کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فقط رسیدن به خاک آمریکا!!
برای اخذ ویزای سرمایه گذاری در امریکا حداقل به چه میزان پول نیاز است؟
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، batis2010
(2011-08-11 ساعت 20:35)erif نوشته:  برای اخذ ویزای سرمایه گذاری در امریکا حداقل به چه میزان پول نیاز است؟

دوست گرامی سوالات شما مربوط به تاپیک دیگری می باشد ....و می توانید سوالات خود را در این تایپیک پیگیری کنید ... »» http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2924

......................
البته برای سرمایه گذاری شما به 1000.000 میلیون دلار آمریکا نیاز دارید ...
و در برخی ایالت ها باید حداقل مبلغ سرمایه گذاری 500.000 هزار دلار آمریکا باشد ....
لطفا برای ادامه بحث خود به لینک بالایی مراجعه کنید ... آنجا دوستان و مدیران انجمن به شما نیز کمک می کنند .
موفق باشید ...
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، eblam ، batis2010 ، Vofi ، sepideh IR
سلام
من گرین کارت دارم و عموم هم سیتیزن (چون فامیل درجه یک پدرم میشن از نظر سفارت)هستند.پدر و مادرم (هر 2 بالای 60 سال هستند)دارند برای ویزای توریستی اقدام می کنند .برادر های من متاهل و در ایران هستند.چقدر شانس گرفتن ویزا دارن؟ به هر دو نفر هم ویزا بدن
توی این تاپیک نوشته شده به اکثر کسانی که فامیل درجه یک در امریکا دارن ویزا نمیدن.درسته؟
پاسخ
تشکر کنندگان: gadfly ، eblam ، batis2010
سلام.
دوستان لطفا یه وکیل مهاجرتی مجرب امریکا را در تهران توسط بیام خصوصی به من معرفی کنید.
ممنون
پاسخ
(2009-12-09 ساعت 00:36)hvm نوشته:  با عرض پوزش
ما در این سایت در باره روشهای قانونی مهاجرت بحث میکنیم نه در باره میانبر های مخالف قوانین بین المللی

ببخشید اما یه سوال برام پیش اومده. چرا شما به این کار میگین غیر قانونی؟ این که یه مساله تعریف شده هست. فقط به خاطر سو استفاده یه عده نمیشه گفت چیزی غیر قاونیه. چون از ویزای توریستی تحصیلی ازدواج و غیره هم خیلی ها با دروغ سو استفاده می کنن و این دلیل نمیشه.

پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، Pasha ، batis2010
لطفا من رو هم راهنمایی بکنید همسر من به صورت ویزای توریستی وارد آمریکا (آتلانتا )شده و سرمایه انچنانی نداره می خواستم وکیلی که بتونه به قانونی شدنش کمک بکنه به من معرفی بکنید
کیس نامبر :2012AS00061xxx
تاریخ ارسال فرم اولیه :2011july 24/مرداد 3
محل مصاحبه :آنکارا

تاریخ مصاحبه :4jun
تاریخ ویزا :6jun یک ضرب
تاریخ ورود به آمریکا :Cool
تعداد نفرات همراه :0
پاسخ
چرا کسی به سوال من پاسخ نداد؟
کیس نامبر :2012AS00061xxx
تاریخ ارسال فرم اولیه :2011july 24/مرداد 3
محل مصاحبه :آنکارا

تاریخ مصاحبه :4jun
تاریخ ویزا :6jun یک ضرب
تاریخ ورود به آمریکا :Cool
تعداد نفرات همراه :0
پاسخ
تشکر کنندگان: batis2010

سلام

من دیشب با یه وکیل توW d.c که تلفنشو براتون میزارم صحبت کردم ، گفت ویزایE2 به ایرانیها تعلق نمی‌گیره ، خیلی‌ تعجب کردم ، تا اونجایی که من متوجه شدم به ایرانیها تعلق میگیره نمیدونم این وکیل چه جوری میگه که نمی‌شه ، میگفت هرکی‌ میگه خالی‌ بندیو از اینجور حرفا ، میخوان پولتونو بالا بکشن ، من گفتم که می‌خوام شرکت ثبت کنم ، گفت نمی‌شه ، خیلی‌ هم سرد بر خورد کرد که من کلی‌ جا خوردم .

اشکان جان میگم اگه می‌شه یه وکیل یا سایت که وکیلی ایرانی‌ هارو معرفی‌ کنه دارید؟ اگه بقیه بچها هم همیاری کنن ممنونشون میشم .

سلام
نه این واقعیت نداره(که به ایرانیها E2 نمی دهند) اتفاقا EB5 خطرش خیلی بیشتره . با وکلای معتبر تر ی تماس بگیرید ,قطعا مطالب دلگرم کننده تر ی که به واقعیت هم نزدیک است را در اختیارتان خواهند گذاشت
موفق باشید

سعدیا حب وطن گر چه حدیثی است نکو
نتوان زیست به ذلت که من اینجا زادم
پاسخ
سلام دوستان من 2 ماهه که سفارت تماس میگیرم برای وقت گرفتن از همون ساعت 8:30 اما همش مشغوله بعدشم حدود ساعت 12 که میگیره اطلاعات میگه دیر زنگ زدی وقتا تموم شد بعدشم میگه کاری از دست ما بر نمیاد کسی میتونه راهنماییم کنه امروزم زنگ زدم گفت 2شنبه دیگه زنگ بزن والا دیگه انگشتم درد میکنه انقدر این شماره سفارت و گرفتم
شماره کیس : 2015AS00000
تاریخ روئت قبولی در سایت: 1may
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-05-20 ساعت 00:51)joseph نوشته:  
(2010-05-19 ساعت 03:36)ashkan58 نوشته:  تا جایی که من می دانم برای ویزای E2 نیازی به اثبات اینکه سرمایه گذاری شما برای دیگر اتباع امریکا اشتغال زا است نیست
و شغل شما باید ثابت نماید که توانایی براوردن هزینه های زندگی شما را دارد واین ویزا قابلیت تمدید به تعداد نا محدود را دارد از این ویزا شهروندان 66 کشور جهان می توانند استفاده نمایند که خوشبختانه ایران هم جزو ان می باشد وباز هم خوشبختانه مردم کشورهای چین و هند جزو ان نیستند و مردم این دو کشور به جای ان از ویزای L1 استفاده می کنند که تمدید ان محدودیت دارد و به خاطر همین معمولا می گویند بهتر است از ویزای L1 استفاده نکنید چون به خاطر سو استفاده شهروندان این دو کشور معمولا با مشکلات زیادی همراه است ویزای E2 به صورت چند بار ورود صادر می شود (که متاسفانه برای ایرانی ها تمامی ویزاها از جمله این ویزا یک بار ورود صادر می شود ) که به خاطر همین در بین کشورهای پیشرفته این ویزا با توجه به تمدید نا محدود ان وراحتی دستیابی به ان از گرین کارت هم بیشتر استفاده می شود بیشتر امار استفاده کنندگان از این نوع ویزا را به ترتیب کشورهای زیر دارند

ژاپن . کره جنوبی. المان. انگلستان . فرانسه . مکزیک .کانادا . ایتالیاو ....
در سال 2009 در مجموع برای تعداد 24033 نفر این ویزا صادر شد برای دانستن اطلاعات بیشتر و دریافت پاسخ سوالات خود می توانید از لینک زیر استفاده نمایید

http://www.uscis.gov/USCIS/About%20Us/El...estors.pdf

باز هم سوالی داشتید در خدمتم
بنده مطالبی که گفتم را از زبان یک وکیل از آمریکا شنیدم

پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، batis2010 ، Vofi
سلام... راه هایی هست که به صورت قانونی بتونین ویزای توریستی بگیرین از طریق آژانس های هوا پیمایی با هزینه های پایین تر ولی بستگی به مدارکی که شما دارین داره...مثل مدارک شغلی معتیر، گردش مالی بالا، سند ملکی به نام خودتون...... اگر مدارکتون کامل باشه هیچ مشکلی نیستWink
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، batis2010 ، Vofi
نقل قول:
(2012-05-01 ساعت 15:04)یاسمن امامی نوشته:  سلام... راه هایی هست که به صورت قانونی بتونین ویزای توریستی بگیرین از طریق آژانس های هوا پیمایی با هزینه های پایین تر ولی بستگی به مدارکی که شما دارین داره...مثل مدارک شغلی معتیر، گردش مالی بالا، سند ملکی به نام خودتون...... اگر مدارکتون کامل باشه هیچ مشکلی نیستWink

دوست عزیز بعضی آژانس های هستن که میتونن براتون ویزای 6 ماه توریسی آمریکا بگیرن
[

و فکر کنم هزینه اش حدود 30 میلیون میشه حالا خودتون نگاه کنید متوجه میشید
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
پاسخ
تشکر کنندگان: batis2010 ، mohammad.maleki ، SH1A2R3 ، Tomas
این مطلب را هم در مورد E-2 بخوانید اطلاعات خوبی به آدم می ده
http://eb5farsi.com/showthread.php?tid=11
پاسخ
تشکر کنندگان: batis2010 ، SH1A2R3 ، mohammad.maleki ، Tomas ، Rock
(2012-05-01 ساعت 15:36)wushu kung fu نوشته:  
نقل قول:
(2012-05-01 ساعت 15:04)یاسمن امامی نوشته:  سلام... راه هایی هست که به صورت قانونی بتونین ویزای توریستی بگیرین از طریق آژانس های هوا پیمایی با هزینه های پایین تر ولی بستگی به مدارکی که شما دارین داره...مثل مدارک شغلی معتیر، گردش مالی بالا، سند ملکی به نام خودتون...... اگر مدارکتون کامل باشه هیچ مشکلی نیستWink

دوست عزیز بعضی آژانس های هستن که میتونن براتون ویزای 6 ماه توریسی آمریکا بگیرن
[

و فکر کنم هزینه اش حدود 30 میلیون میشه حالا خودتون نگاه کنید متوجه میشید

بله تقریبا همینقدر میشه ....به نظر من که می ارزه برای کسایی که فقط میخوان به خاک امریکا برسند...اینطور نیست؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، mohammad.maleki ، eblam
(2012-01-26 ساعت 23:44)SANI HAGHIGHI نوشته:  لطفا من رو هم راهنمایی بکنید همسر من به صورت ویزای توریستی وارد آمریکا (آتلانتا )شده و سرمایه انچنانی نداره می خواستم وکیلی که بتونه به قانونی شدنش کمک بکنه به من معرفی بکنید
شما که برنده لاتاری گرین کارت هستید برای چه همسرتان می خواهد به صورت غیر قانونی در امریکا بماند؟ اگر از قبل رفته است حتما با یک وکیل خوب مشورت کنید چون مسئله شما پیچیده است.

با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، mohammad.maleki ، mavarfan ، frozen mind ، Tomas ، eblam ، Rock

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان