کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: مدت زمان ارسال فرم DS-230 و بقیه مدارک تا دریافت نامه مصاحبه برای کیس شما چقدر بود ؟
کمتر از یک ماه
11.76%
12 11.76%
یک ماه
3.92%
4 3.92%
یک ماه و نیم
4.90%
5 4.90%
دو ماه
5.88%
6 5.88%
دو ماه و نیم
2.94%
3 2.94%
سه ماه
2.94%
3 2.94%
چهار ماه
12.75%
13 12.75%
پنج ماه
6.86%
7 6.86%
شش ماه
15.69%
16 15.69%
يك سال
14.71%
15 14.71%
يك سال و نيم
6.86%
7 6.86%
دوسال
10.78%
11 10.78%
مجموع 102 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه
(2015-09-30 ساعت 08:27)Amrika نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 01:30)hamiii نوشته:  خب
من همین الان تماس گرفتم NVC. جالب اینجاست که کلاً ۵ دقیقه هم پشت خط نبودم. خیلی سریع وصل شدم.
از خانومه پرسیدم که " اصولاً قبل از کارنت شدن تاریخ مصاحبه مشخص میشه چرا من که 13 مارچ هستم بهم تاریخ مصاحبه نمیدین؟"
گفت که ما الان داریخ تاریخ مصاحبه رو برای اپلیکنت هایی که PDشون ۱ مارچ هست تاریخ نعیین میکنیم. بنابراین باید تا چند روز آینده نوبت شما بشه.
پرسیدم این 12 روز تقریباً چقدر طول میکشه که به من برسه؟
گفت تا چند روز اول اکتبر بگذره نوبت شما هم میشه.
بنابراین 123goli عزیز شما حتماً باید پیگیر ماجرا بشی چون ممکنه این تاخیر دلیل خاصی داشته باشه که نیاز به پیگیری داره.
امیدوارم همگی همین فردا که چشاتون رو باز کردین توی خاک آمریکا باشن.

سلام دوست عزیز
یعنی من که تاریخ کارنت شدنم ۳ ماه مونده ، میتونم ازشون بپرسم که کِی تاریخ مصاحبه هست؟ البته اینطور که شما میفرمایین که واسه مارس هنوز تاریخ نذاشتن، واسه منم هنوز نذاشته باشن
من کیس F4 هستم فرم DS-260 رو یک ماه و نیم هستش پر کردم در اون فرم on line از مون کیس نامبر و این وویس نامبر رو خواستند ولی benificiary ID number رو نخواستند در حالی که در فرم نمونه که تو سایت گذاشته بودند این شماره رو بایستی وارد میکردی بعد از ارسال فرم ها نامه تائید و وشماره تاییدیه رو دادند ولی الان به پتیشنر نامه دادند که اگه بخواهی فرم ها را فیزیکال به مصاحبه ببرند حتما روی هر مدرک ورقه کاور شیت باید باشه و در کمال تعجب اظهار بی اطلاعی از ارسال فرم ds- 260 از طرف ما کردند در حالی که شماره تاییدیه رو حتی برام و برای پتیشنرم ارسال کردند در ضمن پتیشنر من خواهر خانمم هستش و در آمریکا زندگی میکنه و ما کیس فوریه 2003 کسی هست راهنمکایی کنه؟ ممکنه بخاطر نبودن اون benificiary ID باشه اگه اینطوره چرا موقع ارسال فرم به مشکل بر نخوردم و صفحه کامفرم نامبر برام اومد
با تلاش و پشتکار و اراده قوی و امید و هدف های متعالی میتوان به قله های پیشرفت و تکامل رسید. موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستانی که وقت مصاحبه گرفتن، زمانی که به شما وقت مصاحبه دادن کی بود؟ وقتی کارنت شدید یا قبل از اون؟ اگه قبل از اون بوده چند وقت قبلش بود؟ یک ماه دو ماه یا بیشتر؟ ممنون می شم پاسخ بدید.
‎ANK2010XXXXXX‎
نوع ویزا: F4
اولین اقدام:  ‎APR 2004‎
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ دریافت ‎ ‎JAN 2016‎ ‎:NVC‎ ‎Welcome letter‎‎
تاریخ تکمیل فرم ‎    AUG 2016 : DS-260  ‎
نامه کامپلیت: ‎DEC 2016‎ ‎
تاریخ کارنت شدن: ‎MAR 2017‎
تاریخ مصاحبه: MAY 2017
فرم 5535: OCT 2018
ایمیل ویور: OCT 2018
شغل: غیردولتی
سربازی: نیروی انتظامی ، درجه سرباز
تحصیلات: فوق لیسانس
نتیجه: AP
تاریخ کلیرینس ‎: -‎ ‎...‎ ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-08 ساعت 17:38)mosa10dei نوشته:  دوستانی که وقت مصاحبه گرفتن، زمانی که به شما وقت مصاحبه دادن کی بود؟ وقتی کارنت شدید یا قبل از اون؟ اگه قبل از اون بوده چند وقت قبلش بود؟ یک ماه دو ماه یا بیشتر؟ ممنون می شم پاسخ بدید.

حدود ۱ ماه قبل از کارنت شدن
پاسخ
تشکر کنندگان: mosa10dei
سلام دوستان خواهش ميكنم اونهايي كه تجربه دارند زودتر بهم جواب بدن خيييلي نگرانم من فرمهايي كه ميخواستن رو پر كردم و فرستادم حدود دو ماه از إرسال فرمها ميگذرد و مكان مصاحبه رو خودشون ابو ظبي انتخاب كردن فقط ميخوام بدونم كي وقت مصاحبه رو بهم إعلام ميكنند چقدر طول ميكشه تا براي مصاحبه برم
با تشكر قراران از همه
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان