کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گزارش روند گیاه خواری ، به صورت روزانه ( سهامی عام )
(2015-12-21 ساعت 19:58)omid40 نوشته:  سلام
جالبه توو این مهاجر سرا همه چیز پیدا میشه و فردی اگه بخواد خودشو سرگرم کنه راحت با این سایت اینکارو خواهد کرد.
راستش من چند هفته پیش با یه انجمنی اشنا شدم بنام انجمن تغذیه طبیعی ( خام گیاهخواری) که کلا اعتقادشون بر
خام گیاهخواری است و کلیپ های زیادی هم در این مورد دیدم که توسط راهنماییهای این انجمن مشکلات جسمی و روحیشون
حل شده . من هم تصمیم دارم یه سر بهشون بزنم و خودم رو با شرایطشون یه محک بزنم ببینم برا مشکلات من هم خوبه؟ آخه من یکم
قند خونم بالاست.

وای من هم برنامشون رو دیدم Smile,خیلی دلم میخواست این کار رو انجام بدم ولی ۳ روز بیشتر نتونستم ! روز سوم تا شب دیگه حالم بد شد ! بدن من اصلا همکاری نکرد با این موضوع , کاملا متوجه شدم که حد اقل به یک وعده غذای گرم و پخته شده در روز حتما نیاز دارم ! البته اصلا حس گرسنگی یا این که سخت بگذره برام نبود , ولی از درون احساس خوبی نداشتم ! شما امتحان کنید ببینید چه طور پیش میره ,ایشالا نتیجه خوب بگیرید ! این هم یک مدل خود کاویه که بیشتر با خودمون و حس هامون آشنا میشیم , جالب اینه که وقتی بعد از یک مدت بدنمون پاک سازی میشه , بینشمون هم تغییر میکنه و دلمون میخواد این پاکسازی رو گسترده تر در زندگی انجام بدیم و هرچه طبیعی تر و سالم تر زندگی کنیم .من این تغییر رو کاملا دیدم ! Smile
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
تشکر کنندگان:
وای من هم برنامشون رو دیدم Smile,خیلی دلم میخواست این کار رو انجام بدم ولی ۳ روز بیشتر نتونستم ! روز سوم تا شب دیگه حالم بد شد ! بدن من اصلا همکاری نکرد با این موضوع , کاملا متوجه شدم که حد اقل به یک وعده غذای گرم و پخته شده در روز حتما نیاز دارم ! البته اصلا حس گرسنگی یا این که سخت بگذره برام نبود , ولی از درون احساس خوبی نداشتم ! شما امتحان کنید ببینید چه طور پیش میره ,ایشالا نتیجه خوب بگیرید ! این هم یک مدل خود کاویه که بیشتر با خودمون و حس هامون آشنا میشیم , جالب اینه که وقتی بعد از یک مدت بدنمون پاک سازی میشه , بینشمون هم تغییر میکنه و دلمون میخواد این پاکسازی رو گسترده تر در زندگی انجام بدیم و هرچه طبیعی تر و سالم تر زندگی کنیم .من این تغییر رو کاملا دیدم ! Smile

سلام و شب بخیر
ببینم شما در جلسات این انجمن شرکت کردین؟
و از راهنمایی ها و دستوراتشون پیروی کردین یا خودتون خام گیاهخواری رو شروع کردین ؟ خیلی جالب بود که توو سخنرانی خانم حسینی میگفت : بعد از یه مدت خلق و خوی مهربانتر و بخشنده تر و شاداب تری خواهید گرفت
CN:2016as00004###            رویت قبولی: 6 may
ارسال فرم : July           کنسولگری: انکارا تغییر به ایروان
کارنت : 8 ژانویه 2016
نامه دوم : 26 ژانویه
تعداد نفرات: ۳ نفر
مصاحبه: هفته چهارم مارس- سه شنبه بعدازظهر
مدیکال : به دلیل داشتن فرزند زیر ۱۲ سال ۴ روز قبل از مصاحبه
نتیجه : ویزای یکضرب برای کل اعضای کیس- تحویل پاس و ویزا جمعه ساعت 12
ورود به آمریکا:۳۱ جولای۲۰۱۶ مقصد : کالیفرنیا
دریافت سوشال : ۱۰ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت : ۴۳ روز پس از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: inanna
(2015-12-22 ساعت 20:45)omid40 نوشته:  وای من هم برنامشون رو دیدم Smile,خیلی دلم میخواست این کار رو انجام بدم ولی ۳ روز بیشتر نتونستم ! روز سوم تا شب دیگه حالم بد شد ! بدن من اصلا همکاری نکرد با این موضوع , کاملا متوجه شدم که حد اقل به یک وعده غذای گرم و پخته شده در روز حتما نیاز دارم ! البته اصلا حس گرسنگی یا این که سخت بگذره برام نبود , ولی از درون احساس خوبی نداشتم ! شما امتحان کنید ببینید چه طور پیش میره ,ایشالا نتیجه خوب بگیرید ! این هم یک مدل خود کاویه که بیشتر با خودمون و حس هامون آشنا میشیم , جالب اینه که وقتی بعد از یک مدت بدنمون پاک سازی میشه , بینشمون هم تغییر میکنه و دلمون میخواد این پاکسازی رو گسترده تر در زندگی انجام بدیم و هرچه طبیعی تر و سالم تر زندگی کنیم .من این تغییر رو کاملا دیدم ! Smile

سلام و شب بخیر
ببینم شما در جلسات این انجمن شرکت کردین؟
و از راهنمایی ها و دستوراتشون پیروی کردین یا خودتون خام گیاهخواری رو شروع کردین ؟ خیلی جالب بود که توو سخنرانی خانم حسینی میگفت : بعد از یه مدت خلق و خوی مهربانتر و بخشنده تر و شاداب تری خواهید گرفت

سلام دوست عزیز , نه من فقط برنامه هاشون رو دیدم و خودم شروع کردم , شرکت نکردم در جلساتشون , شاید وقتی رفتم امریکا دوباره امتحان کنم ! کاملا درست گفتند دوست عزیز , من تغییر رو کامل در وجودم حس میکنم و خیلی هم جالبه که با گذشت زمان بیشتر هم میشه ! حس عشق و مسولیت پذیری نسبت به خودم و تمام موجودات و هستی ! حتا اینکه دلم میخواد خیلی بیشتر و با دقت بهتری از خودم مراقبت کنم و مواد غیر طبیعی و شیمیایی رو از زندگیم حذف کنم , البته زیاد ساده نیست چون آلودگی اطرافمون زیاده , ولی حسش کامل در من بیدار شده و قدم به قدم این کار رو دارم انجام میدم , یکی از مثال هاش که هیچ وقت به خواب هم نمیدیدم یک روز انجام بدم ,اینه که چند ماهه دیگه از رنگ موهای شیمیایی استفاده نمیکنم و با حنا و ترکیبات گیاهی موهام رو رنگ میکنم !!!!خنده داره واقعا وقتی بهش فکر میکنم ! البته میدونم تغییرات زیاد از حد به نظر میاد و قصد ترسوندنتون رو ندارم , وقتی شروع کردم اصلا فکرش رو نمیکردم تا این حد پیش برم ! ولی خوب قدم به قدم پیش اومد . حس جالبیه ,خوشحالم که این کار رو کردم Smile فقط اینها رو گفتم تا بدونید تا چه قدر میتونه موثر باشه ! امید وارم برای شما هم خوب پیش بره Rolleyes
CR1/IR1
آنکارا  
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: omid40
سلام دوستان
خوب اجازه بدید منم کمی از تجربیات این چند وقته‌ام برای شما بگویم.
ابتدا به شما توصیه می‌کنم کتاب "قابلمه‌ات را فراموش کن" را تهیه و مطالعه کنید، بیشتر این چیزهای به دردنخوری را که ما از آنها به امید کسب انرژی استفاده می‌کنیم را مورد بررسی دقیق قرار داده و به شما می‌گوید چه بلاهایی را سر قسمت‌های مختلف بدن می‌آورند. مطالعه‌ این کتاب را حتما به شما توصیه می‌کنم.
خود من از تغذیه‌ام راضی نبودم. البته نه به خاطر چاقی یا لاغری، قد من ۱۸۷ است و وزن من ۷۹ کیلوگرم بود. منتها من از خوردن غذاها لذت زیادی نمی‌بردم. بیماری خاصی هم نداشتم ولی دوست داشتم این غذاها به صورت قرصی در می‌آمد و من آنها را با جرعه‌ای آب در حلقوم مبارک می‌انداختم و راحت می‌شدم. از این رو پس از مطالعه‌ی این کتاب و با علاقه‌ی قبلی که به میوه‌ها داشتم شروع به انجام تغذیه‌ی صحیح گرفتم. نویسنده‌ی این کتاب به شما می‌گوید که در حدود ۸۰ درصد از میوه‌ها و ۲۰ درصد از مغرهای خوراکی استفاده کنید! مگر می‌شود؟! بله می‌شود، و وقتی که شما در این رژیم ماندید و حس و حالتان را با قبل از رژیم قیاس کردید دیگر برای شما سخت است که به روال گذشته‌اتان برگردید چرا که شما چیزی را تجربه کرده‌اید که دیگران آن را حتی لمس نکرده‌اند! نحوه‌ی وارد شدن به این رژیم برای هر کسی متفاوت است که در این کتاب به خوبی توضیح داده شده است. من با خواندن این کتاب به یکباره رژیم غذایی خود را اصلاح کردم و در حدود ۳ ماه به صورت کامل از آن پیروی کردم. من یک انسان خوابالود با احساسی سرتاسر از کوفتگی بدن بودم. حتی گاهی روزها که بیشتر استراحت می‌کردم این حس کوفتگی بیشتر می‌شد، ماساژ حس خوبی نصیب من می‌کرد ولی آن موقتی بود. بعد از اجرای این رژیم حالا هیچ کدام از این احساسات بد در من وجود نداشت. خواب من از ۹ الی ۱۰ ساعت به ۶ الی ۷ ساعت رسید و تا انتهای شب حس سرزندگی داشتم.
بله سختی دارد، ولی منافعی که کسب می‌کنید خیلی بیشتر از سختی‌هایش است. وزن من در طول این مدت ۱۴ کیلو کم شد! چربی‌های اندکی که دور شکمم داشتم همگی از بین رفتند ولی صورتم که لاغرتر شده بود کمی توی ذوق می‌زد، به هر دوست و آشنایی که سر می‌زدم با سوالات مختلف بمباران می‌شدم و باید به آنها ثابت می‌کردم که من معتاد! نیستم فقط رژیم من تغییر کرده است! بعد از کمی ممارست در این ٰرژیم و اصلاح ساعت به خواب رفتم و... حتی فرم صورت بنده هم بهتر شد. شما وقتی این رژیم را آغاز می کنید همه می‌خواهند به شما ثابت کنند که اشتباه می‌کنید! ولی به آن‌ها نگاه کنید که چهره‌های زرده وزاری دارند و هر کدام به گونه ای با بیماری‌های مختلف دست به گریبانند! از کسی که خودش چنین احساسی را ترجبه نکرده است چه انتظاری دارید؟! باید ثابت قدم باشید و ادامه بدهید حتی اگر شده چندین بار آن کتاب را بخوانید. من متاسفانه چند ماهی است که بیش از هر وقتی دله شده‌ام! یعنی اینکه بعضی از غذاها به مذاق من خوش می‌آیند! و من بدم نمی‌آید که ناخنکی بر آنها بزنم! ولی این حس گذرا است. چرا که بعد از تناول آنها، سروکله‌ی حالت‌های ناخوشایند پیدا می‌شود و من خود را سرزنش می‌کنم.
در حال حاضر هر چند روز یک‌بار من غذای پخته‌ی خانه‌ای می‌خورم. ولی در حال ترک آن هستم. دلیل آن شاید تغییر رژیم یکضرب من به خام‌گیاهخواری باشد. پس شما آهسته آهسته شروع کنید و از این موهبت لذت ببرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: inanna ، lighter
(2016-05-03 ساعت 12:11)Sparker نوشته:  سلام دوستان
خوب اجازه بدید منم کمی از تجربیات این چند وقته‌ام برای شما بگویم.
ابتدا به شما توصیه می‌کنم کتاب "قابلمه‌ات را فراموش کن" را تهیه و مطالعه کنید، بیشتر این چیزهای به دردنخوری را که ما از آنها به امید کسب انرژی استفاده می‌کنیم را مورد بررسی دقیق قرار داده و به شما می‌گوید چه بلاهایی را سر قسمت‌های مختلف بدن می‌آورند. مطالعه‌ این کتاب را حتما به شما توصیه می‌کنم.
خود من از تغذیه‌ام راضی نبودم. البته نه به خاطر چاقی یا لاغری، قد من ۱۸۷ است و وزن من ۷۹ کیلوگرم بود. منتها من از خوردن غذاها لذت زیادی نمی‌بردم. بیماری خاصی هم نداشتم ولی دوست داشتم این غذاها به صورت قرصی در می‌آمد و من آنها را با جرعه‌ای آب در حلقوم مبارک می‌انداختم و راحت می‌شدم. از این رو پس از مطالعه‌ی این کتاب و با علاقه‌ی قبلی که به میوه‌ها داشتم شروع به انجام تغذیه‌ی صحیح گرفتم. نویسنده‌ی این کتاب به شما می‌گوید که در حدود ۸۰ درصد از میوه‌ها و ۲۰ درصد از مغرهای خوراکی استفاده کنید! مگر می‌شود؟! بله می‌شود، و وقتی که شما در این رژیم ماندید و حس و حالتان را با قبل از رژیم قیاس کردید دیگر برای شما سخت است که به روال گذشته‌اتان برگردید چرا که شما چیزی را تجربه کرده‌اید که دیگران آن را حتی لمس نکرده‌اند! نحوه‌ی وارد شدن به این رژیم برای هر کسی متفاوت است که در این کتاب به خوبی توضیح داده شده است. من با خواندن این کتاب به یکباره رژیم غذایی خود را اصلاح کردم و در حدود ۳ ماه به صورت کامل از آن پیروی کردم. من یک انسان خوابالود با احساسی سرتاسر از کوفتگی بدن بودم. حتی گاهی روزها که بیشتر استراحت می‌کردم این حس کوفتگی بیشتر می‌شد، ماساژ حس خوبی نصیب من می‌کرد ولی آن موقتی بود. بعد از اجرای این رژیم حالا هیچ کدام از این احساسات بد در من وجود نداشت. خواب من از ۹ الی ۱۰ ساعت به ۶ الی ۷ ساعت رسید و تا انتهای شب حس سرزندگی داشتم.
بله سختی دارد، ولی منافعی که کسب می‌کنید خیلی بیشتر از سختی‌هایش است. وزن من در طول این مدت ۱۴ کیلو کم شد! چربی‌های اندکی که دور شکمم داشتم همگی از بین رفتند ولی صورتم که لاغرتر شده بود کمی توی ذوق می‌زد، به هر دوست و آشنایی که سر می‌زدم با سوالات مختلف بمباران می‌شدم و باید به آنها ثابت می‌کردم که من معتاد! نیستم فقط رژیم من تغییر کرده است! بعد از کمی ممارست در این ٰرژیم و اصلاح ساعت به خواب رفتم و... حتی فرم صورت بنده هم بهتر شد. شما وقتی این رژیم را آغاز می کنید همه می‌خواهند به شما ثابت کنند که اشتباه می‌کنید! ولی به آن‌ها نگاه کنید که چهره‌های زرده وزاری دارند و هر کدام به گونه ای با بیماری‌های مختلف دست به گریبانند! از کسی که خودش چنین احساسی را ترجبه نکرده است چه انتظاری دارید؟! باید ثابت قدم باشید و ادامه بدهید حتی اگر شده چندین بار آن کتاب را بخوانید. من متاسفانه چند ماهی است که بیش از هر وقتی دله شده‌ام! یعنی اینکه بعضی از غذاها به مذاق من خوش می‌آیند! و من بدم نمی‌آید که ناخنکی بر آنها بزنم! ولی این حس گذرا است. چرا که بعد از تناول آنها، سروکله‌ی حالت‌های ناخوشایند پیدا می‌شود و من خود را سرزنش می‌کنم.
در حال حاضر هر چند روز یک‌بار من غذای پخته‌ی خانه‌ای می‌خورم. ولی در حال ترک آن هستم. دلیل آن شاید تغییر رژیم یکضرب من به خام‌گیاهخواری باشد. پس شما آهسته آهسته شروع کنید و از این موهبت لذت ببرید.

ممنون از share کردن  تجربتون Sparker عزیز , بهتون خیلی تبریک میگم که موفق هستید در این مسیر  , کاملا با حرفتون موافقم , تغییر life stlye اصلا ساده نیست , ولی وقتی نتیجه مثبت رو میبینیم دیگه خیلی سخت میشه به شیوه قبل برگشت , من هم دل تو دلم نیست که زودتر به همسرم در امریکا  بپیوندم و خام خواری رو اونجا تجربه کنم (دسترسی به خیلی میوه ها و سبزی جات اونجا راحت تره و من هم شوق و ذوق دارم برای امتحان کردن چیزای جدید ) تا الان  که یک سال و نیم گذشته از گیاه خوار شدنم , خیلی راضی هستم و همینطور که شما هم گفتید خیلی حس و حالم تغییر کرده , من چند وقته اصلاح طبع رو هم با توجه به طب سنتی شروع کردم و باز کلی تغییرات مثبت در خودم میبینم Smile مرسی از بابت معرفی کتاب , حتما میگیرم ! راستی این هم یک کانال هست در youtube که خیلی الهام بخش هست و هر موقع ویدئو هاش رو نگاه میکنم دلم میخواد کلا پختنی رو بزارم کنار ! فکر کردم شاید برای شما هم مفید  باشه و بتونید از recipe هاش استفاده کنید  Smile

https://www.youtube.com/user/FullyRawKristina
CR1/IR1
آنکارا  
️ویزا یک ضرب