کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مراسم خاکسپاری در آمریکا
(2009-12-10 ساعت 00:59)hvm نوشته:  من هم دوست دارم بدنم رو مومیایی کنند و بگذارند توی موزه
زیرش هم بنویسند این مرد همان است که 220 سال خوب زیست و آخرش هم توی تصادف مردBig Grin
يعني نهايتا بازم جوون مرگ شد؟ اگه موميائي باشيد هميشه باعث تاثر خواهد بود مرگ يه جوون در سانحه رانندگيWink

ولي منم دوست دارم موميائي شم درست مثل جد برگ ايرانيانTongue
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، hvm ، taherifar ، msar ، alirezanz
می بینم که بچه ها خلاقیت خوبی در این مورد از خودشون دارن نشون میدنBig Grin
خبر خوب اینه که برگزار کنندگان مراسم خاکسپاری (Funeral Director) درآمد نسبتا خوبی - 80/000 دلار در سال - دارند و توصیه میشه به عنوان یک شغل دوم بهش فکر کنیدBig Grin
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، hvm ، honareirani ، erica ، taherifar ، msar ، alirezanz
matrix جان
چرا به عنوان شغل دومBig Grin
2010AS3xxx
پاسخ
تشکر کنندگان: matrix ، rs232 ، hvm ، erica ، taherifar ، msar ، alirezanz
بنظرم خوبه ادم به فکر این باشه که بعد 220 سال چه بلایی سر جنازش بیارن، منم فکر کنم سوزاندن راه بهتر و کم خرجتری باشه ، جدای از اینکه اینطوری خاکستر مبارک به همه جا سفر می کنه 20-15 میلیون تومان پول بی زبون هم خرج کارای بهتر میشه!!!( استناد به گزارشی که امشب از س.ی.م.ا..ی ج. ا. ایران پخش شد که عنوان شد 2 متر جای ناقابل تو همین بهشت زهرای خودمون 15 تا 20 میلیون قیمتشه حالا بماند که چقدر خرج پر کردن شکم فامیل و دوستان میشه که منتظرن یکی بیفته بمیره تا دیدار ها تازه بشه!!! تا حالا دقت کردین بعد از مراسم ختم چه دیدار هایی که تازه نمیشه و جلوی در مسجد چه جمعیتی که جمع نمیشه؟؟؟ اینم از فرهنگ های نادرست این مرز و بوم!!!)
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
پاسخ
تشکر کنندگان: seravin ، laili ، WIKIMAN ، lexington ، ChairMan ، honareirani ، taherifar ، msar ، alirezanz
اگه مومیایی گرون تموم میشه پس بهتره چال بشیم تا هم یه کود خوب واسه کشاورزی باشیم هم از آلودگی هوا که در اثر سوزاندن ایجاد میشه جلوگیری کنیم
مراسم ختم هم خوبه بشرط اینکه بجای گریه و زاری فقط دیدارها تازه بشوند
اگه تو مراسم من کسی خواست سخنرانی کنه ترجیح میدم همین آرش خودمون باشه

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، rs232 ، honareirani ، Ali Sepehr ، erica ، taherifar ، msar ، tamana2016 ، alirezanz
به نظر من همونقدری که زنده ها آبرو دارند مرده ها هم آبرو دارند....من از اینکه چال بشم و هیچ مراسمی نداشته باشم و گوئی چغندر خاک کردند اصلا خوشم نمیاد....
نه با خرید قبر 15 میلیونی موافقم نه با انداختن تو جوی آب...حالا چرا ما همه چیمون باید افراط و تفریط باشه؟
بابا یه شامی یه شیرینیه یه حلوائی ...فامیل و دوست و آشنا بیان دور هم جمع بشن و بگن و بخندن منم از اون بالا کیف کنم ..تا اینکه ببرند ایستاده چالت کنند بعد بیان خونه...خشک و خالی.... اصلا این جریان ایستاده دفن کردن هم خیلی بیمرامی میخواد.....بیچاره مرده....یه عمر همه نوع فداکاری رو بکن بعد هم برای اینکه پول کمتری بدن اینطوری ازت یاد کنند؟؟؟؟
من فکر کنم اگه از اطرافیانت همچین چیزی بخواهی به طور ناخود آگاه داری بهشون میگی من آدم بی ارزشی هستم و لطفا برای من نه خرج کنید و نه وقت صرف کنید و نه زحمتی بکشید .....خوب پس طبیعیه که در زمان زنده بودنتون هم از احترام کافی برخوردار نیستید......
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، matrix ، lexington ، taherifar ، msar ، tamana2016 ، alirezanz
دود كنن بره هوا بهتره ليلي جان.
پولها رو هم بدن به هر كسي كه ميخواد بره امريكا پول كم داره و داره گريه ذاري مي كنه و نياز شديدي به پول داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، taherifar ، msar
من یک فکر دیگه دارم،
منو قصابی کنید و با گوشتم چلوکباب درست کنید بدبن کسانی که اومدند تو ختم بخورند.
این کار چند مزیت داره:

1- چلوکبابش حسابی زیاد میشه
2- هزینه میاد پایین
3- من در بدن دیگران به زندگی ادامه میدم.
4- در انتها بیشتر به آرزوی صدرا که میخواد کود بشه تبدیل میشم.
5- استخونها را هم بریزین جلوی سگ هزینه قبر ندید.

در انتها عاجزانه تقاضا دارم زیاد به گوشتم پیاز نزنید از بوش خوشم نمیاد.
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، Ali Sepehr ، lexington ، honareirani ، Harmony ، taherifar ، msar
پیام جان گوشتت شوره 1.
ناپزه 2 .
مثل لاستیکه 3.
فردا بچه ها کجا بیاند فهش بدهند نفرین کنند 4؟
رنگ گوشتت. ( زبان از گفتنش قاصره) 5.
بعدش بچه ها کجا بیان تفریح کنند؟

راستی کی بود میگفت میخواهم جسدمو بسوزونند خاکسترش رو بکنند پودر بچه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، payam_prz ، honareirani ، taherifar ، msar ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان