کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
سلام بچه ها. ارمنستان امروز صبح 7 تا کیس اعلام کرد. یکیش yrv201580... بود. من از صفحه اسکرین شات هم گرفتم. ولی الان برش داشتن!!! اینا چرا اینطورین؟! انگار اصلا کاراشون حساب کتاب نداره یا خیلی گیجن o:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-11 ساعت 00:27)Dokhmali نوشته:  سلام بچه ها. ارمنستان امروز صبح 7 تا کیس اعلام کرد. یکیش yrv201580... بود. من از صفحه اسکرین شات هم گرفتم. ولی الان برش داشتن!!! اینا چرا اینطورین؟! انگار اصلا کاراشون حساب کتاب نداره یا خیلی گیجن o:

اين كيس نامبري كه دربارش حرف ميزنيد ماييم.. و خودمون الان مونديم كه اين يعني چي؟ و بايد چيكار كنيم... ديشب بود امروز نيست خيلي احمقانست...
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y
ای بابا واقعا متاسفم Sad خوب ایمیل بزنید اعتراض بکنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y
(2016-02-10 ساعت 20:47)مريم مريم نوشته:  
(2016-02-10 ساعت 15:59)alireza55 نوشته:  
(2016-02-10 ساعت 11:01)مريم مريم نوشته:  ارمنستان ٧ تا كيس اعلام كرده
میگم کجا اعلام شده ها رو نشون میده؟ یه جدول هست که کیس نامبر های مختلف از همه سفارت ها توش هستن ،بعضیاشونم خیلی قدیمین،از اونجا این اعلام شده ها رو میبینید ؟ اگه اره،میشه جریان این جدولو به من بگید من هر چی نگاه میکنم سر در نمیارم چی به چیه .

از اينجا
http://armenia.usembassy.gov/mobile/casenumber.html

ارمنستان همچین بدم نیست !! اینهمه کلیر کرده ، لیست بلند بالایی داشت !!
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، mani_badb0y
بهنام جان يه خبر بده !!!! ويزاتونو گرفتين ؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، ....مهرشاد.... ، qazaleh ، roteil
فک کنم بهنام رفته دیسکو.
پاسخ
تشکر کنندگان: qazaleh ، mani_badb0y ، ....مهرشاد.... ، roteil ، hosseinslm
كسي شماره اي از ارمنستان داره كه بشه روند رو تلفني پيگيري كرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-11 ساعت 00:57)مريم مريم نوشته:  
(2016-02-11 ساعت 00:27)Dokhmali نوشته:  سلام بچه ها. ارمنستان امروز صبح 7 تا کیس اعلام کرد. یکیش yrv201580... بود. من از صفحه اسکرین شات هم گرفتم. ولی الان برش داشتن!!! اینا چرا اینطورین؟! انگار اصلا کاراشون حساب کتاب نداره یا خیلی گیجن o:

اين كيس نامبري كه دربارش حرف ميزنيد ماييم.. و خودمون الان مونديم كه اين يعني چي؟ و بايد چيكار كنيم... ديشب بود امروز نيست خيلي احمقانست...

متاسفانه پیش میاد، مکاتبه کنین که دقیق مطمئن بشین. دوسال پیش یادمه یک بنده خدایی حتی رفته بود سفارت، بهش گفته بودن اشتباهی شماره شما اعلام شده، هنوز کلیر نشدین.
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.
دیروز نتونستم به موقع به پست برسم.
امروز رفتم پست. متاسفانه پاسم رو سفید فرستادن، و به غیر از همون برگه صورتی که روز مصاحبه بهم داده بودن و موقع گرفتن پاسپورت ازم پس گرفتن، هیچ برگه یا توضیح اضافه ای که مشکل چیه وجود نداشت. روی برگه صورتی هم همچنان فقط گزینه AP تیک خورده.
سایت سیس چند ساعت پیش آپ داشتم. همچنان Administrative Process رو نشون می ده و همچنان به جای /، کلمه or وجود داره. روی سایت سفارت هم همچنان می زنه Processing Completed (expiration date 24 April 2016).
با آدرس اسکایپی که تو سایت سفارت هست تماس گرفتم. بعد از یه ربع توضیح دادن، طرف گفت ما تو واشنگتن هستیم و از سفارت آنکارا خبر نداریم!!!
به سایت سفارت هم ایمیل دادم، ولی انتظار نمیره ازشون که سریع جواب بدن.
فردا صبح زود برمی گردم آنکارا، می رم سفارت ببینم مشکلشون چیه.
ارسال مدارک 10-01-2015
دریافت رسیت نامبر 13-01-2015
اپروو 10-07-2015
دریافت کیس نامبر و ایمیل از سفارت آنکارا 12-08-2015
مصاحبه 19-10-2015، نتیجه مصاحبه AP
کلیرنس 11-01-2016
آپدیت در سایت سفارت 0
آپدیت در سایت CEAC سیس، 21-10-2015، 04-01-2016، 05-01-2016، 07-01-2016 (تبدیل / به or در متن)، 11-01-2016
بازگشت به سفارت برای دریافت ویزا 08-02-2016، دریافت ویزا 20-02-2016، ورود به آمریکا از واشنگتن 20-02-2016
ارسال فرم های گرین کارت و اجازه کار و اجازه ورود 17-05-2016، انگشت نگاری 07-07-2016
تایید درخواست اجازه کار و ورود 15-08-2016، دریافت کومبو کارت 22-08-2016
دریافت گرین کارت 2 ساله بدون مصاحبه 19-10-2017
پاسخ
تشکر کنندگان: sarahnokhod ، armehraboon ، milad_magnet ، Sam-90 ، sanbad
اين اتفاق واسه منم افتاد اول اپ شبانه صبح orبعد سايت سفارت رسيدم ارمنستان پاس رو انداختم تماس گرفتن همچي اكي بود سايت سفارت رو چك كردم كيس نامبرهمه بود به جز من سكته كردم تا ٣ ٤ روز بعد ايشود شد

پاسخ
تشکر کنندگان: sarahnokhod
(2016-02-11 ساعت 22:02)vahid4573 نوشته:  اين اتفاق واسه منم افتاد اول اپ شبانه صبح orبعد سايت سفارت رسيدم ارمنستان پاس رو انداختم تماس گرفتن همچي اكي بود سايت سفارت رو چك كردم كيس نامبرهمه بود به جز من سكته كردم تا ٣ ٤ روز بعد ايشود شد

يعني شما ميگيد ما كلير شديم وقتي اپديت شديم و كيسمون تو سايت سفارت اومده ولي حالا نيست.
به سفارت هم زنگ زديم هم ايميل اما هيچ جواب درستي نگرفتيم هنوز
پاسخ
تشکر کنندگان:
واسه من به خير گذشت الانم ١ماهه ام ر ي ك ام-يعني شما الان كلير شدين؟orهم هست؟ وضعيت رو بگين من كامل نخوندم

پاسخ
تشکر کنندگان:
9 فبريه به ساعت امريكا آپديت شد نامزدم،(تبديل به or نشد البته) شبش كه ميشد صبح ١٠ فيريه ارمنستان دوباره اپديت بدون or شد و همزمان كيس نامبرش تو ليست كليرنس ها ظاهر شد. ولي فرداش يهو شمارش از ليست حذف شد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
اين جوري من نديده بودم واسه من پاس رو انداخته بودم هرروز هم اپ ميشدم

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان اگر امکان داره راهنمایی کنید در مورد انتخاب ptt من تو سایت www.ais.usvisa-info.com رفتم برای انکارا .ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان