کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: به نظر شما امریکایی ها بیشتر به چه ورزشی علاقه دارند؟
بسکتبال
26.32%
5 26.32%
بیسبال
26.32%
5 26.32%
فوتبال
21.05%
4 21.05%
بوکس آزاد
5.26%
1 5.26%
کشتی کج
0%
0 0%
پرورش اندام(بدنسازی)
15.79%
3 15.79%
دیگر
5.26%
1 5.26%
مجموع 19 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ورزش در ایالات متحده امریکا
سلام علیکم
من و یکی از رفیق ها در صدد براومدیم تا از ورزش در امریکا بنویسیمUsa.lover
رفیق هایی که در امریکا هستند و من نمی شناسمشون کمک کنند.
یه نظر سنجی هم در باره ورزش های مورد علاقه امریکایی ها بوجود آوردیم که درخواست می کنیم پاسخ بدید.
[عکس: USA5-ringsweb.jpg]
شروع
در دنیا ورزش امریکا و چین و روسیه حرف اول را می زند , این را در المپیک
هر 4 ساله می توان دید که کشور اول تا سوم یکی از این کشور هاست .
البته بخاطر جمعیت بالای این سه کشور نیز می باشد.
پرداختن در ورزش های آماتوردر واقع نوعی مدگرایی به حساب می آیدو نه تفریح و یا ورزش.به ورزش هایی که مد روز یا سود آور نباشد معمولا"
Pleasure Exercise میگویند.
که شامل گلف تنیس و راکت بال هستند.
[عکس: nba-logo.jpg]
ورزش دو در سراسر امریکا رایج است و دولت نیز این ورزش را ورزش عمومی مردم نامیده و حاشیه های شهر را برای آنها آماده کرده است .
در امریکا به هر رشته ی ورزشی که بپردازید این نکته اهمیت دارد که سر و وضع متناسب با آن ورزش داشته باشیدو از آخرین و مدرن ترین تجهیزات آن استفاده کنید , برای مثال اگر بدنسازی کار می کنید باید در مدرن ترین باشگاه های بدنسازی تمرین کنید و از مواد مکملی معتبر استفاده کنید...
هزینه ورزش در شهرهای بزرگ امریکا بالا اما در شهرهای کوچک بدلیل وجود یارانه های دولتی کمتر است.
[عکس: Img214047015.jpg]
در امریکا از چندین سال است که تب داشتن مربی خصوصی مد است.
اگر یک امریکایی در کشورش برنده و قهرمان شد امریکایی ها او را قهرمان جهان می نامند و اثلا" انگار که نه انگار داخلی بوده...
بطور مثال مسابقات کشوری بیسبال را World Series می نامند و مسابقات قهرمانی بسکتبال رو قهرمانی جهان می نامند.
دست مزد ورزشکاران حرفه ای امریکا بسیار بالاست, تا جایی که ورزشکاران بیسبال و بسکتبال و فوتبال و ... سالیانه حدود 1 میلیون دلار درآمد دارند...
بیسبال امریکا ورزش مردمی و بسیار تفریحی است که طرفدارن بی شماری دارند,بسکتبال که نه فقط در امریکا بلکه در همه ی کشور ها از جمله ایران رقابت های NBA را دنبال می کنند,بدنسازی یا همان MAster Olimpia که هر ساله یک امریکایی قهرمان می شوند نیز ورزش محبوب امریکایی ها از جمله خودم است.
[عکس: victormartinez-olympia.jpg]
یکی از منحصر بفرد ترین جنبه های نمایشی بودن ورزش در امریکا , گروه های Cheerleaders است که این افراد با حرکات نمایسی و رقص و آکروباتیک تماشاچیان را برای حمایت از تیم مورد علاقه یشان تحریک می کنند و هر که حرکاتش زیباتر بود برنده بهترین تماشاگران است.
در امریکا امکانات ورزشی بسیار است, یعنی شما به عنوان ورزش کار اگر استعداد در پرتاب لوبیا چیتی هم داشته باشید امکانات است .(شوخی)
من در نظر دارم تک تک ورزش های مورد علاقه امریکایی ها رو براتون شرح بدم.
ممنون
یا علی مدد
نظر بدهید
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: merdax ، usa.lover ، honareirani ، homeless ، fairwall ، Hossein81 ، Rock ، sarah naiyeri
من همین اول کار یه سوال دارم،این که برای یه بازیکن فوتبال،از چه طریقی میشه باشگاه پیدا کرد؟وبسایت خاصی هست که براش مدارک و نمونه فیلم بازی یا سوابق رو بشه فرستاد ؟ میانگین حقوق یه بازیکن نیمه حرفه ای فوتبال(soccer football)چقدره؟
ممنون میشم شما که در ورزش حرفه ای هستین مثل بقیه و همیشه،اطلاعات بدید..
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان: Mehrdadvictor
سلام
کاربر Merdax عزیز من اطلاعی ندارم دوستان اگر می دونید خواهش می کنم راهنمایی کنید...
در ایران که پول و پارتی....
بیسبال
بیسبال ورزش ملی امریکاست,و برای اولین بار در سال 1839 به شکل امروزی آن در Cooperstown در نیویورک بازی شد.امریکا در لیگ اصلی بیسبال ,جمعا" 26 تیم دارد.لیگ امریکا AL در سال 1900 و لیگ NL در سال 1876 تاسیس شد.لیگ اصلی بسیبال تا سال 1947 منحصرا" در اختیار سفید پوستان بود که سیاه پوستان در لیگ جداگانه ای بازی می کردند,فصل بازی ها از آوریل تا اوایل اکتبر است که بازی بطور متوسط 162 بازی می شود.
بسیاری از بازی ها در شب هنگام زیر نور افکن های ورزشگاه برگذار می شود که بسیار زیباست...
شب چه حالی می ده...
که نهایتا" تیم برنده World Series است بازی های بیسبال معمولا" در استادیوم های بزرگ برگزار می شود که برخی از آنها مانند Astrodome در هوستون , Superdome در نیوارلئان سرپوشیده است.هر بازی بیسبال معمولا" 2 تا 3 ساعت طول می کشدقیمت بلیط این بازی ورزشی در حدود 12 تا 17 دلار است.
فکر می کنم درباره این بازی توضیح دادن تا 12 صفحه ای طول می کشد. ولش کن...
توپ بیسبال از جنس چوب پنبه و لاستیک است که دور آن الیاف پشمی پیچیده شده است.
در این ورزش بسیار شرطبندی می شود.
هدف اصلی از بازی بیسبال این است که تیم صاحب چوگان با ضربه زدن به توپ و حرکت از کنار بیس ها به سمت نقطه شروع امتیاز بگیرد,تیمی که پس از 9 نوبت بازی امتیاز بیشتری بگیرد برنده است . ایولله
ورزش بیسبال یکبار در سال 1994 با اعتصاب بازیکنان بر سر دستمزدهایشان (هشتمین درگیری طی 22 سال)مواجه شد که منجر به لغو مسابقات World Series شد .
یا علی مدد
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، merdax
مهرداد جان خیلی ممنون از اطلاعات قشنگی که مینویسی! اددامه بده...
من امروز مسابقه پرس سینه داشتم، و اول شدم و هفته دیگه مسابقه استانی دارم در ماهشهر!
متاسفانه مسابقات پاور بدنسازی بسیار بسیار خطرناک هستند چه در تمرین و چه در مسابقه و معمولا 50% پاور کارها همیشه مصدوم هستند. متاسفانه یکی از بدنسازها و مربیان ورزشی که به صورت افتخاری در وزن 110 شرکت کرد(30 کیلو بالاتر از خودش) امروز وزنه 180 کیلویی از دستش ول شد و محکم افتاد رو سینه اش! طوری که سینه اش تا روی میز رفت تو!( وحشتناک بود)، من از اینکه اول شده بودم خیلی خوشحال بودم ولی با دیدن این حادثه بسیار پریشان شدم و قلبم وحشتناک کار میکرد.
جالب اینست که تنفر من از این ملت هر روز بیشتر میشه!!! تماشاچی ها که هیچی داوران و بقیه مربی ها عوض ناراحت شدن داشتند خوش و بش میکردند و میخندیدند!!! یعنی اینقدر بی وجدان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من واقعا برای مردم بی وجدان ایران متاسفم!!!(99%)
بگذریم...
آقا بدشانس ترین ورزشکار هم من شناخته شدم(همیشه بد شانسم) به همه حکم دادند(برگه حکم) به جزء من!!!
جالب اینجاست که من قهرمان استان را شکست دادم ولی حتی یکی آفرینهم بهم نگفتند!
دیگه بعد از کلی سر و کله زدن، حکمم را پیدا کردم که اسمم(محمد) رو نوشته بود "حمید" Big Grin
حالا قرار شده درستش کنند و تا ند روز دیگه بهم بدنش! البته اگر بدهند!
این هم وقت و انرژی برای ورزش گذاشتن در ایران!!! Disappoint شدم!!!
امیدورام که هیچکدام از شما در ایران قهرمان نشوید که هیچی بهتون نمیدن که هیچ، مایوس و دلسرد و افسرده هم خواهید شد.
جایزه قهرمانیم هم یک عدد تی شرت هفت هشت تومانی بود که برای من مثل بلوز دامن هست!!!(بزرگ بود)
10 تومان هم ورودی گرفته بودند! پولش در نیومد! Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، Mehrdadvictor ، Hossein81 ، Rock
Mehrdadvictor جان منظورت از فوتبال کدوم فوتباله؟ ساکر یا راگبی؟
تا جایی که من میدونم سه ورزش محبوب امریکن ها : راگبی (فوتبال امریکایی) ، بیس بال و بسکتبال هستش.
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، Mehrdadvictor
بدنسازی خوبترازفوتبال
case:19###
Big Grin

پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، Mehrdadvictor
با ورزش برای تندرستی و تفریح موافقم ولی از ورزش قهرمانی زیاد خوشم نمیاد .
بسکتبال ، شنا ، پرورش اندام خوب هستند
شماره کیس:2010AS00007xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:یادم نیست!
کنسولگری:Abu Dhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE-12- 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: 2009 Sep
تاریخ مصاحبه: Feb 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:دو هفته بعداز مصاحبه
تاریخ دریافت کلیرنس: 23 Sep -بیش از ۷ ماه!
تاریخ دریافت ویزا : ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۰
پاسخ
تشکر کنندگان: Mehrdadvictor
سلاااااااااااااااام چاکررررررررررررم
usa.lover خدایی نکرده از مواد نیرو زا تستسترون یا اکسی متولون یا چیزی که مصرف نمی کنی؟
هنر ایرانی بله منظورم راگبی هست , در امریکا که فوتبال زیاد طرفدار نداره , اما یکی دو سال هست که فوتبال امریکا,ترکیه,غناو سنگال شگفتی ساز جهان شدند...
دیوید بکهام 2 تا 3 سال در Galaxy Los Angeles بازی کرد به حسابش نمی آوردن , فوتبال علیرغم اینکه در جهان محبوب ترین هست اما در امریکا نه اینطور نیست.
دوستان می دونم شما هم از این ایران که ورزش بدنسازی چه شاخه پاور لیفتینگ و چه پرورش اندام می کوبونه و اصلا" اهمیت نمی ده ناراضی هستید... بابا ما هر سال داریم قهرمان آسیا می شیم نه یه خبری می دن ....
هیچی...
پودر های مکملی هم در ایران از تمام دنیا گرونتره, در عوض در امریکا و کانادا (البته معدنش هست) ارزونترینه
الآن که بدنساز های ما همشون آمپولی هستند... ضررشو می بینن... ولش کن

یا علی مدد
فوتبال امریکایی(راگبی)
فوتبال امریکایی را که راگبی هست در امریکا فوتبال می نامند. گرچه این ورزش مختص امریکاست اما کشور هایی مثل کانادا نیز فوتبال کانادایی را ابداع کرده که بسیاری به همین راگبی شبیه است.
همانطور که می دانید از ورزش های پر طرفدار امریکایی هاست. نام لیگ فوتبال امریکایی (WLAF) می باشد.در این لیگ حدود 14 تیم وجود دارند و در 2 نیم فصل نیز ادامه می بابد.
اگرچه بازیکنان لباس های محافظ سنگینی می پوشند اما این لباس مانع جراحات و صدمه ها به بازیکنان نمی شود.
بسیاری این ورزش را یک دمو DEMO نمایشی از زندگی امریکایی می دانند. اخیرا" ورزش راگبی در چمن مصنوعی(Astro Turf) انجام می گیرد که این خود به خود باعث صدمات بیشتری به ورزشکاران می شوند.
زمین فوتبال امریکایی 100 یارد(91 متر) و عرض آن 40 یارد (36) متر است به علاوه ی یک منطقه 10 یاردی در انتهایی زمینکه نام تیم میزبان روی آن نوشته شده است.هر تیم می تواند 11 بازیکن داشته باشد.
همانطور که می دانید بازیکنان این تیم ها بسیار قوی هیکل هستند که از حدود متسط قد 98/1 و 240 پوند وزن 109 کیلوگرم هستند که در لباس فوتبال بسیار بزرگتر نشان میدهند.(بچه ها با 92/1 سانتیمتر قد به من میگن دکل برق ببین دیگه اونا چی هستند...)
یک بازی 1 ساعت بطول می کشند که به 4 کوارتر 15 دقیقه ای با 12 دقیقه استراحت بین هر قسمت تقسیم می شوند.اگر در 15 دقیقه ی پایانی نتیجه مساوی شود کار به وقت های اضافی میکشد...
و برنده کسی است که اولین امتیاز را بگیرد... هی ی ی ی ی ی ی ی ی ...
داوران پیژامه سیاه و سفید به تن دارند.
فصل فوتبال حرفه ای از آگوست تا دسامبر است و مسابقه فینال (Super Bowl) در ماه ژانویه برگزار می شود , این مسابقه بزرگترین رویداد ورزشی عالم شناخته می شود .
این ورزش بسیار قانون دارد از فوتبال معمولی هم بیشتر و اگر بخواهیم درباره این ورزش بیشتر بنویسیم از حوصله خارج است.
تا ورزش بعدی بسکتبال
یا علی مدد
بسکتبال امریکایی
رشته بسکتبال در سال 1891در امریکا ابداع و در طی جنگ جهانی اول در میان سربازان ارتش به سراسر نقاط دنیا انتشار یافت.
انجمن ملی بسکتبال ایالات متحده (NBA) که در سال 1949 تاسیس شد دارای 2 لیگ است:
کنفرانس شرقی با 14 تیم و کنفرانس غربی با 13 تیم که هر یک به دو گروه تقسیم می شوند.
تیم ها در طول یک فصل که از سپتامبر تا اکتبر سال آینده ادامه دارد حدود 82 بازی انجام می دهند.
مهارت های بسکتبالیست های امریکا سیاهپوستان هستند فرسنگ ها با بسکتبال با دیگر کشور ها متفاوت است که برخی از آن ها 7 فوت قد دارند.
چندی پیش سرمربی بسکتبال امریکا اعلام کرد که بسکتبال امریکا بدون سیاهپوستان هیچ است.
زمان بازی 48 دقیقه به طول می انجامد که این وقت برای بسکتبال پر سرعت و پر جنب و جوش NBA زیاد است.انقدر ورزش بسکتبال محبوب است که انجمن ورزش ملی دانشگاه (NCAA) از یک سال قبل بلیط های این بازی را می فروشد!!
در NCAA چهار تیم از قهرمان شرق , غربغرب میانهو جنوب شرقی به رقابت می پردازند که این در ماه مارس انجام می شود که این را دیوانگی ماه مارس می دانند.
بلیط های بازی حرفه ای در حدود 15 تا 35 دلار به فروش می رسد.
واقعا" از بسکتبال ایالات متحده هر چه بگوییم کم است.چون من خودم زمانی بازی می کردم و لذت می بردم و بعد به بدنسازی رو آوردم.
یا علی مدد
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، homeless ، honareirani ، Rock
سلام
پر تماشاگر ترین ,ورزش در امریکا بیسبال و بسکتبال
پر طرفدارترین ,ورزش بدنسازی چه پاورلیفتینگ و چه پرورش اندام (بیشترین عضو ورزشی در امریکا)
کمترین علاقه به ورزش کشتی کج
منبع USA Today
پاسخ
تشکر کنندگان: Rock
كسي ميدونه كه مدارك مربيگري و نجات غريق ايران در امريكا معتبر است يا نه؟و براي كار در اين رشته بايد چه كار كرد؟لطفا اگر كسي تجربه اي داره راهنمايي كنه
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام بر کاربر محترمMehrdadvictor
با خسته نباشید و ارزوی سلامتی برای شما
از ورزش والیبال بنویسید لطفاً
می خواهم اطلاعات کلی جمع آوری نمایم
آیا در ایالتهای خاصی رونق داره یا فرقی نمی کنه در هر ایالتی باشه؟
در ایالت کالیفرنیا وضعیت ورزش والیبال چگونه هست؟
وضعیت هزینه های باشگاهی چگونه هست؟ دولتی و خصوصی
چگونه می توانیم با تیمهایی که قراردادمی بندند ارتباط برقرار نماییم؟
می توانید در این موارد به ما کمک کنید .... بسیار به این اطلاعات نیازمندیم
پسرمان با وجود استعداد کافی بعلت مافیای پارتی در ایران می دانیم که نمی گذارند به جایی برسد
16 سالش هست ...ایران یا پول می خواهند یا پارتی
به راهنمایهایتان خیلی نیازمندیم
با سپاس
موفق و پیروز و شادمان باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-09 ساعت 18:58)sarah naiyeri نوشته:  با سلام بر کاربر محترمMehrdadvictor
پسرمان با وجود استعداد کافی بعلت مافیای پارتی در ایران می دانیم که نمی گذارند به جایی برسد
با سپاس

سلام
دوست عزیز پستی که کاربر مورد نظر شما گذاشته مربوط به تقریبا 8 سال پیش هست و ایشون نزدیک به 2 سال هست که به انجمن سری نزدن.
پاسخ
تشکر کنندگان: sarah naiyeri
باتشکر فراوان از اطلاع رسانیتون
شما میتونید راهنمایی کنین؟
یا کسی رو می شناسین که ازشون راهنمایی بگیرم ؟
با تشکر دگر باره
(2017-08-12 ساعت 12:36)moonwalk نوشته:  
(2017-08-09 ساعت 18:58)sarah naiyeri نوشته:  با سلام بر کاربر محترمMehrdadvictor
با سپاس

سلام
دوست عزیز پستی که کاربر مورد نظر شما گذاشته مربوط به تقریبا 8 سال پیش هست و ایشون نزدیک به 2 سال هست که به انجمن سری نزدن.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-13 ساعت 19:02)sarah naiyeri نوشته:  باتشکر فراوان از اطلاع رسانیتون
شما میتونید راهنمایی کنین؟
یا کسی رو می شناسین که ازشون راهنمایی بگیرم ؟
با تشکر دگر باره
(2017-08-12 ساعت 12:36)moonwalk نوشته:  
با سپاس

سلام

دوست عزیز متاسفانه من نمیتونم راهنماییتون کنم، شرمنده
ولی پیشنهاد میکنم تو تاپیک لوس آنجلس مطرح کنید به احتمال زیاد جواب خواهید گرفت.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان