کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
رفت و آمد به کشور ثالث با گرین کارت
(2012-05-24 ساعت 20:47)sean_diba نوشته:  سلام

من گرین کارت آمریکا دارم میخوام برای ویزا شینگن اقدام کنم چه کشوری راهتر هست به غیر از سوئد چون یه بار سال پیش اقدام کردم بهم ندادن البته اون موقع گرین کارت نداشتم. دخترم سوئد زندگی میکنه. . میخوام از یه کشوری که جزو شینگل هست برم سوئد.
دوست عزیز حتما مشکل از مدرکتون بود که بتون ویزا ندادن من خیلی‌ موارد کمی‌و دیدم که با گریکرد نتونن ویسی‌ اروپشونو بگیرن   بهترین کشور کشور مقصد هست اما اگر شک دارید که نتونید ویزا بگیرید میتونین از کشور آلمان یا یونان اقدام کنید فقط یادتون باشه که از کشور مجارستان درخواست ندین و فرانسه
پاسخ
تشکر کنندگان: emrah66 ، Solitude ، lonelyman ، hushmandco ، romance33 ، taherifar ، hamid87
سلام ميخواستم دوستاي عزيز منو راهنمايي كنند من قصد دارم اگر گرين كارت برنده بشم برم آمريكا شهر san diego براي خلباني در آدادمي flyaaa.com كه به من گفتن ٦ ماه طول ميكشه و بعدش تظمين كاري ندارن كسي ميتونه راهنماييم كنه كه من ميتونم بعد از ٦ ماه كار پيدا كنم تا ساعت پروازيم پر بشه و بتونم توي يك ايرلاين كار كنم و همينطور براي خونه خونه اي كه خودم تكنفره با وسايل اجاره كنم ماهي چقدر است و يك سوال مهمتر اينكه من چون سربازي نرفتمو معافيت تحصيلي دارم ميتونم اگر قبول شدم برم به دبي يا تركيه براي مصاحبه و با همون گرين كارت برم چون با اين وضعيت به من پاسپورت موقت ميدن لطفا رانماييم كنيد ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: MPU ، lonelyman ، romance33 ، taherifar
(2013-03-17 ساعت 03:24)brotherhood نوشته:  یعنی اگر کسی بخاد به ترکیه یا دبی یا ایران سفر کنه از آمریکا با گرین کارت میتونه بدون ویزا ترانزیت از انگلستان هواپیما چنج کنه ؟
بلی میشه و نیازی نیست فقط در سالن ترانزیت باید بین تایمتونو بگذرونید
پاسخ
تشکر کنندگان: asal1907 ، brotherhood ، soheila_chem ، lonelyman ، romance33 ، soli asali ، taherifar ، hamid87 ، پدی
از کانادا با گواهی نامه هم میشه از مرز زمینی وارد آمریکا شد، می خوام بدونم واسه کسایی که گرین کارت دارن حتما باید واسه وروود به کانادا گرین کارتشون رو نشون بدن یا ID-Card و گواهی نامه هم قبوله؟
کیس نامبر: **2013AS0083 / مصاحبه : ابوظبی، 17 جون 2013 / کلیرنس / تاریخ کلیر: 4 روز بعد 20 جون / مقصد : سیاتل

سفرنامه 1[b]

سفرنامه آمریکا
پاسخ
تشکر کنندگان: lonelyman ، azar1348 ، romance33 ، soli asali ، taherifar ، hamid87 ، alirezafarhang81
دوست عزیز احسان جان از کانادا با گواهی نامه نمی تونی به آمریکا سفر کنی حتما باید ویزا بگیری خیلی وقته که قانون تغییر کرده
یعنی مسافرت از کانادا به آمریکا فقط برای سیتیزن ها بدون ویزا امکان پذیره
و از آمریکا به کانادا هم فقط با داشتن گرین کارت یا تراول داکیومت ممکن هست .
پاسخ
دوستای عزیز کسی‌ اطلاع داره با گرین کارت می‌شه به اروپا( شینگن ) بدون ویزا سفر کرد یا نه؟
در مورد استرالیا با پاس ایرانی‌ و گرین کارت آیا راحت ویزا میدن یا نه؟
کیس نامبر: 2013AS000098xx ‫(1 نفر) • کنسولگری: مادرید • کارنت: 10می • تاریخ مصاحبه : 9 جولای • مقصد: San Diego Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، ani_sheiton ، behzadb57 ، azar1348 ، romance33 ، taherifar ، hamid87
لادن خانوم تا جایی که من اطلاع دارم شما فقط میتونید با گرین کارت برین مکزیک و کانادا . بقیه کشورها ویزا میخواد تا زمانی که سیتیزن بشید .
پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze ، tabim4 ، ani_sheiton ، behzadb57 ، azar1348 ، ffrfar ، taherifar ، hamid87 ، پدی
(2013-06-06 ساعت 23:01)Ladan-m نوشته:  دوستای عزیز کسی‌ اطلاع داره با گرین کارت می‌شه به اروپا( شینگن ) بدون ویزا سفر کرد یا نه؟
در مورد استرالیا با پاس ایرانی‌ و گرین کارت آیا راحت ویزا میدن یا نه؟

نخیر دوست عزیز شما با داشتن گرین کارت نمیتونید به منطقه شینگن سفر کنید باید حتما ویزا بگیرید ولی خوب داشتن گرین کارت باعث میشه که بهتون راحت تر ویزا بدن
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، maxsupermax ، azar1348 ، romance33 ، Chosey ، gbtm ، ffrfar ، exxedus ، Danoosh ، taherifar ، hamid87 ، پدی ، Abdorrezaa ، samane1363
با داشتن گرین کارت به کدام کشورها بدون ویزا میشود سفر کرد؟
بجز کانادا و مکزیک
پاسخ
تشکر کنندگان: mohamadir ، taherifar ، hamid87
(2012-12-05 ساعت 01:42)mohammad2232 نوشته:  سلام ميخواستم دوستاي عزيز منو راهنمايي كنند من قصد دارم اگر گرين كارت برنده بشم برم آمريكا شهر san diego براي خلباني در آدادمي flyaaa.com
نازنین دوست خوبم ،
شما ابتدا به ساکن ، لاتاری قبول بشید !!! بعد انشاءالله برسیم به مراحل بعدی !! . عزیز دل قبولی لاتاری که قطعی نیست . بسیاری از دوستان هستند که سالها شرکت کردن و قبول نشدن !! حتی بسیاری از مدیران این سایت که گرداننده و کنترل کننده هستند هنوز این شانس رو پیدا نکردن !! البته دور از ذهن نیست . و پذیرفته شدن امکانپذیره . خود قبولی یکطرف ، مصاحبه و موفقیت در اون هم یه شرط دیگه بازی هستش !! بر اساس یه احتمال که نمیشه زندگی رو ساخت . اگر قبول بشم !! برم خلبانی !! بعداز اون ببینم استخدام ایرلاین میشه بشم یا نه ؟ .
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، itsmasoud ، pari pariaaa ، Abdorrezaa ، tapartoor600 ، javid20
ﺳﻼﻡ ﺑﺮ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻴﺨﻮاﺳﺘﻢ ﺑﺪﻭﻧﻢ ﻣﻴﺸﻪ ﺑﺎ ﮔﺮﻳﻦ ﻛﺎﺭﺕ اﺯ اﻣﺮﻳﻜﺎ ﺑﻪ ﻣﻜﺰﻳﻚ ﺳﻔﺮ ﻛﺮﺩ?
همیشه دلتنگ پدر ومادر.....
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
(2014-10-04 ساعت 20:20)alireza62 نوشته:  ﺳﻼﻡ ﺑﺮ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻴﺨﻮاﺳﺘﻢ ﺑﺪﻭﻧﻢ ﻣﻴﺸﻪ ﺑﺎ ﮔﺮﻳﻦ ﻛﺎﺭﺕ اﺯ اﻣﺮﻳﻜﺎ ﺑﻪ ﻣﻜﺰﻳﻚ ﺳﻔﺮ ﻛﺮﺩ?

با گرین کارت ایالات متحده, میتونید از مبدا ایالات متحده به مکزیک و یا کانادا مسافرت کنید
البته جهت اطلاعات بیشتر و دقیق تر میتونید با سفارت مکزیک در ایالات متحده تماس بگیرید

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62 ، taherifar
(2013-09-10 ساعت 19:39)gbtm نوشته:  با داشتن گرین کارت به کدام کشورها بدون ویزا میشود سفر کرد؟
بجز کانادا و مکزیک
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-10 ساعت 21:24)jvd_kml نوشته:  
(2013-09-10 ساعت 19:39)gbtm نوشته:  با داشتن گرین کارت به کدام کشورها بدون ویزا میشود سفر کرد؟
بجز کانادا و مکزیک

سلام و ادب و احترام بر مهاجرسراییان و دوستان:

با گرین کارت امریکا :

1- چنانچه ساکن امریکا هستید فقط به دو کشور کانادا و مکزیک بدون ویزا مجاز به ورود و خروج هستید و بس!
2- چنانچه در ایران عزیز با گرین کارت حضور دارید با ارایه گرین کارت تان بعنوان مدرکی قوی به سفارت کشوری که قصد توریست بودن دارید می تواند در امر اخذ ویزا تسریع کننده باشد و نه جایگزین ویزا! توجه کنید... فقط تسریع کننده!
( منبع: تجربه شخصی خودم در مراجعه به سفارت آلمان در تهران و سوال در این مورد و جواب واضح شان بر این امر)
3- چنانچه در غیر از دو مکان فوق ساکن هستید و گرین کارت دارید به سفارت مربوطه که قصد سفر دارید ایمیل داده و جواب را مستقلا" جویا شوید .

درود بر همه مهاجرسراییان !
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، feidom30 ، farrokh33
دوستان امکان داره بنده رو راهنمایی کنید که در صورت گرفتن ویزای آمریکا ( بنده برنده لاتاری هستم) و قبل اینکه گرین دستم برسه میتونم با ویزای مهر شده آمریکا به کانادا سفر کنم ؟
?شماره کیس: ‎2017AS40XX‎
?تاریخ رویت قبولی:12 MAY‎
??تعداد افراد:2
?کنسولگری:ایروان
?تاریخ ارسال فرم:MAY 26
?کارنت شدن کیس: Feb
?تاریخ مصاحبه: March 21
?نتیجه: همسر یکضرب - بنده AP- آپدیت اول MAY 4 -
✈️مقصد:
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان