کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
غذاهای آمریکا
منم عاشق كله پاچه هستم ...سعي ميكنم زياد به قيافش فكر نكنم
پاسخ
تشکر کنندگان: kasrafo ، لاتاری ، mohammadg846 ، msar ، HERMES7
هرگونه سبزی، ادویه یا غذای ایرانی با مارک صدف و یا مارکهای دیگر را میتوانید در آمازون سفارش بدهید...
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
تشکر کنندگان: usa lover ، el333 ، سمانه777 ، Nasimmmm ، لاتاری ، mohammadg846 ، pari pariaaa ، msar
سلام
مي تونم بپرسم بهترين شهر نسبت به منساب بودن(ارزون بودن) خورد و خوراك و اجاره كدومه؟
ممنون مي شم كمكم كنيد

(2013-05-28 ساعت 23:47)nicole.gemini نوشته:  هرگونه سبزی، ادویه یا غذای ایرانی با مارک صدف و یا مارکهای دیگر را میتوانید در آمازون سفارش بدهید...
سلام
مي تونم بپرسم بهترين شهر نسبت به منساب بودن(ارزون بودن) خورد و خوراك و اجاره كدومه؟
ممنون مي شم كمكم كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: لاتاری ، mohammadg846 ، msar
گران ترین ساندویچ در آمریکا

این ساندویچ هات داگ که به گرانترین ساندویچ آمریکا معروف شده است به بزرگی چوب بیس بال است و خرچنگ و خاویار از موراد تشکیل دهنده این ساندویچ خوشمزه و پر طرفدار آمریکایی به حساب می آید.

قیمت این ساندویچ گران قیمت به بیش از 2000 هزار دلار می رسد.

[عکس: 1rmkbvdrglbj1kuvfdbo.jpg]

[عکس: cv89w3ntcbfbynem79.jpg]

[عکس: teaa9kpcwdd122ajf86.jpg]

[عکس: 703oe8ogcfus3d4edo1.jpg]
پاسخ
در امریکا غدا ملی نیست چون تمامی مرد این کشور مهاجر هستند ولی فست فود حرف اول رو میزنه که فقط گوشته و این باعث به وجود اومدن چاقی در مردم و حتی کودکان است
پاسخ
تشکر کنندگان: barvos ، sunnyluie ، لاتاری ، mohammadg846 ، sce ، آلیس-1980 ، msar
غذاهای دریایی امریکا چطوره چه نوع ماهی هایی دارن کس میدونه؟؟؟ میدونم حلوا دارندکه خیلی گرونه! گربه ماهی زیاد میخورند قزل آلا دارند کفال هم دارند اما میگن کفال هاشون مثله کفال شمال نیست

چون من خیلی اهل ماهی هستم از گوشت زیاد خوشم نمیاد
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadg846 ، sce ، msar
با سلام
از دوستانی که در هیوستون زندگی می کنند خواهشمندم فروشگاه های حلال و ایرانی را با ذکر آدرس معرفی کنند. با تشکر
خدایا سرنوشت مرا خیر بنویس، تقدیری مبارک تا هر چه را که تو دیر می خواهی، زود نخواهم و هر چه را که تو زود می خواهی، دیر نخواهم. "معلم شهید انقلاب، زنده یاد دکتر علی شریعتی"
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadg846 ، sce ، msar
(2013-05-30 ساعت 10:40)erfanslash نوشته:  گران ترین ساندویچ در آمریکا

این ساندویچ هات داگ که به گرانترین ساندویچ آمریکا معروف شده است به بزرگی چوب بیس بال است و خرچنگ و خاویار از موراد تشکیل دهنده این ساندویچ خوشمزه و پر طرفدار آمریکایی به حساب می آید.

200 یا 2000
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2014-04-03 ساعت 20:57)eybaba نوشته:  
(2013-05-30 ساعت 10:40)erfanslash نوشته:  گران ترین ساندویچ در آمریکا

200 یا 2000

فاکتورش 200 ها
do the best with what you have and where you are
شماره کیس: 2014AS000001xxx،تاریخ رویت قبولی: 1 MAY، کنسولگری: آنکارا، ارسال فرمهای سری اول: JULY-Email،تأییدیه :یک هفته بعد، تعداد نفرات:1 نفر، کارنت شدن کیس: AUG/15، نامه دوم: 20 NOV، مصاحبه: ژانویه، دریافت ویزا: ژانویه (یک ضرب)، ورود به آمریکا: اگه خدا بخواد به زودی، دریافت گرین کارت:؟
پاسخ
(2014-04-03 ساعت 15:06)ahmad120 نوشته:  با سلام
از دوستانی که در هیوستون زندگی می کنند خواهشمندم فروشگاه های حلال و ایرانی را با ذکر آدرس معرفی کنند. با تشکر

فروشگاه فونشیا ضلع جنوبی وستهایمر حدفاصل دیری اشفورد و کرک وود بهترین و معتبرترین فروشگاهی هست که می تونین تقریبا تمام مایحتاج مورد نیاز خودتون رو اونجا تهیه کنین.فروشگاهی ایرانی عربی که مشتری های زیادی هم داره.البته این فروشگاه شعبه ای هم در داون تاون داره که به بزرگی و کیفیت این فروشگاه نیست و ایرانی ها عمدتا از فونشیا وستهایمر خرید می کنن.
برای خرید گوشت حلال می تونین از فروشگاه آدم در ضلع شمالی وستهایمر(دقیقا روبروی فونشیا)استفاده کنین.فروشگاه جورسلام در ضلع غربی هیلکرافت حدفاصل ریچموند و وست پارک هم گوشت های حلال داره که البته من شخصا محیط اونجا رو دوست ندارم.ورودی فروشگاه توی ذوق آدم میزنه.
موفق باشین.
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، amin arefi ، msar ، nora-nora ، pishtaz611
(2014-03-14 ساعت 14:56)ginjer نوشته:  غذاهای دریایی آمریکا چطوره چه نوع ماهی هایی دارن کس میدونه؟؟؟ میدونم حلوا دارندکه خیلی گرونه! گربه ماهی زیاد میخورند قزل آلا دارند کفال هم دارند اما میگن کفال هاشون مثله کفال شمال نیست

چون من خیلی اهل ماهی هستم از گوشت زیاد خوشم نمیاد

اگه مثل من بزرگ شده بندرعباس و بوشهر باشین بعید می دونم طعم ماهی های اینجا شما رو راضی کنه.طعم و مزه حلوا سیاه و شوریده به هیچ وجه برای من با قزل و این حرفا قابل مقایسه نیست.اما بسته به ذائقه شما می تونین از انواع ماهی های دیگه لذت ببرین.من شخصا تیلاپیا و سالمون رو اگه اشتباه نکنم همون نارنجیه،به شرطی که همراه با مخلفات دیگه باشه دوست داشتم.البته این موارد رو من در مورد هیوستون گفتم.شاید دوستان جاهای دیگه ماهی هایی سراغ داشته باشن که بهتر از ماهی های ایران باشه.البته بعید می دونم به خوشمزگی ماهی جنوب ماهی داشته باشیم.Big GrinTongue
لاتاری 2013
پاسخ
سلام به همه
نمیدونم این تاپیک رو چرا تازه امروز دیدم.
اولین که راجع به کله پاچه بگم. من خودم متنفرم اما اگر دوس دارین ، برید رستوران مکزیکی هاو عاشق کله پاچه هستند. اگر هم خودتون میخواین درست کنید تو فروشگاههای food for less- El super - هست خیلی هم تمیز.

یکنفرهم راجع به ماست گفته بود. ببینید اینجا ماست خیلی گرونه. ما از فروشگاه balboa یا northpark produce که ایرانی-خاورمیانه ای هستند ، خرید میکنیم . یک ظرف ماست 2 پوندی رو ما 4$ میخریم. که البته نمیخریم.
شوهرم یک ماستی میزنه خفن. یک گالن شیر که میخریم ، یک گالون ماست میزنیم. که حدود 12$ به صرف ما هست.
و حتی یاد گرفته که همون ماست رو ترش کنه و ازش کشک درست کنه. چون یک شیشه کشک هم اینجا زیر 8$ پیدا نمیشه.
خلاصه اینکه خیلی به صرفه تر هست.
البته بگم من ساکن سن دیگو - کالیفرنیا هستم و این فروشگاههایی که گفتم مال اینجا هست.
تعداد اعضا : ۲نفر ، شماره کیس : **۱۲، تاریخ رویت قبولی : ۹ می، ارسال فرمها : جولای، محل مصاحبه : ایروان، تاریخ مصاحبه : ۲۲ دسامبر، تاریخ دریافت ویزا : فوریه، تاریخ مهاجرت : ۲۹ می ۲۰۱۳ ، ایالت ورودی : سن دیگو، کالیفرنیا، زندگی در حال حاظر : استرلینگ، ویرجینیا
پاسخ
دقیقا

دقیقا همینطوره
زنده ایم با امید
پاسخ
مرغ بریان تو آمریکا طرفدار داره؟
کیس نامبر: 2015AS0##0/ سفارت: آنکارا/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/مشاهده قبولی: 1 می 2014/ ارسال فرم: 13 جون 2014/ کارنت شدن: 12 آگوست 2014/ نامه دوم: 24 نوامبر 2014/ زمان مصاحبه: هفته اول ژانویه 2015/ آپدیتها: 6، 7، 8، 12 ژانویه، 20 فوریه و 8، 10، 14 آپریل هردو نفر، 13، 14 ژانویه، 12 فوریه، 9، 16 مارچ و 2، 3 آپریل خودم، 1، 2 آپریل خانمم/ کلیر شدن 14 آپریل
پاسخ
ولی خودمونیم گوشت خوک هم خوش مزشا

به قول جناب چاپلین: شاید این زندگی اون مهمونی نیست که می خواستی به آن دعوت بشی،ولی حالا که دیگه دعوت شدی تا میتونی زیبا برقص
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان