کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
راستی به خانمهای زیر 26 سال یه واکسن میزنند که 600 درهم باید بابت اون بدیدBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
در این مورد من شانس آوردم که 31 سالمهBig GrinBig Grin
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
هزینه آزمایشات و واکسن ها در آنکارا :
آزمايش خون 60 دلار, عکس قفسه سینه 45 دلار و ویزیت پزشک 70 دلار برای هر نفر. واکسن هم طبق نظر پزشک 5 تا 200 دلار تغییر میکنه

سایت دکتر اونگان
هزینه آزمایشات و واکسن ها در سایت دکتر اونگان
هزینه آزمایشات و واکسن ها در سایت سفارت آمریکا در آنکارا

در خصوص کودکان :
کارت واکسیناسیون کودک باید ترجمه بشه و بعد مهر پاستور بخوره
دوستانی که کودک بین سنین 2 تا 15 سال دارند باید 4 روز قبل از مصاحبه آنکارا باشن برای تست سل.
نباید 4 هفته قبل از رفتن به آنکارا کودکان واکسن زنده تزریق کنند.

آدرس انیستیتو پاستور مرکزی : تهران - میدان پاستور - خیابان پاستور شرقی - خیابان 12 فروردین - مرکز انستیتو پاستور
شماره تلفن : 9-66953311 ساعات کاری 14- 8
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: Monica ، sanaz2010 ، بنيتا
سلام به همه دوستان عزیز.من درست قبل از فرستادن فرمها با سایت آشنا شدم و کمک بزرگی بود از همه به خصوص مدیران سایت ممنونم.
واکسن ها رو چقدر قبل از مصاحبه باید زد؟
تو شیراز هم میشه؟کجا؟بگم واسه گرین کارت میخوام؟
اگه کزاز زده باشم اشکالی داره دوباره بزنم؟
مرسی
تشکر کنندگان:
فقط کارت واکسن بین المللی انستیتو پاستور رو سفارت قبول میکنه
واکسن هپاتیت و دیفتری کزاز وmmr رو میتونید شیراز بزنید و گواهی بگیریدو به همراه پاسپورتتون ببرید انستیتو پاستورتهران تا کارت واکسن براتون صادر کنند
تشکر کنندگان:
الهام جان مطمئنید که فقط مهر پاستور رو قبول دارند؟ توی اصفهان ما کارت واکسن گرفتیم و نهایتا به ما گفتند که توی بیمارستان امین در اصفهان با پاسپورت برامون تایید می کنند.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
فقط انستیتو پاستور در تهران
تشکر کنندگان:
الهام جان خیلی خیلی ممنون
مثل اینکه درمانگاه والفجرم اینجا میشه!
واکسن ها رو چقدر قبل از مصاحبه باید زد؟
تشکر کنندگان:
شما واکسن هاتون رو میتونید هر درمانگاهی که خواستید بزنید ولی در مورد صدور کارت واکسن بین المللی
فکر نمیکنم به جز پاستور جای دیگه رو قبول داشته باشن

من کارت واکسن و 6ماه قبل از مصاحبه گرفتم کارت واکسن بین المللی 10سال اعتبار داره
تشکر کنندگان:
منهم نظر الهام و دارم فقط پاستور من فکر نمیکنم درمانگاه والفجر و دکتر اونگان در آنکارا یا اون کلینیک توی دبی بشناسنBig GrinBig Grin
ولی انستیتو پاستور چون کارت بین المللی صادر میکنه یک موسسه ی شناخته شده است و همه جا قبولش دارن.........
شما میتونید توی درمانگاههائی که میشناسین واکسنتون و بزنید ببرین پاستور براتون توی کار بین المللی وارد کنه البته با پاسپورت.....
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان:
darya نوشته: الهام جان مطمئنید که فقط مهر پاستور رو قبول دارند؟ توی اصفهان ما کارت واکسن گرفتیم و نهایتا به ما گفتند که توی بیمارستان امین در اصفهان با پاسپورت برامون تایید می کنند.

سلام من شنیدم انجمن های مهم مثل انیستیتو پاستور و هلال احمر و حتی صلیب سرخم قبول می کنند البته با کارت بین المللی .
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان:
راستی ...

توی انیستیتو پاستور به من آمپول مننژیت نزدن.
فراموش کردن یا برای هیچکس نمیزنن؟
(من سربازی نــــــــرفتم)
راهنمای خرید چمدان

10AS6000
قبولی:May 24, 09
کنسول:Ankara
ارسال فرم اول:June08,09
کارنت:Sep.09
نامه دوم:Oct1709
مصاحبه:Nov.09
کلیرBig Grinec.09
هزینه:3.800$-یکنفر

We The People
تشکر کنندگان:
واکسن مننژیت لازم نیست
1-هپاتیت
2-mmr
3-دیفتری-کزاز
تشکر کنندگان: meweadl
سلام
من شهرستان زندگی میکنم.میشه واکسن ها رو اینجا بزنم بعد گواهی ببرم واسم بزنن توی کارت بین المللی توی پاستور تهران؟هپاتیت رو فکر کنم باید بزنم چون 3 نوبت هست و من هی نمیتونم برم تهران

کیس نامبر:2010AS28xxx
تشکر کنندگان:
bluelady نوشته: سلام
من شهرستان زندگی میکنم.میشه واکسن ها رو اینجا بزنم بعد گواهی ببرم واسم بزنن توی کارت بین المللی توی پاستور تهران؟هپاتیت رو فکر کنم باید بزنم چون 3 نوبت هست و من هی نمیتونم برم تهران

بله میتونید واکسن ها رو تو شهر محل زندگی خودتون بزنید و گواهی واکسنها رو ببرید پاستور و کارت بین المللی واکسیناسیون بگیرید
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
ممنون سراوین جان
از لحاظ زمانی محدودیت نداره؟چون مصاحبه من فکر کنم ماه June میشه از الان میتونم واکسنها رو بزنم؟
تشکر کنندگان: seravin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان