کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
لطفا فقط گفتگوهای مربوط به واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی را در این تاپیک پیگیری کنید. ارسالهای غیر مرتبط پاک خواهند شد.
تشکر کنندگان: SH1A2R3
سلام

آیا دیسک کمر میتونه باعث نمره منفی در آزمایشهای پزشکی بشه؟
ممنون
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
سلام
دیسک کمر مراحل مختلفی دارد اگر درد انقدر شدید است که ایجاد ناتوانی یا محدودیت حرکتی فاحش کرده طبعا روی نتیجه ازمایش تاثیر میذاره اما اگه دیسک در مراحل اولیه است و فقط درد خفیفی خودتان احساس میکنید فکر نمیکنم اونها اصلا بفهمند مگر بیان ام ار ای فقرات انجام بدهند که متوجه بیرون زدگی دیسک شوند
تشکر کنندگان:
سلام کامران جان

سفرنامه یکی از دوستان رو که میخوندم در مورد چکش زدن به زانو صحبت کرده بود میخواستم ببینم این کار رو انجام میدن یا نه؟
ممنون
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
من مصاحبه نرفتم
اما اصولا در یک معاینه روتین پزشکی چکش زدن به پا یک امر بدیهی است ممکنه هم چکش نزنند
حالا شما فکر میکنی مثلا اگه به پات چکش بخوره چه اتفاقی میفته
شما مشکل دیسکتون در چه حدی است و غیر از دیسک بیماریهای دیگری هم مگر دارید
تشکر کنندگان: seravin
سلام

آیا جراحی دیسک کمر میتونه باعث نمره منفی تو آزمایشهای پزشکی بشه؟
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
سلام
چون جای عمل جراحی و اسکار ناشی از ان را نمیتوان کتمان کرد در مدیکال باید ان را عنوان کنید اما اگر محودئیت حرکتی بعد از عمل جراحی فرد پیدا نکرده منطورم اینه که عمل موفقیت امیز و بدون عارضه بوده باشد و فرد دچار هیچگونه اختلال حسی یا حرکتی نیست در واقع دیسک کمر ش معالجه شده وبه نظر من نمیتونه باعث امتیاز منفی بشود
اما قدر مسلم داشتن مدارکی از پزشک معالج که ترجمه شده باشد دال بر موفقیت امیز بودن عمل و صحت وسلامت بودن بیمار و اراعه این مدارک در هنگام معاینه پزشکی به پزشک معتمد کنسول ضریب اطمینان را بال میبرد
سراوین جان شما به من پیام خصوصی بدهید و دقیقا وضعیت بیماری را کامل توضیح دهید
تا به نتیجه ای برسیم
تشکر کنندگان: seravin ، SH1A2R3
یک عضو خانواده یکی از دوستانی که برنده شده است با مشکل اعتیاد دست و پنجه نرم می کند. آیا آزمایشهای پزشکی شامل اعتیاد می شود و آیا این موضوع برای کیس مربوطه مشکلی ایجاد خواهد کرد. لطفا اگر اطلاع کافی دارید پاسخ دهید.

با تشکر
تشکر کنندگان:
صددر صد آزمایش خون اعتیاد رو نشون میده شک نداشته باشید
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان: Amirreza ، SH1A2R3
سلام
ادمین جان
در سایتی که در نامه دوم ابوظبی معرفی شده تحت این عنوانhttp://travel.state.gov/visa/immigranrs/info/info_3745.htmlنوشته که معاینه پزشکی شامل شرح حال پزشکی معاینه و عکس قفسه سینه و تستهای خونی برای سیفیلیس و ایدز میباشد و اسمی از اعتیاد نبرده اما به نظر من اینها که تا جد واباد مارو نکشن بیرون دست بردار نیستن بعیده که یک تست اعتیاد ساده را ندهند که هزینه ای هم ندارد چرا که در همه جای دنیا برای مثلا استخدام کاری هم این ازمایش را میدهند
از طرفی پزشک در معاینه کاملی که انجام میدهد اغلب متوجه اعتیاد میشود کافیه به علایمی مثل مردمک تنگ یا ..... توجه کند وشکش بر انگیخته شود و اون وقته که دیگه ریجکشن رو شاخشه!!!!
اما راه حلی بسیار خوب پیشنهاد برای این فرد میکنم و اونم اینه که حالا که خداوند عنایت کرده و این خانواده برنده شدند این فرد تحت توفیق اجباری برنده شدن در لاتاری و شادی ناشی از این موفقیت با روحیه بالا میتونه راحت تر اعتیادشو ترک کنه
و اونوقته که با یک تیر دو نشون زده هم غول اعتیاد رو از پا در اورده و سالم شده که بالاترین موهبت در زندگیش میباشد وارزشش از خود لاتاری هم بیشتر است
و هم اینکه ویزای امریکا را از ان خود میکند
و اما اگر این فرد تونست اعتیادش را ترک کنه به شرطی که هیچ مدیکال رکوردی از اعتیاد خودش در بیمارستانهای ایران نداشته باشه میتونه در ازمایش مدیکال سفارت با شجاعت بگه که مشکل خاصی نداره و حتی اگه اف بی ای چک هم بخوره ثبت پرونده از اعتیادش وجود نداره که کنسول بفهمه
به نظر من به طور خیلی جدی چند ماه قبل از مصاحبه اش وارد پروسه ترک اعتیاد بشه زیر نظر پزشک متخصص مربوطه
به امید موفقیت
تشکر کنندگان: admin ، To USA ، SH1A2R3
دوست عزیز من عمل دیسک کمر داشتم وبه دکتر هم گفتم تقریبا میشه گفت اهمیت نداد بنابر این اصلا مهم نیست فقط وقتی میپرسه سابقه جراحی داشتین حتما به این موضوع اشاره کنید
تشکر کنندگان: seravin
سلام
لطفا بگید چه واکسن های باید بزنیم در ایران که در کشور های دیگر واکسن نزیم
تشکر کنندگان:
سلام
واکسنهایی که در ایران در انستیتو پاستور تهران میتوانی بزنی هپاتیت و دیفتری کزاز است و در کلینیک 16 اذر تهران هم واکسن ام ام ار را میزنند
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز ;
با توجه به اینکه من دانشجو هستم و ایضا" مشمول، نمیخوام که پروسه گرفتن پاس رو فقط و فقط برای زدن واکسن طی کنم.

آیا میشه که کلیه واکسن ها رو زد، بعد هر وقت که خواستم برای مصاحبه پاس بگیرم، اون پاس رو ببرم و کارتم رو صادر کنند؟
راهنمای خرید چمدان

10AS6000
قبولی:May 24, 09
کنسول:Ankara
ارسال فرم اول:June08,09
کارنت:Sep.09
نامه دوم:Oct1709
مصاحبه:Nov.09
کلیرBig Grinec.09
هزینه:3.800$-یکنفر

We The People
تشکر کنندگان: Amirreza