کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مراقب کلاه خود باشید (ای-میل های جعلی برنده شدن در لاتاری)
(2011-07-30 ساعت 23:40)hassan1358arab نوشته:  سلام دوستان مدتی پیش در یک سایت دیتینگ با دختری اشنا شدم که از سرگذشت ناخوشایند زندگیش برام نوشت و حتی شماره تلفن برای تماس هم داد. گفت که اهل لیبریا هست و بدلیل جنگ داخلی پدر و مادرش رو از دست داد و اقوامش هم متواری شدند و در حال حاضر در کمپی در سنگال داره امورات میگذرونه.به من گفت پدرش در بانکی در زوریخ که مشخصات کاملش رو برام میل کرد حسابی به ارزش 7.500.000 دلار امریکا داشت . از من خواست اون پول رو از طریقی به حساب من واریز کنه که در حقیقت من رو به عنوان شریک خارجیش به بانک معرفی کرد و منم بعد از این انتقال کمی پول و بلیط و دعوتنامه براش ارسال کنم تا به ایران بیاد و بقیه عمرش رو ایران باشه و از اونجا نجاتش بدم. طی میلی که به بانک زدم حساب رو تایید کردند و برای انتقال پول گفتند که باید وکیل بگیره و ناهه فوتی پدرش رو با مشخصات حساب من از طریق وکیل به بانک ارسال کنه.وکیل هم گرفته که البته با وکیلش که در سنگال هست هم صحبت کردم.ولی بانک به علت تحریم پول رو به ایران انتقال نمیده و وکیلش خواسته که در یک کشور همسایه برم حساب باز کنم.حالا دوستان نظر شما در مورد اینکه ایا ادامه بدم یا نه و اینکه اون پاسپورت هم نداره چجوری میشه براش کاری کرد؟
ذوست محترم جریان کار شما شبیه به خواهر زاده من میمونه که برای دوره فوق لیسانس با همسرش میرن مالزی وهمین بساط رو داشتن ومبلغ چهل میلیون هم از جیب دادن وخلاصه بعد از یکسال برگشتن ایران و اونها هم آدرسشون مثلا در اینگلیس بود ولی در اصل یک باند بودن که در مالزی کار میکردن و همینکه سالم هستند باید خدا رو شکر کرد.

پاسخ
تشکر کنندگان: gadfly ، hassan1358arab ، frozen mind ، ParsTrader ، hamedrouhi
سلام

دقیقا برای من هم اتفاق افتادش. یک مدتی سرکار بودم( در حد دو سه تا ایمیل)، بعدا فهمیدم طرف شارلاتان است!

خیلی هم شبیه به مورد شما بود---- می گفت که زبان فرانسه هم بلد است و...
حتی می گفت اگر باورت نمی شه عکس هامو برات می فرستم که واقعا هم فرستاد و...

ولی مشکل اصلیش این بود که خیلی لفظ قلم صحبت می کرد---- من می نوشتم " شما" اون می نوشت : " عزیز دلم" و ....
یعنی یک مرضی داشت وگرنه آدمی که گرفتار هستش ، حواسش به این چیزها نیست!

پاسخ
تشکر کنندگان: hassan1358arab
دوستان این مطلب خیلی زیبا از شراگیم زند رو از دست ندید: http://sharagim.com/?p=505
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود دوستان .....
از این ایمیلهای جعلی خیلی زیاد واسه من میاد ...
همش هم از انگلیسه ....
شاید هفته ای 2 الی 3 بار هم میاد....
مخصوصا که الان لاتاری قرعه کشی هم شده .....
به هر حال مراقب باشید ....
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام برای من هم آمده است از این ها میشه کمکم کنید
Congratulations!!!
Your E-mail ID has won US$2,000,000.00 (Two Million United State Dollars Only) in the GMAIL
Lottery Promotions" held in Canada to promote 2012 Olympics Game. Sponsored by Gmail –ATT
Network office, Johannesburg, and British American Tobacco Companies South Africa, promoting all our
Gmail Clients/Users and to encourage many to use our Gmail.com Network. With Your Ref No:****.
Two (2) Email addresses was finally picked out from among the total 1,000,000 Email addresses, your
Email address is among the winning Email address on the winning Pot, which was attached to Winning
. And Winning Amount
is US$2,000,000.00 (Two Million United State Dollars Only).
, Confirm under
Lotto 6/49 Winning Numbers.
For Your Claim, Do Contact Our Processing/Paying Director In South Africa.
Call Your Processing Director
GMAIL Promotions South Africa.
Name:*****
Telephone: *****
Fax: ***
E-mail: ****

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Warning: For
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-08-04 ساعت 00:44)ali 007 نوشته:  سلام برای من هم آمده است از این ها میشه کمکم کنید
Congratulations!!!
Your E-mail ID has won US$2,000,000.00 (Two Million United State Dollars Only) in the GMAIL
Lottery Promotions" held in Canada to promote 2012 Olympics Game. Sponsored by Gmail –ATT
Network office, Johannesburg, and British American Tobacco Companies South Africa, promoting all our
Gmail Clients/Users and to encourage many to use our Gmail.com Network. With Your Ref No:****.
Two (2) Email addresses was finally picked out from among the total 1,000,000 Email addresses, your
Email address is among the winning Email address on the winning Pot, which was attached to Winning
. And Winning Amount
is US$2,000,000.00 (Two Million United State Dollars Only).
, Confirm under
Lotto 6/49 Winning Numbers.
For Your Claim, Do Contact Our Processing/Paying Director In South Africa.
Call Your Processing Director
GMAIL Promotions South Africa.
Name:*****
Telephone: *****
Fax: ***
E-mail: ****

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Warning: For

فکر کنم این ایمیل هم کلاهبرداری باشه .....
2 میلیون دلار آمریکا Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
چه مبلغی هم زده TongueTongue
پاسخ
تشکر کنندگان:
ولی برای من حتی کد را هم فرستادن
یه سری به این http://www.canada.com/life/lotteries/lot...sults.html بزنید کد من در قسمت (Recent Lotto 6/49 Winning Numbers)
خود جنرال منیجر تو ایمیل برام کد (Numbers: 04-07-23-31-33-36 and Bonus Number: 22.)فرستلده که اگه توی سایت بری من در ردهی هشتم هستم
Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-07-31 ساعت 11:40)hassan1358arab نوشته:  Habib Bank AG Zurich.
47, Victoria Road, U.K.
Tel / + 44 7521050227
Fax / + 44 752105022
infohabibbanklondon@ymail.com
habibbankonlineservice@gmail.com
Contact Person / Mr.Robert Jones
Foreign Remittance Director
بعدش مشخصات کامل حساب رو میل کرد

infohabibbanklondon@ymail.com
habibbankonlineservice@gmail.com
عجب بانکیه که ایمیل هاش توی یاهو و جی میل هست، نه از خودش دامنه داره و نه وبمیل اختصاصی
این طرف دیگه خیلی ناوارد بوده، الان بانک های ایرانی هم ایمیل تو هاست خودشان دارند.
پاسخ
تشکر کنندگان: ابی22 ، hassan1358arab
(2011-08-04 ساعت 11:23)ali 007 نوشته:  ولی برای من حتی کد را هم فرستادن
یه سری به این http://www.canada.com/life/lotteries/lot...sults.html بزنید کد من در قسمت (Recent Lotto 6/49 Winning Numbers)
خود جنرال منیجر تو ایمیل برام کد (Numbers: 04-07-23-31-33-36 and Bonus Number: 22.)فرستلده که اگه توی سایت بری من در ردهی هشتم هستم
Smile

دوست من ...
ایمیل منبع کلا تقلبیه و نامعتبر می باشد .
توجه نکن .
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام من امروز واسم یک ایمیل اومده میخواستم بپرسم ببینم چیه اصلا"
متنش اینه

Message body

Reference #: Batch: 01/08/11
Winning/Ticket number.........FRL: 324412

Free Lottery Award Notification (You've won 750,000.00 British Pounds) in our 01-08-2011 promotional programme. Kindly send: Email: peter.paul@mspil.edu.cn

lNF0RMATl0N REQUESTED:
(A) Y0UR FULL NAME:
(B) PH0NE NUMBER:
© C0UNTRY AT PRESENT:
(D) Y0UR C0UNTRY 0F 0RlGlN:
(E) 0CCUPATlON
(F) SEX
(G) AGE

E-mail: peter.paul@mspil.edu.cn

Mrs Rose Carl
(0nline Co-ordinator)

خیلی ممنون میشم که جوابم و بدین
ممنونWink
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-08-24 ساعت 16:32)shabrang نوشته:  با سلام من امروز واسم یک ایمیل اومده میخواستم بپرسم ببینم چیه اصلا"
متنش اینه

Message body

Reference #: Batch: 01/08/11
Winning/Ticket number.........FRL: 324412
Free Lottery Award Notification (You've won 750,000.00 British Pounds) in our 01-08-2011 promotional programme. Kindly send: Email: peter.paul@mspil.edu.cn
lNF0RMATl0N REQUESTED:
(A) Y0UR FULL NAME:
(B) PH0NE NUMBER:
© C0UNTRY AT PRESENT:
(D) Y0UR C0UNTRY 0F 0RlGlN:
(E) 0CCUPATlON
(F) SEX
(G) AGE
E-mail: peter.paul@mspil.edu.cn
Mrs Rose Carl
(0nline Co-ordinator)
خیلی ممنون میشم که جوابم و بدین
ممنونWink

درود بر شما ...
دوست گرامی این ایمیل جعلیه ...
متنش در مورد لاتاری آزاد نوشته ... ولی قلابیه ...
موفق باشید ...
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، shabrang ، frozen mind
نقل قول:درود بر شما ...
دوست گرامی این ایمیل جعلیه ...
متنش در مورد لاتاری آزاد نوشته ... ولی قلابیه ...
موفق باشید ...

خیلی ممنون از پاسخی که دادین
ولی چیزی که واسه من سواله اینه که
فرستادن همچین ایمیلی واسه فرستندش چه سودی داره؟

با تشکرWink
پاسخ
تشکر کنندگان:
[quote='shabrang' pid='129052' dateline='1314274855']
[quote]
خیلی ممنون از پاسخی که دادین
ولی چیزی که واسه من سواله اینه که
فرستادن همچین ایمیلی واسه فرستندش چه سودی داره؟
با تشکرWink
[/quote]

به محض این که جوابشو بدین، یعنی قلابش به شما گیر کنه، با ایمیل یا حتی تماس تلفنی از شما می خواد که برای گرفتن وکیل برای شما و طی مراحل اداری مبلغ فلان دلار یا پوند به حسابش واریز کنین. بعد از واریز پول دیگه به ایمیلها و تماسهای شما جواب نمیده. اینجاست که با تمام وجود درک می کنین که ارسال اون ایمیل چه سودی براش داشته! Big Grin
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، ابی22 ، shabrang
اقا منم یه مشکل دارم نمی دونم کلاهبرداری ایمیلی یا نه :

1- این ادرس سایت کجاست http://www.usa-green-card.com/ واقعی یا جعلیه ؟

2- این سایت ایمیلی زده گفته شما ثبت نام 2011 با موفقیت انجام و گزینش شده اید مواظب ایمیل های جعلی باشید و یه یوزر و پس داده باسه پروفایل

3- این راسته یا نه ؟
*** برای ما مهندسین هیچ کاری سخت نیست ، زیرا یا راهی را پیدا خواهیم کرد یا راهی را خواهیم ساخت ***

Cisco Systems CCIE x1 Degree

بی سرزمینتر از باد

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-08-26 ساعت 12:28)yek_mosafer نوشته:  اقا منم یه مشکل دارم نمی دونم کلاهبرداری ایمیلی یا نه :

1- این ادرس سایت کجاست http://www.usa-green-card.com/ واقعی یا جعلیه ؟

2- این سایت ایمیلی زده گفته شما ثبت نام 2011 با موفقیت انجام و گزینش شده اید مواظب ایمیل های جعلی باشید و یه یوزر و پس داده باسه پروفایل

3- این راسته یا نه ؟

درود بر شما ...
این ایمیلی که برای شما اومده جعلیه و میخواد کلاهبرداری کنه ...
سایت وزارت امور خارجه آمریکا برای برندگان ایمیل قبولی نمی فرسته ...
این ایمیل که برای شما اومده با پسوند com اومده در صورتی که ایمیل وزارت امور خارجه اینطوری نیست ...
پس این ایمیل قلابیه ...
موفق باشید ....
---------------------------------
مدیران گرامی پیشنهادی داشتم :
اگر امکان دارد این موضوع را با موضوع : مراقب کلاه خود باشید (ای-میل های جعلی برنده شدن در لاتاری) در انجمن قرعه کشی گرین کارت / را با هم ادغام کنید ...
این دو موضوع با هم شبیه هستند و اکثر ارسال های آن نیز در مورد ایمیل های قلابی لاتاری می باشد ... اگر هم چند درصدی در مورد ایمیل های قلابی دیگر بود ( که در موضوع مشاهده می شود ) کاربران می توانند چنین موضوعاتی را در این تاپیک ارسال کنند .
با تشکر ...
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان