کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
موارد ریزی که قبل از مهاجرت از آن نباید غافل بود؟
(2010-01-19 ساعت 10:10)Hamid55 نوشته:  میتونید تو امریکا هم گواهینامه ایرانیتون را بین المللی کنید. این لینک را ببنید.
http://www.idlicense.com/
حتی میتونید اسکن گواهینامه ایران و عکس ، امضا را براشون از طریق ایمیل بفرستید و ظرف ۲۴ ساعت گواهینامه بین المللی تا ۱۰ سال اعتبار آماده میشه و به آدرس تون پست میشه. اعتبار گواهینامه بین المللی ایران ۱ ساله هست..من شنیدم بعضی از آژانس های مسافرتی تو ایران هم گواهینامه بین المللی شبیه این چیزی که من لینکشو فرستادم میدن و کلی هم تبلیغ میکنن که از اتریش ، امریکا ، خارج میاد ولی خب هزینش خیلی بالاتر از این حرفاست.....

این سایت زو نگاه کزدم. ولی این که ترجمهء گواهینامه هست و گواهینامه بین المللی نیست. فکز کنم که این یک سایت دارالترچمه هست و نه صادر کنندهء گواهینامهء بین المللی.
شماره کیس: 2010AS00020xxx
تاریخ نامه قبولی: Jul 2009
کنسولگری: Kuala Lumpur
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July 2009
تاریخ کارنت شدن کیس:July 2010Big Grin
تاریخ مصاحبه: July 2010
تاریخ دریافت ویزا: فرداش!Big Grin
پاسخ
من نمیفهمم مگه پولتون زیادی کرده ؟برید ارزون ترین گواهینامه ی بین المللی رو بگیرید بهتره.چون اینجا خیلی نمیتونید با اون رانندگی کنید و در هر صورت بعد از اومدن سوشیال باید برید گواهینامه بگیرید.حالا 195 هزار تومان و این قیمتها رو خواهشا بذارید بیائین اینجا به دردتون میخوره.اگه اشتباه نکنم توی خیابون مهناز عباس آباد سازمان اتوموبیل رانی کشور براتون با 35 هزار تومان و اعتبار یک ساله گواهینامه ی بین المللی صادر میکنند.
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
من الان دقیق تر نگاه کردم....شما درست میگی ترجمه گواهینامه را میدهد. به هر حال با گواهینامه ایران تا چند ماه میشه در امریکا بستگی به قوانین ایالتی رانندگی کرد. من حتی با اصل گواهینامه ایران ماشین اجاره کرده ا م و طرف از من پرسید که تاریخ اعتبار را تا کی نوشته؟ همین.

(2010-01-20 ساعت 06:54)SamiraN نوشته:  
(2010-01-19 ساعت 10:10)Hamid55 نوشته:  میتونید تو امریکا هم گواهینامه ایرانیتون را بین المللی کنید. این لینک را ببنید.
http://www.idlicense.com/
حتی میتونید اسکن گواهینامه ایران و عکس ، امضا را براشون از طریق ایمیل بفرستید و ظرف ۲۴ ساعت گواهینامه بین المللی تا ۱۰ سال اعتبار آماده میشه و به آدرس تون پست میشه. اعتبار گواهینامه بین المللی ایران ۱ ساله هست..من شنیدم بعضی از آژانس های مسافرتی تو ایران هم گواهینامه بین المللی شبیه این چیزی که من لینکشو فرستادم میدن و کلی هم تبلیغ میکنن که از اتریش ، امریکا ، خارج میاد ولی خب هزینش خیلی بالاتر از این حرفاست.....

این سایت زو نگاه کزدم. ولی این که ترجمهء گواهینامه هست و گواهینامه بین المللی نیست. فکز کنم که این یک سایت دارالترچمه هست و نه صادر کنندهء گواهینامهء بین المللی.
شماره کیس: 2009AS15xxx
تاریخ نامه قبولی: May 2008
کنسولگری: Mumbai
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 15Aug 2009
تاریخ مصاحبه: May 2010
دریافت ویزا: 9June 2010
-------------------------------
پاسخ
تشکر کنندگان: گریت کش ، mavarfan ، SH1A2R3 ، younes77 ، farshadsh ، farhad1985 ، mohammadrezah ، taherifar
اونهایی که او ایران هستند ،این سایت با 30 هزار تومن گواهی نامه 1 ساله بین المللی میده
www.govahiname.ir
پاسخ
کانون اتومبیلرانی ایران نفاتری را در سطح شهر تعیین کرده تا در محلی نزدیکتر به منزلتان بتوانید گواهینامه را دریافت کنید.مثلا برای غرب تهران در ایت اله کاشانی -بلوار اباذر است.با تماس با کانون شما را راهنمایی میکنند.هزینه اش هم همان نرخ کانون است
پاسخ
من یک چیز ریزی یادم افتاد که اینجا لازمه و خودم با اینکه قصد اوردنش رو داشتم یادم رفت بیارم .اون چیزی نیست جز لیبل فارسی برای کیبورد.حالا من مجبور شدم روی دکمه های کیبورد ،با نوار چسب کاغذی ،حروف فارسی رو بچسبونم که بتونم فارسی تایپ کنم!
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
لازم نیست، خوب شد نیاوردید، از اینجا آن لاین سفارش بدید، یک حساب PAYPAL هم باز کنید و جز برای کار و تفریح از منزل خارج نشوید.

http://www.amazon.com/ENGLISH-FARSI-KEYB...B002GBRN3I

(2010-01-21 ساعت 01:56)rasarasa نوشته:  من یک چیز ریزی یادم افتاد که اینجا لازمه و خودم با اینکه قصد اوردنش رو داشتم یادم رفت بیارم .اون چیزی نیست جز لیبل فارسی برای کیبورد.حالا من مجبور شدم روی دکمه های کیبورد ،با نوار چسب کاغذی ،حروف فارسی رو بچسبونم که بتونم فارسی تایپ کنم!

میدهم من مالیات به اوباما   -----   با لبی خندان، نه با افسوس و آه
مالیات بر درآمد، مالیات مستقیم  ----  تا دهد پاسپورت آبی او به ما

پاسخ
در مورد کیبورد و برچسب فارسی من با آوردنش تز ایران موافقم چون 500 تومن با 8.30 دلار خیلی فرق داره Wink
در مورد پی پال البته شکی نیست که باید زودتر همگی باهاش آشنا بشیم. از ایران هم اگه میتونید با دادن آدرس فامیل یا اسپانسرتون در ebay و pay pal اکانت باز کنید و باهاشون آشنا بشید چون اینجا خیلی چیزا رو با قیمت بهتر و بدون اینور اونور گشتن از تو این سایتها گیر میارید.

کلاس زبان رو غافل نشید، اینو یکی که غافل شده و پشیمونه داره میگه، esl اینجا مجانی نیست و باید بالای 400 دلار برای هر ترم از جیب مبارک بپردازید.
و از همه چیز مهمتر اگه شده 40 روز برید تو غار ولی با "هدف" بیایید بیرون و بعد آمریکا. اینجا اگه خودتون ندونید چیکار میخواید بکنید کس دیگه هم نمیفهمه!

هر وبسایتی که فکر میکنید ممکنه اینجا باهاش کار داشته باشید رو از همین الان برید توش بگردید و اگه عضو شدنیه عضو شید.

و از همه مهمتر، از زندگی لذت ببرید و به مهاجرت به چشم یه Gift نگاه کنید
پاسخ
یکی از کارهای خیلی مهم قبل از سفر گرفتن اینترنت بانک است.چون بعد از گذشت چند ماه اگر پولهایتون و نیاورده باشید به فکر آوردن خواهید افتاد و تنها راه آوردن آن واریز به حساب فرد مورد اعتماد شما از طریق اینترنت بانک است و پس از آن حواله به حساب شما در آمریکا ......
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
(2010-01-21 ساعت 01:56)rasarasa نوشته:  من یک چیز ریزی یادم افتاد که اینجا لازمه و خودم با اینکه قصد اوردنش رو داشتم یادم رفت بیارم .اون چیزی نیست جز لیبل فارسی برای کیبورد.حالا من مجبور شدم روی دکمه های کیبورد ،با نوار چسب کاغذی ،حروف فارسی رو بچسبونم که بتونم فارسی تایپ کنم!

سارا جان من بیست سی تا با خودم آوردم اگر خواستی آدرست را بده پست کنم یا اگر اومدم اون طرفا بیارم.
پاسخ
(2010-01-12 ساعت 23:30)lexington نوشته:  این روزها حکایت حال و روز من شده است« شپشک آید و زن زاید و مهمان عزیز، هم زدر آید»

شپشک نیست حمید جان، «سپلشک» هستش! به معنی اتفاق بد. سپلشک آوردن یعنی بد آوردن (فرهنگ فارسی معین رو ببینید)
پاسخ
مترجم موبایل دانلود کنید بهتره تا200$بدین
به هر زبانی که بخواهید هست با هر فرمتی
-اولش سخته بعد اسون میشهBig Grin
هر چی رو سخت بگیرین بدونین براتون سخت میشه
این ادرسUSCIS office phone numbers درسراسر امریکا

فایل‌های پیوست
.pdf   USCIS office phone numbers.pdf (اندازه 62.85 KB / تعداد دانلود: 9,679)
case:19###
Big Grin

پاسخ
(2010-01-21 ساعت 12:04)Persischer نوشته:  لازم نیست، خوب شد نیاوردید، از اینجا آن لاین سفارش بدید، یک حساب PAYPAL هم باز کنید و جز برای کار و تفریح از منزل خارج نشوید.

http://www.amazon.com/ENGLISH-FARSI-KEYB...B002GBRN3I

با استفاده از این سایت میتوانید پنگلیش بنویسی‌ و فارسی دریافت کنید، احتیاجی‌ به لیبل فارسی هم برای کیبورد ندارید، من الان همین کارا کردم www.behnevis.com
پاسخ
سلام به همه دوستان
در تکمیل حرف دوستمون در مورد مترجم همراه بگم که بهترین نمونه اون ،اطلس سخنگو هست که دفتر مرکزی فروش اون ضلع جنوبی میدون هفت تیر کنار مانتو فروشی کندلوس هست من یه نمونه دارم و راضی هستم
قیمتها هم از صدو خورده ای تا چهار صد هزار تومان متغیره
اگر تمام ابرهای آسمان ببارند گلهای قالی نخواهند شکفت این قانون زیر پا ماندن است

yes we can
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، mavarfan ، SH1A2R3 ، sadeghi897 ، farshadsh ، mohammadrezah ، taherifar ، samane1363 ، maryam.azad
(2010-02-08 ساعت 07:44)laili نوشته:  یکی از کارهای خیلی مهم قبل از سفر گرفتن اینترنت بانک است.چون بعد از گذشت چند ماه اگر پولهایتون و نیاورده باشید به فکر آوردن خواهید افتاد و تنها راه آوردن آن واریز به حساب فرد مورد اعتماد شما از طریق اینترنت بانک است و پس از آن حواله به حساب شما در آمریکا ......

ليلي خانوم اين كه گفتيد اينترنت بانك يعني بايد حساب خاصي باز كرد يااينكه اين حساب جاري هر بانكي رو ميشه اينترنتي كرد و خارج از كشور بهش دسترسي داشت.
چون من از بانك ملت پرسيدم گفت حتي براي چك كردن حساب ايران يا جابجايي پول در ايران امكان ارتباط با سايت هاي بانك ايراني از خارج وجوود نداره و به دلايل امنيتي محدود شده اند.
كلا در ارتباط با كاراي بانكي الان كه ايران هستيم چه كارايي ميشه كرد كه اونجا بشه ازش استفاده كنيم و كارامونو دنبال كنيم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، farshadsh ، taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان