کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تحصیل در کانادا
(2012-09-22 ساعت 01:59)نیما6446 نوشته:  با سلام به دوستان عزیز
یه سوال داشتم . من حدود یک سال و نیم که واسه مهاجرت به کانادا ( کبک) اقدام کردم... و درسته که میگن معمولا قانون اینجوری که کسی که پرونده مهاجرتی داره شانسش واسه گرفتن ویزاههای دیگه خیلی خیلی کمه یا حتی صفر... ولی میخواستم بدونم کسی از بین شما و یا دوستانتون یا اقوام بودن که با وجود پرونده مهاجرتی واسه ویزای دانشجویی اقدام کرده باشه و نتیجه ای هم داده باشه ( واسه فدرال یا کبک فرقی نداره) چون از طرفی گرفتن پذیرش با توجه به شرایطم خیلی راحته... و با یک وکیل تو کانادا صحبت کردم و می گه چون 2تا کیس جداست هیچ مشکلی نداره و این کار کاملا امکان پذیره ولی از طرفی وکیل ها واسه پولش هر حرفی رو میزنن وهمه چیز از نظر اونا امکان پذیره...
سپاسگذارم

سلام دوست عزیز
والا ما برای ویزای دانشجوییی اقدام کردیم و این هفته انشا... میریم مدارکو تحویل سفارت کانادا در ابوظبی بدیم اونجا باز سوال میکنم ولی من در جریان پیزی که میگین نیستم
اینو میدونم که یه دانشجو توی مونترال بعد از 5 یا 6 سال میتونه سیتیزن بشه و بعد از سه سال پی آر
توی اطرافم ندیدم این چیزی که شما میگید اما ما انشا... تا 3 4 ماه ویزا بگیریم و بریم میتونم از نزدیک پرسو جو کنم
پاسخ
تشکر کنندگان: parsush ، نیما6446 ، Mehdi-KinG ، Tomas ، مانترا ، msar ، mohandesbehrang
سلام . خسته نباشید
من لیسانس زبان انگلیسی از دانشگاه شیراز دارم با معدل 17 .
معدل پیش دانشگاهیم 15.5 و معدل دیپلمم 15 هست . من میخوام برای دوره های undergraduate diploma از یک کالج توی کانادا پذیرش بگیرم . دوست دارم توی رشته های IT و network و یا finance و bussines پذیرش بگیرم . یعنی میخوام از اول برم دانشگاه ( برای فوق نمی خوام اپلای کنم ها ) .
نمره آیلتس رو هم میتونم 8 بگیرم اگر بخونم حتی 9 .
ولی یک مشکل خیلی بزرگ دارم اونم این هست که حسابان سوم دیبرستانم رو شدم 7 ( تک ماده زدم و پاس شدم ) و حساب دیفرانسیل پیش دانشگاهی رو شدم 8.5 ( تبصره زدم و پاس شدم ) . حالا میخوام بدونم با این مشکل و شرایطی که گفتم شانس پذیرش در مقطع undergraduate diploma رو دارم یا خیر .

ممنون میشم راهنمایی کنید .
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Tomas ، msar ، mohandesbehrang
(2012-11-22 ساعت 18:18)enix نوشته:  سلام . خسته نباشید
معدل پیش دانشگاهیم 15.5 و معدل دیپلمم 15 هست . من میخوام برای دوره های undergraduate diploma از یک کالج توی کانادا پذیرش بگیرم . دوست دارم توی رشته های IT و network و یا finance و bussines پذیرش بگیرم . یعنی میخوام از اول برم دانشگاه ( برای فوق نمی خوام اپلای کنم ها ) .
ولی یک مشکل خیلی بزرگ دارم اونم این هست که حسابان سوم دیبرستانم رو شدم 7 ( تک ماده زدم و پاس شدم ) و حساب دیفرانسیل پیش دانشگاهی رو شدم 8.5 ( تبصره زدم و پاس شدم ) . حالا میخوام بدونم با این مشکل و شرایطی که گفتم شانس پذیرش در مقطع undergraduate diploma رو دارم یا خیر .

سلام
معمولا گرفتن ویزا (نه پذیرش دانشگاه ) برای دوره های لیسانس برای ایرانیان خیلی سخت و مشکل است . مگر اینکه حساب بانکی بسیار خوب و سند منزل و .... داشته باشید . در مورد گرفتن پذیرش خیلی مشکل نیست چون دانشگاهها دنبال گرفتن شهریه خودشون هستند و معمولا خیلی گیر نمیدن
موفق باشید
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، مانترا ، msar ، storagemeter ، mohandesbehrang
با سلام من دانشجوی سال دوم مهندسی پزشکی هستم.
میخواستم ببینم چجوری میتونم در مقطع فوق پذیرش بگیرم.
ایا رشته در کانادا طرفدار دارد؟
هزینه تحصیل و زندگی در کانادا چگونه است؟
شرایط گرفت بورسیه از کانادا چیست؟
من در دانشگاه غیرانتفاعی درس میخونم و گرایش مهندسی پزشکی من بیو الکترونیک است.
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، mohandesbehrang
(2009-02-28 ساعت 10:15)parpar نوشته:  سلام کسی راهی داره واسه رسیدن به آمریکا...من دارم فوق لیسانس میخونم در رشته زمین شناسی کاربردی در کشور هند...اون وقت چه راههایی به نظرتون میرسه که قطعی بتونم خودمو سریع و فوری برسونم به آمریکا...
تحصیل در آمریکا در دکترا خوب روش خوبیه ولی هم باید در فوق لیسانس بهترین باشی هم در داشتن پول خوب جهت شهریه سالیانه دانشگاه های آمریکا ....چون شنیدم شهریه دکترا در آمریکا از همه مقاطع بیشتره!
من فقط میخوام برسم به آمریکا و زندگی کنم در اون کشور حالا قانونی باشه چه بهتر...مثل همه...به نظرتون چه راه هایی هست؟
سلام.پرپر جان.والا اگه راهه دیگه ای که داشت ما تا الان رفته بودیم.شما باسه همون پذیرش فوق یا دکتری اقدام کن ایشاالله قبول میشی.اگه مشکل مالی نداری و فول فاند نخوای فکرنکنم که سخت باشه.
ما که الان به اروپای شرقی و امریکای لاتینم راضی شدیم.احتمالا تا چند وقت دیگه به همون هندم راضی بشیم.Big Grin
البته رفتن به کانادا به خاطر امریکا فکرنکم کار معقولانه ای باشهCool
پاسخ
(2012-11-22 ساعت 20:12)ParsTrader نوشته:  

سلام
معمولا گرفتن ویزا (نه پذیرش دانشگاه ) برای دوره های لیسانس برای ایرانیان خیلی سخت و مشکل است . مگر اینکه حساب بانکی بسیار خوب و سند منزل و .... داشته باشید . در مورد گرفتن پذیرش خیلی مشکل نیست چون دانشگاهها دنبال گرفتن شهریه خودشون هستند و معمولا خیلی گیر نمیدن
موفق باشید
مدیر جان.ما که نمی تونیم تاپیک بزنیم.بی زحمت یه تایپیکی،پستی ،چیزی باز کن که دوستان لیست کشور هایی که اقامت دائم و تابعیت هیچ وقت نمیدن رو(بعد از تحصیل و سپس کار-مثل مالزی)بزارن که ما همین اول اینا رو از لیستمون خط بزنیم.
اطلاعات در این مورد خیلی گنگ و پراکنده هستش.ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، mohandesbehrang ، maral-map
(2009-08-31 ساعت 03:48)immi2011 نوشته:  با سلام من کارشناس ارشد رشته نرم افزار کامپیوتر هستم . چطور میتونم برای مقطع دکترا در امریکا و کانادا پذیرش بگیرم. نمره 6 ایلتس هم دارم

2
پاسخ
سلام دوستان عزیز انشاا..تک تکتون موفق باشید
عزیزان من فوق لیسانس شهرسازی هستم معدلم 18/10 هستش ولی نمیدونم برای بورس گرفتن چه روندی رو بایدطی کنم امکان داره راهنمایی بفرمایید و هنوز زبانم رو کامل نکردم و مدرک نگرفتم متاسفانه ولی پروسه اش رو دارم طی میکنم
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید دوستان
پاسخ
(2014-11-30 ساعت 19:39)تناز نوشته:  سلام دوستان عزیز انشاا..تک تکتون موفق باشید
عزیزان من فوق لیسانس شهرسازی هستم معدلم 18/10 هستش ولی نمیدونم برای بورس گرفتن چه روندی رو بایدطی کنم امکان داره راهنمایی بفرمایید و هنوز زبانم رو کامل نکردم و مدرک نگرفتم متاسفانه ولی پروسه اش رو دارم طی میکنم

سلام دوست عزیز
بستگی به دانشگاه داره اکثر دانشگاه ها آیلتس 7 یا تافل 100 می خوان شما برا این نمره تلاش کنید که دستتون باز باشه
جی آر ای که بازم به دانشگاه بستگی داره ولی اکثر دانشگاه ها ازتون می خوان

مقاله هم برای دکترا حتما باید داشته باشید

اینا کارای اولیه بود
بعد باید استاد پیدا کنید باهاشون صحبت کنید که بهتون فاند بدن

موفق باشید
we fight for a better life
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، msar ، storagemeter ، mohandesbehrang
سلام..من دانشجوی رشته ی معماری هستم و علاقه دارم برای فوق لیسانس طراحی صنعتی را ادامه دهم و بعد آنجا مشغول به کار شوم..آیا بازار کار این رشته خوب است یا بهتر است همان معماری را ادامه دهم ؟ ممنون میشم کمکم کنید Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: mohandesbehrang
سلام من دانشجوی کامپیوتر-نرم افزار هستم در سطح کاردانی و میخوام برم کانادا . چجوری برم کمکم کنید میخوام اونجا ادامه تحصیل بدم کسی هم اونجا ندارم . راهنمایی لطفا
سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، mohandesbehrang
(2015-09-21 ساعت 12:55)Hossin doori نوشته:  سلام من دانشجوی کامپیوتر-نرم افزار هستم در سطح کاردانی و میخوام برم کانادا . چجوری برم کمکم کنید میخوام اونجا ادامه تحصیل بدم کسی هم اونجا ندارم . راهنمایی لطفا
سپاس

برای لیسانس احتمال گرفتن ویزا بسیار کم است .
بهتر است ابتدا لیسانس بگیرید سپس برای فوق اقدام کنید.ضمن اینکه نیاز به ایلتس 6.5 به بالا هم خواهید داشت.
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: fairy ، storagemeter ، mohandesbehrang
(2008-06-13 ساعت 11:47)atefe نوشته:  سلام من دانشجوی معماری در مقطع کاردانی هستم.میتونم برای مقطع کارشناسی ویا ارشد به استرالیا،ایتالیا،لندن ویا منچستر برم؟شرایط پذیرش و ارزش تحصیلی کدومشون بهتره؟

سلام اگه در مورد امتیازات برای تحصیل ، اطلاعاتی بدست آوردین اینجا بنویسین تا همه استفاده کنن. من هم استفاده ببرم. مرسی

(2015-09-21 ساعت 16:13)ParsTrader نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 12:55)Hossin doori نوشته:  سلام من دانشجوی کامپیوتر-نرم افزار هستم در سطح کاردانی و میخوام برم کانادا . چجوری برم کمکم کنید میخوام اونجا ادامه تحصیل بدم کسی هم اونجا ندارم . راهنمایی لطفا
سپاس

برای لیسانس احتمال گرفتن ویزا بسیار کم است .
بهتر است ابتدا لیسانس بگیرید سپس برای فوق اقدام کنید.ضمن اینکه نیاز به ایلتس 6.5 به بالا هم خواهید داشت.
با ارزوی موفقیت برای همه

اولین راهنمایی من اینه که مدرک زبان تهیه کنی و زبانت رو اوکی باشی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-01-23 ساعت 18:39)fairy نوشته:  
(2014-11-30 ساعت 19:39)تناز نوشته:  سلام دوستان عزیز انشاا..تک تکتون موفق باشید

سلام دوست عزیز
بستگی به دانشگاه داره اکثر دانشگاه ها آیلتس 7 یا تافل 100 می خوان شما برا این نمره تلاش کنید که دستتون باز باشه
جی آر ای که بازم به دانشگاه بستگی داره ولی اکثر دانشگاه ها ازتون می خوان

مقاله هم برای دکترا حتما باید داشته باشید

اینا کارای اولیه بود
بعد باید استاد پیدا کنید باهاشون صحبت کنید که بهتون فاند بدن

موفق باشید
یه سرچ بزن اول دانشگاه مورد نظرتو پیدا کن .. بعد ببین ایرانی ها رو کجاها جذب میکنن

(2014-08-12 ساعت 03:05)r-g نوشته:  
(2012-11-22 ساعت 20:12)ParsTrader نوشته:  

سلام
موفق باشید
مدیر جان.ما که نمی تونیم تاپیک بزنیم.بی زحمت یه تایپیکی،پستی ،چیزی باز کن که دوستان لیست کشور هایی که اقامت دائم و تابعیت هیچ وقت نمیدن رو(بعد از تحصیل و سپس کار-مثل مالزی)بزارن که ما همین اول اینا رو از لیستمون خط بزنیم.
اطلاعات در این مورد خیلی گنگ و پراکنده هستش.ممنون

اقا دمت گرم . پیشنهادت عالی بود
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-09-21 ساعت 02:22)persian نوشته:  سلام من ترم آخر فوق لیسانس زبانهای باستانم برای ادامه تحصیل در کانادا راهنمایم کنید

سایت دانشگاه رو اول پیدا کن. تمام شرایط توضیح داده. و برای سفارت و مصاحبه هم توی مهاجرسرا به اندازه دوستان راهنمایی کردن
امیدوارم موفق باشی
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان