کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-04-27 ساعت 19:59)milad_magnet نوشته:  
(2016-01-13 ساعت 17:07)alireza55 نوشته:  چقد محیط اینجا فرق کرده،من قبلا رو بیشتر دوس داشتم ،  اپ های من هنوز هیچ تغییری نکرده ،شما ها چی .

(2016-04-27 ساعت 11:34)hosseinslm نوشته:  @milad_magnet@
دوست عزیز
سلام من فقط جهت اطلاع سایر دوستان این متن رو گذاشتم که دوستان استفاده کنن.
آثار ادبی خاصی نبود که احتیاج به ذکر نویسنده باشه!!!!
با توجه به حساسیت بالای شما به این قضیه جهت اطلاع شخص شما این متن در سال 2008 گردآوری شده توسط یک وکیل مهاجرت که دوبار توسط دو نفرویرایش شده و اطلاعاتش آپدیت شده و کامل شده تو اون سایتی که شما سال 2011 مشاهده کردی اون شخص صرفا از شخص دیگری کپی کرده!!!  
شما هم لطف کن اگه جایی متنی میبینی که به منتظران با استرس اینجا مثل من و سایر عزیزان  کمکی میگنه حتما با دکریا بدون ذکر منبع مطلب رو بزار که بقیه استفاده کنن. Sad

متن خیلی مفیدی بود برای دوستان البته کل متن + الگوریتم  انگلیسی بوده و متن فقط به فارسی ترجه شده , من جهت تشکر از ان فردی که این متن را تدوین و ترجمه کرده و ممکنه اصلا اینجا را نبینه عرض کردم رفیق
اما نکته اصلی اینه که ما متاسفانه در این مرحله همگی گیر کردیم و نمیدونیم از کدام یک از این ف ی ل ت ر ها باید بگذریم تا کلیر شویم

دوست عزیز سپاس از این مطلب واطلاعات دقیقی که در اختیار ما گذاشتی
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm
بالاخره این روزای انتظار هم تموم میشه.واسه همه.
این نیز بگذرد فقط امیدوارم زودتر بگذرد.
امیدوارم همه مهاجرسرایی ها تو هفته دیگه با خبرای خوب و کلیر شدنشون خوشحال بشن.
واسه منم دعا کنید مثل خیلیاتون انتظارش واسم سخته ولی خوب یه دوستی حرف قشنگی زد وقتی گقت کل سرمایه مهاجرت صبوریه.
پس صبور باشیم گرچه سخته.
آخر هفته شاد و خوبی رو براتون آرزو میکنم داداشا و خواهرای عزیزم.
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، tomi ، milad_magnet ، armehraboon
(2016-04-23 ساعت 07:15)sina2222 نوشته:  سلام دوستان
من june 2015  ابوظبي مصاحبه داشتم، كيس ازدواج f2a. تا الان هيچ آپ ديتي هم نداشتم، حتي با وجود اينكه دو بار به سفارت ايميل زدم و البته هيچ جوابي هم نگرفتم.
اگه كسي پيشنهادي داره لطفا به من بگه.
ممنون
منم تا به حال که 247 روزه هیچ اپدیتی داشتم .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-29 ساعت 00:09)alireza55 نوشته:  
(2016-04-23 ساعت 07:15)sina2222 نوشته:  سلام دوستان
من june 2015  ابوظبي مصاحبه داشتم، كيس ازدواج f2a. تا الان هيچ آپ ديتي هم نداشتم، حتي با وجود اينكه دو بار به سفارت ايميل زدم و البته هيچ جوابي هم نگرفتم.
اگه كسي پيشنهادي داره لطفا به من بگه.
ممنون
منم تا به حال که 247 روزه هیچ اپدیتی داشتم .

اخخ مگه میشه یک سال بگزره هیچ اپدیتی نداشته باشید ؟؟ وحشتناکه خدا بداد هممون برسه من نمیتونم واقعا این مسعله رو درک کنم حتما یه دلیل خاصی اینجا هست نمیشه انقدر طول بکشه بدون هیچ جوابی شاید خودتنم بیخیال شدید؟؟ جا یه پیگیری باید داشته باشه پس از این همه مدت
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، tico
اگه اینقدر بد شانس باشی که برات اتفاق بیفته مجبوری درکش کنی. خنده داره , اره , مجبوری که باهاش کنار بیای. امیدوارم برات پیش نیاد. ولی اگه واست پیش اومد میبینی که دلیلی وجود نداشته براش. اونموقس که میفهمی ماها شاخو دم نداشتیم .
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، پویا و آوا ، milad_magnet ، قرباني ، Pargosha ، tico
سلام دوستان یه سوال داشتم اینجا چند نفر کیس خانوادگی هستند و اینکه آیا پروسه کلیرنس برای دو تا کیس هم شکل ولی یکی فردی و دیگری خانوادگی با هم در مدت زمان کلیرنس فرق میکنن ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-29 ساعت 01:13)alireza55 نوشته:  اگه اینقدر بد شانس باشی که برات اتفاق بیفته مجبوری درکش کنی.  خنده داره , اره , مجبوری که باهاش کنار بیای. امیدوارم برات پیش نیاد. ولی اگه واست پیش اومد میبینی که دلیلی وجود نداشته براش. اونموقس که میفهمی ماها شاخو دم نداشتیم .

سلام بر شما دوست من بنده غصد ازارده کردن شما رو نداشتم .ببخش. خود منم تو همین پروسه هستم پس فرقی نداریم باهم به قول خارجی ها we are at the same boat
تو یه مسیری هستیم که هیچ انتهای مشخصی واسه هیچکی نداره
اگه اینجا صحبتی میشه واسه پیدا کردن راه حلی هست همین خلاصه که بازم شرمنده اگه ناراحتت کردم
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، قرباني ، tico
(2016-04-29 ساعت 01:13)alireza55 نوشته:  اگه اینقدر بد شانس باشی که برات اتفاق بیفته مجبوری درکش کنی. خنده داره , اره , مجبوری که باهاش کنار بیای. امیدوارم برات پیش نیاد. ولی اگه واست پیش اومد میبینی که دلیلی وجود نداشته براش. اونموقس که میفهمی ماها شاخو دم نداشتیم .

تورو خدا اينجوري نگيد انشالله وقتي رفتيد انقدر خوشبخت و خوشحال باشيد تو امريكا كه همه اين روزاهاي تلخ رو فراموش كنيد انشالله همه كلير شن زود همه چيز به وقتش اتفاق ميافته غصه نخوريد گرچه تو حرف راحته ، من اون حرف دوستمون رو اويزه گوشم كردم كه سرمايه مهاجرت صبوريه ، روز كلير شدن شما نزديكه مطمئنم
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، abbasran ، پویا و آوا ، armehraboon ، hosseinslm ، قرباني ، Pargosha ، tico
(2016-04-29 ساعت 01:13)alireza55 نوشته:  اگه اینقدر بد شانس باشی که برات اتفاق بیفته مجبوری درکش کنی.  خنده داره , اره , مجبوری که باهاش کنار بیای. امیدوارم برات پیش نیاد. ولی اگه واست پیش اومد میبینی که دلیلی وجود نداشته براش. اونموقس که میفهمی ماها شاخو دم نداشتیم .
علیرضای عزیز من دقیقا کلمه به کلمه حرفاتو درک میکنم .امیدوارم زودتر کلیر بشی.
منم کاشکی زودتر کلیر بشم. انقدر استرس دارم وقتی میشنوم زمان کلیر شدن بین دوماه تا دوساله.
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، alireza55 ، milad_magnet ، Pargosha ، armehraboon
از دوشنبه انکارا شروع به کار میکنه بعد از ده روز تعطیلی >؟ امیدوارم برای alireza55 , hosseinslm و خودم و همه دوستان دیگه خبرای خوشی تو راه باشه .
دوستان محترم علل خصوص انکارایی نظرتون چیه راجع به فعالیت سفارت بعد از این ده روز تعطیلی ؟!
Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، قرباني ، armehraboon ، alireza55 ، hosseinslm ، ep30lon ، tico
(2016-04-30 ساعت 16:39)milad_magnet نوشته:  از دوشنبه انکارا شروع به کار میکنه بعد از ده روز تعطیلی >؟ امیدوارم برای alireza55  , hosseinslm  و خودم و همه دوستان دیگه خبرای خوشی تو راه باشه .
دوستان محترم علل خصوص  انکارایی نظرتون چیه راجع به فعالیت سفارت بعد از این ده روز تعطیلی  ؟!

حتما میشه ایشاالله
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، قرباني ، عدلی ، tico
(2016-04-30 ساعت 18:16)abbasran نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 16:39)milad_magnet نوشته:  از دوشنبه انکارا شروع به کار میکنه بعد از ده روز تعطیلی >؟ امیدوارم برای alireza55  , hosseinslm  و خودم و همه دوستان دیگه خبرای خوشی تو راه باشه .
دوستان محترم علل خصوص  انکارایی نظرتون چیه راجع به فعالیت سفارت بعد از این ده روز تعطیلی  ؟!

حتما  میشه ایشاالله

امیدوارم سفارت برای جبران این 10روز تعداد کلیرها رو افزایش بده Smile
f4
may 2003
ank2010
interview date march 2016
ankara
خودم (نفر اصلی)و بچه ها یکضرب
صدور ویزا 30جون
همسر ap
ورود 22 augest
green card 7 oct
دریافت ایمیل کلیری همسر 12 oct
صدور ویزا همسر 21 NOV
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، عدلی ، Pargosha ، ep30lon
(2016-04-30 ساعت 18:39)azb2003 نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 18:16)abbasran نوشته:  

حتما  میشه ایشاالله

امیدوارم سفارت برای جبران این 10روز تعداد کلیرها رو افزایش بده  Smile

سلام تا اونجایی که من میدونم باید از آمریکا اپروو بشه (ceac سایت) وربطی به سفارت نداره اگر غیر از اینه دوست دارم مطلع بشم

پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، پویا و آوا

خدا از دهنت بشنوه میلاد جان.
ولی منم با نظر تامی موافقم که کلیر شدن ما از واشنگتن باید جواب بیاد.ولی دقیق خودمم نمیدونم که سفارت چقدر نقش داره تو سرعت این پروسه Shy
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: milad_magnet ، tico
(2016-04-30 ساعت 22:18)tomi نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 18:39)azb2003 نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 18:16)abbasran نوشته:  حتما  میشه ایشاالله

امیدوارم سفارت برای جبران این 10روز تعداد کلیرها رو افزایش بده  Smile

سلام تا اونجایی که من میدونم باید از آمریکا اپروو بشه (ceac سایت) وربطی به سفارت نداره اگر غیر از اینه دوست دارم مطلع بشم

به هر حال اینها دستشون تو یک کاسه هست دوست عزیز Wink
f4
may 2003
ank2010
interview date march 2016
ankara
خودم (نفر اصلی)و بچه ها یکضرب
صدور ویزا 30جون
همسر ap
ورود 22 augest
green card 7 oct
دریافت ایمیل کلیری همسر 12 oct