کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تجربیات ما در اجاره خونه!
سلام دوستان، من یک سوییت اجاره کردم یکساله، الان میخوام حدود هفت ماه باقیمانده رو اجاره رو واگذار کنم در خیابان Wilshire, New Hampshire، لس آنجلس سوییت بزرگ با اثاثیه ضروری، نزدیک ایستگاه مترو و اتوبوس ، مبلغ اجاره۱۲۵۰ دلار + ۷۵۰ دلار دیپازیت، هزینه اثاثیه جداگانه حساب میشه، اگر کسی خواست از اول جولای یا اول آگوست آماده اجاره می‌باشد
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان:
#لاس وگاس
#Las Vegas
دوستان عزیز یه منزل (کاندو) دو خوابه و دو حمام و دستشویی در #سامرلین پارک وی .
بافولو و واشینگتون روبروی پارک بزرگ. طبقه دوم بسیار تمییز و مرتب . نزدیک فری وی دو دقیقا نزدیک آلبرتسون. نزدیک جیم (ایی او اس) سه دقیقه. نزدیک گس استیشن سه دقیقه. ایستگاه اتوبوس ۱ دقیقه پیاده روی. خلاصه از نظر موقعیت بسیار عالی و منطقه سیف و همسایه های عالی. با انباری بزرگ اجاره داده میشود.
2013AS1xXXخودم/مصاحبه آنکارا/تاریخ مصاحبه20فوریه/برگه صورتی/ کلیر6augبعداز167روز./زندگی در سیاتل.بلویوSmile.
می ۲۰۱۵ موو از سیاتل????????⛈ به وگاس☉☀??☉???⭐ ??????????????????????????????☉☀
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خانم هستم ودر اورنج کانتی کالیفرنیا در یک اپارتمان یکخوابه در نزدیکی ایرواین و لیک فارست هستم .اگر خانمی برای موقت نیاز به اسکان و اقامت داشته باشه خوشحال میشم با من تماس بگیرید و پیام بدید .
اگر پیام خصوصی بدید ممنون میشم .
**2013AS022ایروان1نفر مصاحبه دسامبر ویزا:دو روز بعد از مصاحبه سفرنامه اولین سفر بهار2013
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام، واحد ۱ خوابه مستقل نوساز با سرویس و فول امکانات در Brentwood کالیفرنیا نزدیک مرکز خرید و ایستگاه اتوبوس Bart به سانفرانسیسکو برای کوتاه مدت یا بلند مدت اجاره داده میشود. پیام خصوصی لطفا
درخواست گرین کارت برای والدین:
Case number: YRV2019
Visa Class: IR5
Your case is currently at: NVC
Foreign state of chargeability: Iran
Interview Location: Yerevan
Priority Date:  09-Feb-2018
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-01-30 ساعت 05:47)Pay نوشته:  سلام، واحد ۱ خوابه مستقل نوساز با سرویس و فول امکانات در Brentwood کالیفرنیا نزدیک مرکز خرید و ایستگاه اتوبوس Bart  به سانفرانسیسکو برای کوتاه مدت یا بلند مدت اجاره داده میشود. پیام خصوصی لطفا

سلام برای کوتاه مدت یک ماه میشه و در ضمن جه قیمت مرسی
f4
may 2003
ank2010
interview date march 2016
ankara
خودم (نفر اصلی)و بچه ها یکضرب
صدور ویزا 30جون
همسر ap
ورود 22 augest
green card 7 oct
دریافت ایمیل کلیری همسر 12 oct
صدور ویزا همسر 21 NOV
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان کسی در فینیکس اریزونا برای اجاره کوتاه مدت سراغ داره؟ اگر سایتی هم میدونید ممنون میشم راهنمایی کنید
f4
may 2003
ank2010
interview date march 2016
ankara
خودم (نفر اصلی)و بچه ها یکضرب
صدور ویزا 30جون
همسر ap
ورود 22 augest
green card 7 oct
دریافت ایمیل کلیری همسر 12 oct
صدور ویزا همسر 21 NOV
پاسخ
تشکر کنندگان:
ما هیوستون تگزاس هستیم از 24 می تا 24اگوست آپارتمانمون رو با کلیه امکانات ومبله اجاره میدیم
دوخوابه، دودستشویی ودوحمام در منطقه بسیار خوب مموریال
با سکوریتی عالیه و محیطی بسیار ارام ودلنشین .
ماهی هزار دلار برای کرایه خانه ،آب،برق ، وسایر هزینه ها.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.من دنبال یک استودیو در اورنج کانتی، ترجیحا اناهایم یا فولرتون هستم برای 6 ماه یا یک سال.
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-02-05 ساعت 10:31)azb2003 نوشته:  
(2018-01-30 ساعت 05:47)Pay نوشته:  سلام، واحد ۱ خوابه مستقل نوساز با سرویس و فول امکانات در Brentwood کالیفرنیا نزدیک مرکز خرید و ایستگاه اتوبوس Bart  به سانفرانسیسکو برای کوتاه مدت یا بلند مدت اجاره داده میشود. پیام خصوصی لطفا

سلام برای کوتاه مدت یک ماه میشه و در ضمن جه قیمت مرسی

بله دوست عزیز، شما میتوانید برای کوتاه مدت هم محل را اجاره کنید. برای پیگیری قیمت میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید:
https://abnb.me/KUh4nimNKL
درخواست گرین کارت برای والدین:
Case number: YRV2019
Visa Class: IR5
Your case is currently at: NVC
Foreign state of chargeability: Iran
Interview Location: Yerevan
Priority Date:  09-Feb-2018
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان