کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تحصیلات high school در کانادا
سلام.من 16 سالمه و میخام برای ادامه تحصیل به کانادا برم یعنیمیخام کلاس 11 و 12 رو د کانادا بخونم تا همونجا به دانشگاه برم.
خاله ی من در کانادا هستن و citizen کانادا هستن.آیا راهی وجود داره که من بتونم به کانادا برم؟
لطفا منو راهنمای کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزیز حتما راهی وجود دارد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-01-31 ساعت 21:08)amokhtari@gmail.com نوشته:  دوست عزیز حتما راهی وجود دارد با بخش آموزش شرکت کنپارس با آدرس زیر تماس بگیر www.parscanada.com و با آقای دکتر خدایی ایمیل بزن info@parscanada.com

دوست عزیز شما در همه ارسالهای خود برای یک سایت خاص تبلیغ می کنید. تبلیغ در مهاجرسرا مجاز نیست. شما می توانید به سوالات پاسخ دهید و لینک به وب سایت شخصیتان را در امضا یا پروفایل خود قرار دهید.
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، سارا کوچولو ، OverLord
یه سیستم جدید هست که میتونی از طریق اینترنت دیپلم کانادا رو بگیری . یکی از دوستای ما در اصفهان این کار رو کرده. اگر میخوای بگو آمارشو بگیرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
اگه میشه در مورد این سیستم توضیح بدید
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون میشم لگه آمارشو برام در بیارین آقای k_asg
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان