کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
الانم كه منتظرم تا ببينم نظر uscis چيه
به من حق ميده يا به...!!!!
كلا وكيل مون مي گه اينا هميشه مي خوان وقت تلف شه تا زير يك سال و نيم ويزا ندن

-------
دوست عزیز امیدوارم هرچه سریعتر به نتیجه برسید.
شما با ایرانی سیتیزن ازدواج کردید یا آمریکایی؟ 
مدارک شما هم برگشت از سفارت به امریکا؟
وکیل تون فقط نامه فرستاد برای اعتراض؟
چند وقت هست منتظر خبر هستید؟
تعداد کیس : 4 نفر
ارسال مدارک : 91/4/21
نامه دوم :1 آذر   مصاحبه: 21 دی
کلیرنس :12/1 تحویل پاس : 12/14
صدور ویزا : 12/17 دریافت ویزا برای 3 نفر : 12/21
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، shadoow
دوستای گلم من برای ویزای نامزدی آمریکا میخوام اقدام کنم و برای اینکه مدرک داشته باشم چت هامونو و تکست هامونو توی واتس آپ دارم!چطوری باید نشون بدم؟رو سی دی بریزم؟اسکرین شات بگیرم؟ایمیل بفرستم براشون یا از تکست هامون کپی بگیرم بفرستم اگه ی وقت خواستن؟فقط تو برنامه وانس آپ که میشه بک آپ بگیری از چت هات یا ایمیل کنی به جایی
اگه کسی اطلاعاتی داره به منم بگه
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، Pegah123 ، miladmilado
(2016-02-20 ساعت 16:11)Partov نوشته:  دوستای گلم من برای ویزای نامزدی آمریکا میخوام اقدام کنم و برای اینکه مدرک داشته باشم چت هامونو و تکست هامونو توی واتس آپ دارم!چطوری باید نشون بدم؟رو سی دی بریزم؟اسکرین شات بگیرم؟ایمیل بفرستم براشون یا از تکست هامون کپی بگیرم بفرستم اگه ی وقت خواستن؟فقط تو برنامه وانس آپ که میشه بک آپ بگیری از چت هات یا ایمیل کنی به جایی

-------------
سلام دوست عزيز بايد به خودتون ايميل كنيد
بعد بريد از صفحات چت تون تو ايميل تون پرينت بگيريد
واتس آپ خيلي خوبه پرينتاش چون با تاريخ و ساعت
بايد تو برگه پرينت بگيرن همراه مدارك تون بفرستين
يه نسخه هم برا خودتون بگيرين مصاحبه ببريد
برا من كه اينطوري بود
(IR1)
شروع كيس اكتبر ٢٠١٣
اولين مصاحبه ژانويه ٢٠١٥
نتيجه مصاحبه: به علت نداشتن پرينت از خط و برنامه هاي اينترني كيس مرجوع شد براي review مجدد
بعد از نه ماه  ٢٠اكتبر ٢٠١٦ از سرويس سنتر تكزاس اپرو شديم ٩نوامبر تازه فرستادن nvc
اينم بدونيد تو مرحله review مجدد يا همون reaffirmed بعد از اپرو nvc بهتون نامه و ايميل و حتي آپديت نميده كيس رو از uscic تحويل مي گيره و بدون اطلاع شما به سفارت مي فرسته
مصاحبه ١٠ ژانويه و نتيجه ويزاي يه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: Pegah123 ، Partov ، hosseinslm
(2016-02-20 ساعت 16:11)Partov نوشته:  دوستای گلم من برای ویزای نامزدی آمریکا میخوام اقدام کنم و برای اینکه مدرک داشته باشم چت هامونو و تکست هامونو توی واتس آپ دارم!چطوری باید نشون بدم؟رو سی دی بریزم؟اسکرین شات بگیرم؟ایمیل بفرستم براشون یا از تکست هامون کپی بگیرم بفرستم اگه ی وقت خواستن؟فقط تو برنامه وانس آپ که میشه بک آپ بگیری از چت هات یا ایمیل کنی به جایی

عزیزم من سی دی بردم نذاشتند با خودم داخل ببرم سی دی و فلش ام رو گرفتند اصلا نذاشتند ببرم داخل ،با خودت سی دی و فلش و .. نبر
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Partov ، hosseinslm
سلام.دوستانی که ویزای نامزدی دارن و میخوان ازدواجشون رو ثبت آمریکایی کنن و یا دوستانی که این مراحل رو گذروندن کسی اطلاعات کاملی از فرم "پری نپ اگریمنت" داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
(2016-03-06 ساعت 17:58)Dokhmali نوشته:  سلام.دوستانی که ویزای نامزدی دارن و میخوان ازدواجشون رو ثبت آمریکایی کنن و یا دوستانی که این مراحل رو گذروندن کسی اطلاعات کاملی از فرم "پری نپ اگریمنت" داره؟

بله.( به انگلیسی میشه Prenup یا Prenuptial)
این فرم نیست.
این یه قرار داد هست که طرفین ازدواج, قبل از ازدواج با هم میبندن و امضا میکنن که بعد از طلاق دارایی ها نصف نشه و به کسی که اینو امضا کرده از طرف همسر هیچ پولی نمیرسه.
اگه نامزد شما گفته اینو امضا کنی داره زرنگ بازی در میاره, شما هم داره سرت کلاه گشادی میره. بپا نیافتی تو تله.
ویزای نامزدی, ابوظبی
ارسال مدارک: 2015-June
تایید USCIS: ا 2015-August
تایید NVC: ا September-2015
مصاحبه: 2015-October
دریافت ویزا: 5 روز بعد از مصاحبه
ورود به آمریکا: November-2015

نتیجه مصاحبه:   *تایید* ( ویزای یکضرب )

طول کل مراحل از روز ارسال مدارک تا روز دریافت ویزا:   4 ماه
پاسخ
تشکر کنندگان: Dokhmali
سلام دوستان
من هنوز طلاقم فاينال نشده ولي با اقايي اشنا شدم مي خواستم ببينم كه Uscis به تاريخ فاينال شدن طلاق كار دارن يا نه جون بايد از امريكا خارج بشم وبراي درخواست كه مدارك اوليه مي خوان تاريخ بيليط جك ميشه ربط داره به فاينال طلاق يا نه
مرسي از راهنماييتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-13 ساعت 09:43)Nakisa نوشته:  سلام دوستان
من هنوز طلاقم فاينال نشده ولي با اقايي اشنا شدم مي خواستم ببينم كه Uscis به تاريخ فاينال شدن طلاق كار دارن يا نه جون بايد از امريكا خارج بشم وبراي درخواست كه مدارك اوليه مي خوان تاريخ بيليط جك ميشه ربط داره به فاينال طلاق يا نه
مرسي از راهنماييتون

سلام بله چون كيس من هم مشابه شما بود ما تا زماني كه نامزدم طلاقش اوكي نشده بود نتونستيم مدارك بفرستيم براي تشكيل پرونده نامزد من دو سال قبلش جدا شده بود ولي قانوني نكرده بود طلاقشو برا همين كلي تشكيل پرونده مون عقب افتاد

پاسخ
تشکر کنندگان:
مرسي از راهنماييتون

ولي در هر صورت شما همه مدارك دال بر رابطه رو از همين الان جمع اوري كن

پاسخ
تشکر کنندگان: Nakisa
مدارك تلفن وايميل دارم ولي ميخواستم بدونم كه قبل از فاينال شدن طلاق مي تونم ايشون رو ببينم ويه مدتي زندكي كنم با ايشون
ممنون ميشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
شما ميتوني اين كارو بكني البته زندگي كردن رو نميدونم ولي بعد كه پرسيدن ازتون تو سفارت جريان چيه بگي ايشون جدا شده بودن ولي كاراي قانونيشو نكرده بودن مثلا از لحاظ عاطفي از همسرش جدا بوده ولي هنوز كاراي طلاقشو نكرده بوده البته اين نظر منه نميدونم مشكلي پيش بياد اميدوارم دوستان ديگه م كمك كنن

پاسخ
تشکر کنندگان: Nakisa
سلام دوستان
در چه صورت اسپانسر نياز هست ؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-12 ساعت 14:01)milad_819 نوشته:  
(2016-03-06 ساعت 17:58)Dokhmali نوشته:  سلام.دوستانی که ویزای نامزدی دارن و میخوان ازدواجشون رو ثبت آمریکایی کنن و یا دوستانی که این مراحل رو گذروندن کسی اطلاعات کاملی از فرم "پری نپ اگریمنت" داره؟

بله.( به انگلیسی میشه Prenup یا Prenuptial)
این فرم نیست.
این یه قرار داد هست که طرفین ازدواج, قبل از ازدواج با هم میبندن و امضا میکنن که بعد از طلاق دارایی ها نصف نشه و به کسی که اینو امضا کرده از طرف همسر هیچ پولی نمیرسه.
اگه نامزد شما گفته اینو امضا کنی داره زرنگ بازی در میاره, شما هم داره سرت کلاه گشادی میره. بپا نیافتی تو تله.

خیلی ممنون. نه همینطوری شنیده بودم هنوز خبری از این حرفا نیست. ؛)
پاسخ
تشکر کنندگان:
مرسي از راهنماييتون

رابطه شما با کسی که میخوای باهاش ازدواج کنی یا کسی که میخوای ازش طلاق بگیری به USCIS مربوط نمیشه.
اما شما تا زمانی که طلاقت فاینالایز نشده نمیتونی برای هیچ ویزایی اقدام کنی.
ویزای نامزدی, ابوظبی
ارسال مدارک: 2015-June
تایید USCIS: ا 2015-August
تایید NVC: ا September-2015
مصاحبه: 2015-October
دریافت ویزا: 5 روز بعد از مصاحبه
ورود به آمریکا: November-2015

نتیجه مصاحبه:   *تایید* ( ویزای یکضرب )

طول کل مراحل از روز ارسال مدارک تا روز دریافت ویزا:   4 ماه
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، Nakisa
(2016-03-15 ساعت 13:28)milad_819 نوشته:  
مرسي از راهنماييتون

رابطه شما با کسی که میخوای باهاش ازدواج کنی یا کسی که میخوای ازش طلاق بگیری به USCIS مربوط نمیشه.
اما شما تا زمانی که طلاقت فاینالایز نشده نمیتونی برای هیچ ویزایی اقدام کنی.

ممنون از جوابتون
تبريك مي گم كه ويزاتون ٤ ماه گرفتيد ????????
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، قرباني

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان