کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
سلام . من امروز مصاحبه داشتم ارمنستان . به من برگه آبی دادن و توش تیک فرم 864 رو زدن و گفتن پروسه شده . ولی توی برگه قسمت مراحل اداری تیک نخورده . من دوباره رفتم سفارت اونجا یه خانمی بهم گفت که اگه پروسه شده بودی اون قسمت تیک میخورد !!! حالا من نمیدونم باید چیکار بکنم ؟؟/
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عرض ادب
نگران دیر شدن کلیرنس نباشید
من به سفارت ایمیل میزنم یک ماهه جواب نمیدن در ضمن امروز زنگ زدم ابوظبی تلفن رفت رو ماشین که هر سوالی دارید برید تو سایت جوابش هست آپدیت هم که نمی کنند نه تو CEAC نه تو سایت سفارت
خلاصه نگران نباشید سرشون خیلی خیلی شولوغه
در ضمن یه سوال اگه کسی اطلاع داره لطفا جواب بده:
این درسته که اگه کیسی سه ماه از کلرنسش گذشت احتمال ریجکت شدنش خیلی کم میشه یا از بین میره؟
یعنی اگه کیسی بخواد ریجکت بشه تو همون یکی دو ماه اول بعد از کلیرنس ریجکت میشه؟
ممنون از دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm
(2016-05-26 ساعت 19:50)soroosh17 نوشته:  دوستان عرض ادب
من به سفارت ایمیل میزنم یک ماهه جواب نمیدن در ضمن امروز زنگ زدم ابوظبی تلفن رفت رو ماشین که هر سوالی دارید برید تو سایت جوابش هست آپدیت هم که نمی کنند نه تو CEAC نه تو سایت سفارت
این درسته که اگه کیسی سه ماه از کلرنسش گذشت احتمال ریجکت شدنش خیلی کم میشه یا از بین میره؟
ممنون از دوستان
من در مورد اين موضوع اطلاعاتي ندارم وليچيزي كه به نظرم مياد اگه بخواد ريجكت بشه قاعدتا بايد هموم روز اول مصاحبه ريجكت بشه مگه اينكه مسعله امنيتي داشته باشه كيس و نياز بع برريي داشته باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، ep30lon ، Sor ، hosseinslm
(2016-05-26 ساعت 19:59)abbasran نوشته:  
ممنون از دوستان
من در مورد اين موضوع اطلاعاتي ندارم وليچيزي كه به نظرم مياد اگه بخواد ريجكت بشه قاعدتا بايد هموم روز اول مصاحبه ريجكت بشه  مگه اينكه مسعله امنيتي داشته باشه كيس و نياز بع برريي داشته باشه

سلام . من امروز مصاحبه داشتم ارمنستان . به من برگه آبی دادن و توش تیک فرم ‎864‎ رو زدن و گفتن پروسه شده . ولی توی برگه قسمت مراحل اداری تیک نخورده . من دوباره رفتم سفارت اونجا یه خانمی بهم گفت که اگه پروسه شده بودی اون قسمت تیک میخورد ‎!!!‎ حالا من نمیدونم باید چیکار بکنم ؟؟/
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-26 ساعت 20:06)Mahshhhıd نوشته:  
(2016-05-26 ساعت 19:59)abbasran نوشته:  
ممنون از دوستان
من در مورد اين موضوع اطلاعاتي ندارم وليچيزي كه به نظرم مياد اگه بخواد ريجكت بشه قاعدتا بايد هموم روز اول مصاحبه ريجكت بشه  مگه اينكه مسعله امنيتي داشته باشه كيس و نياز بع برريي داشته باشه

سلام . من امروز مصاحبه داشتم ارمنستان . به من برگه آبی دادن و توش تیک فرم ‎864‎ رو زدن و گفتن پروسه شده . ولی توی برگه قسمت مراحل اداری تیک نخورده . من دوباره رفتم سفارت اونجا یه خانمی بهم گفت که اگه پروسه شده بودی اون قسمت تیک میخورد ‎!!!‎ حالا من نمیدونم باید چیکار بکنم ؟؟/

ایمیل بزنین به سفارت ببینین چه جوابی میدن بهتون.ما رو هم در جریان بزارید.
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha
سلام میشه لطفا بمن کمک کنید چطور میتونم اپدیت کیسم رو ببینم من هنوز تاریخ مصاحبه ام نیومده امکانش هست بتونم اپدیت رو ببینم یا برای بعد مصاحبه است؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-27 ساعت 10:55)hosseinslm نوشته:  
(2016-05-26 ساعت 20:06)Mahshhhıd نوشته:  
(2016-05-26 ساعت 19:59)abbasran نوشته:  من در مورد اين موضوع اطلاعاتي ندارم وليچيزي كه به نظرم مياد اگه بخواد ريجكت بشه قاعدتا بايد هموم روز اول مصاحبه ريجكت بشه  مگه اينكه مسعله امنيتي داشته باشه كيس و نياز بع برريي داشته باشه

ایمیل بزنین به  سفارت ببینین چه جوابی میدن بهتون.ما رو هم در جریان بزارید.
باید همون موقع ازشون میپرسیدید به جزییات که باید چی کار کنید حتما یه مورد در فرم 864 داشتین که باید تصحیح بشه ایرادش اگه میتونین پیدا کنید که خوبه هم هست اینو بفرستین زمانی که بتون اطلاع دادن و اگه تیک مراحل اداری ندارید که خیلی هم خوبه
پاسخ
تشکر کنندگان: Sor ، Pargosha ، عدلی
(2016-05-27 ساعت 13:03)abbasran نوشته:  
(2016-05-27 ساعت 10:55)hosseinslm نوشته:  
(2016-05-26 ساعت 20:06)Mahshhhıd نوشته:  سلام . من امروز مصاحبه داشتم ارمنستان . به من برگه آبی دادن و توش تیک فرم ‎864‎ رو زدن و گفتن پروسه شده . ولی توی برگه قسمت مراحل اداری تیک نخورده . من دوباره رفتم سفارت اونجا یه خانمی بهم گفت که اگه پروسه شده بودی اون قسمت تیک میخورد ‎!!!‎ حالا من نمیدونم باید چیکار بکنم ؟؟/

ایمیل بزنین به  سفارت ببینین چه جوابی میدن بهتون.ما رو هم در جریان بزارید.
باید همون  موقع ازشون میپرسیدید به جزییات که باید چی کار کنید حتما یه مورد در فرم 864 داشتین که باید تصحیح بشه ایرادش اگه میتونین پیدا کنید که خوبه هم هست اینو بفرستین زمانی که بتون اطلاع دادن و اگه تیک مراحل اداری ندارید که خیلی هم خوبه

نه مشکل فرم من این بود که کپی بود و اصل خواستن . ایمیل که میزنیم جواب روتین میدن که به همه میدن بدون اینکه به متن توجه کنن . ولی یه کسی که توی هتل هست و تجربه پروسه داره گفت که زمانی که پروسه شده بوده قسمت مراحل اداری تیک خورده بوده . به هرحال همسرم مدارک رو دی اچ ال کرده و من باتوجه به اینکه از سفارت پرسیدم و کسانیکه تجربه داشتن مدارک رو داخل صندوق میندازم . نهایت اینه که میگن پروسه شده . فکر میکنم ارزش ریسک رو داره .
پاسخ
آقا کسی میدون این جدول منتظران کنترلش دست کیه؟
کلی اطلاعات غلط توش هست بگیم اصلاح کنه؟
ممنون میشیم مدیران محترم جواب بدن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-27 ساعت 22:02)soroosh17 نوشته:  آقا کسی میدون این جدول منتظران کنترلش دست کیه؟
کلی اطلاعات غلط توش هست بگیم اصلاح کنه؟
ممنون میشیم مدیران محترم جواب بدن

همه ايرادات رو با @itex@ اينجا بنويس، ميان و پاسخ ميدن

كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی
پاسخ
تشکر کنندگان: sanbad ، Pargosha
سلام، دختر من به دنیا اومده و امروز ۲۶ روزش شد و هنوز خبری از کلیر شدن همسرم نیست، از تاریخ ۱۰ فبریه که مصاحبش بود آنکارا، تو ceac یه بار ۱۸ فبریه ایمیل دادم که جواب دادن نمیدونن چقدر طول میکشه و مدرکیو که از همسرم روز مصاحبه خواستنو وقتی‌ الام کردن کلیر شده بیاره، بد یه بار ۱۲ آوریل آپدیت داشتم ایمیل زده بودم ولی‌ جواب نداده بودن، دیگه هیچ آپدیت تواین ceac نداشتم، به نظرتون ایمیل بزنم؟؟؟؟طبیعی هست اصلا؟؟؟۳ ماه ۱۷ روز می‌گذره، خیلی‌ سخته...هنوز همسرم بچشو ندیده...خدا یه رحمی به منو بچمونو همه منتظران بکنه...نگران تابستون هستم که کندتر بشه کاراشون خدا نکرده..
به نظرتون ایمیل بزنم بهشون؟مدارکو که نفرستادم گفتن کلیر شد هروقت بیاره بفرسته، بد بالا برگه ما زدن چار۱ ولی‌ ما زمان مصاحبه همسرم ۲ سال گذشته بود از ازدواجمون...
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، عدلی ، tico ، hosseinslm
(2016-05-28 ساعت 06:17)lupyien نوشته:  سلام، دختر من به دنیا اومده و امروز ۲۶ روزش شد و هنوز خبری از کلیر شدن همسرم نیست، از تاریخ ۱۰ فبریه که مصاحبش بود آنکارا، تو ceac یه بار ۱۸ فبریه ایمیل دادم که جواب دادن نمیدونن چقدر طول میکشه و مدرکیو که از همسرم روز مصاحبه خواستنو وقتی‌ الام کردن کلیر شده بیاره، بد یه بار ۱۲ آوریل آپدیت داشتم ایمیل زده بودم ولی‌ جواب نداده بودن، دیگه هیچ آپدیت تواین ceac نداشتم، به نظرتون ایمیل بزنم؟؟؟؟طبیعی هست اصلا؟؟؟۳ ماه ۱۷ روز می‌گذره، خیلی‌ سخته...هنوز همسرم بچشو ندیده...خدا یه رحمی به منو بچمونو همه منتظران بکنه...نگران تابستون هستم که کندتر بشه کاراشون خدا نکرده..

مبارک باشه. تبریک میگم.
همه منتظران به طریقی مشکلات و گرفتاری خودشون دارند. کار زیادی نمیشه کرد جز صبوری. معمولا جواب ایمیل نمیدن ولی دوستان معتقدند هر از گاهی ایمیل بزنیم. Wink مراقب دختر کوچولوتون باشید. Smile
کتگوری: F4
PD: دسامبر 2001 تكميل پرونده: فوريه ٢٠١١
مصاحبه: آگست 2014 ابوظبی
کلیرنس خانواده: نوامبر 2014 عزیمت: می 2015
OR در سایت سیس: 19 می 2016
کلیرنس: 6 جون 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، پري57 ، hosseinslm ، عدلی
داشتم نوشته soroosh17 دیدم کاملا راست میگه و صد بار زیرو کردم زمان مصاحبم رو دقیقا با سروش موافقم پروسه ap خوردن از قبل تعیین شده است واسه کیس که خودشون میدونن انقدر همچیز اورگنایز شده است اونجا که کاملا طرف میدونه مرحله بعدی چی هست
پاسخ
(2016-05-18 ساعت 20:43)itex نوشته:  
(2016-05-18 ساعت 09:04)sina2222 نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 19:24)itex نوشته:  سلام و مثل همیشه آرزوی کلیرشدن هر چه زودتر برای همه.
دو سال پیش همین موقعا بود که بعد از چهار سال انتظار سوار هواپیما شدم به مقصد آمریکا.
توی این دوسال اندازه تمام عمرم تجربه زندگی کسب کردم، برای همین بهتون توصیه میکنم، از این زمان انتظار که به نظر میاد هیچ جوری نمیشه تحملش کرد، برای آماده سازی و کسب اطلاعات استفاده کنین. من به نسبت آماده بودم ولی باز هم فکر می کنم در حالت ایده آل میشد 3-4 ماهی جلوتر از الانم باشم.
فراموش نکنین که بازی از زمانی که میان اینجا شروع میشه، خوب گرم کنین خودتونو Smile

لطفا منو هم به ليست اضافه كنيد.
مصاحبه ٤ jun ٢٠١٥ ابوظبي.
ممنون

توی امضای من لینک ثبت نام هست، خودتون میتونین انجام بدین. اگر مشکلی داشتین بگین. ممنون

دوست عزیز آیتکس ما بعد از 202 روز کلیر شدیم ولی یه آوا و پویا هم هست که همچنان داره پیش میره لطف کنید اونو پاک کنید
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
سلام، دختر من به دنیا اومده و امروز ۲۶ روزش شد و هنوز خبری از کلیر شدن همسرم نیست، از تاریخ ۱۰ فبریه که مصاحبش بود آنکارا، تو ‎ceac‎ یه بار ۱۸ فبریه ایمیل دادم که جواب دادن نمیدونن چقدر طول میکشه و مدرکیو که از همسرم روز مصاحبه خواستنو وقتی‌ الام کردن کلیر شده بیاره، بد یه بار ۱۲ آوریل آپدیت داشتم ایمیل زده بودم ولی‌ جواب نداده بودن، دیگه هیچ آپدیت تواین ‎ceac‎ نداشتم، به نظرتون ایمیل بزنم؟؟؟؟طبیعی هست اصلا؟؟؟۳ ماه ۱۷ روز می‌گذره، خیلی‌ سخته...هنوز همسرم بچشو ندیده...خدا یه رحمی به منو بچمونو همه منتظران بکنه...نگران تابستون هستم که کندتر بشه کاراشون خدا نکرده..
به نظرتون ایمیل بزنم بهشون؟مدارکو که نفرستادم گفتن کلیر شد هروقت بیاره بفرسته، بد بالا برگه ما زدن چار۱ ولی‌ ما زمان مصاحبه همسرم ۲ سال گذشته بود از ازدواجمون...
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان