کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: کدام برند و رستوران را بیشتر از بقیه ترجیح می دهید؟
کی اف سی
33.33%
33 33.33%
مک دونالد
36.36%
36 36.36%
برگر گینگ
15.15%
15 15.15%
پیتزا هات
11.11%
11 11.11%
البیک
1.01%
1 1.01%
بوف
3.03%
3 3.03%
مجموع 99 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کدام برند؟ کدام رستوران؟
سلام به همه دوستان
اینجا ساندویچ مورد علاقه من ساب وی عالیهههههههههههههههههههه ......

راستی به دلیل علاقه شدید همسر من به تنوع غذاها ما خیلی از غذاها رو امتحان کردیم اینجا
و به تازگی در مرکز شهر یه کافه رستوران ایرانی پیدا کردیم با غذای خیلی عالی به نام کافه صمد دوستای دالاس نشین میتونن برن و کاملا یاد ایران بیافتن
موفق باشید
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
پاسخ
خواهر من اخه ساب وی ؟!!! دیگه قلابی تر از اینم هست ؟ بهرحال نوش جان. سلیقه ها یکی نیسن.
پاسخ
تشکر کنندگان: kasrafo ، msar
in & out خيلي بهتر از بقيه است يكي نيست تو منطقه كوپرتينو به من كلاس زبان معرفي بكنه يا يه راهنمايي بده البته نميخوام گرون باشه none credit باشه لطفا لطفا
پاسخ
تشکر کنندگان: maka2 ، msar
دوستان کی اف سی چندین ماه هست توی ایران راه اندازی شده ! حالا نمی دونم چطوری و با چه جوازی (پارتی بازی ) این برند رو اوردن ! توی خیابان ولیعصر تهران.بین نیایش و پارک وی هست ! (اسم کوچش رو الان یادم نیست اما سر نبش یه کوچه بود تو راسته ی ولیعصر)
غذاهاش هم نسبت به جاهای دیگه عالی بود
ضمنا این رستوران مربوط به کریم باقری هست :دی
حتما برید چون مشتریش می شید
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، زری وحدتی ، اليس ، msar
منم یه همچین چیزی رو شنیده بودم اما خود کی اف سی اعلام کرده که به هیچ وجه در ایران شعبه ای نداره میتونین یه سرچ کنین تا جواب بگیرین
پاسخ
تشکر کنندگان: satin ، romance33 ، msar
میدونم که قلابی هست !‌:دی شکی درش نیست !‌اما واسه تجربه عالیه چون خداییش غذاهاش خوبه نسبت به هم رده های خودش
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، msar
اسم تاپیک فست فود بود بهتر نبود؟اینا هیچ کدوم رستوران نیستن که
پاسخ
تشکر کنندگان: barvos ، Houstonian ، rouzbehdarvishi ، laili ، romance33 ، afshinghwink ، msar
من خودم به واسته سالیان دراز زندگی در انگلیس و بعد مهاجرت به کانادا به صورت مجردی همیشه پاتوقمان همین رستوران ها است که من پیتزا هات را در پیتزا و کی اف سی را در بحث کنتاکی اول میدانم و هر هفته به همه این رستوران ها سری میزنم ولی اگر شما در امریکا هستید حتما به وایت کسل بروید که ساندویچ هاش حرف نداره !!!¡¡¡
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، romance33 ، زری وحدتی ، maria2000 ، msar
پودر kfc رو همینجا تو ایران از سوپرمارکت های بزرگ یا خارجی فروشی ها هم میتونید تهیه کنید من شیراز از سوپر سروش می خرم دوستم تهران از تو بازار تهیه کرد. نوش جان
پاسخ
تشکر کنندگان: kasrafo ، romance33 ، زری وحدتی ، اليس ، msar
توی شیراز هم دو تا به نام kfc هست توی ستارخان من یکشو رفتم مشخص بود برند اصلی نیست خارج از کشور تا سفارش میدی همون موقع سینی رو میزارن بعد غذایی که سفارش دادین میزارن توش و میرین می خورین بون معطلی. ولی اینجا باید یه 20 دقیقه بشینی بعد شمارتو اعلام می کنن اصلا هم کیفیت نداره ضمنا برخورداشون خوب نبود خودشونم باورشون شده که شعبه اصلی هستند بعد زیر پرچم کپی برداری شده kfc رو خوندم خیلی کوچک جوری که توجه جلب نکنه نوشته بودkeyhan ftekhar cina ! خجالت هم خوب چیزیه
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، kasrafo ، romance33 ، زری وحدتی ، msar
(2013-07-03 ساعت 08:27)Mahdie54 نوشته:  پودر kfc رو همینجا تو ایران از سوپرمارکت های بزرگ یا خارجی فروشی ها هم میتونید تهیه کنید من شیراز از سوپر سروش می خرم دوستم تهران از تو بازار تهیه کرد. نوش جان
نه اقا پودر کی اف سی جذو اصرار کی اف سی است و اینا که میفروشن الکیه
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، ghafari88 ، romance33 ، زری وحدتی ، msar
بچه ها سلام
کسی آمریکا رفته کله پاچه بخوره؟ لطفا قیمت شو اعلام کنید. مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، زری وحدتی ، msar
من این تاپیک رو تازه امروز همه پستهاشو خوندم و دیدم چند نفری نوشته بودن که مزه کی اف سی و مک دونالد در آمریکا بدتر از ترکیه و دوبی هست راستش من و همسرم قبل اومدن به آمریکا در کشور رومانی زندگی میکردیم من خودم از مشتریهای پرو پا قرص کی اف سی بودم که واقعااااااا خوشمزه بود موقعی که رفتیم آمریکا فکر میکردم که اینجا که مهد کی اف سی هستش و مطمئنا کیفیتش بهتره ولی برعکس تصورم شد تو آمریکا کی اف سی واقعا بد بود طوریکه من و همسرم کلا از خوردن کی اف سی منصرف شدیم البته من تو آلمان هم کی اف سی خوردم به خوشمزگی رومانی نبود ولی تو آمریکا دیگه خیلی افتضاحه و خیلی هم این موضوع برام جالبه . در ضمن خود ساختمونهای کی اف سی هم بسیار قدیمی هستن در حالیکه تو رومانی خیلییییی شیک و تمیز بودن و هر چند سال دیزاینشونو عوض میکردن و شیک تر میشدن
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
پاسخ
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، el333 ، romance33 ، usa lover ، kasrafo ، Danoosh ، msar
در امریکا و در سالهای اخیر رسم بر این شده که سرمایه های بزرگتر بسیاری از برندها و بیزنسهای کوچک تر و در هر زمینه ای رو خریدن و بعد از اون دیگر کسی شاهد کیفیت سابق اونها نبوده و با تغییر مدیریت و وسعت گرفتن اونها همه چیز تغییر کرده از این جمله هست کی اف سی - پیتزا هات - لانگ جان سیلور - برگر کینگ- اپل بیز و بسیاری دیگر که خارج از امریکا کیفیت و بهداشت به مراتب بهتری دارند. ولی در امریکا درامد و بیزنس حرف اخر رو میزنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: el333 ، amir82 ، romance33 ، kasrafo ، Danoosh ، msar
در ضمن بدش رو گفتم خوبش رو هم بگم ! ساب وی یکی از برندهای با کیفیت و بهداشتی است فعلا و با قیمت متوسط.
برای رستوران هم اگر کسی گذارش به تکزاس افتاد یکی از استیک هاوسهای خوب اینجا سالت گرس هست با گوشت اصل مزارع تکزاس ! نوش جان Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: kasrafo ، el333 ، Danoosh ، golesang ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان