کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
هم نامهاي شما در امريكا؟!
(2010-05-02 ساعت 15:53)loony نوشته:  indulgent, determined, whimsical, witty, plausible, beautiful, brilliant, orderly, yummy, noblemindedا این کلمه ها رو برای اسم من داده که این کلمه ها هم مجموعشون ۹۷ میشه مثل اسم من . و کاملا با شخصیت من مطابقت داره!Smile البته فکر کنم برای همه همین چیزای خوبو مینویسه!Smile
حالا اسمتون چي بوده كه اينقدر اسم هاي رنگارنگ زده بيرون!؟ Big GrinSmileWink
پاسخ
تشکر کنندگان: loony ، EUSA ، msar
من اسم اصليم تو ليست نبود. ولي مخفف اسمم Eli ،پانصد و هشتاد و هفتمين اسم مردم پسند در آمريكاست(واقعا چه محبوبيتي)Big Grinو حدود 92.479 نفر هم اين اسم رو دارند. ولي فكر كنم ديتابيس سايت يه كمي مشكل داره. چون اسم من همچين خاص هم نيست كه وجود نداشته باشه.
“Success comes in cans; failure in can'ts
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، msar
اسم من (فرهاد) 1511همين اسم محبوب در آمريكاست!!!
خودمم كف كردم. Big Grin
تو آمريكا 26,863 نفر اسمشون فرهاد هست.
در هر سال هم 228 تا فرهاد به آمريكا اضافه ميشه.
اسم هاي شبيه فرهاد : Seyedfarhad , Farhat, Farhana, Farhan, Farha, Farhang , Farid, Farah, Farrell, Farooq, Farouk, Farrukh, Farzana, Farida, Farzad, Faramarz, Fariba, Farris, Farrokh, Fares, Farley, Farr, Fariborz, Fareed, Farzin, Faris
الان بيشتر از اسم خودم خوشم مياد. Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، EUSA ، msar
(2010-05-02 ساعت 19:00)OverLord نوشته:  اسم من (فرهاد) 1511همين اسم محبوب در آمريكاست!!!
خودمم كف كردم. Big Grin
تو آمريكا 26,863 نفر اسمشون فرهاد هست.
در هر سال هم 228 تا فرهاد به آمريكا اضافه ميشه.
اسم هاي شبيه فرهاد : Seyedfarhad , Farhat, Farhana, Farhan, Farha, Farhang , Farid, Farah, Farrell, Farooq, Farouk, Farrukh, Farzana, Farida, Farzad, Faramarz, Fariba, Farris, Farrokh, Fares, Farley, Farr, Fariborz, Fareed, Farzin, Faris
الان بيشتر از اسم خودم خوشم مياد. Big Grin

همچو فرهاد بود کوه کنی پیشه ما / کوه ما سینه ما ناخن ما تیشه ما
بهر یک جرعه می منت ساقی نکشیم / اشک ما باده ما دیده ما شیشه ما
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، mohsen324 ، honareirani ، Ali Sepehr ، OverLord ، ADONIS ، amiry ، msar
(2010-05-02 ساعت 18:04)OverLord نوشته:  
(2010-05-02 ساعت 15:53)loony نوشته:  indulgent, determined, whimsical, witty, plausible, beautiful, brilliant, orderly, yummy, noblemindedا این کلمه ها رو برای اسم من داده که این کلمه ها هم مجموعشون ۹۷ میشه مثل اسم من . و کاملا با شخصیت من مطابقت داره!Smile البته فکر کنم برای همه همین چیزای خوبو مینویسه!Smile

یک دفعه اشاره کردم که چون اسمم تکه نمیتونم بگم Tongue چون اگه شما یکبار اسم منو توی گوگل سرچ کنید تمام شجره نامه ام میاد دستتون!! ترجیحا گمنام باشم بهترهWinkBig Grin البته از بعد از بوجود آمدن من کلی آدمها اسمشونو اسم من گذاشتنTongue اما خوب چون هنوز سر دمدارم و یه کمی هم کارهام هنریه خاصه برای همین اسمم و همه کارهایی که کردم(!) رو در اولین سرچ پیدا می کنید! حالا می دونم خیلی وسوسه شدید بدونید اسمم چیهTongue
برای رسیدن به مقصد به وسیله نیاندیش به مقصد فکر کن. آنوقت خواهی دید که چه آسان وسیله پیش پایت خواهد ایستاد و تو را به مقصد خواهد رساند.
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، OverLord ، hoda_ch ، mh_hshk ، ShabPareyeMohajer ، amiry ، msar
اسم بنده 10130 امين اسم ه محبوبه! 2202 تا هست تو امريكا..سالي 19 تا اضافه ميشه...
اسمم مازيار ه....راستي بهترين مخفف واسش به نظرتون چيه اگه زماني رفتين خارجه؟! مازي....؟
چيزي به اسم شانس وجود نداره Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
ماز...........مگه این کمدین معروف ایرونی رو نمیشناسی؟ به نام ماز جبرانی..........فیلمهاش توی یوتیوب هست ....میتونید ببینید.
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Elf ، OverLord ، msar
Joseph هفتمین اسم محبوب در آمریکاست.
In the United States I will feel as if I were alive again
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، msar
(2010-05-05 ساعت 00:32)laili نوشته:  ماز...........مگه این کمدین معروف ایرونی رو نمیشناسی؟ به نام ماز جبرانی..........فیلمهاش توی یوتیوب هست ....میتونید ببینید.

اي ول.......جا داشت رسما تشكر كنم...چرا من همش ماز + يه حرف ديگه تو ذهنم بود!!!!Smile
چيزي به اسم شانس وجود نداره Smile
پاسخ
اسم من هم خیلی کمیابه و سالی 4 تا بهش اضافه میشه!!!!!!! خیلی حال میده ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
پاسخ
(2010-05-03 ساعت 11:28)loony نوشته:  
(2010-05-02 ساعت 18:04)OverLord نوشته:  

یک دفعه اشاره کردم که چون اسمم تکه نمیتونم بگم Tongue چون اگه شما یکبار اسم منو توی گوگل سرچ کنید تمام شجره نامه ام میاد دستتون!! ترجیحا گمنام باشم بهترهWinkBig Grin البته از بعد از بوجود آمدن من کلی آدمها اسمشونو اسم من گذاشتنTongue اما خوب چون هنوز سر دمدارم و یه کمی هم کارهام هنریه خاصه برای همین اسمم و همه کارهایی که کردم(!) رو در اولین سرچ پیدا می کنید! حالا می دونم خیلی وسوسه شدید بدونید اسمم چیهTongue

هیچ نگران نباشید، چون من اصلاً وسوسه نشدم که بدونم اسم شما چیه.
.
.
.
.
.
ببخشید ! اسمتون چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2010AS200xx
دریافت نامه قبولی: Jul-24-2009
مصاحبه و دریافت ویزا :Jul 2010، Kuala Lumpur
تاریخ و محل ورود به آمریکا: سپتامبر2010،نیویورک
دریافتSSN و GC :اکتبر2010
محل سکونت فعلی:San Jose, California
تاریخ سیتیزن شدن: Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، amiry ، msar
اسم من 3584 اسم محبوب است و همچنین 8.48 نفر در آمریکا با این اسم هستن ...
Pir shodim vali bozorg na
پاسخ
تشکر کنندگان: ADONIS ، msar
من می خوام شکل بارکد اسممو تتو کنم !!!!!!
چی میشه ..........................
ایده در حد لالیگا بود .............
پاسخ
تشکر کنندگان: mh_hshk ، msar
اسم منو که اصلاً پیدا نکرد !!!!
پاسخ
اسمه من در امریکا وجود نداره !
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان