کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تحصیل در کانادا
Question 
[/color][/i][/b]سلام من امسال پیشدانشگاهیم تموم شده.کسی از اعضا هست بتونه منو راهنمایی کنه که چطوری میتونم برای تحصیل در کانادا یا آمریکا اقدام کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، mohandesbehrang
سلام

برای امریکا 99درصد پذیرش نمیدن و برای کانادا هم بستگی به خیلی چیز ها داره که اگر تصمیمت جدی هست من بهت سایت

WWW.ARMANSIS.COM رو معرفی میکنم . ولی اگر کشورش زیاد برات مهم نیست از نظر من سطح تحصیلی بریتانیا بهتره

مخصوصا بخش انگلستان و اینکه سخت گیری کمتری در پذیرش دارند و راه برای امریکا هموارتر میشه .
موفق باشید این یک دستور است .
پاسخ
تشکر کنندگان: Ciaa ، mohammad.maleki ، msar ، mohandesbehrang
سلام من دانشجوی معماری در مقطع کاردانی هستم.میتونم برای مقطع کارشناسی ویا ارشد به استرالیا،ایتالیا،لندن ویا منچستر برم؟شرایط پذیرش و ارزش تحصیلی کدومشون بهتره؟
پاسخ
سلام من دانشجوی مقطع it هستم می تونم برای مقطع کارشناسی پذیرش بگیرم با توجه به اینک سربازی نرفتم!؟
پاسخ
پذیرش گرفتن در دانشگاه های کانادا یا امریکا اگر شرایط ومدارک مورد نیاز را داشته باشی کار چندان دشواری نیست .

در مورد سربازی باید پس گذاشتن ودیعه به کشور مورد نظر بروید.

اطلاعات بیشتر را در این فروم می توانید پیدا کنید
http://www.applyabroad.org/forum
کیس نامبر:  2009as34700
دریافت نامه اول: may 27
تاریخ کارنت شدن:  بولتن june
(واقعا یکسال از زمان رسیدن نامه اول گذشت)
تاریخ دریافت نامه دوم: 1 june
تاریخ مصاحبه کنسل شده: 15 july  
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 july
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 sep
دریافت ویزا:روز مصاحبه
اقدام برای سیتزن شیپ: Dec 2015
انگشت نگاری: Feb 2016
رسیدن نامه ی مصاحبه: May 14th 2016
مصاحبه : Jun 14th 2016
مراسم قسم: Jun 16th 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: saeid2020 ، parsush ، msar ، mohandesbehrang
سلام!
من دانشجوي كارشناسي ارشد ژنتيك هستم. براي پذيرش اسكلارشيپ در مقطع دكتري در دانشگاه تورنتو كانادا چه كنم؟
با تشكر
پاسخ
سلام
براي بدست اوردن ادرس ايميل خانم gema zamprogna بازيگر سريال قصه هاي جزيره چه كار بايد بكنم؟
پاسخ
توی yahoo جستجو کن ، ببین چیزی دستگیرت می شه.
اگه نشد بگو یه کاری برات می کنم.
شماره کیس: 2008AS11xxx
دریافت اولین نامه: May 2007
دریافت نامه دوم: Dec 2007
مصاحبه: July 2008
آمدن کلیرنس : Sep 2008 - (بعد از 65 روز)
دریافت ویزا: Sep 2008

پاسخ
با سلام
من دانشجوی حقوق هستم چه طور میتونم از یک دانشگاه خارجی بورس بگیرم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، msar ، mohandesbehrang
واقعا چقدر سوالها و جوابها به هم ربط دارن...ادرس خانوم سریال فلان...
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، aysan ، msar ، mohandesbehrang
ایشالا کار همگیتون درست شه !
برای رسیدن به هر چیز کافیه اشاره کنی ! هیچ وقت از کارت نا امید نشو ! امید یکی از کلید های موفقیت است (اینها کمی تجربه بود)
پاسخ
سلام کسی راهی داره واسه رسیدن به امریکا...من دارم فوق لیسانس میخونم در رشته زمین شناسی کاربردی در کشور هند...اون وقت چه راههایی به نظرتون میرسه که قطعی بتونم خودمو سریع و فوری برسونم به امریکا...
تحصیل در امریکا در دکترا خوب روش خوبیه ولی هم باید در فوق لیسانس بهترین باشی هم در داشتن پول خوب جهت شهریه سالیانه دانشگاه های امریکا ....چون شنیدم شهریه دکترا در امریکا از همه مقاطع بیشتره!
من فقط میخوام برسم به امریکا و زندگی کنم در اون کشور حالا قانونی باشه چه بهتر...مثل همه...به نظرتون چه راه هایی هست؟
پاسخ
برای تحصیل در کانادا به سایت iran2canada.com یا nacih.org مراجعه کنید. iranindia.com هم هست
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، msar ، mohandesbehrang ، maral-map
سلام من دانشجوی علوم ازمایشگاهی هستم برای ارشدم میخوام شاخه ویروس شناسی انتخاب کنم برای phd رشته ویروس اون ور جایگاه خوبی داره؟ ممنون میشم جواب بدین
پاسخ
(2009-10-17 ساعت 12:00)OverLord نوشته:  من هم دانشجوي رشته كامپيوتر هستم. چجوري ميتونم به يكي از دانشگاه هاي آمريكا يا كانادا و يا حتي اورپا برم و ادامه تحصيل بدم.
قيمت شهريه ها جچوري هست؟ لطفا راهنمايي كنيد.

دوست گرامی برای ادامه ی تحصیل در کشور های اروپایی میتونید به تاپیک های مربوط به تحصیل در اروپا مراجعه فرمایید.
http://mohajersara.com/forumdisplay.php?fid=22

تا جایی که بنده شنیده ام، درکشور سوئد هزینه ی تحصیل رایگان هستش،اما این طرح تا 2011 بیشتر اجرا نخواهد شد. پس از اون مبلغی که فکر میکنم نزدیک 1000 مارک هستش رو میبایست جهت رسیدگی به امور تحصیلی پرداخت کنید. اخبار جدید رو میتونید در تاپیک مربوطه دنبال کنید.

برای شهریه، شما هر رشته ای رو در هر دانشگاهی که انتخاب بکنید. 90% مواقع میتونید اطلاعات کامل اون رشته و هزینه ی هر ترم(Tuition Fee) را در سایت رسمی مربوط به خود دانشگاه پیدا کنید.

پیروز باشید. 
من سوات ندارم امزا بزارم. نمیشه انگشط بزنم؟؟ په ای چه وب صاتی یه
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان