کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه - ابوظبی
(2014-07-04 ساعت 21:19)shandiz نوشته:  دوستان اگه ازانسی میشناسید که کارش خوبه برای گرفتن ویزای امارات ممنون میشم توپیام خصوصی تلفن یا ادرسشو بدید ممنون

سلام دوستان
لطفا منو راهنمایی کنید .
1)اگر یک فرد سیتزن باشد ولی در آمد نداشته باشد و برای یک ایرانی درخواست ویزای نامزدی کند کدام روش بهتر هست ؟
1-1 - بره ایران عقد کنه و سپس درخواست کنه همسرش بیاد .
1-2 - هر دو برن کشور دوم مثلا دبی یا ترکیه عقد کنند و سپس درخواست ویزا برای همسرش بکنه .
1-3 - از آمریکا در خواست ویزای نامزدی کنه . ( چه مدارکی مورد نیاز است برای اثابت دیدن همدیگر و تمکن مالی تقاضا دهنده چفدر مهمه )
2) اگر یک فرد سیتزن نباشد و گرین کارت داشته باشد ولی در آمد داشته باشد (ماهی 1400 دلار ) و برای یک ایرانی درخواست ویزای نامزدی کند کدام روش بهتر هست ؟
2-1 - بره ایران عقد کنه و سپس درخواست کنه همسرش بیاد .
2-2 - هر دو برن کشور دوم مثلا دبی یا ترکیه عقد کنند و سپس درخواست ویزا برای همسرش بکنه .
2-3 - از آمریکا در خواست ویزای نامزدی کنه . ( چه مدارکی مورد نیاز است برای اثابت دیدن همدیگر و تمکن مالی تقاضا دهنده چفدر مهمه )
خواهشمند است نسبت به تجربه ای که دارید بهترین روش و سریعترین روش را در دو حالت فوق سیتزن باشد و گرین کارت داشته باشد به ایمل من ارسال نماید یا پیام خصوصی بدهید .
تعداد کیس : 4 نفر
ارسال مدارک : 91/4/21
نامه دوم :1 آذر   مصاحبه: 21 دی
کلیرنس :12/1 تحویل پاس : 12/14
صدور ویزا : 12/17 دریافت ویزا برای 3 نفر : 12/21
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، Tolu IR
دوستان کسی میدونه برای ابوظبی چه جوری باید وقت گرفت؟ پول MRV رو هم دادم ....توی سایت .......?usvisa-info.com k1
6 آذر =27نوامبر 2013تحویل و پست مدارک
13آذر=4دسامبر 2013 رسید نامبر
9بهمن=29 ژانویه2014 اپروو
23بهمن=12فوریه2014نامه کیس نامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR
سلام بچه ها .
4 تا 7 سپتامبر کسی هست بریم ابوظبی؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Tolu IR
(2014-08-11 ساعت 16:47)injaoonja نوشته:  سلام بچه ها .
4 تا 7 سپتامبر کسی هست بریم ابوظبی؟

من 28 امTongue
6 آذر =27نوامبر 2013تحویل و پست مدارک
13آذر=4دسامبر 2013 رسید نامبر
9بهمن=29 ژانویه2014 اپروو
23بهمن=12فوریه2014نامه کیس نامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، sepideh jan ، Tolu IR
با سلام
داستان ما از جایی شروع شد که بعد از 1 سالو 4 ماه وقت مصاحبم امد و من از اونجا که واکسنهامو چند ماه بود تکمیل کرده بودم فقط دنبال هواپیما وهتل بودم که هواپما رو 1 ماه قبل پروازم رزرو کردم سیستمی ماهان 17 به 20 اگست و هتلم انتخابم نزدیکی به مترو بود و قیمته پایین (خرج الکی نمیخواستم بکنم )تنها هم بودم و به قول معرف یه جا لازم داشتم که استراحت کنم هتلم نزدیک ایستگاه الاتحاد یا union بود که 3 دقیقه پیاده روی داشت)
من جوری پروازمو رزرو کرده بودم که صبح اولین پرواز باشه که به مدیکال همون روز برسم و برگشتم اخرین وقت باشه که بتونم وقتمو عوض کنم (اگه یک ضرب میشد ) و هتلمو تا زمانی که سفارت میده عقب بندازم
مصاحبه
شب ساعت 10:30 با اون که فکر نمیکردم خوابم ببره خوابیدم و ساعتو 3:30 گداشتم ولی وقتی ساعت زنگ خورد 30 دقیقه کوک کردم که بازم بخوابم (به خودم گفتم پاشو ببینم ) اماده شدم ساعت 4:45 قرار داشتم با ملیکا امد در هتل سوار شدیم و با 2 تا کیس لاتاری افا میلاد و اقا حامد هم سفر شدم ساعت 6 و خورده ای جلوی سفارت بودیم 1 2 3 نفرای اول رو صندلیهای چوبی تا ساعت 7 که کم کم کار کنا امدن هوا هم خوب بود ساعت 7:30 کم کم بعد از باز رسی و نشون دادن پاس و وقت سفارت رفتیم داخل و دوباره نشستیم تا 30 دقیقه دیگه که از اونجا به سالن گرفتن مدارک و انگشت نگاری دعوت شدیم
بعد از گرفتن شماره و نشستن رو صندلیها نوبت خوندن شماره بود که 2 سمت سالون نشون داده میشه مثل بانک خودمون و اول مدارکو ازمون میگیرند بعد انگشت نگاری و بعد شروع به مصاحبه که همه اینها طبق شماره ای که گرفتین همون اول پیش میره تعدادی اونجا دیدم که خیلی استرس داشتن و خانمی که رو به روی من نشسته بود میلرزید ولی استرس به خودتو راه ندید خیلی راحت تر از اون چیزی هست که فکرشو میکنید ( البته یکی باید اینو به خود من میگفت)منم با 2 تا دوستان کمی حرف میزدیم که باعث میشد استرسم از بین بره
مصاحبه با استیو
سلام .. سلام
مدارکمو که 4 کیلو میشد از ترجمه تا عکس نامه ایمیلو چتو و..... گذاشتمو نشستم(هیچ کدومو نه دید نه گرفت ) سوالهای در مورد همسرم چند سال اونجا هستو کی رفته چی کار میکنه کجا زندگی میکنه و پدرشون کی رفتن و....
خودم چی کار میکنه خدمت کجا رفتی چند ساله با هم اشنا شدید کی ازدواج کردید اخرین باری که دیدید همو کی بوده و....
در اخر شما لازم دارید که مدارکتون چک بشه از 3 هفته دیگه چک کنید اسمتون تو سایت میاد و بین 3 تا 6 ماه طول میکشه این مرحله برگه ابی رو دادو که AP رو ش با ماژیک فسفری رنگ زد و منم تا اون موقعه با لبخند جوابشو میدادم با ناراحتی گفتم من 9 ماه همسرمو ندیدم یعنی 3 تا 6 ماه دیگه باید منتظر بمونم گفت ببخشید همه ایرانیها باید این چک رو بخورند منم با ناراحتی پاشدم امدم بیرون و یه خداحافظی خشک کردم نمیدونم جواب داد یا نه.
همون شبم پرواز داشتم ساعت 10 و امدم تهران
این بود کل ماجرای مصاحبه من از همه دوستانی که منو کمک کردن و برام دعا کردن ممنونم
اگه سوالی بود بپرسید همین جا تا دوستان هم استفاده کنند و منم تا جایی که بتونم جواب میدم
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
پاسخ
ممنون شاندیز جان. واقعا گفت به همه ایرانیا چک می خوره؟؟ خدایاااااا
کیس cr1: ارسال مدارک 2013 may-اپروو 2 ژانویه 2014- دریافت کیس نامبر 25 فوریه، ابوظبی - پرداخت 88$ 2آوریل و 230$ 5آوریل -چک لیست اول 2 جولای- چک لیست دوم 1 آگوست- ایمیل تکمیل مدارک و نوبت مصاحبه 11 سپتامبر- 20 اکتبر مصاحبه (و AP) - کلیر 23 نوامبر Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، vania77 ، Nightsky007 ، sib 24 ، Tolu IR
فکر میکنم برای اقایونی که سربازی رفتن اینطور باشه ملیکا هم وقتی امدم بیرون همینو گفت . ولی همون روز به خانومها هم ap زدن نمیدونم چی بگم و ایراد کار کجا بود
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، vania77 ، mamar61 ، Nightsky007 ، a6l3i ، sib 24 ، Tolu IR
امیدوارم زود درست بشه کارت و خدا کمک کنه به همه ما !!!
کیس cr1: ارسال مدارک 2013 may-اپروو 2 ژانویه 2014- دریافت کیس نامبر 25 فوریه، ابوظبی - پرداخت 88$ 2آوریل و 230$ 5آوریل -چک لیست اول 2 جولای- چک لیست دوم 1 آگوست- ایمیل تکمیل مدارک و نوبت مصاحبه 11 سپتامبر- 20 اکتبر مصاحبه (و AP) - کلیر 23 نوامبر Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، shadoow ، vania77 ، Nightsky007 ، a6l3i ، Tolu IR
همه ایرانی ها که نمیخورند اگه سربازی نرفته باشید و درحال تحصیل باشید احتمال 90 درصد نمیخورید اینو دیدم که میگم دومورد دقیقن همین شرایط داشتن ویزا یه ضرب گرفتن
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، shadoow ، mamar61 ، a6l3i ، sib 24 ، Tolu IR
سلام دوستان کسی میدونه وضعیت ابوظبی الان چجوره؟
از زمان دریافت ایمیل کامل شدن مدارک F2A تا ایمیل دادن وقت مصاحبه الان چقدر طول میکشه؟
وبعدش وقت مصاحبه ابوظبی را واسه چقدر بعد میدن معمولا الان؟
ممنون میشم از دوستانی که اخیرااز ابوظبی خبری داشتن کمک
کنند چون من باید برگردم .
با خود ابوظبی تماس بگیرم فایده داره چون ان وی سی گفت نمیدونیم؟یا سایتی هست که حدود دستم بده؟
وایا واقعا لازمه وقت مصاحبه آمریکا بود؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، reasonable ، sepideh jan ، Tolu IR
کسی نظری نداره دوستان؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-08-21 ساعت 16:18)shandiz نوشته:  با سلام
داستان ما از جایی شروع شد که بعد از 1 سالو 4 ماه وقت مصاحبم امد و من از اونجا که واکسنهامو چند ماه بود تکمیل کرده بودم فقط دنبال هواپیما وهتل بودم که هواپما رو 1 ماه قبل پروازم رزرو کردم سیستمی ماهان 17 به 20 اگست و هتلم انتخابم نزدیکی به مترو بود و قیمته پایین (خرج الکی نمیخواستم بکنم )تنها هم بودم و به قول معرف یه جا لازم داشتم که استراحت کنم هتلم نزدیک ایستگاه الاتحاد یا union بود که 3 دقیقه پیاده روی داشت)
من جوری پروازمو رزرو کرده بودم که صبح اولین پرواز باشه که به مدیکال همون روز برسم و برگشتم اخرین وقت باشه که بتونم وقتمو عوض کنم (اگه یک ضرب میشد ) و هتلمو تا زمانی که سفارت میده عقب بندازم
مصاحبه
شب ساعت 10:30 با اون که فکر نمیکردم خوابم ببره خوابیدم و ساعتو 3:30 گداشتم ولی وقتی ساعت زنگ خورد 30 دقیقه کوک کردم که بازم بخوابم (به خودم گفتم پاشو ببینم ) اماده شدم ساعت 4:45 قرار داشتم با ملیکا امد در هتل سوار شدیم و با 2 تا کیس لاتاری افا میلاد و اقا حامد هم سفر شدم ساعت 6 و خورده ای جلوی سفارت بودیم 1 2 3 نفرای اول رو صندلیهای چوبی تا ساعت 7 که کم کم کار کنا امدن هوا هم خوب بود ساعت 7:30 کم کم بعد از باز رسی و نشون دادن پاس و وقت سفارت رفتیم داخل و دوباره نشستیم تا 30 دقیقه دیگه که از اونجا به سالن گرفتن مدارک و انگشت نگاری دعوت شدیم
بعد از گرفتن شماره و نشستن رو صندلیها نوبت خوندن شماره بود که 2 سمت سالون نشون داده میشه مثل بانک خودمون و اول مدارکو ازمون میگیرند بعد انگشت نگاری و بعد شروع به مصاحبه که همه اینها طبق شماره ای که گرفتین همون اول پیش میره تعدادی اونجا دیدم که خیلی استرس داشتن و خانمی که رو به روی من نشسته بود میلرزید ولی استرس به خودتو راه ندید خیلی راحت تر از اون چیزی هست که فکرشو میکنید ( البته یکی باید اینو به خود من میگفت)منم با 2 تا دوستان کمی حرف میزدیم که باعث میشد استرسم از بین بره
مصاحبه با استیو
سلام .. سلام
مدارکمو که 4 کیلو میشد از ترجمه تا عکس نامه ایمیلو چتو و..... گذاشتمو نشستم(هیچ کدومو نه دید نه گرفت ) سوالهای در مورد همسرم چند سال اونجا هستو کی رفته چی کار میکنه کجا زندگی میکنه و پدرشون کی رفتن و....
خودم چی کار میکنه خدمت کجا رفتی چند ساله با هم اشنا شدید کی ازدواج کردید اخرین باری که دیدید همو کی بوده و....
در اخر شما لازم دارید که مدارکتون چک بشه از 3 هفته دیگه چک کنید اسمتون تو سایت میاد و بین 3 تا 6 ماه طول میکشه این مرحله برگه ابی رو دادو که AP رو ش با ماژیک فسفری رنگ زد و منم تا اون موقعه با لبخند جوابشو میدادم با ناراحتی گفتم من 9 ماه همسرمو ندیدم یعنی 3 تا 6 ماه دیگه باید منتظر بمونم گفت ببخشید همه ایرانیها باید این چک رو بخورند منم با ناراحتی پاشدم امدم بیرون و یه خداحافظی خشک کردم نمیدونم جواب داد یا نه.
این بود کل ماجرای مصاحبه من از همه دوستانی که منو کمک کردن و برام دعا کردن ممنونم
اگه سوالی بود بپرسید همین جا تا دوستان هم استفاده کنند و منم تا جایی که بتونم جواب میدم
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، Tolu IR
باتشکراز سفر نامه های خوبتون ودرخواست سفرنامه از دوستانی که جدیدا با کیس ازدواج برای مصاحبه رفته اند من دو چیز را نفهمیدم
۱.گواهی سوپیشینه پلیس مگر برای ایرانیها هم می خواهند که دوستان در سفر نامه ها برده بودند؟
۲.لطفا در مورد مقدارو چگونگی پرداخت پول سفارت برای کیس ازدواج توضیح بدهید F2A چون فکر میکردم در سفارت میگیرند ولی دوستان از بانک چیزهایی گفته اند! ممنونم
در ضمن ما برای نوامبر وقت مصاحبه گرفتیم دوستان دیگری هستند؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR
(2014-10-12 ساعت 14:14)farnaz.f نوشته:  باتشکراز سفر نامه های خوبتون ودرخواست سفرنامه از دوستانی که جدیدا با کیس ازدواج برای مصاحبه رفته اند من دو چیز را نفهمیدم
۱.گواهی سوپیشینه پلیس مگر برای ایرانیها هم می خواهند که دوستان در سفر نامه ها برده بودند؟

سلام
در صورتی که به مدت بیش از 6 ماه, خارج از ایران زندگی کرده باشید....باید از اداره پلیس محل اقامتتون در اون کشور, گواهی سو پیشینه ببرید

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
پاسخ
تشکر کنندگان: farnaz.f ، a6l3i ، sib 24 ، Tolu IR
(2014-08-21 ساعت 16:18)shandiz نوشته:  با سلام
مصاحبه
مصاحبه با استیو
سلام .. سلام

سلام دوستان عزیز،
ممنون از سفرنامتون یه چند تا سوال داشتم که برا دوسه تا از بچه هایی که نوامبر مصاحبه ویزای ازدواجی دارن و احتمالا بقیه پیش اومده، ممنون میشم راهمنمایی کنید
1) آیا ترجمه شناسنامه وعقد نامه برا مصاحبه لازمه؟ سو پیشینه ایران چطور؟
2) مدارک مالیاتی چطور؟ چون وکیل بنده گفتن پرونده کامله و هیچی لزم نیست؟
3) هزینه سفارت چقده و کجا باید پرداخت بشه تو خود سفارت یا بانک خارج از سفارت؟
4) علاوه بر سند ازدواج دیگه چه مدارکی برای صحت ازدواج لازمه؟
ممنون از راهنماییتون
4)
پاسخ
تشکر کنندگان: farnaz.f ، Tolu IR

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان