کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
سلام دوست عزیز
به نامزدتون بگین گواهی فوت و کپی شناسنامه
خودشون و اون خانم رو براتون بفرستن شما با مدارکی که نشون میده با این آقا نامزد هستین مراجعه میکنین به
یکی از مراکز ثبت احوال اگه تهران تشریف دارین برین ثبت احوال حسن آباد و اونجا بگین که نیاز به گواهی فوت
این خانم که فلان تاریخ فوت شده دارین برای تایید مدارک نامزدی تون و شما با این برگه که تاریخ روز رو داره میرین دارالترجمه و بگین به تایید دادگستری و وزارت
خارجه هم برسه و کپی برابر اصل هم بهتون بدن
اون برگه رو به nvc میفرستین و ایشالا قبول میشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-18 ساعت 10:36)نیلوفر شکیبا نوشته:  سلام .... نامزد من سیتیزن آمریکا بوده و در آمریکا زندگی می کردند که این اتفاق برایش می افتد ده سال پیش وقتی همسرش برای دیدار خانواده به ایران می اید بر اثر سانحه هوایی فوت می کنند و تو گواهی فوتش اینو نوشتند " این گواهی خارج از ایران اعتبار ندارد " و الان که مدارک را به uscis فرستاده به این جمله گیر دادن حالا نمیدونم من که تو ایرانم میتونم اگه گواهی فوت را برام بفرسته ببرم امور خارچه و یا دارالترجه که به تایید دادگستری برسه ؟؟؟ یا نه ؟؟ و یا از چه راهی باید اقدام کرد ...ممنون از پاسخهای شما عزیزان

ببینید دوست عزیز همسر شما در آمریکا طبق قوانین آمریکا چه حکمی داره ؟
آیا رفته کورد گواهی بگیره که همسرش مرده ؟
اصلا به ایران و مدارک ایران فعلا توجه نکنید
مطلب من رو کامل بخونید
شما نیاز به این دارید
مدرکی که نشون بده همسر شما در آمریکا در حال حاظر مجرد هستند و زن ندارند
شما با یک آمریکایی دارید ازدواج می کنید نه ایرانی
اینکه همسر شما تو ایران هم مجرد هستند و یا نه تو ازدواج ایرانتون تاثیر داره نه تو آمریکا
CR1 PD:27OCT2014
Approve : 7 Jan 2015
دریافت کیس نامبر : Jan 2015
دریافت اینویس نامبر : march  2015
فرم DS-261 , پرداخت 320$ 120 $: March 2015
ارسال مدارک نهایی : Jun 2015
اعلام نقص مدارک : Dec 2015 رفع dec 2015
تکمیل پرونده از NVC به سفارت 19 feb
تکمیل تا مصاحبه 120روز
مصاحبه : آنکارا یکضرب
آرامش-خوشحالی-کودتا-ترس-نگرانی-آرامش
خوشحال بودیم ویزا گرفتیم حالا خوشحالیم که زنده ایم.
ورود به آمریکا30 جولای
گیرین 10 اکتبر

==============
همیشه معجزه ای در حال اتفاق هست گوش بزنگ باش.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-22 ساعت 18:05)ep30lon نوشته:  
(2016-05-18 ساعت 10:36)نیلوفر شکیبا نوشته:  سلام .... نامزد من سیتیزن آمریکا بوده و در آمریکا زندگی می کردند که این اتفاق برایش می افتد ده سال پیش وقتی همسرش برای دیدار خانواده به ایران می اید بر اثر سانحه هوایی فوت می کنند و تو گواهی فوتش اینو نوشتند " این گواهی خارج از ایران اعتبار ندارد " و الان که مدارک را به uscis فرستاده به این جمله گیر دادن حالا نمیدونم من که تو ایرانم میتونم اگه گواهی فوت را برام بفرسته ببرم امور خارچه و یا دارالترجه که به تایید دادگستری برسه ؟؟؟ یا نه ؟؟ و یا از چه راهی باید اقدام کرد ...ممنون از پاسخهای شما عزیزان

مطلب من رو کامل بخونید
شما نیاز به این دارید
اینکه همسر شما تو ایران هم مجرد هستند و یا نه تو ازدواج ایرانتون تاثیر داره نه تو آمریکا

سلام دوست عزیز ep30lon
با احترام به راهنمایی هاتون همسر قبلی نامزدشون در
ایران فوت شدن و یکی از مدارکی که برای nvc
فرستادن گواهی فوتی بوده که در خارج از ایران
اعتبار نداشته و nvc این مدرک رو قبول نکرده
حالا چرا ده سال پیش این جوری نوشتن بماند
الان یا نامزدشون باید بیان ایران و گواهی فوت جدید
بگیرین یا این خانم محترم طبق راهنمایی که
در تاپیک بالا کردم برن دنبال گواهی فوتی که تایید
مجدد فوت باشه و تاریخ جدید و عبارت در خارج اعتبار نداره رو نداشته باشه البته این نظر منه طبق مطالبی
که دوستمون خانم نیلوفر نوشتن . به امید این که
همین روزا خبر کلیر شدنتون رو اطلاع بدین آمین
سلامت و شاد باشین
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-22 ساعت 20:17)Pargosha نوشته:  
(2016-05-22 ساعت 18:05)ep30lon نوشته:  

مطلب من رو کامل بخونید
شما نیاز به این دارید

سلام دوست عزیز ep30lon
با احترام به راهنمایی هاتون  همسر قبلی نامزدشون در
ایران فوت شدن و یکی از مدارکی که برای nvc
فرستادن گواهی فوتی بوده که در خارج از ایران
اعتبار نداشته و nvc این مدرک رو قبول نکرده
حالا چرا ده سال پیش این جوری نوشتن بماند
الان یا نامزدشون باید بیان ایران و گواهی فوت جدید
بگیرین یا این خانم محترم طبق راهنمایی که
در تاپیک بالا کردم برن دنبال گواهی فوتی که تایید
مجدد فوت باشه و تاریخ جدید و عبارت در خارج اعتبار نداره رو نداشته باشه البته این نظر منه طبق مطالبی
که دوستمون خانم نیلوفر نوشتن . به امید این که
همین روزا خبر کلیر شدنتون رو اطلاع بدین آمین
سلامت و شاد باشین

ببینید
ایشون برای حل مشکل باید قدم به قدم مراحل رو بررسی کنند
همسر ایشون سیتیزن آمریکاست
ایشون باید اول تکلیف وضعیت تاهل همسرشون رو در آمریکا مورد توجه قرار بدن
NVC و سفارت ابوظبی مدارک فوت همسر قبلی رو نمی خوان
اگر الان خواستن
برای این هست که همسر ایشون وضعیت مجرد ( طلاق گرفته ، همسر فوت شده و ... ) را ندارن.
اگر تو این مرحله هستید
باید علاوه بر ایران نامه کورد در آمریکا رو هم باید داشته باشید

در این مورد من کاملا توضیحات واضح دادم
مرسی از شما
تکمیل تا مصاحبه 120روز
ورود به آمریکا30 جولای
گیرین 10 اکتبر

==============
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha
(2016-05-17 ساعت 19:16)azb2003 نوشته:  
(2016-05-17 ساعت 15:29)ep30lon نوشته:  
(2016-05-17 ساعت 08:21)azb2003 نوشته:  سلام دوستان کسی میدونه که میشه ویزای نامزدی رو که تو پاس خورده cansel کرد یا نه؟ مشکلی برای دوستم پیش امده
و حالا که این خانم ویزاشو گرفته متاسقانه رفتارش تغییر کرده و انگار منتطر ویزا بوده فقط . میشه کنسل کرد؟ یا باید بره و برگرده
بعد از 3 ماه؟

بعد از صدور لیبل ویزا خیر نمیشه کاری کرد ( البته می تونی با سفارت تماس بگیری و شرایط رو بگی ولی بعید می دونم که تو فرودگاه طرف رو دیپورت کنند جز در موارد امنیتی که بگی طرف آدم خطرناکی هست و ... )
ولی از اونجایی که ویزای K1 یک ویزای مشروط هست و هر کس با این ویزا وارد خاک آمریکا بشه باید خارج بشه ( مگر اینکه بخواد غیر قانونی بمونه)
ولی چرا آخه انقدر بدون فکر کار می کنید ؟
خیلی مراقب باشید
این آقا اگر بخواد یکبار دیگه درخواست ویزای نامزدی بده باید چند سال دیگه صبر کنه
....
متاسفانه بعضی ها خودشونو جور دیگری نشون میدن نمیشه گفت بیفکر کار کردن و تفاوت فرهنگها این مشکلاتو بوجود میاره
با این مسائلی که براش پیش امده بعید میدونم که دیگه بخواد از ایران زن بگیره  Sad

ای بابا !!اینقد زود قضاوت نکن !!ااصلا فلسفه ویزای نامزدی همینه که همدیگه رو در کنار هم بیشتر بشناسین !!اگه خوب بود ازدواج مکینن اگه نه خداحافظ !!اگه از الان هم منصرف شدین فقط بهش بگین پیش من نیا خدانگهدارت باشه Smileبه فرض اینکه بخواد غیر قانونی هم بمونه چی از تو کم میشه ؟!!مشکلات و دردسراش مال خودشه !!خیلی از کیسها رو اینجا دیدم که حتی ازدواج کردن ولی بعد پشیمون شدن و از سر بدجنسی نذاشتن طرف گرین کارتش رو بگیره !!نمیدونم چی ازینا کم میشه ؟در حالیکه موردی رو دیدم که طرف خارجی بود با هم نساختن ولی طرف کمکش کرد تا دوسال گرین کارت ده سالشو گرفت بعد جدا شدن !!حتی اگه با هم نساختین دلیلd برای جنگ و چنگ زدن به صورت هم نیست !!مثل دوتا انسان بالغ و فهمیده بهم کمک کنید و برای هم دردسری درست نکنین و از هم جدا شین !!just say Goodbye
Case K1 , interview 2 April2014,clearance...8/20/2014 Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: عدلی ، نیلوفر شکیبا ، محبوبه. 68 ، samane1363
سلام دوستای گلم ....بینهایت از جوابها و راهنماییهای خوبتون ممنونم ..مخصوصا" pargosha و ep30lon جان ....نامزدم از طریق پسر عموش که تهرانه دارند پیگیری می کنند ..
پاسخ
تشکر کنندگان: ep30lon ، Pargosha
سلاممم دوستان
در مورد ويزاي نامزدي مي خواستم اطلاعاتي بگيرم
ويزاي نامزدي سريع تر فرد وارد امريكا ميشه و يا وقتي كه تو ايران عقد كنن و بعد اقدام كنن؟
دوستان لطفا راهنمايي كنيد و مختصرا توضيح بديد كه روال چطوري و از كجا بايد شروع كرد .
خيلي ممنون
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-24 ساعت 17:57)babak12 نوشته:  سلاممم دوستان
ويزاي نامزدي سريع تر فرد وارد امريكا ميشه و يا وقتي كه تو ايران عقد كنن و بعد اقدام كنن؟
دوستان لطفا راهنمايي كنيد و مختصرا توضيح بديد كه روال چطوري و از كجا بايد شروع كرد .
خيلي ممنون

سلام ويزايه نامزدي قبل ازدواجه ، و سريع تر هست و اين امكانيه كه دولت امريكا به شهرونداش ميده ، و شامل گرين كارتيا نمي شه !!! اگر عقد كنيد بعد عقد نمي تونيد برايه نامزدي اقدام كنيد بايد ازدواج اقدام كنيد

category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: babak12 ، محبوبه. 68
ف
(2016-05-24 ساعت 21:38)roteil نوشته:  
(2016-05-24 ساعت 17:57)babak12 نوشته:  سلاممم  دوستان
خيلي ممنون

سلام ويزايه نامزدي قبل ازدواجه ، و سريع تر هست و اين امكانيه كه دولت امريكا به شهرونداش ميده ، و شامل گرين كارتيا نمي شه !!! اگر عقد كنيد بعد عقد نمي تونيد برايه نامزدي اقدام كنيد بايد ازدواج اقدام كنيد

مرسي دوست عزيز
پس اين موضوع شامل من نميشه چون در حال حاضر فقط گيرن كارت دارم و ايران هستم
بايد از طريق ازدواج اقدام كنم
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-24 ساعت 01:27)shaya نوشته:  
(2016-05-17 ساعت 19:16)azb2003 نوشته:  
(2016-05-17 ساعت 15:29)ep30lon نوشته:  بعد از صدور لیبل ویزا خیر نمیشه کاری کرد ( البته می تونی با سفارت تماس بگیری و شرایط رو بگی ولی بعید می دونم که تو فرودگاه طرف رو دیپورت کنند جز در موارد امنیتی که بگی طرف آدم خطرناکی هست و ... )
ولی از اونجایی که ویزای K1 یک ویزای مشروط هست و هر کس با این ویزا وارد خاک آمریکا بشه باید خارج بشه ( مگر اینکه بخواد غیر قانونی بمونه)
ولی چرا آخه انقدر بدون فکر کار می کنید ؟
خیلی مراقب باشید
این آقا اگر بخواد یکبار دیگه درخواست ویزای نامزدی بده باید چند سال دیگه صبر کنه
....
متاسفانه بعضی ها خودشونو جور دیگری نشون میدن نمیشه گفت بیفکر کار کردن و تفاوت فرهنگها این مشکلاتو بوجود میاره
با این مسائلی که براش پیش امده بعید میدونم که دیگه بخواد از ایران زن بگیره  Sad
من با شما کاملا موافقم اما این در صورتی امکان پذیره که با این نیت نباشه که صرفا بخاطر رفتن به امریکا باشه وبخواد کسی رو فریب بده
در ضمن وقتی نامزدی قبل از رفتن بهم میخوره باید به سفارت بگن بخاطر مسئولیتهای بعدش .که این دوست من انجام داد
ای بابا !!اینقد زود قضاوت نکن !!ااصلا فلسفه ویزای نامزدی همینه که همدیگه رو در کنار هم بیشتر بشناسین !!اگه خوب بود ازدواج مکینن اگه نه خداحافظ !!اگه از الان هم منصرف شدین فقط بهش بگین پیش من نیا خدانگهدارت باشه Smileبه فرض اینکه بخواد غیر قانونی هم بمونه چی از تو کم میشه ؟!!مشکلات و دردسراش مال خودشه !!خیلی از کیسها رو اینجا دیدم که حتی ازدواج کردن ولی بعد پشیمون شدن و از سر بدجنسی نذاشتن طرف گرین کارتش رو بگیره !!نمیدونم چی ازینا کم میشه ؟در حالیکه موردی رو دیدم که طرف خارجی بود با هم نساختن ولی طرف کمکش کرد تا دوسال گرین کارت ده سالشو گرفت بعد جدا شدن !!حتی اگه با هم نساختین دلیلd برای جنگ و چنگ زدن به صورت هم نیست !!مثل دوتا انسان بالغ و فهمیده بهم کمک کنید و برای هم دردسری درست نکنین و از هم جدا شین !!just say Goodbye
f4
may 2003
ank2010
interview date march 2016
ankara
خودم (نفر اصلی)و بچه ها یکضرب
صدور ویزا 30جون
همسر ap
ورود 22 augest
green card 7 oct
دریافت ایمیل کلیری همسر 12 oct
صدور ویزا همسر 21 NOV
پاسخ

من خالم سيتيزن امريكا بودن و سال پيش در ايران فوت كردن. ما مدارك فوت رو ترجمه رسمي كرديم و برديم به سفارت سوئيس در ايران (حافظ منافع امريكاس). تاييد كردن و به امريكا فرستادند و اونجا به عنوان سند رسمي براي ملك و بيمه عمر و اينا استفاده كردن.
راهنمايي دوستام محترم. ميخواين اين راه رو هم بررسي كنين. سفارت سوئيس خيلي خوب پاسخ مي‌دن
پاسخ
Thumbsdown 
(2016-05-22 ساعت 16:45)Pargosha نوشته:  سلام دوست عزیز
به نامزدتون بگین گواهی فوت و کپی شناسنامه
خودشون و اون خانم رو براتون بفرستن شما با مدارکی که نشون میده با این آقا نامزد هستین مراجعه میکنین به
یکی از مراکز ثبت احوال اگه تهران تشریف دارین برین ثبت احوال حسن آباد و اونجا بگین که نیاز به گواهی فوت
این خانم که فلان تاریخ فوت شده دارین برای تایید مدارک نامزدی تون و شما با این برگه که تاریخ روز رو داره میرین دارالترجمه و بگین به تایید دادگستری و وزارت
خارجه هم برسه و کپی برابر اصل هم بهتون بدن
اون برگه رو به nvc میفرستین و ایشالا قبول میشه

(2016-05-24 ساعت 21:38)roteil نوشته:  
(2016-05-24 ساعت 17:57)babak12 نوشته:  سلاممم دوستان
خيلي ممنون

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
میشه لطفا بفرمایید هزینه وکیل حدودا چقدر میشه؟ (در کیس نامزدی)( برای یه مادر وپسربچه که قراره با ویزای نامزدی برن) اصلن ممکنه چنین وضعیتی؟
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
پاسخ
تشکر کنندگان: ep30lon ، Vahid_aflaki
(2016-07-02 ساعت 20:20)samane1363 نوشته:  سلام دوستان
میشه لطفا بفرمایید هزینه وکیل حدودا چقدر میشه؟ (در کیس نامزدی)( برای یه مادر وپسربچه که قراره با ویزای نامزدی برن) اصلن ممکنه چنین وضعیتی؟

قيمت وكيل متفاوته !!! و اينكه بله ممكنه ، مشكلي از بابت فرزند مشكلي نيستش
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: samane1363
(2016-07-02 ساعت 20:20)samane1363 نوشته:  سلام دوستان
میشه لطفا بفرمایید هزینه وکیل حدودا چقدر میشه؟ (در کیس نامزدی)( برای یه مادر وپسربچه که قراره با ویزای نامزدی برن)  اصلن ممکنه چنین وضعیتی؟

هزینه وکیل خیلی بستگی به وکیلش داره
وکیل های معروف ایرانی برای نامزدی تا 2600 دلار
برای CR و IR تا 3400 دلار
تو LA
بدون وکیل هم میشه همینجا بچه ها کمک میکنند.
تکمیل تا مصاحبه 120روز
ورود به آمریکا30 جولای
گیرین 10 اکتبر

==============
پاسخ
تشکر کنندگان: samane1363 ، قرباني

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان