کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه - ابوظبی
میدونم از الان زود چک کردن ولی تو هون سایت ابوظبی که میرم ceack status که میزنم case number اینو جواب میده

No information has been found about the application number you entered. Please check carefully the number you entered. Your case number is clearly listed on your 221(g) refusal sheet and on all official correspondence from the Embassy regarding your immigration case. Please note the standard format for case numbers
این درستته؟ یعنی وقتی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-26 ساعت 13:15)abbasran نوشته:  میدونم از الان زود چک کردن ولی تو هون سایت ابوظبی که میرم   ceack status که میزنم case number اینو جواب میده

No information has been found about the application number you entered. Please check carefully the number you entered. Your case number is clearly listed on your 221(g) refusal sheet and on all official correspondence from the Embassy regarding your immigration case. Please note the standard format for case numbers
این درستته؟ یعنی وقتی

سلام
مصاحبه شما کی بوده؟
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-26 ساعت 14:00)armehraboon نوشته:  
(2016-04-26 ساعت 13:15)abbasran نوشته:  میدونم از الان زود چک کردن ولی تو هون سایت ابوظبی که میرم   ceack status که میزنم case number اینو جواب میده

این درستته؟ یعنی وقتی

سلام
مصاحبه شما کی بوده؟

دیروز بود
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-26 ساعت 14:19)abbasran نوشته:  
(2016-04-26 ساعت 14:00)armehraboon نوشته:  

این درستته؟ یعنی وقتی

سلام
مصاحبه شما کی بوده؟

دیروز بود

خوب همانطور که گفتید هنوز زوده.
تا حدود یک هفته صبر کنید که وضعیت شما به administrative processing باید تغییر کنه.
نقص مدرک که نداشتید؟
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان: abbasran ، قرباني
نه همه چیزکامل بود فقط خود آفیسر گفت یه سری مراحل اداری دارین .ویرگه ابی داد به نظرتون چقدری طول میکشه؟
خودم فکر کنم گیرکرد یر اینکه فامیل هستیم
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، قرباني
(2016-04-26 ساعت 14:30)abbasran نوشته:  نه  همه چیزکامل بود فقط  خود آفیسر گفت یه سری مراحل اداری دارین .ویرگه ابی داد به نظرتون چقدری طول میکشه؟
خودم فکر کنم گیرکرد یر اینکه فامیل هستیم

الان شما وارد چک کردن امنیتی شدید ..کاری به اینجور چیزها ندارند که فامیل باشید .

متاسفانه زمانش نا مشخصه...چند ماه ممکنه طوب بکشه..خود من بیشتر از شش ماه هست..
البته چهار ماه و پنج ماه هم بودند از دوستان اخیرا.

امیدوارم برای شما زودتر تمام بشه.
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان: abbasran ، Pargosha ، قرباني ، majidramzi
جالبه چون من هم مفاف شدم هم مار دولتی داشتم فدای شما منم منتظر شنیدن خبرهای خوبم از طرفتتون هستم
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، قرباني
(2016-04-27 ساعت 12:27)zorel13 نوشته:  سلام دوستان
ما نامه ‎NVC‎ رو مبنی بر این که پرونده ما رو دریافت و به کونسولگری ابوظبی فرستاده رو دریافت کردیم , و فرم ‎DS-160‎ رو هم آنلاین امضا کردم و ازش پرینت گرفتم حالا سوال من اینه که آیا ‎NVC‎ دوباره به ما ایمیل خواهد فرستاد یا این ما باید منتظر نامه کونسولگری باشیم؟ معمولا این روند چه مدت طول میکشه ؟ آیا خود کونسولگری ابو ظبی وقت مصاحبه رو تعیین میکنه یا ما باید در سایت خودشون ریجستر کنیم و وقت بگیریم؟ ممنون میشم کسی راهنمایی کنه از دوستان . کیس من ویزای نامزدی هست

سلام به شما

منظور شما ds-260 , ds-261 هست؟
پرداخت ها رو انجام دادید؟
کیس شما ازدواج هست یا نامزدی؟
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني
(2016-04-27 ساعت 14:02)armehraboon نوشته:  
(2016-04-27 ساعت 12:27)zorel13 نوشته:  سلام دوستان
ما نامه ‎NVC‎ رو مبنی بر این که پرونده ما رو دریافت و به کونسولگری ابوظبی فرستاده رو دریافت کردیم , و فرم ‎DS-160‎ رو هم آنلاین امضا کردم و ازش پرینت گرفتم حالا سوال من اینه که آیا ‎NVC‎ دوباره به ما ایمیل خواهد فرستاد یا این ما باید منتظر نامه کونسولگری باشیم؟ معمولا این روند چه مدت طول میکشه ؟ آیا خود کونسولگری ابو ظبی وقت مصاحبه رو تعیین میکنه یا ما باید در سایت خودشون ریجستر کنیم و وقت بگیریم؟ ممنون میشم کسی راهنمایی کنه از دوستان . کیس من ویزای نامزدی هست

سلام به شما

منظور شما ds-260 , ds-261 هست؟
پرداخت ها رو انجام دادید؟
کیس شما ازدواج هست یا نامزدی؟

ویزای من نامزدی هستش
حالا یه سوال دیگه دارم اینه که
1- برای پیکاپ مدارکی که بعد از مصاحبه به اداره پست فرستاده میشه کدوم اداره پست رو انتخاب کنم اداره پست مرکزی دیره رو باید انتخاب کنم یا پست ابوظبی؟
2- اگر پست ابوظبی رو انتخاب کردید همون روز که تحویل گرفتید رفتید کونسولگری ؟ حقیقتش این پیکاپ ویزا برای من خیلی ناواضح هست ممنون میشم کمکم کنیید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-01 ساعت 08:10)zorel13 نوشته:  دوستان

لطفا یکی جواب منو بده خواهشا

1- برای پیکاپ مدارکی که بعد از مصاحبه به اداره پست فرستاده میشه کدوم اداره پست رو انتخاب کنم اداره پست مرکزی دیره رو باید انتخاب کنم یا پست ابوظبی؟
2- اگر پست ابوظبی رو انتخاب کردید همون روز که تحویل گرفتید رفتید کونسولگری ؟ حقیقتش این پیکاپ ویزا برای من خیلی ناواضح هست ممنون میشم کمکم کنیید

سلام به شما دوست عزیز

تا اونجا که میدونم سفارت ابوظبی با پست ویزا رو ارسال نمی کنه.
پیکاپ یعنی اینکه بعضی واسطه ها مثل آزانس ها پاسپورت شما رو میگیرن و شما نیازی به سفر مجدد ندارید و انها پاسپورت
و ویزا رو در ایران به شما تحویل میدند.

کلا سفارت ابوظبی اگه ویزای یک ضرب بگیرید که پیکاپ نمیخواد مشخص میکنند چه روزی باید حضوری ویزا رو بگیرید.
حالا اگه کار به کلیرنس کشید و مدیکال شما هم اعتبارش تمام نشده بود بحث پیکاپ مطرح میشه.
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-01 ساعت 10:47)armehraboon نوشته:  

سلام به شما دوست عزیز

پیکاپ یعنی اینکه بعضی واسطه ها مثل آزانس ها پاسپورت شما رو میگیرن و شما نیازی به سفر مجدد ندارید و انها پاسپورت

کلا سفارت ابوظبی اگه ویزای یک ضرب بگیرید که پیکاپ نمیخواد مشخص میکنند چه روزی باید حضوری ویزا رو بگیرید.
حالا اگه کار به کلیرنس کشید و مدیکال شما هم اعتبارش تمام نشده بود بحث پیکاپ مطرح میشه.

درود بر شما اینطوری که من شنیدم وپرسیدم ویزای های ازدواجی رو با پیکاب نمیشه برد سفارت یه شخص باید ببره حالا یا خودتون یا شرکت های که انجام میدن ولی جزو سیستم پیکاپ نیست . پیکاپ برای ویزای توریستی هست . من خودم اگه کلیر شدم هزینه بیشتر میشه ولی خودم میرم
البته بیشتر تحقیق کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2016-05-01 ساعت 11:07)abbasran نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 10:47)armehraboon نوشته:  

سلام به شما دوست عزیز

درود بر شما اینطوری که من شنیدم  وپرسیدم ویزای های  ازدواجی رو با پیکاب نمیشه برد سفارت یه شخص باید ببره حالا یا خودتون یا شرکت های که انجام میدن ولی  جزو سیستم پیکاپ نیست . پیکاپ برای ویزای توریستی هست . من خودم اگه کلیر شدم هزینه بیشتر میشه ولی خودم میرم
البته بیشتر تحقیق کنید

خیر تفاوتی نمیکنه نوع ویزا.

ازدواجی هم میشه پیکاپ کرد. التبه منظور از پیکاپ همون شخص ثالث هست که به جای شما پاسپورت رو تحویل میده و با ویزا تحویل میگیره.
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
(2016-05-01 ساعت 11:09)armehraboon نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 11:07)abbasran نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 10:47)armehraboon نوشته:  سلام به شما دوست عزیز

درود بر شما اینطوری که من شنیدم  وپرسیدم ویزای های  ازدواجی رو با پیکاب نمیشه برد سفارت یه شخص باید ببره حالا یا خودتون یا شرکت های که انجام میدن ولی  جزو سیستم پیکاپ نیست . پیکاپ برای ویزای توریستی هست . من خودم اگه کلیر شدم هزینه بیشتر میشه ولی خودم میرم
البته بیشتر تحقیق کنید

خیر تفاوتی نمیکنه نوع ویزا.

ازدواجی هم میشه پیکاپ کرد. التبه منظور از پیکاپ همون شخص ثالث هست که به جای شما پاسپورت رو تحویل میده و با ویزا تحویل میگیره.

سلام دوستان ممنون از راهنماییتون
ویزای من نامزدی هستش چیزی که من رو مجبور به طرح این سوال کرد این که من اینترنتی وقت مصاحبه از وب سایت usvisa-info.com گرفتم و جز آپشنایی که باید انتخاب می کردم این بود که چه اداره پستی رو انتخاب میکنید؟ که سه تا هست دوتا تو دبی و یکی تو ابوظبی حالا شما میگید کسانی که یک ضربن میرن سفارت پاسپورتو تحویل میگیرن که این رو متوجه شدم که سوالم رو غلط پرسیدم و اما این که همه میگن یک پوشه رفتن از اداره پست گرفتن که من منظورم این بود ببخشید. این پوشه همون هست که میگه نیمه بازه و خودشون باز میکنن و ما حق نداریم دست بزنیم حالا سوال من اینه که این رو هم سفارت تحویل میده یا این همونه که باید از اداره پست تحویل بگیری حالا دوستان راهنمایی بدن که کدوم اداره پست راحت تره؟ و آیا این پوشه رو باید قبل از روزی که میری سفارت برای تحویل پاس. باید بگیری یا چه طوریه قضیش؟
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2015-12-07 ساعت 13:41)barfi1 نوشته:  یک میل  گرفتم که از طرف CSC دبی هست من که گیج شدم وکیل هم تعطیلات اخر هفته است جواب نمیده احتمالا وکیل ثبت نام کرده  حالا نزدیک رفتن گیج شدم و فکر میکنم مشکلی پیش نیاد .من برای روز بعد از مصاحبه بلیط برگشت گرفتم حالا این csc اگر ویزای یکضرب بگیریم پاسپورتها را میگیرد انوقت که ما نمیتوانیم برگردیم.ما میخواهیم اگر ویزای یکضرب گرفتیم از تهران توسط اژانس مسافرتی ویزاها راپیکاپ کنیم تجربه ای دارید که پیکاپ ویزا از این طریق کار درستیه و با گفتن موضوع سفارت ایران تو دبی برگه اجازه برگشت میده خیلی ممنون این هم میل از scs دبی
You have successfully registered your Immigrant Visa appointment on this website.

You must print this instruction page and bring it with you, along with the appointment letter, to the Consular interview.

You must attend your consular interview at the date and time assigned to you in your appointment letter.

For additional information on the Immigration Visa process and required documents, please refer to your appointment letter or visit the Consular Section Website at http://abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visas.html.

Applicants
Applicant Name: ******
Passport Number: ********
Case Number: ABD2015
Consular Interview Date:
Consular Section Location: Abu Dhabi
Consular Section Address: Embassies District, Plot 38 Sector W59-02 Street No. ۴, Abu Dhabi, AE
Applicant Name:
Passport Number:
Case Number: ABD2015
Consular Interview Date:
Consular Section Location: Abu Dhabi
Consular Section Address: Embassies District, Plot 38 Sector W59-02 Street No. ۴, Abu Dhabi, AE
Courier Selection details

Courier: Empost
Branch name: Empost Abu-dabi Main Hub
Address: Madinat Zayed Al Muroor Street (New Airport Road) , Abu Dhabi, ۲ 5888 AE
You only have until 06:00 GST to change the location where your visa documents will be delivered. After the time indicated above, the option to change the courier location will be deactivated from your account and at this point no courier changes will be allowed.

Best regards,

The CSC Visa Appointment and Information Service Team

چاپ
شما قرار مصاحبه ویزای مهاجرتی خود را با موفقیت در این وب‌سایت ثبت کردید.

باید این صفحه دستورالعمل را چاپ کرده و آن را همراه با نامه قرار مصاحبه با خود جهت مصاحبه کنسولی بیاورید.

باید در تاریخ و ساعت اختصاص داده شده به شما در نامه قرار مصاحبه خود در مصاحبه کنسولگری شرکت کنید.

لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند ویزای مهاجرتی و مدارک مورد نیاز، به نامه قرار مصاحبه خود مراجعه کنید یا از وب‌سایت بخش کنسولی به نشانی زیر بازدید نمایید: http://abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visas.html.

متقاضیان

نام متقاضی:
شماره پاسپورت:
شماره پرونده: ABD2015
تاریخ مصاحبه کنسولی:
محل کنسولی: Abu Dhabi
آدرس کنسولگری: Embassies District, Plot 38 Sector W59-02 Street No. ۴, Abu Dhabi, AE
نام متقاضی:
شماره پاسپورت:
شماره پرونده: ABD2015
تاریخ مصاحبه کنسولی:
محل کنسولی: Abu Dhabi
آدرس کنسولگری: Embassies District, Plot 38 Sector W59-02 Street No. ۴, Abu Dhabi, AE
اطلاعات انتخاب پیک

پیک: Empost
نام شعبه: Empost Abu-dabi Main Hub
آدرس: Madinat Zayed Al Muroor Street (New Airport Road) , Abu Dhabi, ۲ 5888 AE
فقط تا ۵, 06:00 GST فرصت دارید تا محل تحویل اسناد ویزای خود را تغییر دهید. پس از تاریخ ذکر شده در بالا، گزینه تغییر محل پیک در حساب شما غیر‌فعال می‌شود و از آن زمان به بعد دیگر تغییر دادن پیک امکان‌پذیر نیست.

با تقدیم احترام،

تیم خدمات قرار مصاحبه و اطلاعات ویزای CSC

سلام من هم مثل شما از طریق CSC وقت گرفتم فقط میشه رانمایی کنید کدوم اداره پست رو باید انتخاب کنم؟ تجربتون رو بگید
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان کسی شماره ای از ایرانی هایی که مسافر از دبی به سفارت ابوظبی می برن داره
نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان