کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
bluelady نوشته: ممنون سراوین جان
از لحاظ زمانی محدودیت نداره؟چون مصاحبه من فکر کنم ماه June میشه از الان میتونم واکسنها رو بزنم؟

بله می تونید کارته بین المللی اعتبار داره
ولی تو خوده ایران میگن بعد 4 سال یکسری واکسنها دوباره باید تکرار بشه .
موفق و سربلند باشید .
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان:
bluelady نوشته: ممنون سراوین جان
از لحاظ زمانی محدودیت نداره؟چون مصاحبه من فکر کنم ماه June میشه از الان میتونم واکسنها رو بزنم؟

کارت واکسیناسیون بین المللی فکر کنم 10 سال اعتبار داره.

------------------------------------------
البته تو کارت نوشته برای تب زرد 10 سال و برای منژیت 2 سال اعتبار دارد
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
سلام
یعنی اگه کارت بین الملی جای دیگم صادر بشه دیگه مشکلی نیست؟ باستور مهر نمیخواد بزنه؟
هباتیت باید 3 نوبتش زده شه تا کارت بدن یا با یه نوبت میدن؟
ممنونم
تشکر کنندگان:
فرناز جان
فقط کارت بین المللی واکسیناسیون که توسط انستیتو پاستور در تهران صادر میشه از نظر سفارت مورد تایید میباشد...
واکسن هپاتیت هم باید در 3 نویت تزریق بشه .
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان: saeedhei
مرسی الهام جان با محبت. رفتی فراموشمون نکنیا
کارتو بعد از 3 نوبت دادند یا با همون بار اول دادند؟
همون کارت بزرگ زرد رنگه که بالاش فارسی و بایینش انگلیسی نوشته؟
تشکر کنندگان:
من واکس هپاتیت و MMRرو قبلا زده بودم و فقط رفتم کلینیک 16 آذر و گواهی گرفتم و دیفتری -کزاز رو که زدم بعد بردم پاستور و همون موقع کارت زرد رنگ رو گرفتم ولی فکر میکنم شما باید 3 نوبت رو بزنید تا کارت رو صادر کنن
تشکر کنندگان:
كارت زرد را قبل از اتمام برنامه واكسيناسيون به شما مي دهند ولي شما با تكميل برنامه بايد مهر واكسنهاي جديد را در كلينيك به آن اضافه كنيد. برنامه واكسن هپاتيت من كامل نشده بود كه من براي معاينه پزشكي رفتم.
تشکر کنندگان:
سلام با توجه به اینکه واکسن هپاتیت ۳ نوبت به من کارت واکسن رو میدن چون من نوامبر مصاحبه دارم.شنیدم اگر واکسن mmr رو یک ماه قبل از مصاحبه بزنی‌ اونا دیگه تجدید نمیکنن واگر نه دوباره باید تجدید بشه.
تشکر کنندگان:
من برای بار دوم معاینات رو انجام دادم به مبلغ 230 دلار ناقابل.
برای بار اول 180 دلار داده بودم.
این دکتره نمونست..... بزن دستو به افتخارش...........
(خواستم آمار دستتون باشه)
--------------
ما ز بالاییم و بالا می رویم.
--------------
کیس نامبر:10XXX
نامه اول:May-2009
نامه دوم:2009-13-Jan
مصاحبه:Feb-05-2009
کلیرنس اول:May-22-2009
کلیرنس دوم+ویزا: (بعد از 8 ماه)Sep-30-2009Tongue
 ورود به آمریکاBig Grinec-15-2009
تشکر کنندگان: seravin
payman R نوشته: سلام با توجه به اینکه واکسن هپاتیت ۳ نوبت به من کارت واکسن رو میدن چون من نوامبر مصاحبه دارم.شنیدم اگر واکسن mmr رو یک ماه قبل از مصاحبه بزنی‌ اونا دیگه تجدید نمیکنن واگر نه دوباره باید تجدید بشه.

من یک ماه قبل از مصاحبه واکسن mmr و زدم ولی روز مدیکال بازم برام زد و گفت باید دوباره بزنی................
در مورد واکسن آبله مرغان من گرفته بودم که جاش و نشون دادم خدا رو شکر مورد قبول واقع شد اما برای همسرم دوباره زد و برای دختر 7 ساله مان وقتی 4 سالش بود از دبی واکسن آبله مرغان سفارش دادیم براش آوردن و ما زدیم و کارتش و هم انستیتو پاستور مهر کرد و ترجمه کردیم و با خودمون بردیم ...منتهی دکی جون قبول نکردن و گفتن دوباره باید بزنید..........تا اونجائی که ما فهمیدیم دکتر اونگان و خانمش عاشق واکسن زدن هستن Big GrinBig GrinBig Grin
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: payman R
جالبه که دکتر پلی کلینیک هم عاشق واکسن زدنه...چون ما هم همه واکسن ها رو زده بودیم ولی بدون اینکه بپرسه به همه ما که با هم رفته بودیم اونجا (من-همسرم -هدی و همسرش و پایا و خانمش )نفری 1 دونه واکسن زد که آبله مرغان نبود اصلا معلوم نبود چی بود!!!!! در ضمن به پسرم هم 2 تا واکسن تزریق کردBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان:
elham نوشته: فقط کارت واکسن بین المللی انستیتو پاستور رو سفارت قبول میکنه
واکسن هپاتیت و دیفتری کزاز وmmr رو میتونید شیراز بزنید و گواهی بگیریدو به همراه پاسپورتتون ببرید انستیتو پاستورتهران تا کارت واکسن براتون صادر کنند

سلام الهام خانم
کارت بين المللي که فقط متعلق به انستيتو پاستور نيستش. من واکسن‌هامو اصفهان زدم و هلال احمر هم واسم کارت بين‌المللي صادر کرد. خودشونم تأييد کردند. کارت شما چه مشخصاتي داره؟
منظورتون از سفارت، سفارت امريکا است؟
راستي، فقط همين واکسن‌ها رو ميشه ايران زد؟
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
تشکر کنندگان:
indmehdi نوشته:
elham نوشته: فقط کارت واکسن بین المللی انستیتو پاستور رو سفارت قبول میکنه
واکسن هپاتیت و دیفتری کزاز وmmr رو میتونید شیراز بزنید و گواهی بگیریدو به همراه پاسپورتتون ببرید انستیتو پاستورتهران تا کارت واکسن براتون صادر کنند

سلام الهام خانم
کارت بين المللي که فقط متعلق به انستيتو پاستور نيستش. من واکسن‌هامو اصفهان زدم و هلال احمر هم واسم کارت بين‌المللي صادر کرد. خودشونم تأييد کردند. کارت شما چه مشخصاتي داره؟
منظورتون از سفارت، سفارت امريکا است؟
راستي، فقط همين واکسن‌ها رو ميشه ايران زد؟

سلام.
شما درست می گید. ما هم واکسن هامون رو توی اصفهان زدیم. فقط آخرش باید ببرید بیمارستان امین تا تاییدش کنند.
یکی از دوستامون که دو سال پیش برنده شده بود همین کار رو کرد و ازش قبول کردند.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
شما مطمئنی که سفارت کارتی که توسط هلال احمر صادر شده رو قبول میکنه؟
چون به ما که گفتن فقط کارت بین المللی پاستور قابل قبوله......
تشکر کنندگان:
راستش اون دوستمون گفت که ازش قبول کردند. فکر نمی کنم حرف الکی زده باشه.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان