی کلیرنسش رو گفته باشند یا من اشتباه شنیدم.
امیدوارم که کلیرینس شما هم خیلی زود انجام بشه .شما کی برای ویزای نامزدی اقدام کردید و چه مدت زمان طول کشید تا به شما تاریخ مصاحبه بدن؟
چه سوالهایی اونجا از شما شد و اینکه چه مدارکی رو با خودتون بردید سفارت ؟
ممنون میشم اگه به سوالهای من جواب بدید .
من مرداد ماه اقدام کردم . نامه سوم رو هم گرفتم و مدارک مربوط به سفارت رو هم پست کردم که 9 Nov دست اونها رسیده ولی هنوز بعد از 25 روز به من تاریخ مصاحبه رو ندادن .
ولی من شنیده بودم که 2هفته بعد از ارسال مدارک تاریخ مصاحبه دستتون میاد..
نمیدونم برای شما هم همینطوری بوده یا خیر؟
پاسخ
ziba جان مرسی، در خصوص کار شما باید بگم نگران نباش از زمان دریافت مدارک شما توسط سفارت 20 روز کاری(روزهایی که شامل تعطیلات سفارت نباشه) طول میکشه تا case number شما رو روی صفحه مخصوص interview schedule بگذارند. در مورد مدارک باید بگم در تاپیک مربوطه مدارک مورد نیاز و تجربه خودم رو براتون خواهم گذاشت.

پاسخ
آیا در حال حاضر کسی تو این فاروم منتظر clearance نیست؟ خیلی عجیبه!

پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، msar
بیشتره بروبکس ه ویزای K-1 توی دسامبر مصاحبه دارن. ایشالاه به هیچ کدوم هم کلیرنس نخوره. حتی من! Big Grin
پاسخ
امیدوارم، ولی من در روز مصاحبه فقط یک نفر رو دیدم که کلیرنس نخورد اونم آقایی بود حدود 45 ساله که واسه ویزای توریستی اومده بود بره عروسیه داداشش. ایشون خودش دلیل این موضوع رو سفرهای متعددی که به اروپا کرده بود می دونست.

پاسخ
(2009-12-06 ساعت 13:31)amrnsb نوشته:  ziba جان مرسی، در خصوص کار شما باید بگم نگران نباش از زمان دریافت مدارک شما توسط سفارت 20 روز کاری(روزهایی که شامل تعطیلات سفارت نباشه) طول میکشه تا case number شما رو روی صفحه مخصوص interview schedule بگذارند. در مورد مدارک باید بگم در تاپیک مربوطه مدارک مورد نیاز و تجربه خودم رو براتون خواهم گذاشت.

ممنون از جوابتون . فقط میخواستم بدونم که تاریخ و زمان مصاحبه برای شما ایمیل شد و یا توسط نامه به در منزلتون رسید ؟ و اینکه من چطور میتونم روی صفحه Interview Schedule رو ببینم باید User داشته باشم یا خیر ؟ ممنون میشم که لینکش رو برام بزارید .
خیلی متشکرم
پاسخ
(2009-12-06 ساعت 18:14)Ziba نوشته:  
(2009-12-06 ساعت 13:31)amrnsb نوشته:  ziba جان مرسی، در خصوص کار شما باید بگم نگران نباش از زمان دریافت مدارک شما توسط سفارت 20 روز کاری(روزهایی که شامل تعطیلات سفارت نباشه) طول میکشه تا case number شما رو روی صفحه مخصوص interview schedule بگذارند. در مورد مدارک باید بگم در تاپیک مربوطه مدارک مورد نیاز و تجربه خودم رو براتون خواهم گذاشت.

ممنون از جوابتون . فقط میخواستم بدونم که تاریخ و زمان مصاحبه برای شما ایمیل شد و یا توسط نامه به در منزلتون رسید ؟ و اینکه من چطور میتونم روی صفحه Interview Schedule رو ببینم باید User داشته باشم یا خیر ؟ ممنون میشم که لینکش رو برام بزارید .
خیلی متشکرم

این لینک صفحه تاریخ مصاحبه ها هست.
کد:
http://turkey.usembassy.gov/schedule_iv.html

پ.ن: برای من تاریخ مصاحبه رو با ایمیل بهم دادن. بعد از ایمیلی که فرستادند, در آپدیته بعدی, کیس نامبره من هم روی سایت قرار گرفت.
پاسخ
از ShoMpeT تشکر میکنم که پاسخ منو آسانتر کرد.
نامزد من در آمریکا در تاریخ 26 جولای 2009 نامه ای از سوی نشنال ویزا سنتر(NVC) حاوی Case number دریافت کرد که در آن اشاره شده بود که
" ...در طول یک هفته آینده درخواست ویزای نامزد شما به سفارت ترکیه ارسال خواهد شد و سفارت آمریکا در ترکیه نیز بزودی بسته ای حاوی دستورالعمل های لازم در خصوص نحوه انجام مراحل بعدی برای وی ارسال خواهد نمود..."
بعد از این نامه(کاغذی) من e-mail ی از سفارت آمریکا در آنکارا دریافت کردم که اشاره می کرد باید بر طبق دستورالعمل موجود در سایت به آدرس زیر مدارک اشاره شده را تکمیل و ارسال کنم :
http://turkey.usembassy.gov/consular/k1k2102009.pdf
همسرم نیز پس از 3 هفته فرمهای مربوط به خودش را به ایران فرستاد من حدودا در تاریخ 12 آگوست 2009 پاکت حاوی کلیه مدارک را با DHL به آدرس سفارت ارسال کردم.پس از این هر 3-4 روز یکبار لینک زیر را چک می کردم:
http://turkey.usembassy.gov/schedule_iv.html
(زمانیکه وارد این صفحه شدید Ctrl+f را باهم فشار داده و Case number خود را در باکس find وارد و Enter کنید.)
حدود 16 سپتامبر 2009 بود که Case number خودم رو روی سایت مشاهده کردم که برای 2 دسامبر تاریخ مصاحبه رو تعیین کرده بود.

پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، msar
مبارکه. [عکس: loveshower.gif]
پاسخ
ممنون زیبا جان . هنوز نرفتم ویزامو بگیرم.یک ماه دیگه ایشالا . امیدوارم کارهای شما هم به خوبی پیش بره . خدارو شکر برای من که خیلی خوب بود
پاسخ
(2009-12-07 ساعت 23:45)sara77 نوشته:  ممنون زیبا جان . هنوز نرفتم ویزامو بگیرم.یک ماه دیگه ایشالا . امیدوارم کارهای شما هم به خوبی پیش بره . خدارو شکر برای من که خیلی خوب بود
مرسی عزیزم
منم تاریخ مصاحبم مشخص شد .
امیدوارم که مثل شما همه چیز خوب پیش بره
پاسخ
ظاهرا این سایت کلیرنس هیچ ترتیب خاصی در update شدن نداره.یکبار پنجشنبه 3 دسامبر بعد دوشنبه و سه شنبه 7 و 8 دسامبر update شده.

پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان