کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
نه بابا انگلیسی و مطابق با پاسپورت. فقط حواست باشه گزینه بالایی نام خانوادگی و گزینه پایینی نام هستش
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، shabnam.84 ، Tomas ، melisa
(2012-12-25 ساعت 00:05)arian307 نوشته:  من از طریق همین سایت مزخرف الان وقت گرفتم... مواظب اسم و فامیلتون باشین بچه ها

شما چه جوری وقت گرفتین ؟ من خیلی گیج شدم مگه وقت مصاحبه رو قبلا ندادن بهمون ؟
تو رو خدا من رو راهنمایی کنید ؟
شما هزینه رو چه جوری پرداخت کردید؟
نا امیدی
همان امید است
که بوی "نا" میگیرد
از بس که میماند ته دل...
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas
(2012-12-26 ساعت 19:05)الهه سابق نوشته:  نه بابا انگلیسی و مطابق با پاسپورت. فقط حواست باشه گزینه بالایی نام خانوادگی و گزینه پایینی نام هستش

مرسی الهه جان
از استرس دارم میمیرم ، پس این تعیین وقت چیه ؟ یعنی وقتی که بهمون دادن چی میشه ؟ یعنی همون تاریخ رو وارد کنم بعد باید 240 دلار رو پرداخت کنم ؟
یا بهتره نامزدم از اون ور اینکارو بکنه ؟
حساب باز کردم ، آدرس پستی که میخوام برام مدارک رو بفرستن برام انتخاب کردم ولی پول هنوز نریختم ، تعیین وقت نکردم
آخه چرا به ما که رسید .............Sad
نا امیدی
همان امید است
که بوی "نا" میگیرد
از بس که میماند ته دل...
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، Tomas ، melisa
پولو آنلاین پرداخت کن، خودت که کارت اعتباری نداری، باید بگی از آمریکت واست انجام بدن. وقتتو قبلا تعیین کردن و نیازی نیست وقتتو تعیین کنی. به تاپیک زیر مراجعه کن همه جواباتو میگیری:
http://mohajersara.com/thread-5845.html
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، melisa ، payamkj ، Tomas
(2012-12-26 ساعت 21:41)الهه سابق نوشته:  پولو آنلاین پرداخت کن، خودت که کارت اعتباری نداری، باید بگی از آمریکت واست انجام بدن. وقتتو قبلا تعیین کردن و نیازی نیست وقتتو تعیین کنی. به تاپیک زیر مراجعه کن همه جواباتو میگیری:
http://mohajersara.com/thread-5845.html

الهه جان من واقعا معذرت میخوام انقدر سوال میکنم
آخه من حساب باز کردم ، اداره پست رو هم انتخاب کردم ولی هم من هم نامزدم هر کاری کردیم نتونستیم وقت ملاقات تایین کنیم و پولی پرداخت کنیم ، خیلی نگرانم وقتی که بهم دادن از بین رفته باشه
کسی هست بتونه مراحل پرداخت رو کامل توضیح بده ؟
نا امیدی
همان امید است
که بوی "نا" میگیرد
از بس که میماند ته دل...
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، Tomas
خواهش میکنم دوست عزیز
مگه نمیگی وقتت قبلا اعلام شده؟ چرا باید دوباره وقت تعیین کنی؟ یه احتمالی هستا، ممکنه کسایی که قبلا وقتشون اعلام شده لازم نباشه پولو آنلاین پرداخت کنن. حتما بهشون ایمیل بزنو بپرس. از بچه های نامزدی آرین جدیدا پولشو پرداخت کرده و وقت گرفته. ازش سوال کن. آیدیش هست arian307
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، shabnam.84 ، Tomas
سلام به همه دوستان عزیز، لطفاً راهنماییم کنید.
من برای ویزای نامزدی اقدام کردم، برای مصاحبه رفتم آنکارا، برگه آبی نصیبم شد و الان منتظر ویزام
سوال من اینه که اگر بعد از آمدن ویزا اول نامزد من از آمریکا بیاد ایران و ما اینجا عقد کنیم و مراسم عروسی بگیریم و بعد با هم بریم آمریکا و اونجا ازدواج آمریکایی کنیم و برای گرین کارت درخواست کنیم، آیا مشکلی پیش میاد؟ کسی تجربه داره،
(با توجه به اینکه همه میدونیم که در کیس نامزدی از نظر قانونی قبل از ورود به آمریکا ما نباید زن و شوهر رسمی بشیم، یعنی بهتره اول من برم اونجا و ازدواج آمریکایی انجام بشه و بعد که گرین کارتم آمد برگردیم ایران و عقد رسمی کنیم)
آبی که برآسود زمینش بخورد زود
پاسخ
از اونجایی که وقتی شما میرید آمریکا، برای دریافت گرین کارت باید مدارک ازدواج نشون بدید، مسلما اینکه تاریخ ازدواجتون قبل از ورودتون به آمریکاست مشکل زا میشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، Tomas ، melisa
از ما تنها چیزی که خواستند برای گرین کارت کپی و ترجمه شناسنامه بود که من از قبل داشتم و همون رو فرستادیم. می تونید شما هم این کار رو بکنید و یا برای محکم کاری توی شناسنامه هاتون عقدتون رو ثبت نکنید بعد در آمریکا این کار رو بکنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas
(2012-12-27 ساعت 23:42)mehrannn نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز، لطفاً راهنماییم کنید.
من برای ویزای نامزدی اقدام کردم، برای مصاحبه رفتم آنکارا، برگه آبی نصیبم شد و الان منتظر ویزام
سوال من اینه که اگر بعد از آمدن ویزا اول نامزد من از آمریکا بیاد ایران و ما اینجا عقد کنیم و مراسم عروسی بگیریم و بعد با هم بریم آمریکا و اونجا ازدواج آمریکایی کنیم و برای گرین کارت درخواست کنیم، آیا مشکلی پیش میاد؟ کسی تجربه داره،
(با توجه به اینکه همه میدونیم که در کیس نامزدی از نظر قانونی قبل از ورود به آمریکا ما نباید زن و شوهر رسمی بشیم، یعنی بهتره اول من برم اونجا و ازدواج آمریکایی انجام بشه و بعد که گرین کارتم آمد برگردیم ایران و عقد رسمی کنیم)
ما هم همین کارو میخوایم بکنیم اول ازدواج آمریکایی بعد ایرانی
گرچه همه فامیل اصرار میکنن اول تو ایران مراسم بگیرن ولی حوصله دردسر نداریم
بهونه دست این امریکایی ها نمیدیم
نا امیدی
همان امید است
که بوی "نا" میگیرد
از بس که میماند ته دل...
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، shabnam.84 ، negi ، rrrraaaazzzz ، Tomas ، melisa
(2012-12-28 ساعت 09:58)payamkj نوشته:  
(2012-12-27 ساعت 23:42)mehrannn نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز، لطفاً راهنماییم کنید.
ما هم همین کارو میخوایم بکنیم اول ازدواج آمریکایی بعد ایرانی
گرچه همه فامیل اصرار میکنن اول تو ایران مراسم بگیرن ولی حوصله دردسر نداریم
بهونه دست این آمریکایی ها نمیدیم

نگی جان من برای مصاحبه که رفتم سفارت آفیسر به ترجمه شناسنامم گیر داد و یک دلیلش این بود که ترجمت قدیمیه و باید دوباره بدی برات ترجمه کنن و روزی که برای گرفتن ویزا میای با خودت بیار. من از این میترسم که برای گرین کارت هم همین قضیه پیش بیاد و از من ترجمه جدید شناسنامه رو بخوان
اونوقت اگر ما اول ایران عقد کرده باشیم و تو شناسنامه اسممون وارد شده باشه چی میشه؟

(2012-12-28 ساعت 05:18)negi نوشته:  از ما تنها چیزی که خواستند برای گرین کارت کپی و ترجمه شناسنامه بود که من از قبل داشتم و همون رو فرستادیم. می تونید شما هم این کار رو بکنید و یا برای محکم کاری توی شناسنامه هاتون عقدتون رو ثبت نکنید بعد در آمریکا این کار رو بکنید.

نگی جان من برای مصاحبه که رفتم سفارت آفیسر به ترجمه شناسنامم گیر داد و یک دلیلش این بود که ترجمت قدیمیه و باید دوباره بدی برات ترجمه کنن و روزی که برای گرفتن ویزا میای با خودت بیار. من از این میترسم که برای گرین کارت هم همین قضیه پیش بیاد و از من ترجمه جدید شناسنامه رو بخوان
اونوقت اگر ما اول ایران عقد کرده باشیم و تو شناسنامه اسممون وارد شده باشه چی میشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Tomas
پس بیخیال موضوع شو. کاری نکن که بعدش همش استرس داشته باشی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، NedaE ، rrrraaaazzzz ، Tomas
ببینید من کاملا به شما حق می دم که جانب احتیاط رو داشته باشید. من نمی دونم تاریخ ترجمه شناسنامتون مال کی بوده، ولی ترجمه رسمی این مدارک ۶ ماه اعتبار داره. من مدارکم رو توی ماه می (اردیبهشت) ترجمه کردم برای مصاحبه ام که توی جون (تیرماه) بود و همون ترجمه ای که داشتم رو در اکتبر (مهرماه) برای اداره مهاجرت فرستادم.
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، rrrraaaazzzz ، Tomas
(2012-12-28 ساعت 22:35)negi نوشته:  ببینید من کاملا به شما حق می دم که جانب احتیاط رو داشته باشید. من نمی دونم تاریخ ترجمه شناسنامتون مال کی بوده، ولی ترجمه رسمی این مدارک ۶ ماه اعتبار داره. من مدارکم رو توی ماه می (اردیبهشت) ترجمه کردم برای مصاحبه ام که توی جون (تیرماه) بود و همون ترجمه ای که داشتم رو در اکتبر (مهرماه) برای اداره مهاجرت فرستادم.

مرسی از زاهنماییت،
گرفتن گرین کارت چقدر طول میکشه؟ مرحله اول بعد از رفتن به آمریکا ازدواج آمریکایی و بعد درخواست گرین کارت؟
پاسخ
(2012-12-29 ساعت 22:22)mehrannn نوشته:  
(2012-12-28 ساعت 22:35)negi نوشته:  ببینید من کاملا به شما حق می دم که جانب احتیاط رو داشته باشید. من نمی دونم تاریخ ترجمه شناسنامتون مال کی بوده، ولی ترجمه رسمی این مدارک ۶ ماه اعتبار داره. من مدارکم رو توی ماه می (اردیبهشت) ترجمه کردم برای مصاحبه ام که توی جون (تیرماه) بود و همون ترجمه ای که داشتم رو در اکتبر (مهرماه) برای اداره مهاجرت فرستادم.

مرسی از زاهنماییت،
گرفتن گرین کارت چقدر طول میکشه؟ مرحله اول بعد از رفتن به آمریکا ازدواج آمریکایی و بعد درخواست گرین کارت؟
ظاهرا زمان خاصی نداره مثل پروسه نامزدی یا ازدواج بستگی به شلوغی یا خلوتی اداره مهاجرت و این حرفها داره. علیرضا یکی از بچه های گل مهاجرسرا ۳-۴ ماهه گرین کارتش رو گرفته. ما ۲ ماه و نیم هست که اقدام کردیم ولی هیچ خبری ازشون نیست فعلا.
بله شما اول ازدواج آمریکایی می کنید و بعد بلافاصله می تونید مدارکتون رو برای گرین کارت بفرستید.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان