کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توهين ممنوع...
سلام دوستان

قطعا همه ما معتقديم كه اينجا دغدغه ذهني اكثر ما مهاجرت هستش... ما اينجا دور هم جمع شده ايم تا به هم كمك كنيم، از اطلاعات بقيه استفاده مي كنيم و در ازاي اون به همديگه روحيه ميديم و ما هم به بقيه كمك مي كنيم...

هيچ كدوم شما بابت كمك هايي كه انجام داديد و خواهيد داد، چيزي به جز تشكر و امتنان خاطر ساير دوستان (كه البته براي من يكي واقعا خيلي ارزشمند هست) بدست نمي آوريد... كساني مثل آقا آرش و آقا حميد واقعا افرادي هستند كه بايد ستايششون كرد! براي اينكه حتي بدون درخواست من و شما تجربياتشون رو بيان مي كنن!

اخيرا حجم تشنجات داخل سايت زياد شده... علتش چيه؟! والا منم نمي دونم! از دوستاني كه به هر دليل فكر مي كنن اينجا فقط جايي براي گذران اوقات و چك و چونه زدن هست، خواهش مي كنم ديد خودشون رو عوض كنن و يا به فروم ها و سايت هايي كه خدمات زد و خورد ارائه مي كنن مراجعه كنند... (آدرس خواستين براتون با پيغام خصوصي مي فرستم!)

به هر حال، كساني كه محروم شدن، بدونن كه اين كار تنها و تنها نتيجه توهين هايي هست كه به سايرين كردن و تهديدهايي كه آشكار و پنهان انجام دادن...

خلاصه همين...
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
با تشکر از مونیکای عزیز. نه قصد قدرت نمایی هست و نه چیز دیگه. نه شکلات از ادمین میگیریم نه توقعی از کسی داریم. از کسانی که با مقررات سایت مشکل دارند خواهش میکنم بیشتر تامل کنند. ما اینجاییم برای حل مشکلات شما در امور مهاجرتی، نه بیش و نه کم.
ما را به خیر تو امید نیست. شر مرسان.
تشکر کنندگان: mohsen324 ، Monica ، saeedhei ، WIKIMAN ، seravin ، Ali Sepehr ، Parslottery ، R.F ، mary joon ، حامد ، battosai ، ASALI ، msar
بعضی از دوستان احساس می کنند هر تاپیکی که باز میشه حتماً باید اظهار نظر کنند. حتی اگر نظری نداشته باشند یک چیزی می نویسند.
من خواهش می کنم اگر نظر ارزنده ای ندارید چیزی ننویسید. همین نوشته ها باعث می شود که تشنج ایجاد و سایت از اهدافش دور شود.

امیدوارم کسی از این نوشته من ناراحت نشود. کمی تند بود. خودم می دونم
تشکر کنندگان: Monica ، saeedhei ، payam_prz ، WIKIMAN ، seravin ، Ali Sepehr ، Parslottery ، shr.jafari ، R.F ، N.D ، parmida.722 ، حامد ، battosai ، ASALI ، goliii ، msar
من از مدیران محترم درخواست دارم که قوانین سایت را خیلی جدی اجرا کنند و پستهای نامربوط و تاپیکهای غیر مفید را بدون تامل پاک کنند.
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
حقيقتش من انقدر اين چند روزه از طرز برخورد بچه ها توي سايت ناراحتم كه اصلا حس اينكه بخوام توي مباحث شركت كنم رو از دست دادم... بعضي از بچه هاي اينجا انقدر روي دوستانشون تعصب دارن (مثل وقتي كه آدم عاشق ميشه و تعصب پيدا مي كنه!) كه حاضر نيستن قبول كنند كه دوستشون كار خلافي مرتكب شده... مدام حاشا مي كنن و (مثل موقعي كه پليس آدم رو جريمه مي كنه) هر چي مي تونن نثار ما مي كنن...

چرا اينجا بعضي ها ميان يه جوري از مديراي سايت حرف ميزنن كه انگار ماها عقده اذيت و آزار داريم!؟ من خودم به شخصه حتي وقتي مي بينم يه نفر داره مثلا يه گربه رو اذيت مي كنه، بيخيال رد نميشم! من اصلا به قوانين انجمن هم كار ندارم! به انصاف خودم كار دارم... اگر كسي بياد به يه نفر ديگه توهين كنه، بقيه بايد بشينن تشويقش كنن؟! مي خواين جوابي كه ايشون در جواب ويرايش امضاشون (كه مضمون ۳۰يا۳۰ داشت) و من بعد از اينكه ويرايش كردم فقط بهش گفتم كه با اجازه من امضاتون رو ويرايش كردم ، بذارم اينجا تا ببينين اين جور آدمها چقدر جالب رنگ عوض مي كنن؟! حقيقتا تا قبل از اين نمي دونستم كار مديراي اينجا اينقدر سخته... سخت نه از لحاظ گشتن توي سايت و چك كردن مطالب و احيانا ويرايش اونها ... سخت از اين لحاظ كه شما رو مثل يك گروه آفت زده يه جا جمع مي كنن و شما رو با انگشت به هم نشون ميدن و ميگن نزديك اينا نشي ها! اينا گازت ميگيرن!

خب... ادمين جان... اگر مشكل از من يا ما ست بذارين مشكل رو حل كنيم... چند تا كار ميشه كرد يكي اينكه شما به بقيه هم اين فرصت مدير شدن رو بدين تا ما هم يكمي از اين شرايط خارج بشيم و بتونيم جواب اونها رو بدون ملاحظه مدير بودنمون بديم (ما هم شناگرهاي ماهري هستيم، اما دريا رو روي ما بستن)... مي خوام بدونم اونها اگر بهشون توهين بشه ميان به من جايزه ميدن؟! يا مثلا ميگن بي خيال؟! يا اينكه دنبال من راه ميافتن هر حرفي كه من ميزنم رو وارسي مي كنن و ويرايش مي كنن؟! ...

يه كار ديگه اينه كه بذاريم اينجا هر كي هرچي خواست بگه و شاهد جنگ جهاني سايبري سوم باشيم... اتفاقا بد هم نيست، به معلوماتمون اين وسط كلي اضافه ميشه!

يه كار ديگه اينه كه شما بذاري همه مدير بشن! يعني همه بيان پستهاي همديگه رو ويرايش كنن و به هم اخطار بدن و همديگه رو محروم كنن و ... كه در اينصورت بايد با اينجا خداحافظي كنيم! چون هر كسي اينجا حداقل يه خورده حسابهايي با يكي ديگه داره ...

يه كار ديگه اينه كه شما براي پيدا كردن مدير رفراندوم بذاري ... كه البته با توجه به سوء سابقه بعضي از كاربران در ايجاد مقادير متنابهي اكانت (اون هم از نوع يكبار مصرف!) بعدا بايد دنبال دزد بگرديم و ....

يه كار ديگه اينه كه... بابا شما منو از اين پست مديريت بردار! همه اين آتيش ها از گور من بلند ميشه! دقت كرده باشيد از وقتي من مدير شدم (به دليل اينكه اسمم كلا آلرژي ملت رو تحريك مي كنه) جنگ و جدالها توي فروم بيداد مي كنه! مخصوصا هم با پيغام خصوصي اينو ازتون نخواستم! مي خوام شايد اهالي اينجا (كه همه دوستاي خوبي براي من بودن) لااقل براي بقيه مديرها و مسئوليتشون احترام قائل بشن...

دوستاي من، لطفا از من حمايت نكنين! اين پست رو نزدم كه بخوام بگم بياين التماسم كنين كه بازم مدير بمونم... آخه كه چي! بابا من الان دو تا سيستم بايد توي شركت تحويل بدم (با اجازه بنده برنامه نويسم) اونوقت روزي ده ساعت ميام اينجا فقط دعوا مرافعه تماشا مي كنم! بيخيال... من ميشينم سر كارم، گهگاه ميام سايت رو چك مي كنم (به دعواها هم كاري ندارم، بزنين همديگه رو لت و پار كنين!)، بعدش هم با دوستاي خوبي كه اينجا پيدا كردم رابطه مو ادامه ميدم! هيچ كس هم ديگه به من كاري نداره... آخيش... اين حرفها مونده بود روي دلم...

ادمين جان... خواستي اين پست رو تيكه پاره كن ، فقط اين پست مديريت رو از من بگير كه سايت برگرده به روال عادي...

------------
ویرایش از طرف پیام (مونیکا ببخشید) این اولین باره که تو پست مدیر ها دست می برم Tongue
ادمین، مونیکا دلش پره ولی جدی نمی گه.... یه کم صبر کن.
-----------
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان: payam_prz ، ShoMpeT ، sh-b ، merdax ، R.F ، Ali Sepehr ، mary joon ، seravin ، laili ، leili ، indmehdi ، cronlerry ، battosai ، ASALI ، msar
مونیکا جان .
من نه میگویم چرا انصراف میدهید و نه میگویم نروید و بمانید و نه میگوئم بمانید .
منتهی میخواهم این را بگویم نه برای پست مدیریت در یک سایت بلکه برای زندگی خودتان .
هیچگاه در رویارویی با مشکلات شانه خالی نکنید . هیچگاه با اندکی سختی دنیا رو زمانه را بر خود سخت نگیرید .
من به شخصه اینگونه مسایل سایت را بسیار پیش پا افتاده میبینم .
خبر خاصی نیست که شما جو سایت رو متشنج میبینید .
این مسایل می آید و میرود و دیگر فروم ها را تماشا کنید .
مونیکا جان .
اگر با اندکی مسایل ساده در یک سایت شما دل آزرده میشوید در مسایل بزرگ زندگیتان چگونه عمل خواهید کرد؟
صحبتهای من را به عنوان یک دوست یا یک برادر کوچکتر از خودتان بپذیرید و در این دنیا هیچ چیزی ارزش این ها را ندارد .
در ضمن پس صدرا چه کاره هست؟ تا صدرا را دارید غم نداشته باشید . خودش گفته من مدیریت بحرانم .
حال انصراف و ... را به خودتان میسپارم اما نوک فلش صحبتهای من با خودتان در مورد مشکلات بود در طی زندگی و ...
چقدر ساده میتوان مشکلات را شکلات کرد ؟!؟!؟ با برداشتن یک میم.
حال امیدوارم که روحیه خود را تقویت نموده و هر مشکلی را به خاطر خود ندانید و مثل این قدیمی ها نگوید به خاطر فلان است و پا و قدم من است و ..
مثل این قدیمی ها که میگن طرف بد قدم بود و خوش قدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن بر احساسات خود غلبه کنید و ریلکس باشید.
تشکر کنندگان: babakped ، payam_prz ، ShoMpeT ، Monica ، Ali Sepehr ، msar
مونیکا،
شما از نظر نامحبوب بودن، نفر آخر هستین. الان صدرا هم یه خورده اذیت شده و من میفهمم که ساکت بودنش بی دلیل نیست. راستش بیشتر بچه های سایت با من مشکل دارند نه شما.
نمی دونم چرا. شاید چون علیرغم عنوان مدیریت بازم جواب پستهای غیر منطقی را به روش سابقم میدم، شاید چون از آواترم بدشون میاد یا شاید دلایل معقولی دارند که من نمیدونم.
به هر حال، راستش برای من اصلا مهم نیست که کی از من بدش میاد یا خوشش میاد. اون دوستای خوبی که منو تو این مدت شناختن برای من کافی هستن. نیازی هم به یار جمع کنی و رفیق بازی ندارم. من این سایتو دوست دارم و نمیخوام آسیب ببینه. برای همین هم بعضی اوقات که ناخواسته گوشه ای از مشکل به من مربوط میشه، شرمنده میشم. برای من مهم نیست که فلانی دو سال تو سایت بوده یا دو روز. مهم اینه که فحش به جون مردم نکشه.
حتی برای من مهم نیست کسی یک پست را با غلط املایی بنویسه یا در مورد زرتشت و هخامنشیان و همستر و قصه های پند آموز بحث کنه. مهم اینه که پستی نده که موجب فی..ل.تر شدن سایت بشه و صدها و هزارها آدم تشنه این اطلاعات را محروم کنه. بنابراین مجبوریم یک نفر را برای صلاح جمع به مدت کمی محدود کنیم.
مونیکا من هم بارها تصمیم گرفتم به ادمین بگم که من در این مدیریت زیاد جدی نبودم و منو عزل کنه. اما اگر این کار رو میکردم به نظرم نامردی بود. الان هم فکر میکنم که اگر مدیر بمونی، بدون توجه به داد و قال بعضیها، سایت امن تر خواهد موند. به حرفشون توجه نکن، همیشه اقلیتی برای اعتراض وجود دارند و اگر نباشند اون موقع هست که باید فکر کرد یک جای کار میلنگه.... شاید همینها اگر یک هفته جای ما نظارت می کردند و فحش میخوردند می فهمیدند که اگر تو روزی چهاربار میای تو سایت و سر میزنی و تصحیح و حذف میکنی و میری، جزو وظایف مادرزادیت نبوده و اون موقع شاید بهت بگن دستت درد نکنه. (که بعید میدونم)
این افراد نمیدونن تفاوت بین تو و شخص دیگه ای که با خیال راحت میاد پستشو با هر جمله بندی که دوست داره میزنه و فرداش میاد ببینه چند نفر تشکر کردن و چند نفر نظر دادن، چیه... اونا فکر میکنن تو اینجا وظیفه داری صبح تا شب و شب تا صبح همه پستها را بخونی و اگر زشت بود، تصحیحش کنی، اگر رکیک بود، نصیحتش کنی، اگر 30یا..سی بود، بذاری باشه ولی یه جوری درستش کنی، اگر در مورد مذ..هب بود، امل بازی در نیاری، اگر راجع به سک....س بود، واقع بین باشی... اگر دروغ بود، بذاری همه فریب بخورن....
شاید این عزیزان فکر میکنند ما اینجا داریم حق همه را می خوریم و می چاپیم و می بریم؟ یا شاید فکر میکنند اون چهار تا دکمه و پانل اضافی از طلا ساخته شده؟

من از خودم نمیگم. ولی به اون جمع عزیز منفی نگر، از طرف بقیه مدیران عرض میکنم که وجود شما به معنی وجود آزادی تو سایته. اگر شما از من بدتون میاد ایراد نداره، ولی دل خیلی از ما ها هم از شما گرفته.

دوستان خوب. ادامه ندید. تهدید نکنید، این سایت بدون من و سایر مدیران و نیز بدون شما هم باقی خواهد موند. ولی بگذارید از هم خاطره های خوب باقی بمونه. یکی از مدیرهای سابق میگفت، من اگر از سایت برم، همه پستام را هم با خودم میبرم....... بس که تلخ شده بود. حیف.

پیام.
تشکر کنندگان: sh-b ، ChairMan ، Monica ، Ali Sepehr ، seravin ، msar ، آلیس-1980
متاسفانه در چندین مورد دیدم وقتی جو متشنج می شه مقصر اصلی با یک چرخش زیرکانه خودش رو در موقعیت حق به جانب قرار داده و از آب گل آلود ماهی می گیره و همه هم براش سوت و کف می زنن ولی سایر مدیران که بدون تمسخر و توهین مساله رو پی گیری کردن، به خودشون می گیرن و ناراحت می شن و کنار می کشن.

من احساس می کنم در این انجمن یک کود...تای مجازی رخ داده و به خاطر فرامین مختلف و عدم تحمل پذیری و در حمایت از 1- usa.lover (که هرچند پستهای آخرش رو نخوندم ولی احساس می کنم مورد تمسخر یا توهین واقع شده و در حالت تدافعی قرارش دادن) 2- sahar21 (که به گمانم از اولین پستی که زد بهش حمله شد و در طول حمله هم به کسی توهین نکرد. و ساخت اکانت مجدد هم شاید به دلیل محروم کردن از پاسخ به توهین هایی بوده که به او شده بود) 3- zaniar (که از محرومیت خارج شده و هرچند یک پست توهین آمیز و آنهم به صورت سربسته، داشت که خود من هم خواستم به او تذکر بدم ولی به قدری به صورت منسجم به او حمله شده بود که دیگر لازم به دخالت کسی نبود) 4- و سایر کسانی که ابتدا تحریک و مورد تمسخر و توهین قرار گرفته و پس از خارج شدن پشت سرش می گویند دمش را گذاشت کولش و رفت. برای اعلام همبستگی با این افراد و برای دعوت دوستان به رعایت دمکراتیک حداقل حقوق افراد، خودم رو به مدت سه روز از ساعت 14:00 امروز، از این سایت محروم می کنم. (اع..تص...اب غذ..ای مجازی)
تشکر کنندگان: honareirani ، ShoMpeT ، Monica ، shahram1347 ، Pedro Pablo ، msar
کاوشگر جان متوجه منظورت هستم.
میدونم شما پست آخر محمد را نخوندی و برای همین از احساستون برای قضاوت کمک میگیرین. هر کس پست آخر محمد و نامه ای که خیلی قبلتر برای مونیکا نوشته بود را لازم داشت لطفا اطلاع بده.
سحر خانم هم که گرچه ما را از مهدکودک خوانده بود و پاسخ درست نمیداد، باید حق ادامه صحبت اشتباه خود را می داشت. و البته معلومه که شما خیلی به پستها دقت میکنید، چون زانیار خودش در پستش نوشته حالا من میرم و شما میگین دمش را گذاشت روی کولش و رفت.
شما تا هر زمان دلخواه در تصمیم خود برای اعتصا..ب غذ.ا مختار هستید. برای همبستگی با اکثریت، من و باقی مدیران در غیاب شما میمونیم و به نظارت خودمون بیش از پیش ادامه میدیم.

ضمنا دوستان، این یک سایت غیر انتفاعی و شخصی است و دارای قوانین خاص خود می باشد. اگر شما در خانه ای به مهمانی دعوت شده و نخواهید قوانین صاحبخانه را اجرا کنید، در اتساب قظا مخطارید.

من تصور میکنم این شما هستید که بعد از اینکه ما مدام پست میدیم که جو را آروم کنیم، مخصوصا اقدام به ارسالهای اینچنینی میکنید تا جو سایت آرامش نداشته باشه.
(ضمنا من در پست شما چند کلمه را عوض کردم چون متاسفانه شما متوجه خطر فیل...تر شدن سایت نیستید. البته میدونم فکر میکنید این از وظایف روزانه ما مدیرهاست.)
تشکر کنندگان: ChairMan ، Monica ، Ali Sepehr ، seravin ، indmehdi ، Snagsnoks ، msar
(2009-12-07 ساعت 14:49)payam_prz نوشته:  کاوشگر جان متوجه منظورت هستم.
میدونم شما پست آخر محمد را نخوندی و برای همین از احساستون برای قضاوت کمک میگیرین. هر کس پست آخر محمد و نامه ای که خیلی قبلتر برای مونیکا نوشته بود را لازم داشت لطفا اطلاع بده.
سحر خانم هم که گرچه ما را از مهدکودک خوانده بود و پاسخ درست نمیداد، باید حق ادامه صحبت اشتباه خود را می داشت. و البته معلومه که شما خیلی به پستها دقت میکنید، چون زانیار خودش در پستش نوشته حالا من میرم و شما میگین دمش را گذاشت روی کولش و رفت.
شما تا هر زمان دلخواه در تصمیم خود برای اعتصا..ب غذ.ا مختار هستید. برای همبستگی با اکثریت، من و باقی مدیران در غیاب شما میمونیم و به نظارت خودمون بیش از پیش ادامه میدیم.

ضمنا دوستان، این یک سایت غیر انتفاعی و شخصی است و دارای قوانین خاص خود می باشد. اگر شما در خانه ای به مهمانی دعوت شده و نخواهید قوانین صاحبخانه را اجرا کنید، در اتساب قظا مخطارید.

من تصور میکنم این شما هستید که بعد از اینکه ما مدام پست میدیم که جو را آروم کنیم، مخصوصا اقدام به ارسالهای اینچنینی میکنید تا جو سایت آرامش نداشته باشه.
(ضمنا من در پست شما چند کلمه را عوض کردم چون متاسفانه شما متوجه خطر فیل...تر شدن سایت نیستید.)

ممنونم که ویرایش کردی اما منظور من زانیار نبود منظور من کسانی بود که فراری داده شدند و بعضی ها پشت سرشون گفتند که دمش رو گذاشت کولش و رفت و امیدوارم اگر یک روز در آمریکا به مشکل برخوردید به شما نگویند که ما که از شما دعوت نکرده بودیم.
تشکر کنندگان: honareirani ، Monica ، shahram1347 ، Pedro Pablo ، msar
درود.
پیام جان با اینکه کاملا خصوصیات اخلاقی بسیار خوبی در شما تاکنون دیده ام و یکی از جذابترین افراد مهاجرسرا برای من "شخص شما" میباشید ، ولی در این موضوع کاملا با کاوشگرنت عزیز موافقم.
"جمله آخری که شما فرمودید هیچ تفاوتی با جمله اینکه "میخوای بیایی بیا و نمیخوای نیایی نیا" ندارد!
در ضمن لازم به یادآوری دارم که متشنج نمودن جو سایت از طرف مدیران بسیار بسیار بیشتر از باقی کاربران است.
این که روزی یک بار و به نوبت هر مدیر تاپیک جدیدی ایجاد و بعد از آن هر مدیر پست و جوابیه ای بدهد و 400 مدیر دیگر هم از او تبریک و تشکرات صمیمانه کنند ، کار زیبایی نمی باشد و درست نیست. و باعث سوء تفاهم بیشتر مابین کاربران می شود.
با سپاس
تشکر کنندگان: payam_prz ، ShoMpeT ، Monica ، Parslottery ، shahram1347 ، kavoshgarnet ، msar
(2009-12-07 ساعت 15:10)honareirani نوشته:  این که روزی یک بار و به نوبت هر مدیر تاپیک جدیدی ایجاد و بعد از آن هر مدیر پست و جوابیه ای بدهد و 400 مدیر دیگر هم از او تبریک و تشکرات صمیمانه کنند ، کار زیبایی نمی باشد و درست نیست. و باعث سوء تفاهم بیشتر مابین کاربران می شود.

در این مورد کاملا حق با شماست (گرچه خودتون الان همین کار را کردید).
تشکر کنندگان: honareirani ، ChairMan ، Monica ، Ali Sepehr ، msar
منکه دیگه خسته شدم از بس این پستهای این مدلی رو حوندم این چند وقته. قبلاً چپ و راست وارد سایت میشدم تا یه سفرنامه بخونم, حالا تا وارد سایت میشم تو قسمته پستهای حدید فقط دعوا مرافه میبینم, یکی میگه من مدیرم این کار رو میکنم, یکی میگه من بهم توهین شد از خودم دفاع میکنم, یکی قهر میکنه میزاره میره, و و و ....
من یکی که زیاد در جریان شروع این ماجرا نیستم ولی هر دفعه که دارم پستها رو میخونم میبینم یکی از مدیرها اومده و هی چپ و راست از وظیفه و اجبار ونمیدنم ما وظیفمون اینه و هر کی خواست بره هر کی خواست بیاد و .... صحبت میکنه! بهتره ADMIN دست به کار بشه و تمام این جریان ها رو خاتمه بده. اگه اینجوری پیش بره هر روز وضع بدتر میشه و مسائل جدیدتر بوجود میاد. هر کسی هم با یکی دیگه مشکل داره, توی پیغام خصوصی مشکلشون رو حل کنند, ما که منتظریم این بحثها تموم بشه.

امیدوارم کسی از حرفهای من ناراحت نشه. موفق باشید.[عکس: jealous.gif]
تشکر کنندگان: honareirani ، payam_prz ، sh-b ، ChairMan ، Monica ، Ali Sepehr ، admin ، WIKIMAN ، leili ، indmehdi ، kavoshgarnet ، shahram1347 ، msar
اجازه هست منم نظرم را بگم..(بله من مورد بخشش ملوکانه مبصر قرار گرفته ام و مدتیه که اجازه اظهار نظر پیدا کردم !).در اینجا 2-3 نفر از اعضا هستند که ظاهرا فکر میکنند که قیم بقیه هستند و وظیفه دارند بقیه را دسته جمعی سوار یک اتوبوس بکنند و به سرمقصد منزل برسونند و بقیه هم باید سرود دسته جمعی در مدح این 2-3 نفر بخوانند و مدام ازشون تشکر کنند که مثل یک فرشته نجات مواظبشون هستند و افراد خاطی خطرناکی مثل من مدام محروم بشوند تا به قول ایشان باعث لغزش این مسافران نگردند.غافل از اینکه نه اتوبوسی وجود دارد و نه فرشته نجات و نه خاطی خطرناک...اینجا متعلق به همه است و کسی نباید فکر کنه که چون من اینجا رو دوست دارم پس بقیه دوست ندارند و من حق دارم بقیه رو ساکت کنم.برام جالبه که تاپیکی که قفل میشه توسط همین جماعت به سرعت ویرایش (به قول خودشون) و 12 پاسخ بی ادبانه خودشون را بر میدارند و نتیجه کار این میشه که من با خواندن جوابهای خودم در تاپیک مذکور به سلامت عقل خودم هم شک کنم.(اشاره به تاپیک اون رفت و من....)..من میتوانم چندین و چند پست بی ربط به مهاجرت از این 2-3 نفر از گذشته تا امروز بیارم تا با مرور نگارششون ببینید که چه کسانی خارج از موضوع حرف میزنند و بحثها را به تشنج میکشند.پیدا کردن اسم این 2-3 نفر کار سختی نیست فقط کافیه یکی دو روز به این سایت سر بزنید و مطالب مطروحه و نحوه پاسخگویی قلدر مابانه و گستاخانه این 2-3 نفر را بخوانید.
سخن آخر با 2-3 نفر مذکور:شما قیم کسی نیستید! 
تشکر کنندگان: honareirani ، kavoshgarnet ، shahram1347 ، Pedro Pablo ، msar
سلام
همونطوری که پیام عزیز گفت من تصمیم گرفتم سکوت اختیار کنم و تا آرام شدن جو هیچ حرفی نزنم که باعث تشویش اذهان عمومی بشه و خدای ناکرده کسی رو تحریک کنم .
اما یک نکته ی کوچک رو می خوام بگم . من به شخصه نه با کسی خصومتی دارم و نه مشکل شخصی اگر هم کسی رو محروم کردم فقط بخاطر این بوده که اولین نفری بودم که این تخلف رو دیدم و بر خودم واجب دونستم جلوی تخلف رو بگیرم و این نکته رو باید همیشه در نظر داشته باشیم که Law Is Law و اگر باهاش مشکلی داریم سعی در تغییرش کنیم نه دور زدن اون.
در ضمن محمد از دوستان بسیار صمیمی من بوده و هست و همیشه براش احترام قائلم ، حتی زمانی که به من توهین می کنه. و نمی گذارم کسی به اون توهین کنه نه تنها محمد بلکه برای همه ی دوستان احترام زیادی قائلم.
کوچیک همگی صدرا سپهر
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: ShoMpeT ، honareirani ، payam_prz ، ASALI ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان