کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کم هزینه ترین کشور اروپائی برای تحصیل
(2016-10-14 ساعت 15:37)nazafarinerfani نوشته:  سلام دوستان
من ١٧سالمه و ديپلم تجبي با معدل ١٦/٨ دارم،الان هم پيش دانشگاهي هستم
من ميخواستم بدونم چه كشوري ميتونم در رشته ي دندون، دام پزشكي يا مامايي به زبان انگليسي تحصيل كنم كه هزينه هاش بيشتر از سالي ٤٠ميليون نشه،يا اگر شد بشه با كار همزمان با تحصيل جبرانش كرد،و اين كه مدركش تو ايران معتبر باشه يا توي كشور هاي بهتر كه بعد از تحصيل براي كار رفت اونجا؟؟ بازم ميگم،هزينش مهم نيست كلاً چقد باشه،اگر با كار دانشجويي طوري جبران بشه كه پولي كه از جيب بدم بشتر از ٤٠تومن نباشه

درود
آلمان زمینه خیلی خوبی برای دندون پزشکی، دندون سازی و تخصص هاش داره... همچنین رشته دام پزشکی، اما مامایی با رشته های پزشکی تفاوت داره و مانند سیستم آموزشی ایران نیست و دوره های آموزشی خودش رو داره، پرستاری و مامایی جدا هستند از پزشکی، و همه چیزهایی که شما میخواید رو باید در چند کشور پیدا کنید و کشورهای خیلی کمی هستند با رفاه دانشجویی و زمینه کاری برای دوران دانشجویی.

همه زمینه های نامبرده شما رو آلمان داره اما بزبان آلمانی. و هزینه یک سال دانشجویی هم 8640 یورو هست که تا چند سال آینده این میزان تا دوروبر 600 یورو افزایش پیدا می کنه، دانشگاه های آلمان هم بیشترشون رایگانند و کمی هزینه رفاه و بیمه در ترم باید پرداخت کنید.در برگه بالا هم در این باره چیزهایی نوشتم، و در بخش آلمان هم برگه های مختلفی گذاشتم بخونید بیشتر آشنا بشید.
ارزش و کاربرد مدارک آلمان هم بروز و بالاست، در سیستم آموزش وزارت علوم ایران پذیرفته شدند و لیست دانشگاه هاشونو میتونین در سایت وزارت علوم ایران مشاهده کنین. ایرانی های دندون پزشک زیادی این دانشگاه هارو انتخاب کردند و هستند.
پرسشی داشتید در همون بخش درخدمتم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من ١٤ سالمه و ميخواهم در المان درس بخونم ولي مشكل جا دارم اكثر پانسيون ها گرون هستند و فاميلي در المان نداريم ميخواستم يك نظري به من بديد
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-13 ساعت 17:36)Mahanzed1 نوشته:  سلام من ١٤ سالمه و ميخواهم در المان درس بخونم ولي مشكل جا دارم اكثر پانسيون ها گرون هستند و فاميلي در المان نداريم ميخواستم يك نظري به من بديد
ممنون

درود این خونه های مشترک برای دانشجو هاست، که سرویسو آشپزخونه مشترک هست:
www.wg-gesucht.de

www.studenten-wg.de

www.studentenwohnung.de

www.zwischenmiete.de

کرایه اتاق:
dreamflat.de
Airbnb.com
http://www.immowelt.de

هتل های دانشجویی برای کار دانشجویی:
www.studentenwerke.de
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-09-07 ساعت 02:29)hassanrouhi نوشته:  خوب ببينين نميشه گفت كدوم مهمتره.هردوشون واقعا مهمه.
اما كلا از دانشجويان ارشد انتظار ميره كه حتما مقاله داشته باشن.چون حداقل 2سال از دوره ي تخصصي تحصيلشون ميگذره. معدل هم كمك خيلي زيادي ميكنه.اگر شما معدلتون بالاي 17.50يا همين حدودا باشه واقعا شانستون بالاست.مدرك زبان هم دارين حتما؟
tromsoكه خيلي بالاست.يعني خوده قطب.البته دانشگاه خوبيه ولي مكانش فوق العاده بده.اونجا شما ميتونين به اين شنيده كه تو قطب 6ماه روز و 6ماه شب پي ببرين.گرچه جاهاي ديگه نروژ هم هست.اما به شدت كمتر.
توصيه ميكنم حتما دانمارك رو هم نگاه بندازين.چون هم اب و هواي بهتري داره و هم سطح علمي دانشگاه هاش يه خورده بهتره.البته نه زياد.
اگرم حقوق زياد واستون مهم نيست رو سوئد هم حساب كنين.(ماهانه1700يورو)
بازم توصيه مي كنم كه بي خيال جايي مثله مالزي شين.اگر ميخواين مالزي برين همون بهتر كه ايران بمونين.پولتونم يه جاي ديگه سرمايه گذاري كنين تا بعدا به دردتون بخوره

سلام بر شما.
میشه لطف کنید به پیام بهم بدید؟ کار واجبی دارم ولی متاسفانه نمیتونم خصوصی بهتون پیام بدم.
09389541481
توی تلگرام هم اگه پیام بدید ممنونتون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان