کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه - ابوظبی
سلام دوستان
وقت مصاحبه من سه شنبه 6 می در سفارت ابوظبی هست.مدیکال شنبه عصر باز هستن؟
اگه شنبه عصر برم مدیکال تا سه شنبه جواب بهم میرسه؟شنبه مدیکال ابوظبی تعطیل نیست؟عصر جوابگو هستن ؟
ویزای ازدواج
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، maryam1 ، Nightsky007 ، msar
(2014-04-21 ساعت 01:49)melina123 نوشته:  سلام دوستان
وقت مصاحبه من سه شنبه 6 می در سفارت ابوظبی هست.مدیکال شنبه عصر باز
تا هشت شب که هستند.برای منهم سه شنبه هشت صبح اینترویو بود یکشنبه صبح رفتم مدیکال و نتیجه را دوشنبه 7 عصرگرفتم.مگردرموارد نادر که چیزمشکوکی تو تست دیده بشه بهرحال شماره موبایل روشن یا هتل را دم دست داشته باشید که باید توفرم بیمارستان بدید.اگرعینک دارید همراتون باشه. اینترویو راحت ترین مرحله اپلای هست.موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Nightsky007 ، a6l3i ، sepideh jan ، مریم فتوحی ، msar
اگه شنبه عصر برم مدیکال تا سه شنبه جواب بهم میرسه؟شنبه مدیکال ابوظبی تعطیل نیست؟عصر جوابگو هستن ؟
ویزای ازدواج

سلام دوست عزیز.امیدوارم ویزای یک ضرب بگیری.میشه بگید از زمان تکمیل مدارک تا گرفتن نامه مصاحبه چقدر طول کشید؟و بعدش مصاحبه رو واسه کی دادن؟من چند وفت دیگه مدارکم تکمیل میشه،میخوام یه امار بگیرم.متاسفانه هم بچه های ابوظبی کم هستن و هم کسی زیاد راهنمایی نمیکنه.
ممنونم
کتگوری:f2a/تاریخ ارسال مدارک:2013، 6 August /تاریخ اپروو: December 4 ,2013/تاریخ دریافت کیس نامبر: 2014, 22 February /تاریخ پرداخت 88 دلار و فرم 261: 2014, 28 February /تاریخ ارسال مدارک اسپانسر:2014, 4 march /تاریخ پرداخت 230دلار: 2014, 12 march /تاریخ کامپلیت:2014, 21 April/تاریخ دریافت نامه مصاحبه:26 مارچ/تاریخ مصاحبه:هفته اول می/کلیر:نوامبر بعد از 6 ماهSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Nightsky007 ، msar ، sib 24
(2014-04-21 ساعت 17:42)فاطمه نوری نوشته:  
ویزای ازدواج

سلام دوست عزیز.امیدوارم ویزای یک ضرب بگیری.میشه بگید از زمان تکمیل مدارک تا گرفتن نامه مصاحبه چقدر طول کشید؟و بعدش مصاحبه رو واسه کی دادن؟من چند وفت دیگه مدارکم تکمیل میشه،میخوام یه امار بگیرم.متاسفانه هم بچه های ابوظبی کم هستن و هم کسی زیاد راهنمایی نمیکنه.
ممنونم
با درود بر شما، جمعه و شنبه امارات تعطیل است اما فکر کنم کلینیک ها باز باشند چون من خودم شنبه رفتم nmc و زود هم انجام دادند و احتیاجی به وقت گرفتن هم نداره! در مورد ویزا هم اگه کار دولتی نداشته باشی ویزا یک ضرب می گیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: فاطمه نوری ، فاطمه نوری ، shadoow ، a6l3i ، sepideh jan ، msar ، sib 24
(2014-04-21 ساعت 11:50)maryam1 نوشته:  
وقت مصاحبه من سه شنبه 6 می در سفارت ابوظبی هست.مدیکال شنبه عصر باز
تا هشت شب که هستند.برای منهم سه شنبه هشت صبح اینترویو بود یکشنبه صبح رفتم مدیکال و نتیجه را دوشنبه 7 عصرگرفتم.مگردرموارد نادر که چیزمشکوکی تو تست دیده بشه بهرحال شماره موبایل روشن یا هتل را دم دست داشته باشید که باید توفرم بیمارستان بدید.اگرعینک دارید همراتون باشه. اینترویو راحت ترین مرحله اپلای هست.موفق باشید

میتونم بپرسم بعد از مصاحبه چند روز بعد ویزاتون آمد؟
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: California
ارسال مدارك به USCIS: 13 Nov. 2013
دريافت رسيد مدارك: 22 Nov. 2013
مصاحبه: 20 MAY 2014-ابوظبی
ورود به آمریکا: DEC2014
ازدواج: March 2015
انگشت نگاری: April 2015
نامه کنسلی احتمالی مصاحبه: Jun 2015
وضعیت اکنون: دریافت گرین کارت بعد از 1.6 ماه!
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
Oh my god!
تا حالا كجا بودين شما!!!؟؟

ad_jojo
عضو
رتبه: 0
0 بار تشکر شده در 0 پست

معمولا ٣تا٥روزه مياد اگه سفرنامه هارو بخونين ولي داشتيم اقاي omid بودن فكر كنم ١٠روز طول كشيده بود
امضای سانازی كه نام كاربريش شده baba manam sanaz
CR1 ازدواجى
receipt number: 20dec2012
approv : 5dec 2013!!
14jan2014:دريافت كيس نامبر
completed on: 21feb 2014!!
3apr 2014 :گرفتن وقت مصاحبه
20may2014:مصاحبه
سفارت انكارا
ويزاي يك و نيم ضرب 30may!Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، Nightsky007 ، msar
به اکثرماهایی که سه شنبه اینترویو داشتیم گفتند پنچشنبه بیایید پیکاپ ویزا ..به من گفتن یکشنبه بیا..از آنجاکه حوصله موندن بیتشر نداشتم و شب عید بود و بلیطم را نمیتونستم جابجا کنم همیجوری پنجشنبه رفتم و اماده بود. چون عملا جمعه شنبه شون که تعطیلند..حدس میزدم آماده باشه. دوروزه میاد.. ایشالا کارت صورتی گرفتید سردوروز برید و منتظر تاریخ دقیق اعلام شده نباشید. اگرهم گیردادن...ننه من غریبم بازی میشه درآوردBig Grin
[/quote]
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، shadoow ، ad_jojo ، sepideh jan ، a6l3i ، msar
(2014-04-22 ساعت 21:39)baba manam sanaz نوشته:  Oh my god!
تا حالا كجا بودين شما!!!؟؟

ad_jojo
عضو
رتبه: 0
0 بار تشکر شده در 0 پست

معمولا ٣تا٥روزه مياد اگه سفرنامه هارو بخونين ولي داشتيم اقاي omid بودن فكر كنم ١٠روز طول كشيده بود

Smile ساناز جان من به تازگی (7ماه) هست که K1 رو شروع کردم و اواسط می هم مصاحبه ام هست، ممنونم از راهنمایی شما.
اما راستش دست آخر موندم که بمونم تا ویزا بیاد بر اساس زمانی که شما هم گفتین یا بعد از مصاحبه برگردم!
پاسخ
تشکر کنندگان: baba manam sanaz ، msar
(2014-03-21 ساعت 09:29)maryam1 نوشته:  سلام. شما نوع ویزاتون چی بود؟میشه از مصاحبه بفرمائید؟ کلرنس خوردید؟
(2014-03-20 ساعت 03:38)georgia1 نوشته:  
(2014-03-16 ساعت 02:49)baba manam sanaz نوشته:  
(2014-03-16 ساعت 01:08)melina123 نوشته:  آدرس خانم ملیکا رو از کجا باید بیدا کرد چطور باید باهاش تماس گرفت لطفا راهنمایی کنید

ملينا جان چرا حاا اين همه د تب و تاپ مليكا افتادي ؟با اين همه سفرنامه تو سايت راحت ميتوني بري.در ضمن شايد سي سي داشته باشه شمارشو.يه پيغام بده به اونايي كه ابوظبي مصاحبه داشتن.از بچه هاي لاتاري هم بپرسي شايد داشته باشن.من ندارم ببخشيد

شماره خانم ملیکا 0557388634 است، من خودم امروز با شوهر ایشون به سفارت رفتم و در برگشت هم من رو رسوند به دفتر ایران ایر تا بلیط رو عوض کنم. خیلی آدم های خوبی هستند.

بعد از مصاحبه پاسپورت شما رو (برای صدور ویزا) سفارت ازتون گرفت؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، msar
(2014-04-23 ساعت 05:20)maryam1 نوشته:  به اکثرماهایی که سه شنبه اینترویو داشتیم گفتند پنچشنبه بیایید پیکاپ ویزا ..به من گفتن یکشنبه بیا..از آنجاکه حوصله موندن بیتشر نداشتم و شب عید بود و بلیطم را نمیتونستم جابجا کنم همیجوری پنجشنبه رفتم و اماده بود. چون عملا جمعه شنبه شون که تعطیلند..حدس میزدم آماده باشه. دوروزه میاد.. ایشالا کارت صورتی گرفتید سردوروز برید و منتظر تاریخ دقیق اعلام شده نباشید. اگرهم گیردادن...ننه من غریبم بازی میشه درآوردBig Grin
[/quote]

پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، msar
[/quote]

بله ايشالا ويزا يك ضرب شديد پاسپورتتون اونجا ميمونه و بعد ايشالا٣روز اينا ايشالا پاستون اماده ميشه ميگيريد.
نميشه برگرديد اصلا بي ويزا به چك هم فكر نكنيد؛) ابوظبي هستين ديگه؟ منتظر هوووورا هستيم ها هركي زودتر گرفت؛)
امضای سانازی كه نام كاربريش شده baba manam sanaz
CR1 ازدواجى
receipt number: 20dec2012
approv : 5dec 2013!!
14jan2014:دريافت كيس نامبر
completed on: 21feb 2014!!
3apr 2014 :گرفتن وقت مصاحبه
20may2014:مصاحبه
سفارت انكارا
ويزاي يك و نيم ضرب 30may!Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، shadoow ، Nightsky007 ، ad_jojo ، a6l3i ، sepideh jan ، msar
ویزای ازدواج

ممنونم
بچه ها چرا کسی جواب منو نمیده؟Sad
کتگوری:f2a/تاریخ ارسال مدارک:2013، 6 August /تاریخ اپروو: December 4 ,2013/تاریخ دریافت کیس نامبر: 2014, 22 February /تاریخ پرداخت 88 دلار و فرم 261: 2014, 28 February /تاریخ ارسال مدارک اسپانسر:2014, 4 march /تاریخ پرداخت 230دلار: 2014, 12 march /تاریخ کامپلیت:2014, 21 April/تاریخ دریافت نامه مصاحبه:26 مارچ/تاریخ مصاحبه:هفته اول می/کلیر:نوامبر بعد از 6 ماهSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2014-04-23 ساعت 18:18)فاطمه نوری نوشته:  
ویزای ازدواج

ممنونم
بچه ها چرا کسی جواب منو نمیده؟Sad

شما شنبه شنبه که برید تا دوشنبه جواب رو به راحتی بهتون میدن، نگران نباشید Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Nightsky007 ، romance33 ، ad_jojo ، a6l3i ، sepideh jan ، msar
(2014-04-23 ساعت 17:20)baba manam sanaz نوشته:  بعد از مصاحبه پاسپورت شما رو (برای صدور ویزا) سفارت ازتون گرفت؟

بله ايشالا ويزا يك ضرب شديد پاسپورتتون اونجا ميمونه و بعد ايشالا٣روز اينا ايشالا پاستون اماده ميشه ميگيريد.
نميشه برگرديد اصلا بي ويزا به چك هم فكر نكنيد؛) ابوظبي هستين ديگه؟ منتظر هوووورا هستيم ها هركي زودتر گرفت؛)
[/quote]

مرسییییییییییییییی انرژی... من هم همین آرزو رو برای شما و دیگر دوستان شبیه به ما دارم..
امیدوارم تا ماه آینده خبرهای خوب پر بشه ت. این صفحه..
پاسخ
تشکر کنندگان: kamalir36 ، romance33 ، shadoow ، behi.v ، msar
دوستای گلم بالاخره نوبت من شد تا براتون سفرنامه بنویسم
ببخشید که دیر شد چون درگیر مراسم عروسی بودم
من دیگه از مدیکال و باقی چیزا حرف نمیزنم، فقط اینو بگم که قرار بود با ملیکا برم اما تو بیمارستان یکی از دوستان لاتاری و دیدم و قرار شد باهم بریم.
دیگه قرارمو با ملیکا که میگفت ساعت 4 آماده باش کنسل کردم 5.5 از هتل حرکت کردم با اینکه یک بارم تو ابوظبی گم شدیم اما 7:50 رسیدیم.
همونطور که دوستان خوبم میدونن من توشهرداری کار میکردم اصلا احتمال ویزای یکضرب و نمیدادم افیسر اینها بود
چطور با هم آشنا شدید؟
تقریبا چه مدت؟ که من گفتم دقیقا اینقدر
میتونی تاریخشو بگی؟
تابحال ازدواج کردی؟
بچه داری؟
همسرت کجا زندگی میکنه؟
کارش چیه؟ وقتی فهمید کار همسرم دولتی هست خیلی تحت تاثیر قرار گرفت
ازدواج کرده؟
بچه داره؟
شما قبلا اقدام کردید؟
کسیو در امریکا دارید؟
چه کار میکنید؟
تبریک میگم ویزای شما قبول شد، سال خیلی خوبی داشته باشید
باورم نمیشد به همین راحتی ویزامو گرفتم، با اینکه اینجا خونده بودم کسانی که کارمند هستن به سختی ویزا میگیرن اما من یه نمونش بودم
و واقعا به این حرف که همون لحظه افیسر تصمیم میگیره که ویزا بده پی بردم و ناگفته نماند که کلی دعا خونده بودم Smile
در ضمن اینم اضافه کنم که پروندم خیلی کامل بود از حساب بانکی مشترک تا شهادت نامه دو نفر از اعضای فامیل خودمو همسرم مبنی بر اینکه هنوز زن و شوهر هستیم هم داخل پروندم بود، افیسر هندی چند تا ز مدارکمو بهم تحویل داد و هیچ چیزی ازم نخواستن هیچی
به امید اینکه یه روز همه ویزاشونو بگیرن
ازدواجی
رسید نامبر: 11 اپریل
سرویس سنتر: National Benefit Center
اپرو: تاریخ نمیدونم
مصاحبه : اپریل، یک ضرببببببب
لینک سفرنامه : http://www.mohajersara.com/thread-1910-p...#pid497326
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، baba manam sanaz ، kamalir36 ، vania77 ، shandiz ، hamed_na ، a6l3i ، sepideh jan ، mohammadg846 ، inanna ، msar ، sib 24

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان