کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فقط رسیدن به خاک آمریکا!!
(2010-05-19 ساعت 10:35)atm849 نوشته:  
(2010-05-19 ساعت 10:28)loony نوشته:  بچه ها من یک سوالی داشتم اگه کسی میدونست ممنون میشم . اگر کسی نویسنده باشد و کتابش در آمریکا( به انگلیسی) چاپ شود راهی برای مهاجرت دارد یا نه؟ یعنی راه سریع منظورمهSmile نه بعد از چند سال!
اگه اینطوری بود هرکسی هرطوری شده به یک دری میزد تا یک کتاب بنویسه و شاید هم میداد براش بنویسنBig Grin به نظر من منطقی نیست.

نه هیچ راهی وجود نداره..........من خودم انتشارات دارم ..اگه اینطوری بود که برای همتون کتاب چاپ میکردمSmile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، loony ، hvm ، copol_fazaee ، Electronic-Arts ، arad_na64 ، humsun ، feligoli ، خانه ، aidaz ، pari pariaaa ، msar
(2010-05-19 ساعت 03:36)ashkan58 نوشته:  تا جایی که من می دانم برای ویزای E2 نیازی به اثبات اینکه سرمایه گذاری شما برای دیگر اتباع امریکا اشتغال زا است نیست
و شغل شما باید ثابت نماید که توانایی براوردن هزینه های زندگی شما را دارد واین ویزا قابلیت تمدید به تعداد نا محدود را دارد از این ویزا شهروندان 66 کشور جهان می توانند استفاده نمایند که خوشبختانه ایران هم جزو ان می باشد وباز هم خوشبختانه مردم کشورهای چین و هند جزو ان نیستند و مردم این دو کشور به جای ان از ویزای L1 استفاده می کنند که تمدید ان محدودیت دارد و به خاطر همین معمولا می گویند بهتر است از ویزای L1 استفاده نکنید چون به خاطر سو استفاده شهروندان این دو کشور معمولا با مشکلات زیادی همراه است ویزای E2 به صورت چند بار ورود صادر می شود (که متاسفانه برای ایرانی ها تمامی ویزاها از جمله این ویزا یک بار ورود صادر می شود ) که به خاطر همین در بین کشورهای پیشرفته این ویزا با توجه به تمدید نا محدود ان وراحتی دستیابی به ان از گرین کارت هم بیشتر استفاده می شود بیشتر امار استفاده کنندگان از این نوع ویزا را به ترتیب کشورهای زیر دارند

ژاپن . کره جنوبی. المان. انگلستان . فرانسه . مکزیک .کانادا . ایتالیاو ....
در سال 2009 در مجموع برای تعداد 24033 نفر این ویزا صادر شد برای دانستن اطلاعات بیشتر و دریافت پاسخ سوالات خود می توانید از لینک زیر استفاده نمایید

http://www.uscis.gov/USCIS/About%20Us/El...estors.pdf

باز هم سوالی داشتید در خدمتم
بنده مطالبی که گفتم را از زبان یک وکیل از آمریکا شنیدم
In the United States I will feel as if I were alive again
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، msar
(2010-05-19 ساعت 10:47)laili نوشته:  
(2010-05-19 ساعت 10:35)atm849 نوشته:  
(2010-05-19 ساعت 10:28)loony نوشته:  بچه ها من یک سوالی داشتم اگه کسی میدونست ممنون میشم . اگر کسی نویسنده باشد و کتابش در آمریکا( به انگلیسی) چاپ شود راهی برای مهاجرت دارد یا نه؟ یعنی راه سریع منظورمهSmile نه بعد از چند سال!
اگه اینطوری بود هرکسی هرطوری شده به یک دری میزد تا یک کتاب بنویسه و شاید هم میداد براش بنویسنBig Grin به نظر من منطقی نیست.

نه هیچ راهی وجود نداره..........من خودم انتشارات دارم ..اگه اینطوری بود که برای همتون کتاب چاپ میکردمSmile

ممنون ! البته من منظورم یک نویسنده واقعی بود نه یک نفر که برای مهاجرت کتاب مینویسد و بعدش دیگر نه! Smile فکر نکنم کسی هم حاضر باشد برای کسی دیگر کتاب بنویسد! مگر خودش دست و پایش کج است که برای کسی دیگر یک کتاب خوب بنویسد. هر کتابی که آدم را نویسنده نمی کند .
برای رسیدن به مقصد به وسیله نیاندیش به مقصد فکر کن. آنوقت خواهی دید که چه آسان وسیله پیش پایت خواهد ایستاد و تو را به مقصد خواهد رساند.
پاسخ
تشکر کنندگان: hvm ، atm849 ، Electronic-Arts ، msar
(2010-05-20 ساعت 00:51)joseph نوشته:  
(2010-05-19 ساعت 03:36)ashkan58 نوشته:  ژاپن . کره جنوبی. المان. انگلستان . فرانسه . مکزیک .کانادا . ایتالیاو ....
در سال 2009 در مجموع برای تعداد 24033 نفر این ویزا صادر شد برای دانستن اطلاعات بیشتر و دریافت پاسخ سوالات خود می توانید از لینک زیر استفاده نمایید

باز هم سوالی داشتید در خدمتم
بنده مطالبی که گفتم را از زبان یک وکیل از آمریکا شنیدم

بنده چون می خواهم از همین طریق اگر خدا بخواهد برای امریکا اقدام کنم برای همین تمام سایتهای مربوط به مهاجرت امریکا را زیر و رو کرده ام وبا دو تا از وکلای بنام ایرانی مقیم امریکا هم صحبت کرده ام هیچ جا صحبت لزوم ایجاد اشتغال برای ویزای E2 نخوانده ام ونشنیده ام اگر شما جایی دیدید لینک ان را بگذارید فقط یادتان باشد بعضی فقط به قول خودشان کارشناس هستند و اصلا کار وکالت نکرده اند وفقط این وسط نقش دلال را بازی می کنند
پیشنهاد می کنم این لینک که در بالا گذاشته ام مطالعه فرمایید اکثر اطلاعات در ان پیدا می شود تازه بد نیست بدانید کسانی که از طریق ویزای E2 می روند می توانند کارگر از کشورهای عضو پیمان تجاری بیاورند که البته این کارگران فقط حق کارکردن در ان طرح را دارند نه جای دیگر و همچنین تا زمانی که طرح اصلی پا برجاست می توانند در امریکا بمانند و بعد از ان باید بروند
با ارزوی موفقیت برای شما
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: Nashmi2003 ، eblam ، copol_fazaee ، joy ، Asy ، pari pariaaa ، msar
(2010-05-21 ساعت 04:28)ashkan58 نوشته:  بنده چون می خواهم از همین طریق اگر خدا بخواهد برای امریکا اقدام کنم برای همین تمام سایتهای مربوط به مهاجرت امریکا را زیر و رو کرده ام وبا دو تا از وکلای بنام ایرانی مقیم امریکا هم صحبت کرده ام هیچ جا صحبت لزوم ایجاد اشتغال برای ویزای E2 نخوانده ام ونشنیده ام اگر شما جایی دیدید لینک ان را بگذارید فقط یادتان باشد بعضی فقط به قول خودشان کارشناس هستند و اصلا کار وکالت نکرده اند وفقط این وسط نقش دلال را بازی می کنند

سلام دوست عزیز
من یکسری تحقیقات ابتدایی انجام دادم و فهمیدم که ویزاهای غیر مهاجرتی وجود داره که شما می توانید با هزینه کمتر وارد آمریکا شویدفقط اشکال این ویزاها این هست که ختم به گرین کارت نمیشوند و شما باید با درایت خودتان این کاررا انجام بدهید.
اسم ویزا را دقیقا نمیدانم ،وکیل گفت یک نوع ویزای تجاریه و ریسک بالا نداره ضمنا 15 میلیون بابت حق الزحمه خواستن.
اگر شما اطلاعاتی در این زمینه بدست آوردین ممنون میشم در این تاپیک بذارین که من و دوستان دیگر استفاده کنیم
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، eblam ، mavarfan ، Electronic-Arts ، joy ، msar
(2010-05-21 ساعت 23:59)Nashmi2003 نوشته:  
(2010-05-21 ساعت 04:28)ashkan58 نوشته:  بنده چون می خواهم از همین طریق اگر خدا بخواهد برای امریکا اقدام کنم برای همین تمام سایتهای مربوط به مهاجرت امریکا را زیر و رو کرده ام وبا دو تا از وکلای بنام ایرانی مقیم امریکا هم صحبت کرده ام هیچ جا صحبت لزوم ایجاد اشتغال برای ویزای E2 نخوانده ام ونشنیده ام اگر شما جایی دیدید لینک ان را بگذارید فقط یادتان باشد بعضی فقط به قول خودشان کارشناس هستند و اصلا کار وکالت نکرده اند وفقط این وسط نقش دلال را بازی می کنند

سلام دوست عزیز
من یکسری تحقیقات ابتدایی انجام دادم و فهمیدم که ویزاهای غیر مهاجرتی وجود داره که شما می توانید با هزینه کمتر وارد آمریکا شویدفقط اشکال این ویزاها این هست که ختم به گرین کارت نمیشوند و شما باید با درایت خودتان این کاررا انجام بدهید.
اسم ویزا را دقیقا نمیدانم ،وکیل گفت یک نوع ویزای تجاریه و ریسک بالا نداره ضمنا 15 میلیون بابت حق الزحمه خواستن.
اگر شما اطلاعاتی در این زمینه بدست آوردین ممنون میشم در این تاپیک بذارین که من و دوستان دیگر استفاده کنیم
سلام
اگر صحبت از یک نوع ویزای تجاری کرده اند که همان ویزای E2 است که در صفحه قبل یک مقدار توضیح راجع به ان دادم این ویزا دوساله صادر می شود و به طور نامحدود تا زمانی که بیزینس شما فعال باشد ان را تمدید می نمایید حداقل سرمایه گذاری برای این ویزا 100.000 دلار است اما این به این معنی نیست که شما مثلا می خواهید در نیویورک زندگی کنید با این مبلغ بتوانید این ویزا را بگیرید مسلمن شهرهای بزرگتر هزینه های سنگین تر دارند ونیاز به سرمایه گذاری بهتری دارند برای این کار شما می توانید یک شرکت تاسیس کنید ویا یک مغاره مثلا اغذیه فروشی بخرید همسرتان نیز می تواند در کنارتان کار کند ویا مانند فرزندانتان به تحصیل بپردازد من همیشه در این سایت گفته ام تنها راه رفتن به امریکا لاتاری نیست .متاسفانه ایرانیها بر خلاف ادعایی که می کنند کمتر اهل ریسک وبیزینس هستند و خیلی ها فکر می کنند انجا هم مثل ایران در یک اداره استخدام می شوند وتا اخر عمر می توانند کار کنند در حالی که اینگونه نیست اگر کسی می خواهد واقعا به امریکا مهاجرت کند بهترین روش که خود می توانیم انتخاب کنیم همین روش است چینی ها وهندی ها از خداشان است که می توانستند از این طریق به امریکا می رفتند که چون نمی توانند از طریق ویزای L1 , L2 اقدام می کنند که یک ویزای درون شرکتی است که محدودیت تمدید دارد
همانطور که قبلا هم گفتم از این ویزا کشورهای پیشرفته به خوبی استفاده می کنند واز 200 کشور دنیا 66 کشور می توانند از این ویزا استفاده نمایند
من نظرم این است افراد جوان که واقعا هدف مهاجرت به امریکا دارندبه جای اینکه فقط منتظر لاتاری باشند از این طریق اقدام نمایند. فرض کنیم یک فرد 25 ساله بخواهد به امریکا برود حالا اگر 10 سال بعد او در لاتاری برنده شود او یک فرد 35 ساله است که بچه دار شده است که شاید مهاجرت کمی برای او سخت و دشوار باشد در حالی که اگر در این مدت در امریکا زندگی کرده باشد با محیط انجا بهتر اشنا شده وفرزندانش نیز انجا بدنیا می ایند وسیتی زن انجا میشوند
می بخشید که مقداری به حاشیه پرداختم لطفا لینک زیر قسمت E2 را مطالعه نمایید هر سوالی که داشتید در خدمتم
در مورد وکیل هم بهتر است اگر اشنایی در انجا دارید از همان جا اقدام نمایید بغضی وکیلها چون فکر می کنند شما ناچار هستید مبلغ بالا درخواست می کنند من برای این مورد 10000 دلار وکمتر هم دیده ام

در سایت زیر هم می توانید قیمت بیزنس های مختلف در ایالت کالیفرنیا را ببینید
http://www.bizben.com/business-for-sale/...tegory.php
پاسخ
(2010-05-22 ساعت 02:42)ashkan58 نوشته:  سلام
اگر صحبت از یک نوع ویزای تجاری کرده اند که همان ویزای E2 است که در صفحه قبل یک مقدار توضیح راجع به ان دادم این ویزا دوساله صادر می شود و به طور نامحدود تا زمانی که بیزینس شما فعال باشد ان را تمدید می نمایید حداقل سرمایه گذاری برای این ویزا 100.000 دلار است اما این به این معنی نیست که شما مثلا می خواهید در نیویورک زندگی کنید با این مبلغ بتوانید این ویزا را بگیرید مسلمن شهرهای بزرگتر هزینه های سنگین تر دارند ونیاز به سرمایه گذاری بهتری دارند برای این کار شما می توانید یک شرکت تاسیس کنید ویا یک مغاره مثلا اغذیه فروشی بخرید همسرتان نیز می تواند در کنارتان کار کند ویا مانند فرزندانتان به تحصیل بپردازد من همیشه در این سایت گفته ام تنها راه رفتن به امریکا لاتاری نیست .متاسفانه ایرانیها بر خلاف ادعایی که می کنند کمتر اهل ریسک وبیزینس هستند و خیلی ها فکر می کنند انجا هم مثل ایران در یک اداره استخدام می شوند وتا اخر عمر می توانند کار کنند در حالی که اینگونه نیست اگر کسی می خواهد واقعا به امریکا مهاجرت کند بهترین روش که خود می توانیم انتخاب کنیم همین روش است چینی ها وهندی ها از خداشان است که می توانستند از این طریق به امریکا می رفتند که چون نمی توانند از طریق ویزای L1 , L2 اقدام می کنند که یک ویزای درون شرکتی است که محدودیت تمدید دارد
همانطور که قبلا هم گفتم از این ویزا کشورهای پیشرفته به خوبی استفاده می کنند واز 200 کشور دنیا 66 کشور می توانند از این ویزا استفاده نمایند
من نظرم این است افراد جوان که واقعا هدف مهاجرت به امریکا دارندبه جای اینکه فقط منتظر لاتاری باشند از این طریق اقدام نمایند. فرض کنیم یک فرد 25 ساله بخواهد به امریکا برود حالا اگر 10 سال بعد او در لاتاری برنده شود او یک فرد 35 ساله است که بچه دار شده است که شاید مهاجرت کمی برای او سخت و دشوار باشد در حالی که اگر در این مدت در امریکا زندگی کرده باشد با محیط انجا بهتر اشنا شده وفرزندانش نیز انجا بدنیا می ایند وسیتی زن انجا میشوند
می بخشید که مقداری به حاشیه پرداختم لطفا لینک زیر قسمت E2 را مطالعه نمایید هر سوالی که داشتید در خدمتم
در مورد وکیل هم بهتر است اگر اشنایی در انجا دارید از همان جا اقدام نمایید بغضی وکیلها چون فکر می کنند شما ناچار هستید مبلغ بالا درخواست می کنند من برای این مورد 10000 دلار وکمتر هم دیده ام

در سایت زیر هم می توانید قیمت بیزنس های مختلف در ایالت کالیفرنیا را ببینید
http://www.bizben.com/business-for-sale/...tegory.php

سلام
مرسی از جواب کاملتون ، اما وکیل چیزی درباره 100000 دلار به من نگفت! پس با این حساب ممکنه منظورش ویزای l1 یا l2 بوده؟
http://www.worldvisa.ir/usa.html
توی این سایت قسمت پایین صفحه که قیمتها را نوشته دو نوع ویزای تجاری هست ، این ویزاها از کدام نوع هستند؟
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، msar
ویزای تجاری مخصوص ( ادم یاد چلو کباب و پیتزا می افته Big Grin) احتمالا همان ویزای E2 است ( البته امیدوارم B2 که یک ویزای تجاری برای بازدید است وغیر قابل تمدید نباشد)

اما در مورد دومی که من تا حالا در هیچ کدام از سایتهای مهاجرت رسمی و تجاری همچین چیزی نخوانده ام حالا این چه مدل است نمی دانم اگر شما با ایشان در تماس بودید در مورد این سوال کنید وبپرسید کد این ویزا چیست؟ ( هر مدل ویزا برای خودش یک کد دارد مثل F, E2, K,l,..... )
برای ویزای L1 هم که ویزای از طریق تاسیس یک شعبه از شرکت در امریکا است
شرکت شما حداقل باید 3 سال ثبت شده باشد و شما 1 سال از این سه سال اخر را باید به عنوان مدیریت فعالیت داشته باشید و محدودیت تمدید هم دارد ومعمولا به شرکتهایی که در ایران ثبت شده است به سختی اجازه می دهند

باز هم اگر سوالی داشتید در خدمتم
پاسخ
تشکر کنندگان: Monica ، Nashmi2003 ، cky ، eblam ، copol_fazaee ، mavarfan ، Electronic-Arts ، Asy ، pari pariaaa ، msar
(2009-12-09 ساعت 00:36)hvm نوشته:  با عرض پوزش
ما در این سایت در باره روشهای قانونی مهاجرت بحث میکنیم نه در باره میانبر های مخالف قوانین بین المللی
گرفتن ویزای سرمایه گذاری یکی از راهها هست اما تنها راه نیست و من قصد داشتم بقیه روشها را که شاید از ویزای سرمایه گزاری سهل تر باشد عرض کنم.
اما با 20000$ امکان ندارد.

با صد هزار دلار شما چه راهی رو پیشنهاد می کنید.
ممنون
اگر ملتي چيزي را بر آزادي ترجيح دهند، همه چيز را از دست خواهند داد.
حافظا ، می خور و رندی کن و خوش باش
ولی دام تزویر مکن چون دگران قـــــرآن را

پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، mavarfan ، msar
سلام

بچه‌ها می‌شه لطفا منم برا این سرمایه گذاری با مبلغ پایین راهنمایی‌ کنین مثلاً ۵۰ هزار $

ممنون میشم که راهنماییم کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: copol_fazaee ، oxin ، msar
(2010-05-25 ساعت 00:49)eblam نوشته:  سلام

بچه‌ها می‌شه لطفا منم برا این سرمایه گذاری با مبلغ پایین راهنمایی‌ کنین مثلاً ۵۰ هزار $

ممنون میشم که راهنماییم کنید.

نگاه کنید در مورد ویزای E2 بر خلاف انچه که متاسفانه الان در این سایت همه در مورد ان صحبت می کنند 100.000 دلاری نیست یعنی در مورد حداقل ان صحبتی در قوانین امریکا نشده است ومثلا اگر شما یک طرح خوب 50000 دلاری نیز داشته باشید ممکن است باز تاکید می کنم ممکن است به شما ویزا داده شود واز ان طرف هم مثلا اگر بخواهید در شهر گرانی همچون سن خوزه حتی با 150.000 دلار سرمایه گذاری ویزا بگیرید احتمال خیلی زیاد طرح شما رد می شود در این طرح شما باید ثابت نمایید با این میزان سرمایه گذاری براحتی می توانید از پس هزینه خود بربیایید و خدای نکرده پناهندگی نمی گیرید در مورد ویزا هم معمولا سرمایه گذاری زیر 100.000 دلار رد می شود و برای کشورهایی مثل ما که احتمال پناهنده شدن زیاد است معمولا بالای 150.000 دلار احتیاج است حالا اگر کسی مثلا 3 تا بچه هم داشته باشد باز این رقم افزایش پیدا می کند
من خودم اگر خدا بخواهد قصد این دارم که به شهر دالاس بروم که نسبتا با توجه به کلان شهر بودن ان شهر ارزانی است با یک براورد تقریبا دیدم به یک سرمایه گذاری 200.000 دلاری احتیاج دارم حالا در همین ایالت شهرهای کوچکی همچون استین هست که با مبلغ 100 تا 150 هزار دلار می توان بیزینسی در سطح همان 200.000 دالاس راه اندازی کرد
ولی خیالتان را راحت کنم که با 50000 دلار تقریبا غیر ممکن است که به ما ویزای E2 بدهند
اگر باز هم سوالی داشتید در خدمتم
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، cky ، حامد ، copol_fazaee ، mavarfan ، Electronic-Arts ، oxin ، maryam8063 ، Asy ، pari pariaaa ، msar
سلام

اشکان جان بازم از راهنماییت ممنونم ، حالا اگه ما طرحی داشته باشیم چه جوری باید اقدام کنیم؟

یه سوال دیگه هم داشتم : من خواهر همسرم تو واشنگتن د.س زندگی‌ می‌کنه ، می‌شه از طریقه اونها یه شرکت ثبت کرد یا مثلاً سرمایه گذاری کرد ( البته تا اونجایی که من فهمیدم اکثر اونایی که می‌رن اونور خدشونو گم می‌کنن مخصوصاً وقتی‌ فامیلم باشه البته قصد جسارت به کسی‌ رو ندارما ) یا این جور مسائل ، بازم ممنونت میشم که راه نماییم کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Nashmi2003 ، copol_fazaee ، mavarfan ، Electronic-Arts ، msar
(2010-05-24 ساعت 02:57)ashkan58 نوشته:  ویزای تجاری مخصوص ( ادم یاد چلو کباب و پیتزا می افته Big Grin) احتمالا همان ویزای E2 است ( البته امیدوارم B2 که یک ویزای تجاری برای بازدید است وغیر قابل تمدید نباشد)

اما در مورد دومی که من تا حالا در هیچ کدام از سایتهای مهاجرت رسمی و تجاری همچین چیزی نخوانده ام حالا این چه مدل است نمی دانم اگر شما با ایشان در تماس بودید در مورد این سوال کنید وبپرسید کد این ویزا چیست؟ ( هر مدل ویزا برای خودش یک کد دارد مثل F, E2, K,l,..... )
شرکت شما حداقل باید 3 سال ثبت شده باشد و شما 1 سال از این سه سال اخر را باید به عنوان مدیریت فعالیت داشته باشید و محدودیت تمدید هم دارد ومعمولا به شرکتهایی که در ایران ثبت شده است به سختی اجازه می دهند

سلام این چلو کبابو درست گفتین اونم از نوع کباب لقمش...Tongue اون آدرس سایتی که گذاشتم تا دو ماه پیش که جواب ایمیل منو دادن اما حالا حتی تلفونشون جواب نمیده و پیغام wrong number میده!!!
ودر مورد ویزای b2 درست مطمن نیستم اما اگر خودش باشه ،یعنی گرفتن این ویزا راحت نیست؟ قصد من فقط ورود به دیار کفر، اون هم از طریق قانونی است.........
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، eblam ، copol_fazaee ، msar
(2010-05-25 ساعت 18:29)eblam نوشته:  سلام

اشکان جان بازم از راهنماییت ممنونم ، حالا اگه ما طرحی داشته باشیم چه جوری باید اقدام کنیم؟

یه سوال دیگه هم داشتم : من خواهر همسرم تو واشنگتن د.س زندگی‌ می‌کنه ، می‌شه از طریقه اونها یه شرکت ثبت کرد یا مثلاً سرمایه گذاری کرد ( البته تا اونجایی که من فهمیدم اکثر اونایی که می‌رن اونور خدشونو گم می‌کنن مخصوصاً وقتی‌ فامیلم باشه البته قصد جسارت به کسی‌ رو ندارما ) یا این جور مسائل ، بازم ممنونت میشم که راه نماییم کنید.

نگاه کنید دوست عزیز من نمی دانم ایا برای شما فقط رسیدن به خاک امریکا مهم است وبعد از ان مشکلی ندارید و یا اینکه بعد از رسیدن به انجا هم قرار است کار کنید وخرج زندگی خودتان را در بیاورید اما چند راه وجود دارد برای فقط رسیدن به خاک امریکا که انها را به شما معرفی می کنم
یکی از طریق ویزای L1 است که ویزای درون شرکتی است که باید در یک شرکت حداقل یک سال پست مدیریت ان را داشته باشید و....
دیگری از طریق همین ویزای E2 می توانید اگر کسی از این طریق اقدام کرد شما را به عنوان کارمند خود به انجا ببرد مثلا خواهر همسرتان اگر وضع مای خوبی دارند به اسم مادرشان یک بیزینس انجا تاسیس کنند وشما را به عنوان کارمند ویزای E2 به انجا ببرند
سوم اینکه با خواهر همسرتان یک بیزینس مشترک تاسیس کنید و در این بیزنس 51% به نام شما باشد واز این طریق باز هم ویزای E2 بگیرید وبه امریکا بروید

اما در مورد این که بعضی ها وقتی پایشان ان ور اب میرسد خودشان راگم می کنند حق با شماست البته دوستانی که در این سایت می ایند واقعا اینطوری نیستند
و همواره به دیگران کمک می کنند امیدورام من هم خودم بتوانم از همین طریق یا لاتاری به امریکا بروم وبتوانم راهنمایی بهتری به دوستانم کنم

اگر باز هم سوال دیگری داشتید درخدمتم
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، eblam ، cky ، Nashmi2003 ، حامد ، copol_fazaee ، mavarfan ، babak2010 ، pari pariaaa ، msar
(2010-05-25 ساعت 22:43)Nashmi2003 نوشته:  
(2010-05-24 ساعت 02:57)ashkan58 نوشته:  ویزای تجاری مخصوص ( ادم یاد چلو کباب و پیتزا می افته Big Grin) احتمالا همان ویزای E2 است ( البته امیدوارم B2 که یک ویزای تجاری برای بازدید است وغیر قابل تمدید نباشد)

سلام این چلو کبابو درست گفتین اونم از نوع کباب لقمش...Tongue اون آدرس سایتی که گذاشتم تا دو ماه پیش که جواب ایمیل منو دادن اما حالا حتی تلفونشون جواب نمیده و پیغام wrong number میده!!!
ودر مورد ویزای b2 درست مطمن نیستم اما اگر خودش باشه ،یعنی گرفتن این ویزا راحت نیست؟ قصد من فقط ورود به دیار کفر، اون هم از طریق قانونی است.........

ویزای b2 برای 6ماه تا یک سال صادر میشود اما معمولا باید ثابت نمایید وضع مال بسیار خوبی دارید وبرای ایرانی ها به سختی صادر می کنند حالا اگر شما می خواهید فقط پایتان به امریکا برسد وبعد مثلا تقاضای پ.ن.ا.هن.دگ.ی کنید می توانید از طریق ویزای درون شرکتی اقدام نمایید که شرایطش را قبلا گفتم فقط بدانید در این ویزا شما حق کار کردن در جای دیگر را ندارید وهمسرتان هم باید برای کار در امریکا مجوز بگیرد اما همسر و فرزندانتان می توانند در انجا تحصیل نمایند
هر چند هر دوی این ویزاها هر کدام یک دنگ و فنگ خودشان را دارند پیشنهاد می می کنم با یکی از وکلا ( نه مشاور) در امریکا مکاتبه کنید ببیند کدام یک برای شما راحتتر انجام می شود

ولی این را بدانید که ماندن در امریکا از وارد شدن به امریکا مشکل تر است (حتی برای ما ایرانی ها که به سختی وارد امریکا می شویم)

از کلیه دوستانی که چه در گذشته وچه در اینده از طریق این گونه ویزا ها وارد امریکا شده اند ویا میشوند تقاضا می کنم حتما تجربیات خودشان را در اختیار سایر افراد قرار دهند تا بقیه هم بتوانند از این طریق راحتتر انجام دهند
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: Nashmi2003 ، eblam ، cky ، copol_fazaee ، pari pariaaa ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان