کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه - ابوظبی
سلام دوستان
کسی هست که ۲ آذر وقت مصاحبه داشته باشه؟
ابوظبی؟
پاسخ
تشکر کنندگان: tamoko89
(2016-10-29 ساعت 11:38)nafasnejati نوشته:  سلام دوستان
ابوظبی؟

من 29 اذر وقت دارم در مورد انجام امور نیاز به اطلاعات دارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-31 ساعت 13:55)marziehforati نوشته:  
ابوظبی؟

با سلام

چه اطلاعاتی؟
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
ابوظبی؟

سلام من 1 آذر مصاحبه دارم ابوظبی اگه اطلاعاتی بخواید در خدمتم
**2014AS000057|تاریخ رویت قبولی:2MAY|تاریخ ارسال فرم از طریق ایمیل:20JUN|تاریخ جواب تاییدیه:27JUN|برنده کیس:همسرم|تعداد افراد کیس:2نفر|سفارت:زدن آنکارا تغییر دادیم ابوظبی|کارنت:18 MARCH|مصاحبه:هفته اول MAY|ویزا: خانومم یه ضرب خودم چک|ادامه پرونده از طریق |F2A مصاحبه جدید 1 نوامبر2016|دوباره چک| ورود به آمریکا:وقتی ویزا بدن
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2016-11-01 ساعت 23:16)reza3035 نوشته:  
ابوظبی؟

دوست عزيز شما خودتون وقت مصاحبه گرفتيد يا خودشون بهتون اعلام كردن؟ در حقيقت سوالم اينه كه ويزاي نامزدي هستين يا ازدواجي و چه مدت منتظر وقت مصاحبه بودين؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-01 ساعت 15:56)armehraboon نوشته:  
(2016-10-31 ساعت 13:55)marziehforati نوشته:  
ابوظبی؟

با سلام

چه اطلاعاتی؟

خانوم marziehforati
شما ويزاي نامزدي هستين يا ازدواجي و چه مدت منتظر وقت مصاحبه بودين؟ ممنون ميشم بگين
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-02 ساعت 11:58)پري57 نوشته:  
(2016-11-01 ساعت 23:16)reza3035 نوشته:  
ابوظبی؟

دوست عزيز شما خودتون وقت مصاحبه گرفتيد يا خودشون بهتون اعلام كردن؟ در حقيقت سوالم اينه كه ويزاي نامزدي هستين يا ازدواجي و چه مدت منتظر وقت مصاحبه بودين؟

سلام عزیزم، من ویزای نامزدی هستم، ۱ماه و نیم منتظر وفت مصاحبه بودم، خودشونم بهم یک نامه دادن که توش نوشته بود بعد دریافت این نامه فرم دی اس ۱۶۰ رو پر کنید و وفت بگیرید برای مصاحبه ، که منم همین کارو کردم و واسه ۲ آذر وقت گرفتم.
پاسخ
تشکر کنندگان: پري57
(2016-11-02 ساعت 11:59)پري57 نوشته:  
(2016-11-01 ساعت 15:56)armehraboon نوشته:  
(2016-10-31 ساعت 13:55)marziehforati نوشته:  من 29 اذر وقت دارم در مورد انجام امور نیاز به اطلاعات دارم

با سلام

چه اطلاعاتی؟

خانوم marziehforati
شما ويزاي نامزدي هستين يا ازدواجي و چه مدت منتظر وقت مصاحبه بودين؟ ممنون ميشم بگين
از طریق دخترم اقدام شده
پاسخ
تشکر کنندگان: پري57
سلام میشه بگید ازمایشها توی دوبی چند روز طول میکشه من دوشنبه ابوظبی وقت مصاحبه دارم و چون تنها میرم چه جوری ازدوبی برم ابوطبی که امنتر باشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام عزیزم، من ویزای نامزدی هستم، ۱ماه و نیم منتظر وفت مصاحبه بودم، خودشونم بهم یک نامه دادن که توش نوشته بود بعد دریافت این نامه فرم دی اس ۱۶۰ رو پر کنید و وفت بگیرید برای مصاحبه ، که منم همین کارو کردم و واسه ۲ آذر وقت گرفتم.
[/quote]

س

سلا م دوست عزیز
من هم تقریبا یک ماهی هست که منتظر نامه ی سفار ت برای وقت مصاحبه هستم.
1- نامه به ادرستون پست شد یا براتون ایمیل شد؟
2- من دو هفته پیش فرم ds160رو پر کردم.ایا لازمه بعد از رسیدن نامه م مجدد پر کنم این فرم رو؟
نوع ويزا:نامزديk1
تاريخ ارسال مدرك:اگست ٢٠١٦
تاريخ مصاحبه:١٠ژانويه ٢٠١٧
تاريخ ورود:فوريه ٢٠١٧
تاريخ ازدواج:فوريه٢٠١٧
ارسال مدارك براي گرين كارت:مي ٢٠١٧
تاريخ انگشت نگاري: ٢٣ جون ٢٠١٧
دريافت نامه مصاحبه:اگست ٢٠١٧
دريافت مجوز كار و سفر:سپتامبر٢٠١٧
مصاحبه:٢٦سپتامبردريافت گرين كارت:يكهفته بعد از مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-07 ساعت 18:39)nafasnejati نوشته:  
(2016-11-02 ساعت 11:58)پري57 نوشته:  
(2016-11-01 ساعت 23:16)reza3035 نوشته:  سلام من 1 آذر مصاحبه دارم ابوظبی اگه اطلاعاتی بخواید در خدمتم

سلام
من میخواستم بدونم لطفن که از چه طریقی وقت از ابوظبی گرفتین . من جایی رو پیدا نکردم كه بتونم وقت بگیرم.
میشه پیام خصوصی بدین لطفن که جوابو زودتر ببینم.
تشکر فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-11 ساعت 20:22)marziehforati نوشته:  سلام میشه بگید ازمایشها توی دوبی چند روز طول میکشه من  دوشنبه ابوظبی وقت مصاحبه دارم و چون تنها میرم چه جوری ازدوبی برم ابوطبی که امنتر  باشه

سلام .من که 5شنبه صبح برای مدیکال رفتم، شنبه غروب مدارکم آماده شد.تا جاییکه میدونم 2روز کاری هست مگر اینکه درخواست آزمایشات فوری بدین.به خود nmc ایمیل بزنین و بگین کی مصاحبه دارین ببینین برای چه زمانی بهتون وقت میده.در مورد سوال دومتون چون تنها هستین و با اتوبوس بین شهری نمیرین ، امن تر هست که با لیدرهایی که تو این کار هستن و از دم در هتل سوار میکنن و جلو سفارت پیاده میکنن برین.زود و مطمئن میرسین.مصاحبه خوب و مثمر ثمری داشته باشین. Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2016-11-12 ساعت 17:00)negarak62 نوشته:  سلام عزیزم، من ویزای نامزدی هستم، ۱ماه و نیم منتظر وفت مصاحبه بودم، خودشونم بهم یک نامه دادن که توش نوشته بود بعد دریافت این نامه فرم دی اس ۱۶۰ رو پر کنید و وفت بگیرید برای مصاحبه ، که منم همین کارو کردم و واسه ۲ آذر وقت گرفتم.

س

سلا م دوست عزیز
من هم تقریبا یک ماهی هست که منتظر نامه ی سفار ت برای وقت مصاحبه هستم.
1- نامه به ادرستون پست شد یا براتون ایمیل شد؟
2- من دو هفته پیش فرم ds160رو پر کردم.ایا لازمه بعد از رسیدن نامه م مجدد پر کنم این فرم رو؟
[/quote]

۱- نامه برای ما ایمیل شد، اونم به ایمیل نامزدم، چون تو فرم هایی که واسه ان وی سی فرستادیم ایمیل نامزدم رو داده بودیم.
نه اگه یکبار فرم دی اس ۱۶۰ رو پر کردید دیگه لازم نیست پر کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: negarak62
(2016-11-12 ساعت 21:24)mirza75 نوشته:  
(2016-11-07 ساعت 18:39)nafasnejati نوشته:  
(2016-11-02 ساعت 11:58)پري57 نوشته:  دوست عزيز شما خودتون وقت مصاحبه گرفتيد يا خودشون بهتون اعلام كردن؟ در حقيقت سوالم اينه كه ويزاي نامزدي هستين يا ازدواجي و چه مدت منتظر وقت مصاحبه بودين؟

سلام
من میخواستم بدونم لطفن که از چه طریقی وقت از ابوظبی گرفتین . من جایی رو پیدا نکردم كه بتونم وقت بگیرم.
میشه پیام خصوصی بدین لطفن که جوابو زودتر ببینم.
تشکر فراوان

توی نامه ای که براتون می فرستن خودشون می گن از کجا باید وقت بگیرید، باید اول نامه به دستتون برسه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان عزیز
حسین اقا رو به شما معرفی میکنم..ما رو برد مدیکال و اورد هتل...جواب ازمایش من و همسرم رو خودش رفت گرفت اورد برامون..یه بار دیگه هم رفت جواب ازمایش پسرم رو گرفت و برامون اورد..ما رو برد ابوظبی برا مصاحبه و برمون گردوند هتل..کلا ‎350‎ درهم ازمون گرفت...خیلی آدم خوبیه...اگه شمارش و خواستین بهم پیام خصوصی بدین...رتبه فراموش نشه .ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان