کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فقط رسیدن به خاک آمریکا!!
سلام

اشکان جان دیشب صحبت کردیم ، قرار شد که یه وکیل مطمئن پیدا کنن تلفن منو بهش بدن با من تماس بگیرن و اون مطالبی که شما فر موده بودیدو من کامل بهش توضیح بدم ، به محض اینکه خبری بشه من خبر میدم با تمام جز ای یاتش ، در خصوص ویزای E2 بد از ثبت شرکت فکر کنم می‌شه که در خواست نیرو از ایران کرد ، البته بد از ۳ بار آگاهی‌ کردنو بقیه مواردش .

راستی‌ یه سوال : با ۱۰۰،۰۰۰ $ می‌شه اقامت کانادا رو گرفت ؟ دیشب که صحبت کردیم گفتن اگه اقامت اونجا رو داشته باشن می‌شه رفت مستقیم امریکا یعنی‌ اگر ما اقامت کندرو بگیریم اونا می‌تونن بیان دنبالمون مارو با خودشون ببرن .
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، copol_fazaee ، sepideh IR
داشتن اقامت کانادا تضمینی برای رفتن به آمریکا و زندگی در اونجا نیست.
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، eblam ، copol_fazaee
سلام

شما می توانید با 120.000 دلار کانادا اقامت کانادا را بدست اورید (این پول را دیگر پس نمی دهند ) اما برای اینکه بتوانید از ویزای نفتا TN استفاده نمایید باید اول 3 سال تمام در کانادا زندگی کنید تا سیتیزن کانادا شوید سپس می توانید در رشته های اعلام شده در این ویزا به دنبال کار از طریق اینترنت در امریکا بگردید اگر کار پیدا کردید انگاه می توانید ویزای TN دریافت کنید وتا مادامی که در ان شغل هستید در امریکا زندگی نمایید ولی هر وقت کار خود را از دست دادید باید به کانادا برگردید البته کمی جزییات بیشتر هم دارد که می توانید از وکیل خود بپرسید

منتظر شنیدن خبر های خوب شما هستم
با ارزوی موفقیت برای شما و سایر علاقمندان مهاجرت
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، حامد ، eblam ، copol_fazaee
اشکان جان خط سوم رو درست کن لطفا....."ولی هر وقت کار خود را از دست دادید باید به آمریکا برگردید" به جای آمریکا فکر کنم باید کانادا مینوشتی.
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، eblam
سلام

من دیشب با یه وکیل توW d.c که تلفنشو براتون میزارم صحبت کردم ، گفت ویزایE2 به ایرانیها تعلق نمی‌گیره ، خیلی‌ تعجب کردم ، تا اونجایی که من متوجه شدم به ایرانیها تعلق میگیره نمیدونم این وکیل چه جوری میگه که نمی‌شه ، میگفت هرکی‌ میگه خالی‌ بندیو از اینجور حرفا ، میخوان پولتونو بالا بکشن ، من گفتم که می‌خوام شرکت ثبت کنم ، گفت نمی‌شه ، خیلی‌ هم سرد بر خورد کرد که من کلی‌ جا خوردم .

اشکان جان میگم اگه می‌شه یه وکیل یا سایت که وکیلی ایرانی‌ هارو معرفی‌ کنه دارید؟ اگه بقیه بچها هم همیاری کنن ممنونشون میشم .

Phone #: (703) 448-0111
نامه­ی چارلی چاپلین به دخترش
ژرالدین، دخترم! اینجا شب است... شب نوئل؛ در قلعه­ی کوچک من همه­ی این سپاهیان بی سلاح خفته­اند، نه تنها برادر و خواهر تو، حتی مادرت. به زحمت توانستم بی آن که این پرندگان خفته را بیدار کنم، خود را به این اتاق کوچک نیمه روشن، به این اتاق انتظار پیش از مرگ، برسانم.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، copol_fazaee
سلام

بله ایرانی‌ بود ، کار مهاجرت نپرسیدم که انجام داده یا نه ولی‌ برا ۵۰۰،۰۰۰ $ گفت فقط راه سرمایه گذاری همینه .

می‌شه لطفا سایت اداره ویزاهای امریکا رو بذاری .

بازم ممنون از راهنماییت.
ژرالدین، دخترم! اینجا شب است... شب نوئل؛ در قلعه­ی کوچک من همه­ی این سپاهیان بی سلاح خفته­اند، نه تنها برادر و خواهر تو، حتی مادرت. به زحمت توانستم بی آن که این پرندگان خفته را بیدار کنم، خود را به این اتاق کوچک نیمه روشن، به این اتاق انتظار پیش از مرگ، برسانم.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، bill.goldberg1990 ، copol_fazaee
سلام

یه سوال
با فرض اینکه با 200.000 دلار رفتیم آمریکا
اونجا با این پول با بالاتر از این پول چه کارهایی میشه کرد که درآمد بالایی داشته باشه؟

با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، copol_fazaee
سلام

آقا اشکان برای پیدا کردن کار تو صفحه‌های قبل یه سایت معرفی‌ کرده .

اینم اون سایت
http://www.bizben.com/
پاسخ
تشکر کنندگان: bill.goldberg1990 ، ParsTrader ، copol_fazaee
(2010-06-10 ساعت 00:57)eblam نوشته:  سلام

آقا اشکان برای پیدا کردن کار تو صفحه‌های قبل یه سایت معرفی‌ کرده .

اینم اون سایت
http://www.bizben.com/

سلام

سایت بالا رو دیده بودم و خیلی سایت خوبی بود

من فقط سطح درآمد شغل های مختلف که با 200.300 هزار دلار می توان راه اندازی کرد می خواستم بدونم
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، copol_fazaee
سلام

پسر خوب چرا با همین پولی‌ که داری همینجا کار نمیکنی‌؟

اینجا که میتونی‌ خیلی‌ بیشتر از اونجا موفق باشی‌ ، نه maaliyate اون چه نون میدی نه کسی‌ بهت کار داره ، در ضمن مملکت خودتم هست ،البته باید زرنگ باشی‌ .

به هر حال صلاح مملکت خویش خسروان دانن ، در این زمینه آقا اشکان خیلی‌ بیشتر می‌تونن کمکتون کنن ، یه سایتی هم من معرفی‌ می‌کنم یه سریع بهش بزنین ضرری نداره.

http://ow.ly/1X3hU
این سایتو بقیه بچها معرفی‌ کردن ، ضرر نداره یکم وقت براش بذرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: bill.goldberg1990 ، copol_fazaee ، mavarfan ، oxin
دریافت ویزای سرمایه گذاری E2 از طریق کمپانی Bearclaw:

Bearclaw (بیرکلا) یک کمپانی قهوه فروشی در ایالت میشیگان آمریکا است که توانسته با ایده ای خلاق، کافی شاپ های سیار خود را در سایر ایالت ها راه اندازی نماید که با استقبال مردم نیز روبرو شد. این کمپانی دارای شعبه های فراوان در ایالت میشیگان و کنتاکی به صورت سیار و ثابت می باشد و همچنین در 47 ایالت این کشور خود را به ثبت رسانده است. ماشین های کافی شاپ این کمپانی مجهز به تمامی وسایلی می باشد که یک کافی شاپ از آن برخوردار است. با این مزایا، صاحب این نوع ماشین نیازی به پرداخت قبض های پرهزینه آب، گاز، برق و تلفن نخواهد داشت و طبیعتاٌ درآمد خالص سالیانه شخص نیز بالاتر خواهد رفت. افراد متقاضی دریافت ویزای سرمایه گذاری E2 با خرید یکی از ماشین های این کمپانی می توانند با زمان کمتر اقدام به راه اندازی تجارت خود در ایالات متحده نموده و تحت این ویزا اقامت موقت این کشور را بدست آورند. این اقامت تا زمان وجود این تجارت در آمریکا قابل تمدید می باشد. همچنین همسر و فرزندان مجرد زیر 21 سال فرد متقاضی نیز می توانند وی را در دریافت این ویزا همراهی نمایند. قیمت کلی دریافتی توسط این کمپانی 180 هزار دلار آمریکا می باشد. افراد متقاضی با پرداخت 60 هزار دلار ابتدا پرونده خود را آغاز و الباقی هزینه مربوطه به این ماشین (120 هزار دلار) پس از دریافت ویزا می بایست پرداخت شود. همچنین کلیه هزینه استخدام وکیل همراه با این مبلغ توسط خود کمپانی پرداخت خواهد شد. افراد در صورت تمایل به راه اندازی شعبه ثابت این کمپانی در هرنقطه از ایالات متحده نیز می توانند با پرداخت هزینه ای تقریباٌ 2 برابر، نسبت به راه اندازی این تجارت و دریافت این ویزا اقدام نمایند.

مزایای کمپانی Bearclaw:

1.کارآموزی و آماده نمودن کارکنان جدید با دریافت مبلغی ناچیز.
2.دریافت اکثر مجوزهای قانونی.
3.ارسال هفتگی مواد اولیه از کمپانی در صورت خرید از آن بدون نیاز به صرف وقت حمل بار.
4.ارایه تبلیغات شعب و صاحبان این ماشین یا دریافت مبلغی ناچیز.
پاسخ
(2010-06-12 ساعت 23:02)eblam نوشته:  دریافت ویزای سرمایه گذاری E2 از طریق کمپانی Bearclaw:

Bearclaw (بیرکلا) یک کمپانی قهوه فروشی در ایالت میشیگان آمریکا است که توانسته با ایده ای خلاق، کافی شاپ های سیار خود را در سایر ایالت ها راه اندازی نماید که با استقبال مردم نیز روبرو شد. این کمپانی دارای شعبه های فراوان در ایالت میشیگان و کنتاکی به صورت سیار و ثابت می باشد و همچنین در 47 ایالت این کشور خود را به ثبت رسانده است. ماشین های کافی شاپ این کمپانی مجهز به تمامی وسایلی می باشد که یک کافی شاپ از آن برخوردار است. با این مزایا، صاحب این نوع ماشین نیازی به پرداخت قبض های پرهزینه آب، گاز، برق و تلفن نخواهد داشت و طبیعتاٌ درآمد خالص سالیانه شخص نیز بالاتر خواهد رفت. افراد متقاضی دریافت ویزای سرمایه گذاری E2 با خرید یکی از ماشین های این کمپانی می توانند با زمان کمتر اقدام به راه اندازی تجارت خود در ایالات متحده نموده و تحت این ویزا اقامت موقت این کشور را بدست آورند. این اقامت تا زمان وجود این تجارت در آمریکا قابل تمدید می باشد. همچنین همسر و فرزندان مجرد زیر 21 سال فرد متقاضی نیز می توانند وی را در دریافت این ویزا همراهی نمایند. قیمت کلی دریافتی توسط این کمپانی 180 هزار دلار آمریکا می باشد. افراد متقاضی با پرداخت 60 هزار دلار ابتدا پرونده خود را آغاز و الباقی هزینه مربوطه به این ماشین (120 هزار دلار) پس از دریافت ویزا می بایست پرداخت شود. همچنین کلیه هزینه استخدام وکیل همراه با این مبلغ توسط خود کمپانی پرداخت خواهد شد. افراد در صورت تمایل به راه اندازی شعبه ثابت این کمپانی در هرنقطه از ایالات متحده نیز می توانند با پرداخت هزینه ای تقریباٌ 2 برابر، نسبت به راه اندازی این تجارت و دریافت این ویزا اقدام نمایند.

مزایای کمپانی Bearclaw:

1.کارآموزی و آماده نمودن کارکنان جدید با دریافت مبلغی ناچیز.
2.دریافت اکثر مجوزهای قانونی.
3.ارسال هفتگی مواد اولیه از کمپانی در صورت خرید از آن بدون نیاز به صرف وقت حمل بار.
4.ارایه تبلیغات شعب و صاحبان این ماشین یا دریافت مبلغی ناچیز.

می دانم که این مطلب را از کدام سایت برداشتید
خودش گفته 120.000 دلار قیمت ماشین وبقیه هزینه دریافت مجوز است هزینه چی شده 60000 دلار ؟
اخره کلاه بردار هستند اینها
با 180 هزار دلار یک چرخ در اینترنت بزنید ببینید چه مغاره ای می توانید در امریکا بخرید حساب کار دستتان می اید تازه مغازه که همیشه سر جایش است نه ماشین که چند سال دیگر ان را می اندازید دور
از روند پیشرفت کارتان ما را مطلع نمایید
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، bill.goldberg1990 ، حامد ، copol_fazaee ، mavarfan ، alinet
سلام

میدونم اشکان جان

خواستم که بچه‌ها یکم با این چیزا آشنا شن ، منهم هنوز موفق نشدما ، فعلا که مسافر چینم ، کارای ممولمو انجام میدم تا هم سرمایم بیشتر شه و هم اینکه تا مو قییتش پا بده ، به هر حل اگه بقیه بچها اگه موفق شدن منم در جریان بزارن.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، bill.goldberg1990 ، copol_fazaee
سلام

بچها اینم یه نگاه بندازین ضرر نداره :

L1 / ویزای سرمایه گذاری

ویزای غیر مهاجرتی L1 یک ویزای موقت است که به دارنده آن تا 7 سال اجازه کار در امریکا میدهد. دارندگان ویزای L1 با معافیت از نیازمندی های تمدید ویزا قادر به تبدیل آن به مهاجرت یا گرین کارت می باشند.
شرایط ویزایL1
ویزای L1 به دارندگان آن اجازه کار برای یک کارفرمای امریکایی می دهد درصورتی که کارفرما در طی 3 سال گذشته 1 سال متوالی در خارج از امریکا درتجارتی مشابه با عنوان مدیر مسئول کارکرده باشد. درخواست کننده باید برای ادامه خدمات یه شرکت و کارفرمای مذکور به امریکا نقل مکان نماید. (برای وابستگان درجه یک باید درخواست ویزای L2 ارائه شود)
دو گروه از کارفرمایان می توانند درخواست کننده را ا زلحاظ استخدام حمایت نمایند:
مدیر مسئول یا مدیر اجرایی: در تعریف چنین موقعیتی باید شرح وظایف و توضیحات کاملی از نوع وظایف محوله به همراه درخواست ارائه شود. به طور معمول مدیر اجرایی مسئولیت نظارت بر کارمندان را برعهده خواهد داشت. این مسئولیت باید با نظارت بر مدیران و مجریان طرح های اجرایی برای رسیدن به اهداف سازمان همراه باشد.
تولیدکنندگان تولیدات و یا ارائه دهندگان خدمات یک شرکت واجد شرایط این اقدام نمی باشند.وظیفه اصلی چنین شخصی باید نظارت بر گروه عمده کارکنان باشد و تنها دارابودن عنوان مدیریت برای واجد شرایط بودن کافی نیست، این عنوان باید همراه با شرح کلی وظایف مدیریتی درخواست کننده باشد.
برای اشخاص دارای شرایط ذکر شده ویزای L1A صادر می شود که اعتبار آن 3 سال بوده و تا دوبار و هربار برای 2 سال (در مجموع 7 سال) قابل تمدید می باشد.

کارکنان متخصص
این اشخاص باید دارای معلومات خاصی از خدمات/تولیدات ، تحقیقات ، سیستم و قواعد فنی و اختصاصی مدیریت شرکت باشد.افراد با معلومات فنی معمول که به طورغیر تخصصی در بازار کار امریکا نیز قابل دسترسی می باشند واجد شرایط نمی باشند.
سطح معلومات باید مشخص شده و کارفرمای مربوطه ضروری است درخواست مشخصی با ذکر دلایل ویژه تخصصی متقاضی ارائه دهد.
برای این افراد ویزای L1B صادر می شود که دارای اعتبار 3 سال بوده و فقط یک بار برای 2 سال (در مجموع 5 سال) قابل تمدید می باشد.
در مورد هردو گروه ویزای L1 برای استفاده حداکثر مدت زمان اقامت مجاز، باید کارفرمای مورد نظر حداقل 1 سال متوالی در خارج از امریکا در رشته همسان مشغول به کار بوده باشد.
لطفا توجه داشته باشید که زمان صرف شده برای ویزای L1 و H با هم جمع شده و در مجموع محاسبه می شود.
کارکنان با معلومات تحصصی مجاز به ورود به امریکا به عنوان مدیر اجرایی و مدیران اجرایی مجاز به ورود به عنوان کارکنان متخصص و ارائه خدمات به کارفرما با شرایط ذکر شده می باشند.

شرایط مورد نیاز برای سازمان استخدام کننده
برای سازمان متقاضی استخدام کارکنان با شرایط یادشده، شرایط مشخصی ذکر نشده است. سازمان های مشارکتی،شرکت ها با خدمات محدود، سازمان های دولتی و سازمان های غیر انتفاعی همه می توانند واجد شرایط باشند.
ضروری نیست که شرکت استخدام کننده الزاما امریکایی بوده یا در شراکت با امریکا پایه گذاری شده باشد. چهار نوع سازمان مجاز به اقدام برای استخدام خارجیان می باشند: شرکت مادر (اصلی)، شعبه شرکت اصلی، شرکت تابع و شرکت وابسته به شرکت مادر. فقط این سازمان ها از نظر USCIS (United State Citizenship and Immigration Service ) واجد شرایط استخدام کارکنان خارجی با ویزای کاری موقت و غیر مهاجرتی L1 می باشند.
برای تعیین واجد شرایط بودن سازمان ها باید دارای یکی از موارد زیر قابل ذکر باشد:
شرکت (سازمان) در تمام مدت اقامت متقاضی L1 در امریکا، مشغول به فعالیت باشد سازمان در کشور دیگری درحال فعالیت باشد دارای شعبه رسما فعال دیگری در امریکا یا خارج باشد شواهدی دال بر تولیدات/خدمات سازمان، چارت سازمانی یا طرح اهداف سازمانی موجود باشد. هرچند ضروری نیست سازمان به طور بین المللی دارای فعالیت باشد، این فعالیت ها می توانند در داخل امریکا قابل ارائه باشند
برای حمایت/ضمانت درخواست ویزای L1 باید :
یک منشاء غیر امریکایی صاحب حداقل 50% از امتیاز شرکت تابع بوده و درمورد فعالیت های شرکت حق رای داشته باشد
یک منشاء امریکایی صاحب حداقل 50% از امتیاز شرکت تابع بوده و درمورد فعالیت های شرکت حق رای داشته باشد.
درمورد شرکت های وابسته امریکایی و شرکتهای خارجی باید حداقل 50% از امتیاز متعلق به منشاء های ذکر شده باشد
سازمان های امریکایی که به عنوان مثال مسئول فروش در خارج از کشور استخدام می کنند، واجد شرایط می باشند حتی اگر دارای دفتر کار در خارج از امریکا نباشند

در شرکتهای بزرگ با شعب و توابع کوچک، شرایطی برای صاحبان امتیاز ذکر نشده است
درخواست L1 برای افتتاح دفتر جدید در ایالات متحده آمریکا
امکان دارد برای افتتاح شرکت جدیدی در امریکا ، یک مدیر مسئول یا مدیر اجرایی به امریکا دعوت شود چنین موردی با شرایط زیر امکان پذیر خواهد بود:
نیاز واقعی به افتتاح یک شرکت جدید در امریکا که استخدام شونده حداقل برای مدت یک سال از 3 سال پیش از این درخواست به عنوان مدیر اجرایی یا مسئول، به آن ارائه خدمات داده باشد و دارای مسئولیت اجرایی در تمام مسائل شرکت جدید باشد و
به مدت 1 سال از دریافت تایید درخواست ، چنین سمتی را به عنوان مدیر مسئول یا اجرایی به عهده خواهد گرفت با توجه به:
نوع کارو اهداف مالی که با توجه به ظرفیت و بنیان شرکت دنبال خواهد شد
میزان سرمایه گذاری در امریکا
ترکیب و ساختار سازمانی نهاد خارجی
انتظار میرود مدیر اجرایی مورد نیاز برای افتتاح شرکت /تجارت جدید، به طور جدی درگیر موارد اجرایی این گشایش و دارای آزادی عمل و قدرت تصمیم گیری برای ارائه طرح و برنامه ریزی و همچنین استخدام کارکنان جدید و تصمیم گیری درمورد اهداف سازمان باشد.

درخواست ”Blanket” L1
سازمان هایی که در حال انجام فعالیت های تجاری در امریکا به مدت حداقل 1 سال می باشند و درضمن:
درگیر فعالیت های تجاری یا خدماتی باشند.
دارای حداقل 3 دفتر کاری در امریکا و خارج از آن باشند.
دارای یکی از شرایط زیر باشند:
در 12 ماه گذشته ضامن حداقل 10 فرد موفق با ویزای L1 باشد.
حجم معاملات امریکایی سالانه آن بیش از 25000000 باشد.
دارای ظرفیت کاری حداقل 1000 کارمند باشد.
در یک پرونده درخواست L1”Blanket” می توان تعداد نامحدودی از سرمایه گذاران خارجی ، شرکت های تابعه و یا شعبات آن را جای داد.
پس از تصویب ، L1 ، بطور قابل توجهی به دادخواست پتو timings پردازش (4-6 هفته کاهش دهد تا 1-2 هفته) به عنوان کارفرما ملزم نیستند که برای اثبات واجد شرایط بودن در هر زمان. فقط کارمند است برای اثبات واجد شرایط بودن در کنسولگری ایالات متحده در خارج از کشور ، و هیچ پردازشی در USCIS برای هر فرد لازم است. متقاضی می تواند یک کپی از من - 797 تایید و مقررات و اعمال را مستقیما در کنسولگری ایالات متحده در این نزدیکی هست برای به دست آوردن ل - 1 ویزا در پاسپورت خود را مهر و موم کردن شود.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، حامد ، copol_fazaee
سلام

بچها من با یه وکیل امشب صحبت کردم ، گفت برای ویزای ایه۲ حد عقل ۷۵،۰۰۰ $ و دستمزده خودشونم ۱۵،۰۰۰$ ، مدت زمان گرفتنشم ۴ الی‌ ۵ ماه .

حالا نظر شما چی‌؟ البته وکیلش ایرانی‌ هست تو لوس آنجلس
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، حامد ، copol_fazaee ، mavarfan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان