کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
زندگی خانوادگی در امریکا
سریال ویکتوریا محصول سال 2007 کشور کلمبیا میباشد
case:19###
Big Grin

پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، matrix ، یه مهاجر ، taherifar ، msar ، alirezanz
(2009-12-13 ساعت 22:13)sadra_sepehr نوشته:  شیما جان این یک فیلم اسپانیایی است به نام ویکتوریا که شبکه فارسی 1 اونو نشون میده.

اخه من اين سريال رو نمي بينم اما از وقتي كه اومدم ايران هميشه در اماكن عمومي با توجه به توضيحات هموطنان عزيز تا حدي با داستانش اشنا شدمBig Grin البته يكي دو بار كه چند بخش كوتاهش رو ديدم قيافه هاشون بنظرم ايتاليائي اومد

(2009-12-14 ساعت 01:23)hvm نوشته:  آخه واقعا نگاه کردن هم داره
اما از این که بگذریم من حرف شیما خانم را تصدیق میکنم
همه چیز نسبی است اما نباید از حق گذشت که مرد ایرانی معمولا به خود حق میدهد که دله باشد و متاسفانه از این کار خود خجالت هم نمیکشد
خوب درسته که اینجا زن ایرانی کمتر جرات مقابله به مثل پیدا میکند اما در خارج که آزادتر است خیلی راحت میتواند خیانت همسرش را جبران کند
این باعث میشود که قیود پوشالی ازدواج قدرت قبلی خود را در جهت حفظ پیوند زناشویی این چنینی از دست بدهند و تنها ازدواجی پایدار میماند که در آن عشق و وفاداری و درک متقابل تواما جریان داشته باشد

چقد ذوق كردم كه يه آقا بالاخره واقعيت رو بيان كرد.بيشتر وقتا در جامعه ما جوريه كه اگه خونواده اي از هم مي پاشه زن رو مقصر ميدونن طرف معتاده ميگن زنش بد بوده رفته معتاد شده.طرف يه كم رمانتيكه ميگه حتما زنش بهش توجه نداشته دچار كمبود محبت شده و...............خلاصه قانون و سنت همه دست در دست هم براي محكوم كردن خانوما

دوست من تعريف ميكرد با آقائي اشنا شده بود .همون جلسه اول اشنائي پررو پررو اومده گفته من متاهلم و همسرم رو خيلي هم دوست دارم اما نياز به يه تنوع و دوست خوب در زندگي دارم....واقعا كه من اگه جاي دوستم بودم الان همسر محبوب اين آقا بيوه شده بودBig Grin

اما خيانت از مواردي ست كه در زندگي به هيچ وجه براي من قابل بخشش نيست!!! ولي متاسفانه توي ايراني خيلي وقتا خانوما اجبارا چون از نظر مالي وابسته به همسرشون هستن مجبورن در مورد اين فاجعه كوتاه بيان ولي بقول شما در جامعه اي كه آزادي و استقلال باشه زن هم با جرات بيشتري در صدد جبران و يا حتي تلافي بر مياد.البته من با تلافي هم موافق نيستم.كسي كه خيانت ميكنه ذات پليد خودش رو نشون داده و چرا بايد ادم بخاطر يه ادم پليد كار بدي مثل انتقام يا تلافي رو انجام بده.اصلااااا ارزششو نداره.بره سفر سلامت گلاب بروتون يه آفتابه اب هم پشت سرشBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، honareirani ، lexington ، hvm ، rs232 ، Asy ، taherifar ، msar ، alirezanz
خیانت و هرزگی کلا امر ناپسندی است و من هم مانند همه این را قبول دارم اما حرف من این است که اگه مردی ذات پلیدش رو نشون بده و خیانت کنه (آن هم نه یکبار و دو بار که صدها بار )و بیاد جلوی دوستانش پز بده و مورد تحسین دوستان خود قرار بگیرد و در مقابل زن ایشان فقط یک بار ذات پلید خودش رو نشون بده و حتی صمیمی ترین دوستانش هم او را طرد کنند عدالت زیر سوال میرود
به نظر من مرد هرزه و زنباره جایگاهی فراتر از زن مورد دار ندارد
در آمریکا چنین مرد و زنی را به یک چشم مینگرند و تفاوتی میان آنها نیست

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: ShoMpeT ، rs232 ، یه مهاجر ، honareirani ، Asy ، taherifar ، msar ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان