کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
salam avalan inghad irani ha in kara ro kardan ke sori faghat baraye inke beran emrika baraye visaye namzadi eghdam kardan ke khode sefarat kheyli gir mide va ta motmaen nashe ke vaghean ghasd ezdevaje visa nemide shoma che dubai che turkey eghdam konin farghi nadare albate alman ham mishe man khodam turkiye raftam bad nabod badesham aval 2 3 ax baraye marahele vaccination mikhayn bad to khode sefarat ham 2 ta ax vali ma koli ax bordim ke neshon bede on chand bar omade iran o baham bodim va hata axaye khanevadegi o koli karte telephon o koli email hayi ke beham zadim banabar in ino faramosh kon ke serfan az tarighe doste interneti beshe kari kard chon on taraf ham to emrika bayad hazine kone baraye to apply kone ta ona motmaen nashan visa nemidan va dige marahe fbi check ham ke sare jash va age yebar befahman dorogh gofti dige tamom e gheyde har no visayi ro bayad bezani
پاسخ
تشکر کنندگان: k1Mehdi
مرسی از جوابتون
ولی این دوستی که گفتم آمریکایی الاصله یعنی تا چند پشت!! حاضره هم که هزینه های فایل کردن پتیشن رو در آمریکا بپردازه. در ضمن حاضره که برای اینکه یک بار دیدار داشته باشیم بیاد ترکیه ای اماراتی جایی همدیگه رو ببینیم تا یه سری عکس و مدارک تهیه کنیم.
سوال من در واقع در باره زمان این ملاقات بود که آیا می تونه بعد از ثبت در آمریکا باشه یا نه؟
راستی شما از ایمیل ها پرینت گرفتین ؟ یا نکنه باید میل باکسو جلوشون باز کنیم؟
فیلم چطور باید بزنیم رو سی دی یا دی وی دی نشون بدیم؟
عکس هم که قاعدتا چاپ شده باید باشه؟
توی این اف بی آی چک اگه رد شم به ویزا کشور های دیگه که ربطی نداره؟!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
khob behar hal bayad az har tarighi beheshon sabet koni ke alaki nist na ma emailha ro hama ro prinit gereftim badesham chand bar omade bod iran yani visaye iran o gerefte bod 2 3 bar bad bilitaye havapeyma o koli ax o ina hata bilite jahaye didani ke baham raftim bebin inayi ke migam ona nakhastana khodemon beheshon neshon dadim amma dar morede zamanesh nemidonam agar bad az eghdam bashe moshkeli pish miyad ya na badesham fbi check dar vaghe hamon soe pishineye khodemon e um behar har kariye ke shokhi bardar nist o zaman bare o hosele mikhad hala dige nemidonam on khanom bayad hatman beiyad iran ya keshvaraye dige ham mishe!!! badesham man daram dar morede amrica harf mizanam age yebar baraye amrica eghdam koni o befahmamn deny shodi dorogh gofti dige dafeye bad age barak obama ham bekhad behet visa nemidan
پاسخ
تشکر کنندگان:
پریسا جان مرسی از توضیحاتت . من از اول به آمریکا فکر نمی کردم (به خاطر مشکلات مهاجرت ما ایرانیها به اونجا) پس حتی اگه موفق نشم خیلی ضرر نکردم. در واقع بعد از مدتی که از آشناییم با این دوست گذشت خودش پیشنهاد کمک از این طریق رو به من کرد منم که آمریکا رو به بقیه جا ها در صورت امکان ترجیح می دم استقبال کردم. در ضمن کی می دونه شاید کیس ما هم واقعی واقعی بشه Wink
راستی کل روند از فایل کردن پتیشن تو آمریکا تا صدور ویزا چقدر واسه شما طول کشید یا می کشه ؟ جایی خوندم متوسطش ۸ ماهه درسته؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
از فایل کردن پتیشن من حدود 6 ماه گذشته و منتظر نامه از اداره مهاجرت هستم. از دوستان عزیز کسی هست که شرایط منو داشته باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
تا جایی که من تو سایتهای مختلف خوندم از الان تا حد اکثر دو سه ماهه دیگه موقعشه
امیدوارم که زودتر نامه تون بیاد تا لا اقل شما یه کم راهنمایی کنید. راستی نمی دونید از موقع شروع مصاحبه در ترکیه تا صدور ویزا چقدر طول می کشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
نه مشخص نیست. ممکنه 2-3 روز بعدش بدن ممکنه 4 ماه بعدش بدن. بستگی به Fbi check داره.
پاسخ
تشکر کنندگان:
salam dustan man ozve jadid hastam mikhastam khahesh konam be soale man javab bedin
man namzadam dar amrica 2sale ke eghamat dare vali sitizen nashode va green card dare mikhastam bedunam alan mitune vaseye vizaye namzadi eghdam kone ya na
mamnun misham be tore kamel javabamo bedin
پاسخ
تشکر کنندگان:
1- لطفا فارسی تایپ کنید و از ارسال متن پینگلیش اکیدا خودداری کنید
2- تاپیک تکراری ایجاد نکنید، تاپیک قبلی شما به کپی همین تاپیک بود و حذف شد.
3- نامزد شما تا زمانی که سیتیزن نشود قادر به اقدام برای ویزای نامزدی شما نیست. برای یافتن راهکارهای قانونی احتمالی با وکیل مهاجرتی مشورت کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
نامزد شما اگر گرین کارت داشته باشه یه جورایی میشه اقدام کرد ولی باید حتما با وکیل مهاجرتی مشورت کنید این کار احتمالا 2 یا 3 سال به طول خواهد انجامید و تا آن موقع ایشان در پروسه دریافت شهروندی می باشد اگر تصمیمتان قطعیست از همین حالا اقدام کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Mamali
سلام. امیدوارم که همگی خوب باشید. من همین امروز با مهاجرسرا آشنا شدم و متاسفانه تازه اینجا فهمیدم که در ویزای نامزدی هم FBI check یا همون clearance هستSad
میشه لطفا منو راهنمایی کنین؟ به خصوص کسایی که جدیدا ( یعنی توی 2009) مصاحبه داشتن. من یه ایمیل از سفرت توی آنکارا گرفتم که بهم وقت مصاحبه برای August داده ولی قبل از اون توی instruction for K1 visas که مدارک رو از روی اون آماده کردم و فرستادم هیچ جا حرفی از FBI check نزده و فقط گفته که برای بعضی از case ها ممکنه administrative process لازم باشه که اون هم بستگی به نوع case مدت زمانی طول میکشه....حتی یه ایمیل دیگه هم بهشون دادم و پرسیدم که این قضیه بعد از مصاحبه چقدر ممکنه طول بکشه چون من می خوام بلیط برگشتم یه ایران رو ok کنم؟ که اونا هم جواب دادن که معمولا تا قبل از مصاحبه انجام میشه ولی بعضی case ها طولانی تر میشه.......حالا با این حساب آیا واقعا من باید بعد از مصاحبه منتظر clearance بشینم؟ ما حتی برنامه عروسیمون در ایران رو هم چیدیم به هوای اینکه ویزا رو تا 3 روز بعد از مصاحبه میگیریم،گفتیم اگر هم تا اون موقع ندادن میایم ایران عروسی میگیریم و بعدش برمیگردیم که ویزا رو بگیریم.
خواهشا منو راهنمایی کنین که واقعا گیج شدم و اینجوری همه برنامه هامون به هم میخورهSad
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممل آمریکایی نوشته: سلام.منم سال پیش از طریق نامزدم دعوت نامه برام فرستاده شد. هفته پیش وقت مصاحبه تو آنکارا داشتم که رفتم و بخاطر نقص پروندم(فرم مالیاتی 2007) هفته دیگه باز میرم.اما در کل تا اینجا گوش شیطون کر همه چیز راحت بود.FBI چک بهم خورد که اونم 8 ساعته جوابش امد و یه رکورد جدید ثبت شد.اگه دوستان سوالی داشتن درباره ترکیه و ویزای نامزدی در خدمتم.
انشاالله کاره همه راحت جور شه!

سلام، میشه بگین FBI check چجوری 8 ساعته دادن؟ مگه همه اینجا ننوشتن که از 2 ماه تا 1 سال طول میکشه؟ میشه راهنمایی کنین؟ کیس نامزدی بودین دیگه؟ پس چجوری به این سرعت؟ یعنی الان شما ویزا رو گرفتین؟ مصاحبه چه طور بود؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلا م

طي تحقيقا ت من كسي كه گرين كارت داره بعد از 6 سال مي تونه همسر خودش را به سرزمين كفر ببره .منشا تحقيقات آقا سعيد گل nimfasle ; تارا خرمي وكيل مهاجرت است .
كسي كه سيتيزن باشه در 8 الي 9 ماه اين كار رو مي كنه .

يعني مواظب برنامه ريزي هاتون باشيد كه ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
بر اساس آخرين تحقيقات من بين 3 الي 6 سال طول مي كشه تا شخصي كه صاحب گرين كارت است بتوانه همسرش را به آمريكا ببرد. اگر كسي اطلاعات كامل تري داره به اشتراك بذاره .
پاسخ
تشکر کنندگان:
SALAM MAN BA BARADR SHOHARE KHAHARAM KE MOGHIME AMRIKAST NAMZAD KARDAM VA GHARAR SHODE KE BA VIZAYE NAMZADI BERAM AMRICA VA ONJA AGHD KONIM ISHAN CITYZEN ONJA HASTAN MIKHASTAM BEBINAM MOSHKELI VASE MAN AZ IN BABAT KE ONAJ BA MAN EZDEVAJ NAKONAN MOMKENE PISH BIAD?AGE BA MAN EZDEVAJ NAKONAN MAN CHIKARI MITONAM ANJAM BEDAM MAMNON MISHAM RAHNAMAEE KONID.MER30
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان